Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 50

Thread: TVIN - Reality Show - Survivor ( arr...! )

  1. #1
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry TVIN - Reality Show - Survivor ( arr...! )

    Mozda bi bilo normalno da napisem da me vise nista ne moze iznenaditi od ove drzave i njenih TV stanica, ali ma koliko se trudio da ostanem miran i tolerantan obavezno me ispizdi neki nivi neprofesionalni ispad ! :mad:

    Kite se vec mjesec dana kako ce nam ekskluzivno na IN televiziji prikazivati ovaj reality show. Prva strana sajta ( www.rtvin.com ) im je ukrasena tom vijescu. Rekao bi covjek, hajde konacno da se nesto zanimljivo nadje pogledati i na toj ubogoj televiziji! KAD KRC!!! :mad:

    Emotivanje "Survivora" je vec u petak pocelo u Srbiji, na televiziji Fox, ALI ljudi iz ove nesretne drzave ne mogu da gledaju preko "Extra TV" ili "BBM" jer su gamad kodirali taj programski sadrzaj! Dakle, prisiljavaju gledaoce iz CG da gledaju "Survivor" na njihovoj jxbenoj televiziji, ali ga na ISTOJ nema, iako je reality krenuo i u Srbiji i u Bosni!

    Zasto NEMA ? Niti ocekujem da ce gledaocima dati to obavjestenje. Naime, postoje izvjesni termini za emotovanje Survivora u njihovoj jadnoj programskoj semi, ali se oni odnose iskljucivo na "Predstavljanje takmicara", sto se vec uveliko davalo na tv stanicama iz Bosne i Srbije. Znaci, izgleda da jednostavno kasne sa emitovanjem, iz nekih, njima znanih razloga.

    No, OK, napisase na sajtu da ce Survivor krenuti na IN od 25 oktobra do 7 januara. Reko, nema veze sto kasne, dace ga valjda nocas, kao sto pise na sajtu. Medjutim, KRC! Umjesto Prvog Dana u Survivoru, oni nam opet emituju "Predstavljanja clanova" koja su vec emotivali prosle sedmice! - Iako u programskoj semi na sajtu i na teletextu fino stoji - Survivor - 20h, pa Robin Hood u 21h!

    Ja stvarno ne znam ko je tu lud... i sto se to cini sa njihovom programskom semom.. Znam samo da su jos jednom dokazali koliko su amaterska televizija. Da im nije Lige Sampiona, niko ih nikada i ne bi gledao. Sa Survivorom su prisilili ljude da ih gledaju i opet im ne daju ono sto su obecali. E pa jbt zivot! :mad:

    Ko zna kakav im je uopste plan sa emotivanjem ovog reality showa. Vidim i sutra ga nema u programskoj semi. Vjerovatno ce ga davati kako im padne na pamet! :mad: Boli njih k-rc, sto ima ljudi koji bi gledali redovno. Vjerovatno im nije od nikakvog interesa, jer ova budaleteina od glavnog i odgovornog urednika televizije IN, smatra cijeli projekat za glupost, pa ce prije uvalit neku politcku debatu od 2h u termin predvijen za Survivor.

    E pa jbm ti takvu TV stanicu.. koja nema precizno odredjenu programsku semu i koja se ne pridrzava obecanih rokova i planova. Bitno je da su nam ukinuli sliku sa svih ostalih Tv stanica, na kojima ide redovno Survivor.

    Nista, to je Crna Gora.... Iako izgleda da preuvelicavam i da sam previse revoltiran, ovo je samo jedan mali uzorak na osnovu kojeg se moze zakljuciti kakva je situacija u ovoj nesretnoj drzavi.

    Sramota za televiziju IN.

    Hoce li ikada institucijama po Crnoj...gori, zavladati profesonalna klima, predan pristup koriscnicima, strucnost u poslovanju....

    Vjerovatno hoce, tamo nedje za 50ak godina.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Strasno...
    Pinch harmonics

  3. #3
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mnogo buke ni oko čega.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  4. #4
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    KRC!
    10 karaktera
    Njak Njak Njak

  5. #5
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black_Pirate View Post

    Vjerovatno hoce, tamo nedje za 50ak godina.
    Optimisticno...
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  6. #6
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Bolje da su uzeli da prenose Calcio ili Primeru.
    Inače prenose ovaj show svaki dan u 20.00h
    Koliko sam informisan ovo se već odigralo, tj. već se zna pobjednik.Oni trenutno puštaju neku vrstu snimka.
    Strašno zanimljiv show, svaki dan ću da odvojim za njega 0 minuta.

  7. #7
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    malo je glupo gledat nesto sto je snimljeno odavno i sto se vec zna ko je pobjednik i sve to...

    samo je ostala tajna je li bilo sexa....
    AJMO CRNA GORO !!!

  8. #8
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post

    samo je ostala tajna je li bilo sexa....
    Koja misterija u pm
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  9. #9
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    To moze i ostati tajna, jer oni nisu 24h pod kamerama, postoje termini kad ekipa dolazi da ih snima....
    Njak Njak Njak

  10. #10
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo smirio sam se malo...

    Nije show da ljudi polude za njim, ali u oskudici icega zanimljivog na TV, ovo uopste ne dodje lose. Jedini reality koji valja pogledat. Ako ni zbog cega onda zbog ovih manekenki kad krenu polugole da se rastezu u igrama.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imas ga na IN, nocas je bio, ne znam cemu frka.
    DICIOTTO

  12. #12
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Carstvo Pasea
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    cini mi se da je nocas u 12
    Be who you are
    Do what you do
    Not win or lose

  13. #13
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    repriza toga sto je bilo u 8 O.o
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  14. #14
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black_Pirate View Post
    Mozda bi bilo normalno da napisem da me vise nista ne moze iznenaditi od ove drzave i njenih TV stanica, ali ma koliko se trudio da ostanem miran i tolerantan obavezno me ispizdi neki nivi neprofesionalni ispad ! :mad:

    Kite se vec mjesec dana kako ce nam ekskluzivno na IN televiziji prikazivati ovaj reality show. Prva strana sajta ( www.rtvin.com ) im je ukrasena tom vijescu. Rekao bi covjek, hajde konacno da se nesto zanimljivo nadje pogledati i na toj ubogoj televiziji! KAD KRC!!! :mad:

    Emotivanje "Survivora" je vec u petak pocelo u Srbiji, na televiziji Fox, ALI ljudi iz ove nesretne drzave ne mogu da gledaju preko "Extra TV" ili "BBM" jer su gamad kodirali taj programski sadrzaj! Dakle, prisiljavaju gledaoce iz CG da gledaju "Survivor" na njihovoj jxbenoj televiziji, ali ga na ISTOJ nema, iako je reality krenuo i u Srbiji i u Bosni!

    Zasto NEMA ? Niti ocekujem da ce gledaocima dati to obavjestenje. Naime, postoje izvjesni termini za emotovanje Survivora u njihovoj jadnoj programskoj semi, ali se oni odnose iskljucivo na "Predstavljanje takmicara", sto se vec uveliko davalo na tv stanicama iz Bosne i Srbije. Znaci, izgleda da jednostavno kasne sa emitovanjem, iz nekih, njima znanih razloga.

    No, OK, napisase na sajtu da ce Survivor krenuti na IN od 25 oktobra do 7 januara. Reko, nema veze sto kasne, dace ga valjda nocas, kao sto pise na sajtu. Medjutim, KRC! Umjesto Prvog Dana u Survivoru, oni nam opet emituju "Predstavljanja clanova" koja su vec emotivali prosle sedmice! - Iako u programskoj semi na sajtu i na teletextu fino stoji - Survivor - 20h, pa Robin Hood u 21h!

    Ja stvarno ne znam ko je tu lud... i sto se to cini sa njihovom programskom semom.. Znam samo da su jos jednom dokazali koliko su amaterska televizija. Da im nije Lige Sampiona, niko ih nikada i ne bi gledao. Sa Survivorom su prisilili ljude da ih gledaju i opet im ne daju ono sto su obecali. E pa jbt zivot! :mad:

    Ko zna kakav im je uopste plan sa emotivanjem ovog reality showa. Vidim i sutra ga nema u programskoj semi. Vjerovatno ce ga davati kako im padne na pamet! :mad: Boli njih k-rc, sto ima ljudi koji bi gledali redovno. Vjerovatno im nije od nikakvog interesa, jer ova budaleteina od glavnog i odgovornog urednika televizije IN, smatra cijeli projekat za glupost, pa ce prije uvalit neku politcku debatu od 2h u termin predvijen za Survivor.

    E pa jbm ti takvu TV stanicu.. koja nema precizno odredjenu programsku semu i koja se ne pridrzava obecanih rokova i planova. Bitno je da su nam ukinuli sliku sa svih ostalih Tv stanica, na kojima ide redovno Survivor.

    Nista, to je Crna Gora.... Iako izgleda da preuvelicavam i da sam previse revoltiran, ovo je samo jedan mali uzorak na osnovu kojeg se moze zakljuciti kakva je situacija u ovoj nesretnoj drzavi.

    Sramota za televiziju IN.

    Hoce li ikada institucijama po Crnoj...gori, zavladati profesonalna klima, predan pristup koriscnicima, strucnost u poslovanju....

    Vjerovatno hoce, tamo nedje za 50ak godina.
    INTV je uslovljena sa dosta toga u pogledu datuma i vremena emitovanja od strane firme koja se bavi produkcijom survivora. jedan od uslova je da INTV mora barem jedan dan poslije njih pustati istu epizodu, nikako u isti dana ili cak prije. oni su pustali u petak pa sinoc nisu pa ce jos 2/3 put ove nedjelje, a INTV ce od nocas svaki dan sto nece biti slucaj svake nedjelje.
    ponavljam skoro je potpuno odredjena sema emitovanja od strane produkcijske kuce a INTV prilagodjava satnicu za dnevne potrebe.

  15. #15
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Poprilicno nebulozno objasnjenje.

    Zasto bi jedna TV stanica ( i to crnogorska ) bila uslovljena datumom i vremenom emotivanja Survivora ? Tim prije jer cijeli reality ne ide uzivo, a da se ne lazemo nije narocito ni popularan u Crnoj nam Gori.

    Zbog cega ostale TV stanice nisu takodje uslovljene za dan prije/poslije ? OBN i FOX emituju u isto vrijeme Survivor i to ce po svoj prilici biti fiksan termin od 22h, 4 puta sedmicno, nalik na proslu godinu.

    Vanepizodni snimci se i mogu trpati i popunjvati supljine u programu, ali ako vec jedna televizija, koja sebe smatra ozbiljnom, preuzme kompletna prava na emitovanje Survivora, valjda je u obavezi da redovno prikazuje sve epizode u striktno odredjenim terminima. Bez opravdanja, morali smo vijesti nedje ubacit, ziva istina kasni, csi miami mora prije ponoci.. itd itd... Tako da mi to prilagodjavanje programa za dnevne potrebe malo otkida od zivaca.. JER tacno znam sta nas ceka! Prvo, nece biti fiksnih termina, a ako ih i bude nece ih se pridrzavati. Drugo, neke epizode ce se rezati na pola, odnosno nece se davati kompletno, prekidace se, preskakace se. Trece, nece biti nikakvog reda emitovanja, pa ce se neke epizode ili vec reprize davati poslije ponoci, umjesto u 20, 22h. Naravno na teletextu i sajtu ce pisati : Survivor 20h ( 1ep ) , a onda ce krenuti neka suluda negledljiva emisija, kojoj tu mjesto nije, a stvarno emitovanje Survivoa ce krenuti nedje kasnije u nepoznatom terminu, ako ga uopste i bude. E pa divota! Vidim vec da cu morati da nasumice lovim to emotovanje ili gledam na YT.

    Ista stvar se desavala na Pinku prije nekoliko godina kada su krenuli sa emitovanjem americke popularne serije "Izgublejni".

    I na kraju, ja se samo pitam do kada ce taj neprofesinalizam vladati...? Do kad ce se desavati ovakve suludosti, nelogicnosti.. ?

    Da nema ovih extra tv, total tv i bbm tv paketa, ja ne znam sta bi ovaj narod upste gledao na TV. Ali posto djavo ne spava, cak nam ni tu ne dozvoljavaju da gledamo ono sto zelimo i ono sto placamo...

    Ne znam da li ovaj tekst moze doci do nekog od ljudi zaposlenih na TVIN, pa cu za svaki slucaj napisati jednu molbu:

    - MOLIM VAS, nemojte vise uzimat nikakva ekskluzivna prava za emitovanje bilo cega. Neka, Hvala Vam puno na tome. Imamo ovamo 80 stranih programa koji nam nude dovoljno materijala da nikada ne pogledamo niti jednu vasu pateticnu emisiju. Placamo te programe mjesecno i pustite nas da ih na miru gledamo! Vama jos jednom hvala sto mislite na nas!

    Last edited by Black_Pirate; 26-10-10 at 15:00.

  16. #16
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Ljudi bachite taj televizor oganj u njega!!
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  17. #17
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjeruj mi pogledam malo ajkule na Animal Planet, poslusam koju pjesmu na VH1 i to je to.

    Survivor je jedini reality koji mi privlaci paznju i pratio sam ga u kompletu prosle godine, pa bih, alav , volio i ove. Zbog toga sam agresivan... jer i to malo sto bih da gledam na TV mi uskracuju.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,978
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    malo je glupo gledat nesto sto je snimljeno odavno i sto se vec zna ko je pobjednik i sve to...

    samo je ostala tajna je li bilo sexa....
    Prosvijetli nas. Reci ko je pobijedio...


    Zivjela farma i Ekrem :burp:
    Slazem se.

  19. #19
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black_Pirate View Post
    Vjeruj mi pogledam malo ajkule na Animal Planet, poslusam koju pjesmu na VH1 i to je to.

    Survivor je jedini reality koji mi privlaci paznju i pratio sam ga u kompletu prosle godine, pa bih, alav , volio i ove. Zbog toga sam agresivan... jer i to malo sto bih da gledam na TV mi uskracuju.
    Zbog toga si agresivan? Imash na kablovsku minimum 70 kanala, okreni gledaj neshto drugo ionako na survivor nishta pametno necesh vidjet
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  20. #20
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black_Pirate View Post
    Poprilicno nebulozno objasnjenje.

    Zasto bi jedna TV stanica ( i to crnogorska ) bila uslovljena datumom i vremenom emotivanja Survivora ? Tim prije jer cijeli reality ne ide uzivo, a da se ne lazemo nije narocito ni popularan u Crnoj nam Gori.

    Zbog cega ostale TV stanice nisu takodje uslovljene za dan prije/poslije ? OBN i FOX emituju u isto vrijeme Survivor i to ce po svoj prilici biti fiksan termin od 22h, 4 puta sedmicno, nalik na proslu godinu.

    Vanepizodni snimci se i mogu trpati i popunjvati supljine u programu, ali ako vec jedna televizija, koja sebe smatra ozbiljnom, preuzme kompletna prava na emitovanje Survivora, valjda je u obavezi da redovno prikazuje sve epizode u striktno odredjenim terminima. Bez opravdanja, morali smo vijesti nedje ubacit, ziva istina kasni, csi miami mora prije ponoci.. itd itd... Tako da mi to prilagodjavanje programa za dnevne potrebe malo otkida od zivaca.. JER tacno znam sta nas ceka! Prvo, nece biti fiksnih termina, a ako ih i bude nece ih se pridrzavati. Drugo, neke epizode ce se rezati na pola, odnosno nece se davati kompletno, prekidace se, preskakace se. Trece, nece biti nikakvog reda emitovanja, pa ce se neke epizode ili vec reprize davati poslije ponoci, umjesto u 20, 22h. Naravno na teletextu i sajtu ce pisati : Survivor 20h ( 1ep ) , a onda ce krenuti neka suluda negledljiva emisija, kojoj tu mjesto nije, a stvarno emitovanje Survivoa ce krenuti nedje kasnije u nepoznatom terminu, ako ga uopste i bude. E pa divota! Vidim vec da cu morati da nasumice lovim to emotovanje ili gledam na YT.

    Ista stvar se desavala na Pinku prije nekoliko godina kada su krenuli sa emitovanjem americke popularne serije "Izgublejni".

    I na kraju, ja se samo pitam do kada ce taj neprofesinalizam vladati...? Do kad ce se desavati ovakve suludosti, nelogicnosti.. ?

    Da nema ovih extra tv, total tv i bbm tv paketa, ja ne znam sta bi ovaj narod upste gledao na TV. Ali posto djavo ne spava, cak nam ni tu ne dozvoljavaju da gledamo ono sto zelimo i ono sto placamo...

    Ne znam da li ovaj tekst moze doci do nekog od ljudi zaposlenih na TVIN, pa cu za svaki slucaj napisati jednu molbu:

    - MOLIM VAS, nemojte vise uzimat nikakva ekskluzivna prava za emitovanje bilo cega. Neka, Hvala Vam puno na tome. Imamo ovamo 80 stranih programa koji nam nude dovoljno materijala da nikada ne pogledamo niti jednu vasu pateticnu emisiju. Placamo te programe mjesecno i pustite nas da ih na miru gledamo! Vama jos jednom hvala sto mislite na nas!

    ... oprosti brate

  21. #21
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    kako me iritira sto televizija unaprijed smatra narod glupim,sto u neku ruku i jes njihov manir posto mu je vec isprala mozak pa ga je stavila pod svoje,ali nismo svi precisceni majka mu stara.
    dugo najavljivani show s egzoticnih destinacija,pun uzbudjenja i ostaali nakitni izrazi,a zna sam odma da to nije nista toliko atraktivno.pogledah jednu noc kad ufatih(a boli me ***** kad ce survajver no stalnim remecenjem seme ne mogu horejsija ufatit)i pravo da vi recem vise dosadno no interesantno.aj neka sve to
    nego najveca nebuloza i vrijedjanje inteligencije,zavrseno prije mjesec i vise i sad nam ga kao premijerno daju,ma idi bre,ja i kda bih htio da pratim odma bi me ta cinjenica udlajila od toga showa.
    ali ubjedljivo najjaca stvar neki kao iznenadni uleti u programsku semu ukljucenje direktno,survajver bez cenzure,reka bi cojek ubise obamu.e to me nervira sto se podrazumijeva da je narod vesla sisa imoze mu se servirat bilosto i bilo kakva lakrdija.ako cemo tako neka pozajme od italijana ionko su preko sofra dobri s njima, neka pozajme od njih tih rijalitija od prije koju godinu pa neka pustaju...vala ih italijani imaju,oni svega imaju
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    horešio ti je od 21h ili nekim danima od 22:30h
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  23. #23
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    A sto bi se nervirali oko toga koji kanal ce kodirat, a koji ne, ubachish dream box pa neka kodiraju do prekosutra sto hoce, kao da ne znam sto je Extra tv i t-com skupa, a i total tv ne zaostaje mnogo za njima, ja evo godinu dana dream box 10 eura mjesecno svaki program radi ni jednom nije bio kodiran (arena sport 1, 2, 3, 4, SK svi, EuroSport 3 kanala, 3 kanala discoverya, HBO, HBO comedy, Cinemax1, Cinemax2 i josh mnogo tih koje ni ne gledam, imate i ona 3 kanala 18+), a imam i total tv, kao da ga nemam samo sto mi dolazi po 10 eura mjesecno i za njih.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  24. #24
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    A sto bi se nervirali oko toga koji kanal ce kodirat, a koji ne, ubachish dream box pa neka kodiraju do prekosutra sto hoce, kao da ne znam sto je Extra tv i t-com skupa, a i total tv ne zaostaje mnogo za njima, ja evo godinu dana dream box 10 eura mjesecno svaki program radi ni jednom nije bio kodiran (arena sport 1, 2, 3, 4, SK svi, EuroSport 3 kanala, 3 kanala discoverya, HBO, HBO comedy, Cinemax1, Cinemax2 i josh mnogo tih koje ni ne gledam, imate i ona 3 kanala 18+), a imam i total tv, kao da ga nemam samo sto mi dolazi po 10 eura mjesecno i za njih.
    i sve te kanale imas za 10e mjesecno?

  25. #25
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sport89 View Post
    i sve te kanale imas za 10e mjesecno?
    Sve, sad mozda to tebi zvuchi cudno, ali tako je i nismo ugovorom obavezani, jedino smo resiver platili 110 eura, ali ga naravno ne vracamo ukoliko ne zelimo vishe da primamo signal, platimo uvjek po 2 mjeseca unaprijed i tako evo tacno godinu dana.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sportska redakcija TVIN
    By Vidocq in forum Televizija
    Replies: 74
    Last Post: 10-12-09, 03:23
  2. P: Alfa romeo 156 2.0 tvin spark
    By mikey in forum Ostali oglasi
    Replies: 118
    Last Post: 07-09-09, 13:43
  3. Reality show survivor !!!
    By LaZaR in forum Sve i svašta
    Replies: 40
    Last Post: 07-09-09, 11:38
  4. Our Ultimate Reality...?
    By Unusual Suspect in forum Religija i filozofija
    Replies: 6
    Last Post: 21-07-09, 13:20
  5. Reality Bites!!!11one
    By dylan|stark in forum Film
    Replies: 3
    Last Post: 29-06-05, 22:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •