Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 100

Thread: svaka prevara nije izdaja ali je svaka izdaja najgora prevara

  1. #1
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool svaka prevara nije izdaja ali je svaka izdaja najgora prevara

    baš me zanimaju mišljenja vas anonimnih na ovu temu
    U kojim okolnostima prevaru, mušku ili žensku, smatrate tolerantnom
    koju bi oprostio-la ili pak ne
    Šta muškarac smatra prevarom a šta žena....

    Kako ja kao jedan muškarac, mogu da prema mnogim ženama osjetim, toliku privlačnost i želju, a da to nimalo ne utiče na ljubav prema mojoj curi, čak naprotiv kad se vratim kući više cijenim osobu koju tamo nađem
    Kako se flert smatra dozvoljenim, iako se u mom slučaju i u očima i preponama vidi želja i varnice, a čak više u njenim vatra i orgazmički drhtaj, a udovoljavanje te želje nije dozvoljeno već se smatra zlim, pokvarenim izdajničkim činom. I koliko je u toj priči jebeno loše kad ja kažem pogledu preko puta da imam curu čije je moje srce, ali da ona može imati svaki inč moje kože

    Koliko su žene iskrene kad kažu "možeš da spavaš sa drugom, ali nosi zaštitu" ili je to primjer obrnute psihologije gdje ona odriješenim rukama pokušava da ti sveže um???

    I konačno poznate fraze "seks ispod nivoa mora nije prevara" "na udaljenosti većoj od 500 km .... " slobodno dodajte još koju ako znate

  2. #2
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    meni nije prevara nista do poljubca, onda saljem sve u tri lijepe..
    i ne tolerisem prevare!
    i ne varam

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prevara ne postoji, ljudi smo i treba da se karamo shto vishe mozhemo, ako sam u vezi sa nekom ribom to ne znachi da sam zaboravio na 3 milijarde ostalih zhena, nije se ta rodila na svijet koja bi mogla bit bolja od ostalih i od najbolje ima bolja, ja kad sam u vezi napadam i ruznije ribe od moje to je jache od mene.

    nema prevare, samo treba da otvorimo malo poglede i razumijemo se. e sad ako se nekad ozenim, a ocu ali ne skoro, zena nece smjet da me prevari sile nema, ja nju ocu ali ne kao do sad sa nekim trudom i napaljenichkim zharom vec povremeno i sa stilom

  4. #4
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ovo je sad zanimljivo
    ja bih "dozvolio" mojoj curi da me prevari, ali jedini uslov je da ja ne saznam za to. Ipak je ego ego Problem je što ja to stvarno tako mislim a one jedno kažu a šta misle ni one ne znaju.
    e sad znam i mnoge cure koje su prevarile svoje muževe i momke, oni to nikad ne saznaju a i bitnije je to što ih one nisu izdale(emotivna kategorija) i vole ih i dalje (valjda )
    Kovin ahhh kakav gradić tu sam ostavio djetinjstvo, mladost, nevinost

    e da... ako je seks bez poljupca... hmm???... jel to i dalje... ko znaa...

  5. #5
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LudnicaKovin_ View Post
    e sad ako se nekad ozenim, a ocu ali ne skoro, zena nece smjet da me prevari sile nema, ja nju ocu ali ne kao do sad sa nekim trudom i napaljenichkim zharom vec povremeno i sa stilom
    ha ha, dobar vic bas ces je ti sprijecit' ako ona namjeri da se karne sa strane, vazi..


  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma prevara nema veze toliko s tim fizickim...
    nije prevara kresnut se s nekim drugim, nije prevara poljubit se s nekim drugim nego je prevara kad sve ono sto koristis ili govoris ili mislis o svojoj -recimo- curi dajes uporedo nekom drugom .
    prevara je u mislima i osjecajima, prevara je kad svjesno lazes kad povrjedjues.
    prevara je kad rijecima namijenjenim njoj i osjecaje namijenje njoj dajes nekoj drugoj koja nije -ta-neka- ona..
    varati sebe i druge, lagati svjesno, skrivati se dijeliti osjecaje(osjecanja) to je zapravo prevara.
    fizicka prevara je djecija bolest neizivljenih ljudi.
    varati je -ono- ljubiti drugog, a zivjeti trece ..
    izdati necije povjerenje i ljubav.

    a ovo ostalo ma idi bre...
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  7. #7
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Laz... Neoprostiva prevara.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  8. #8
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prevara nije samo stvar napaljenosti na drugu osobu, to je i pitanje zrelosti. Nezrela osoba ce da potrci za svakom suknjom/pantalonama, dok ce zrela ipak da razmisli malo kojom sivom celijom, ako je poseduje. Jedno je biti sa nekom osobom i ne varati je zbog grize savesti, a drugo je voleti neku osobu i ne varati je zato sto ni jedna nije privlacna osim te jedne. Posle 30 godine zrelost dostigne pamet, pa se ljudi takve stvari ne pitaju, i erekciju kada vide neku lepu zenu smatraju samo znakom da su zivi, a ne pozivom svog tela da legnu sa tom zenom.

  9. #9
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je prevara samo stvar napaljenosti. bogu hvala da bih potrchao za svakom suknjom, ne razmishljam sivim celijama mozda ih i nemam, nego razmisljam sa onim u gace, njemu sam prepustio da odluchuje jer je pametniji.

    a to da volish neku osobu i da ti nijedna nije privlachna osim nje je zaljubljenost koja prodje posle par mjeseci, nema toga bez u filmove, to je neko stanje opijenosti kao drogiran si i te stvari, gluposti.

    zreslost te ne stigne nikako no posle gledash da se udomish i smirish, naporavish djecu i neku familiju, zato se i malo kontrolishesh, inache onaj dolje se ne mijenja ni sa godinama.

    moj cale i keva su i dalje zajedno, a nidje ljubavi medju njima nema, cale kreshe sve shto stigne, za kevu chisto sumnjam ali ne pada im na pamet da se rastaju jer im ne isplati i to je sushtina 90% brakova

  10. #10
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,981
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Kralju,ti si meni prelud... Ozbiljno...

    Oprostio bih... Ako ne bih saznao za nju
    Slazem se.

  11. #11
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Kralju,ti si meni prelud... Ozbiljno...
    a ti ne bi bio da ti otac, pored zive majke, krese sta stigne?


  12. #12
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Oprostio bih... Ako ne bih saznao za nju
    E tako nesto htjedoh da napisem. Samo tada bih je oprostila. :mrgreen:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  13. #13
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Cetinje-Podgorica
    Posts
    3,111
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zene varaju srcem,a muskarci ku*cem..znaci,ovo prvo je mnogo mnogo gore,i neoprostivo je..
    " Ko te kara,nek ti piše pjesme! "


  14. #14
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Jos jedna u odbrani muskaraca...
    muskarac prevari nesvjesno, dok zena svjesno!

    (a to je i istina, dzaba vam je zene, nema izgovora, to je tako )

  15. #15
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,427
    Thanks Thanks Given 
    2,995
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by __1-v-4-n__ View Post
    Zene varaju srcem,a muskarci ku*cem..znaci,ovo prvo je mnogo mnogo gore,i neoprostivo je..
    Podrzavam.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  16. #16
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Thumbs down

    prevara = chin izdaje.. (barem ga ja tako dozivljavam).

    Covjek kome k*rac upravlja mozgom ce radi kratkog trenutka napaljenosti zrtvovati nesto mnogo vrjednije od sexa
    Last edited by cvxcomputers; 29-10-10 at 17:09.

  17. #17
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Venezuela
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Žena prevari planski, zato njene greške treba manje tolerisati. Žena prevari srcem, kao što je neko od vas rekao, žene nemaju onaj ludi nagon koji mi ponekad imamo, osim ako je nimfomanka koja ne bira. Mi se ne možemo kontrolisati i razmišljamo onom stvari, a žena nema ***** pa da se može ludački zapaliti, kod žene sve počinje od zaljubljenosti ili jednostavno bude s nekim iz materijalne koristi, jedino nimfomanke imaju opravdanje za to.
    "ˇDejémonos de andar de cumbre en cumbre y vayamos directo a combatir el alfabetismo, carajo!"

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Besmrtni monah View Post
    Žena prevari planski, zato njene greške treba manje tolerisati. Žena prevari srcem, kao što je neko od vas rekao, žene nemaju onaj ludi nagon koji mi ponekad imamo, osim ako je nimfomanka koja ne bira. Mi se ne možemo kontrolisati i razmišljamo onom stvari, a žena nema ***** pa da se može ludački zapaliti, kod žene sve počinje od zaljubljenosti ili jednostavno bude s nekim iz materijalne koristi, jedino nimfomanke imaju opravdanje za to.
    pa i nije bas tako.
    a oces da kazes ovim zene imaju ovo i rade ovako, ili rade ono zbog ovako da to sve opravdava muskaca i njegovu prevaru cini tolerantnom,snosljivom i normalnom?
    pa vidis ima i zena a da nijesu nimfomanke koje to ne urade mozda planski, koje imaju ise te neke razloge koji nisu vidljivi kao erakcija.
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  19. #19
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    prevara = chin izdaje.. (barem ga ja tako dozivljavam).

    Covjek kome k*rac upravlja mozgom ce radi kratkog trenutka napaljenosti zrtvovati nesto mnogo vrjednije od sexa
    +1
    .......

  20. #20
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    pa i nije bas tako.
    a oces da kazes ovim zene imaju ovo i rade ovako, ili rade ono zbog ovako da to sve opravdava muskaca i njegovu prevaru cini tolerantnom,snosljivom i normalnom?
    pa vidis ima i zena a da nijesu nimfomanke koje to ne urade mozda planski, koje imaju ise te neke razloge koji nisu vidljivi kao erakcija.
    Slažem se s mišljenjem... Više manje su i muškarci i žene u isti koš...

    Najčešće varaju kad su nezadovoljni, misle da ih partner vara ili kad imaju vishe zelje za sexom, nego mozga u glavi...

    Eto, prva grupa se svodi na
    Neke sujete, želje za osvetom... (iako osoba B možda ništa nije zgrješila)... Npr, meni djevojka da to priredi... Ne bih joj oprostio, ne zbog gnjilog čina s nekim drugim, koliko zbog njene sujetnosti, zlobe, psy/emotivne nestabilnosti i svih ostalih crnih stanja koje idu uz to...

    Druga grupa se svodi na
    Osobe kojima su seksualni apetiti bitniji od nekog psihickog balansa i mirne savjesti... Ako vam je npr partnerka dobra, vijerna, iskrena... I vi je prevarite chisto eto "jer ste bili napaljeni", onda spadate u ovu grupu. Realno, ovi ljudi se skoro nikad ne mijenjaju, i njihove prevare ne treba oprostiti jer ce uvijek biti isti. Ja npr sigurno ne bih oženio djevojku s kojom stalno moram mislit "Je li kod komšije, ili je stvarno pošla do tetke"...

    I zadnja grupa - oni koji vole da promijene...
    Ovo će već da opiše neko ko se malo bolje razumije u "fenomen"... Neki od ljudi koje poznajem, vole te gnjile promjene, pa čak i kad idu na gore :burp:
    Meni se to nije desilo, a ne vjerujem da će ikad i doći do toga. Ipak imam neka čvrsta shvatanja. Pa me slobodno izbljuvajte "MIND INSIDE THE BOX"

  21. #21
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lijepo, lijepo
    zanemarujete jednu genetsku osobinu nas homosapiensa a to je oguglavanje (ne, nema veze sa googl/om) to je posledica konstantnog druzenja sa istim partnerom, istim grudima, stomakom, ocima, svim onim sto vas je u pocetku privlacilo a kasnije postanete indiferentni (prev. boli vas ku..ac za to) i trazite ponovo onaj pocetni trip uzbudjenje treperanje mjauuu i zelju da nekome ponovo budete uzbudljivi da se volite ocima i takoo too
    iz ove osobine i jos nekih osobina koje dijele pripadnici oba pola zapitate li se kako to da monogamne veze imaju toliko pristalica, cemu brak kad je vanbracna veza podjednako jaka i pred zakonom i ljudima kao bracna.
    a koliko vidim uglavnom je i vase misljenje da je prihvatljivo da se je.emo sa strane sve dok partner ne sazna me like
    ps. skoro sam doznao da je peting (narodski fatacina) bio mnogo prihvaceniji u vrijeme nasih pradjedova i ranije, nego danas, uz naravno cinjenicu da je peting ostajao peting i nikako seksualni odnos, ipak se nevinost morala sacuvat, za razliku od filmova dje cure nikad kur.ca vidjele nisu prije praka i dje se prevara kaznjava macom u glavu i t.d.

  22. #22
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dajte stAtus moderatora Kovinu na ovu temu! Covjek je barem iskren

  23. #23
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    istina je da je cesci slucaj da muskarci ne razmisljaju glavom u trenutku kad im se pruzi prilika, dok su zene uglavnom proracunate.. ali generalizovati kako SVE zene varaju planski i iskljucivo vodjene nekim dubokim osjecanjima je djetinjasto i glupo. Itekako se i kod njih desi da se kresnu sa nekim sa strane, iako im taj neko ne znaci nista posebno, osim sto je bio mačak..
    A koju prevaru treba oprostiti, a koju ne, to je ipak sve individualno i mislim da bi trebalo biti stvar dogovora. Ako se par dogovorio da nece tolerisati jedno drugom ako se kresnu sa strane, nema posle "a znas, ja sam musko, nama je to prirodno.." Sto si onda obecavao ono sto ne mozes da pruzis? Drugim rijecima, sto si srao, kad si znao... Isto tako, ako je vec zena presla preko muzevljeve prevare, treba li sjutra muz da se sav narogusi ako ona to isto uradi sa nekim likom? Nebitno da li je u pitanju osveta ili istinska potreba da se promijeni qurac.. treba to da "proguta" i da cuti kao zaliven ili da digne ruke od svega i sve posalje u 3 pm.. jer je sam zakuvao takvu kašu... I svi ovi primjeri isto vaze i u suprotnom smjeru, kada je zena ta koja je pocela sa prevarama...
    A ako je par liberalniji i tolerisu fizicku prevaru, mislim da mnogo manje problema ima u takvom odnosu, ali i ljubavi. Nije svejedno znati da vam se partner kojeg volite kresnuo sa nekim sa strane, bez obzira sto znate da je u ljudskoj prirodi promijeniti po nekad.. sebicni smo, sta cemo...


  24. #24
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down ninaa

    Quote Originally Posted by LudnicaKovin_ View Post
    prevara ne postoji, ljudi smo i treba da se karamo shto vishe mozhemo, ako sam u vezi sa nekom ribom to ne znachi da sam zaboravio na 3 milijarde ostalih zhena, nije se ta rodila na svijet koja bi mogla bit bolja od ostalih i od najbolje ima bolja, ja kad sam u vezi napadam i ruznije ribe od moje to je jache od mene.

    nema prevare, samo treba da otvorimo malo poglede i razumijemo se. e sad ako se nekad ozenim, a ocu ali ne skoro, zena nece smjet da me prevari sile nema, ja nju ocu ali ne kao do sad sa nekim trudom i napaljenichkim zharom vec povremeno i sa stilom
    ma kako da ne... :lolblue:

  25. #25
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    ma prevara nema veze toliko s tim fizickim...
    nije prevara kresnut se s nekim drugim, nije prevara poljubit se s nekim drugim nego je prevara kad sve ono sto koristis ili govoris ili mislis o svojoj -recimo- curi dajes uporedo nekom drugom .
    prevara je u mislima i osjecajima, prevara je kad svjesno lazes kad povrjedjues.
    prevara je kad rijecima namijenjenim njoj i osjecaje namijenje njoj dajes nekoj drugoj koja nije -ta-neka- ona..
    varati sebe i druge, lagati svjesno, skrivati se dijeliti osjecaje(osjecanja) to je zapravo prevara.
    fizicka prevara je djecija bolest neizivljenih ljudi.
    varati je -ono- ljubiti drugog, a zivjeti trece ..
    izdati necije povjerenje i ljubav.

    a ovo ostalo ma idi bre...
    slazhem se ... lijepo recheno

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Religija u sluzbi politike, podjela i mržnje je izdaja Boga!
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 64
    Last Post: 11-02-04, 00:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •