Results 1 to 23 of 23

Thread: ORL u Podgorici

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ORL u Podgorici

    Zna li neko koji je dobar ORL lekar u Podgorici? Po mogucnosti da radi privatno, nemam vremena da idem u KBC. I naravno, cifre koje naplacuju, ako znate.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Možda ovdje nađeš ono što ti treba https://forum.cdm.me/showthread.php?t=68900

    Ja sam bila kod Prlje - uze mi 30+30 = 60 eura za pregled sluha (nekakve dvije metode).

    Poslije mi na ovoj temi rekoše da nisam trebala tamo ići.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  3. #3
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Možda ovdje nađeš ono što ti treba https://forum.cdm.me/showthread.php?t=68900

    Ja sam bila kod Prlje - uze mi 30+30 = 60 eura za pregled sluha (nekakve dvije metode).

    Poslije mi na ovoj temi rekoše da nisam trebala tamo ići.
    Hvala ti, procitah ovu temu i vidim da je neko preporucio dr.Jacimovica u Codri. Meni je problem sa grlom (i to se ponavlja), pa cu poci do njega najverovatnije (ako neko ne da jos neki predlog). Za Prlju sam i ja cula da je uzas, zato sam tu opciju odmah iskljucila [nesto tipa: pregled 30 eura + savet 10 eura i da kako moze da uzme pare a da ni ne dodjes (mada bi to mnogi)].

  4. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Za Prlju lično potvrdjujem da je i njemu i ženi mu jako bitno da te oderu što bolje! Ako ti mogne uvalit sve moguće analize uha, a ti došao zbog grla, naravno kad završi sa svim mogućim analizama grla, onda predje na nos, jer to je, naravno, povezano, to će uraditi!

    Jaćimović je stručnjak sa VMA, ali ja mislim da on radi kod dr Malbaškog u ordinaciji, jedan dan nedeljno...nijesam čula da je u Kodri?
    Znam da je sigurno kod Malbaškog!
    Dr Lalević, tamo nedje u vojne zgrade na Tuški put radi (stari dr Lalević, valjda je mladji nedorastao ocu), u stanu. Ali zovneš, pa pitaš.
    Tako je bilo prije par mjeseci kad sam ja išla privatno kod ORL
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Za Prlju lično potvrdjujem da je i njemu i ženi mu jako bitno da te oderu što bolje! Ako ti mogne uvalit sve moguće analize uha, a ti došao zbog grla, naravno kad završi sa svim mogućim analizama grla, onda predje na nos, jer to je, naravno, povezano, to će uraditi!

    Jaćimović je stručnjak sa VMA, ali ja mislim da on radi kod dr Malbaškog u ordinaciji, jedan dan nedeljno...nijesam čula da je u Kodri?
    Znam da je sigurno kod Malbaškog!
    Dr Lalević, tamo nedje u vojne zgrade na Tuški put radi (stari dr Lalević, valjda je mladji nedorastao ocu), u stanu. Ali zovneš, pa pitaš.
    Tako je bilo prije par mjeseci kad sam ja išla privatno kod ORL
    Radi Jaćimović i u Codra hospital.
    Kao i Mirko Popović koji je po meni isto odličan stričnjak, načelnik ORL i MF hirurgije u KBC isto radi u Codra hospital.

    Prlja, derikoža.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo zvah Codru, ne radi dr. Jacimovic do daljnjeg kod njih, rade lekari Mirko Popovic i Ognjen Jovicevic (pregled 30 eura).

    Zvoncice hvala, Jacimovic dolazi kod Malbaskog, i to sutra. Pregled 25 eura.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Rechite vi meni jeli Prlja dobar struchnjak (najprije neka kazu ovi shto su ishli tamo i znaju pravi odgovor na ovo)??

    Chuo sam i ja da dere, to je izgleda definitivno tako. Samo me znachi interesuje da li je dobar struchnjak pa sve mu prosto ostalo onda...

  8. #8
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Idi kod Dr <jacimica na CT primice te ima bolju opremu nego sve ambulante u pg... mada i Dr Todorovic je odlicna na ct ali se tesko dolayi kod njega... nema cekanja i ciminja kod nijednog samo zakazi
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  9. #9
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Jaćimović radi i na Cetinju, tamo radi operacije, a ordinira i u PG kod dr Malbaškog. Ja bila i odličan je, prezadovoljna sam.
    Prlja ne znam, bila sam kod njegove žene, ne kod njega, i ne bih je pohvalila, nikako!
    Reći ću ti vrlo konkretno.
    Došla sam zbog višemjesečne promuklosti, jer sa se uplašila polipa...imam hronični bronhitis i pod terapijom sam stalnom,od nje sam tražila samo da mi kaže da li vidi nešto na glasnim žicama...saslušala me, pogledala, veli nema ništa sve je čisto, ali, ona bi mi odradila alergo test...ja sam pod terapijom, kažem, presing- protiv alergija, i pumpice za astmu, a ona mi doslovce veli "...da, znam, vjerovatno će test na alergije biti negativan dočim ste pod terapijom, ali bih ga ja ipak odradila"...da li vjerujete ovo? Da bi uzela 20 eura? Nedam vala!
    Ja ne mogu za takvog ljekara reći da je dobar stručnjak, pa da mu je zltna kruna na glavi!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #10
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se vratih od Jacimovica. Kaze edem glasnih zica i preporuci mi samo tople cajeve, nikakve antibiotike. Inace, imadoh crci dok mi uradi pregled glasnih zica. Tog uzasa. Sto puta je pokusao, zivce sam mu pokupila.

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zizak View Post
    Evo zvah Codru, ne radi dr. Jacimovic do daljnjeg kod njih, rade lekari Mirko Popovic i Ognjen Jovicevic (pregled 30 eura).

    Zvoncice hvala, Jacimovic dolazi kod Malbaskog, i to sutra. Pregled 25 eura.
    Ja prije negdje kad sam zvao rekoshe mi da i on radi tamo?
    U svakom sluchaju Mirko Popovic ti je odlichan tamo isto.
    Quote Originally Posted by JaffaCakes View Post
    Rechite vi meni jeli Prlja dobar struchnjak (najprije neka kazu ovi shto su ishli tamo i znaju pravi odgovor na ovo)??

    Chuo sam i ja da dere, to je izgleda definitivno tako. Samo me znachi interesuje da li je dobar struchnjak pa sve mu prosto ostalo onda...
    I nije neki.
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Jaćimović radi i na Cetinju, tamo radi operacije, a ordinira i u PG kod dr Malbaškog. Ja bila i odličan je, prezadovoljna sam.
    Prlja ne znam, bila sam kod njegove žene, ne kod njega, i ne bih je pohvalila, nikako!
    Reći ću ti vrlo konkretno.
    Došla sam zbog višemjesečne promuklosti, jer sa se uplašila polipa...imam hronični bronhitis i pod terapijom sam stalnom,od nje sam tražila samo da mi kaže da li vidi nešto na glasnim žicama...saslušala me, pogledala, veli nema ništa sve je čisto, ali, ona bi mi odradila alergo test...ja sam pod terapijom, kažem, presing- protiv alergija, i pumpice za astmu, a ona mi doslovce veli "...da, znam, vjerovatno će test na alergije biti negativan dočim ste pod terapijom, ali bih ga ja ipak odradila"...da li vjerujete ovo? Da bi uzela 20 eura? Nedam vala!
    Ja ne mogu za takvog ljekara reći da je dobar stručnjak, pa da mu je zltna kruna na glavi!
    Znam mnoge kojima je trazhio pare, pa i blizhima iz familije josh dok je bio u KBC doktor.
    Poslije se pitash shto bi sa zakletvom njihovom.
    Quote Originally Posted by Zizak View Post
    Ja se vratih od Jacimovica. Kaze edem glasnih zica i preporuci mi samo tople cajeve, nikakve antibiotike. Inace, imadoh crci dok mi uradi pregled glasnih zica. Tog uzasa. Sto puta je pokusao, zivce sam mu pokupila.
    Eeee nijesu tebi rezali gnojnu anginu kao meni. Tih muka. Pa josh stiskali da iscuri gnoj. Imao sam osjecaj da mi je grlo izvadila doktorica napolje
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #12
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zizak View Post
    Ja se vratih od Jacimovica. Kaze edem glasnih zica i preporuci mi samo tople cajeve, nikakve antibiotike. Inace, imadoh crci dok mi uradi pregled glasnih zica. Tog uzasa. Sto puta je pokusao, zivce sam mu pokupila.
    :-D:-D:-Deee, sve te razumijem, meni nema veće kazne od toga pregleda, a osudjena sam da to radim prilično često...elem, godine iskustva su čudo, tako da sad imam jednnu metodu provjerenu...začepim nos prstima, mislim na nešto drugo, a duboko dišem na usta i nekako se izborim sa tim pregledom...nije lako ali svakako bolje nego ranije
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #13
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JaffaCakes View Post
    Rechite vi meni jeli Prlja dobar struchnjak (najprije neka kazu ovi shto su ishli tamo i znaju pravi odgovor na ovo)??

    Chuo sam i ja da dere, to je izgleda definitivno tako. Samo me znachi interesuje da li je dobar struchnjak pa sve mu prosto ostalo onda...

    Ja sam imala prilike da Prlju dosta puta vidim zbog sluha...Bio je kao i svi ti usni ljekari "upoznat" sa mojim problemom.I ono sto mogu da ti kazem iz mog pamcenja je da je kao prvo los covjek pa onda los doktor...Godinama su toliko pokusavali da ustanove svi,zajedno s Prljom,dok je bio u KBC-u problem koji je bio toliko ocigledan da je to bilo smijesno,odnoseci se prema meni kao pacijentu i mojem problemu sa zanemarivanjem,dok nije dosao stariji jedan dr cije mi je prezime na papirima,zaboravila sam,i rijesio tu misteriju...Taj dr se tad uglavnom postavio prema meni vise nego doktor,dok su Prlja i ostali stojali pored nas,slusali,gledali i CUTALI...Jesu li sto tog trenutka naucili ne znam al da su se trebali stidjet sebe to svakako,jer dok su se oni zabavljali moje se stanje naravno pogorsalo...Dalje ti nemam sta reci osim da sebe postedis covjeka koji onako robotski nece ni trpenut na necije naruseno zdravlje...al uzece novac,naravno...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Paralelopipak


    a kod koga onda ...za sluh...mesto mi zvizdi u desno uvo.....ozbiljno...
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ljubomir Todorović na Cetinje samo što ga je teško uhvatit.
    Zovni u bolnicu na Cetinje i zakaži.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #16
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne idite kod jovicevica u codru, eto tako,
    a lalevic je jedan od boljih radi u stanu privatno
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  17. #17
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ljubomir Todorović na Cetinje samo što ga je teško uhvatit.
    Zovni u bolnicu na Cetinje i zakaži.
    nije Ljubomir nego Miroljub - Macan Todorovic
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  18. #18
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    :-D:-D:-Deee, sve te razumijem, meni nema veće kazne od toga pregleda, a osudjena sam da to radim prilično često...elem, godine iskustva su čudo, tako da sad imam jednnu metodu provjerenu...začepim nos prstima, mislim na nešto drugo, a duboko dišem na usta i nekako se izborim sa tim pregledom...nije lako ali svakako bolje nego ranije
    E ono sto me zabezeknu kod njega jeste kad mi "dezinfikova" ogledalce koje ce mi zavuci u grlo vatrom sa upaljaca. Auuuu, zamalo nisam ustala i otisla, nego je muka bila veca. Pa sad fino ako mi je jos ugurao kakve tudje bakterije. Pih, ne mogu da verujem kako sam pustila da mi to tako uradi.

  19. #19
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ada nije ga, čoče, dezinfekovao tako, no ugrijao da se ne magli, a dezinfekcija se vrši u sterilizatoru
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ada nije ga, čoče, dezinfekovao tako, no ugrijao da se ne magli, a dezinfekcija se vrši u sterilizatoru
    E pa ja sam stvarno prvi put bila na ovakvom pregledu, tako da sam sto se toga tice totalno nepismena, ali to je bilo jedino ogledalce koje je imao. Zato sam to tako pametno povezala. Auuu, samo se nadam da nije to isto ogledalo zavlacio nekom drugom u grlo.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Paralelopipak


    a kod koga onda ...za sluh...mesto mi zvizdi u desno uvo.....ozbiljno...
    Ovaj dr koga sam ja pomenula ne radi vise sigurno.Sad sam gledala u stare nalaze,dr Nikola Radovic je u pitanju,i vjerovatno je u penziji jer kad sam ja bila kod njega to je bilo prije 13 god...Tako da...Ovi dr iz preporuka su ti dobri samo kod Prlje ne idi,i to zujanje nikako ne zapostavljaj i ne odugovlaci sa posjetom doktoru...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ne idite kod jovicevica u codru, eto tako,
    a lalevic je jedan od boljih radi u stanu privatno
    Zna li iko gdje je ordinacija dr Lalevica (starog)? Vrlo mi je potrebno a juce mi rekose da nije vec 2-3 godine u Lepoj kati. Bas mi je hitno!

  23. #23
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Paralelopipak


    a kod koga onda ...za sluh...mesto mi zvizdi u desno uvo.....ozbiljno...

    Prim. dr.Jaćimović je najbolji mogući doktor na ovim prostoima,i sva sreća da dolazi kod nas u CG.Meni je bukvalno glavu spasio.Toliko je bilo komplikovano i hitno(bakterija blizu mozga),da je operacija bila cak i za neurohirurga a ne ORL....Nakon operacije sam nastavio ići kod njega,i sad je sve ok.Covjek radi već dugo na VMA.Slučajno imam familijarne veze sa načelnik(C)om VMA za ORL,i rekla je da se držim samo Jaćimovića i nema brige.Pored Malbaškog,radi i u ordinacijI Simonović(preko puta bastona).Pregled je 20e,a sledeća kontrola 10e,što je izuzetno korektno.Mogu da budem žirant na to da čovjek slijedi Hipokratovu zakletvu........za razliku od doktora Prlje,koji samo na pare misli.I meni je dok je bio na KBC predlagao operaciju,i da se privatno dogovaramo za detalje......
    Tebi je vjerovatno neki bezazleni problemčić,ali isto ti predlažem da pođeš kod najboljeg....
    Last edited by Insua; 16-11-10 at 10:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. BJJ U Podgorici
    By karadaglija in forum Ostali sportovi
    Replies: 12
    Last Post: 02-11-10, 07:22
  2. NLO (UFO) u Podgorici
    By djuke in forum Centralni
    Replies: 50
    Last Post: 04-10-09, 23:08
  3. S.A.R.S. u Podgorici?
    By the_sorrow in forum Muzika
    Replies: 5
    Last Post: 26-08-09, 16:21
  4. Što se čita u Podgorici ... ?
    By mito61 in forum Centralni
    Replies: 6
    Last Post: 13-02-07, 10:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •