Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 92

Thread: Sandzak danas - Bosnjaci u Crnoj Gori

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  2. #2
    SNS.cg.yu Guest

    Default

    Sto imate od te podrske? Jusufa Kalamperovica i Rifata Rastodera?

    1991 = 90,000 Muslimana
    2003 = 72,000 Bosnjaka-Muslimana

    Ako nastavi DPSova vlast, ovim ritmom vise nema Bosnjaka u CG za 50 godina.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Đukanoviceva politika i podanici sa strane Bošnjaka razbili su jedinstveno bošnjacko telo u Crnoj Gori,...
    Polako se vraca svest medju narod, otvaraju se oci i vidi se prevara Mila Djukanovica i njegvoih SDP podrepasa, nemoze se dozivotno lagat.

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    He, he
    Zna Milo da ne moze sve ljude lagat' sve (cijelo) vrijeme, ali zna da postoje dvije mogucnosti.
    1. Moguce je sve ljude lagat neko vrijeme
    2. Moguce je neke ljude lagat svo vrijeme

    On se odlucio za ovu drugu varijantu i ocigledno mu dobro ide!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Sandzak danas - Bosnjaci u Crnoj Gori

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    [url=http://www.ifimes.org/BoSeCr/Default.htm]Izbori u Crnoj Gori stavili su Bošnjake u poziciju da biraju između tadašnjeg demokratskog kandidata Mila Đukanovića i Momira Bulatovića kao Miloševićevog eksponenta što je Bošnjake opredelilo da glasaju za Đukanovića. Međutim, to je rezultiralo minimiziranjem političke uloge SDA u Crnoj Gori.
    A vi bi i jare i pare? Presaberite se malo... A možda bi bilo najbolje da se oduzmete? :idea:

  6. #6
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Izbori u Crnoj Gori stavili su Bošnjake u poziciju da biraju između tadašnjeg demokratskog kandidata Mila Đukanovića i Momira Bulatovića kao Miloševićevog eksponenta što je Bošnjake opredelilo da glasaju za Đukanovića."

    Pa sto? Da nisu trebali glasati za Bulatovica? Koliko mi poznato, iz Sarajeva im je bilo "savetovano" da glasaju za Miloseviceog kandidata "je je tako najbolje". Koliko je pogubno bilo trgovati sa Diavolom ne vredi ponavljati. A mislim da se ta trgovina nastavila, izmedju tvrdog politickog krila Bosnjaka Sandzaka, i Kostunicinih klero-nacista i cetnika.

    "Međutim, to je rezultiralo minimiziranjem političke uloge SDA u Crnoj Gori".

    Kakva je politicka uloga partije jednog manjinskog naroda u CG kad joj je glava bila u Sarajevu a rep u CG?
    Svako je nesto prekrajao mape, i davao gotovinu za veresiju, umesto da brani ono sto je legalno moguce odbraniti.
    90-ih, na celo "naroda i narodnosti" je stao najgori sljam iz tih naroda.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Sandzak danas - Bosnjaci u Crnoj Gori

    Quote Originally Posted by Karma

    A vi bi i jare i pare? Presaberite se malo... A možda bi bilo najbolje da se oduzmete? :idea:
    Nije to i jare i pare, Karmice.

    To je odricanje licniog za rad opstedrustvenog interesa. Odrekli smo se nacionalnih stranaka ( citaj, zajebali se ) za rad "gradjanskih" DPSDP.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plannco Rufius
    A mislim da se ta trgovina nastavila, izmedju tvrdog politickog krila Bosnjaka Sandzaka, i Kostunicinih klero-nacista i cetnika.
    Suljo je u koaliciji sa Tadicem, Rasima su prevarili ... dao im glasove i sutnuli ga Kostunici u zagrljaj, navodno da isprave nepravdu njemu ucinjen.

    A sto se tice ove trgovine, trgovao je sejtan sa djavolom.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma pustite to!
    Srpska posla!

  10. #10
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...st bi vam ********/Srbi napravile mozete samo da mislite sjetite se Srebrenice itd zato pamet u glavu i na izborima zna se -MILO!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...ukoliko se donese zakon da neko može da obavlja političke funkcije za vreme odsluženja zatvorske kazne. :wink:

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odavno sam rekao da na ovom forumu posjedujemo ljude koji su jednostavno zabetonirani u proslost i tu stoje. Nikako da krenu naprijed.. A pogotovo ne ka' nekim kreativnim stvarima!

    Al' imamo znaci info. da SARAJEVO treba da informise Bosnjake u Crnoj Gori za koga da glasaju?
    Jesu to oni odani Bosnjaci -- Crnogorci?


    Stvarno ne shvatam svrhu, sem priznanja Bosnjaka da ih je Milo zajeba' ka i mnoge druge!
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  13. #13
    SNS.cg.yu Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by Plannco Rufius
    A mislim da se ta trgovina nastavila, izmedju tvrdog politickog krila Bosnjaka Sandzaka, i Kostunicinih klero-nacista i cetnika.
    Suljo je u koaliciji sa Tadicem, Rasima su prevarili ... dao im glasove i sutnuli ga Kostunici u zagrljaj, navodno da isprave nepravdu njemu ucinjen.

    A sto se tice ove trgovine, trgovao je sejtan sa djavolom.
    Ali zato nijedan Bosnjak nema ono sto ima Rasim u Srbiji - poziciju (vec evo od 2000.) i najvaznije postovanje.

  14. #14
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Al' imamo znaci info. da SARAJEVO treba da informise Bosnjake u Crnoj Gori za koga da glasaju?
    Jesu to oni odani Bosnjaci -- Crnogorci?"

    Posto mislim da se ovaj komentar odnosi na moj komentar "duzan" sam reply.

    Ja mislim da je onda kad je Babo umro tako i prestalo odlazenje za savet u Sarajevo. Prosta psihologija mase.

    ali kad je Tata otisa Hag, nista se nije promenilo. Srbi iz CG jos uvek idu po savet u Beograd, kod mame, tetke, strine ... i kojecega. prosta pshihologija mase, nek je samo iz Beograda.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisi shvatio sustinu, to je bila mala carka da ne skrecem mnogo sa teme koja je skrenuta sa foruma

    Samo zelim da vidim kakve ovo ima veze sa Buducnoscu CG, sem prizanja da je neko ispao zajeban?
    A sto se tice odgovora, istina ziva.
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  16. #16
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima preventivnu ulogu. da neko nebi bio ponovo zajevan u Nezavisnoj CG. good reason, isn't it?

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Maybe 4 u..
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  18. #18
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako god okrenesh, nama boshnjacima se crno pishe. vele i slovenci, nasha braca te nedaju dzamiju da se gradi u ljublijanu da smo najebali koju godj opcijo da izaberemo. milo laze i koristi za svoje chetnike boshnjachke glasove. rasim paradira srbijom i vozi se aviJonom. boshnjachki jezik u boshnjachkim shkolama i boshnjachkim medresama, ali dje? oce da prevedu nas boshnjake u manjinu, da bi ga lakshe milovi crnogorski chetnici zabili srpskijem chetnicima, a chetnik je chetnik, ka za stolom, ka onaj u dzaku pod stomom. najbolje to objasne krad seroja i
    g(r)ad kad ga fino zavuku svijema glupijema i nazadnijema muslimanima, a fale se crnogorskom multikulturom i toljerancijom. od poziva breancheva da se vidi kuda ide crna gora kad ima pojedine prosrpske i sprske forumashe da zive u njojzi do poziva da se preispita boshnjachka domoljubivos je samo jedan korak.
    mi boshnjaci
    kad *****o
    uvijek na*****o!!!

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    [size=6]
    mi boshnjaci
    kad *****o
    uvijek na*****o!!!
    [/size]


    Crni dane, josh crnja sudbino,
    ko se snama druzi,
    prije ili poznije NAJEBE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  20. #20
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    no je raja ka' ostala marva. kad raja nauci da ne skida gace ispod 1000 E sve ce biti bolje. toliko ni Milo ne moze platiti. a dok se podaju za kilo ulja i litar kafe nema nam spasa. :wink:

  21. #21
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    [size=6]
    mi boshnjaci
    kad *****o
    uvijek na*****o!!!
    [/size]


    Crni dane, josh crnja sudbino,
    ko se snama druzi,
    prije ili poznije NAJEBE.
    milovane, jesil i ti boshnjak pravoslavni? ako nisi, povuci rijech!!

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamam
    Quote Originally Posted by milovan
    [size=6]
    mi boshnjaci
    kad *****o
    uvijek na*****o!!!
    [/size]


    Crni dane, josh crnja sudbino,
    ko se snama druzi,
    prije ili poznije NAJEBE.
    milovane, jesil i ti boshnjak pravoslavni? ako nisi, povuci rijech!!

    Polubraca moje djece su i Kurdi i Turci i Grci.
    A koji sam ja qurac, to je teshko pitanje.
    Od Vukovih petoro, troje nas zivi u mijeshanim brakovima,
    od 15 unuchadi, 7 mijeshanih (Dansko, Poljski), i 8 domacih.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamam
    kako god okrenesh, nama boshnjacima se crno pishe. vele i slovenci, nasha braca te nedaju dzamiju da se gradi u ljublijanu da smo najebali koju godj opcijo da izaberemo. milo laze i koristi za svoje chetnike boshnjachke glasove. rasim paradira srbijom i vozi se aviJonom. boshnjachki jezik u boshnjachkim shkolama i boshnjachkim medresama, ali dje? oce da prevedu nas boshnjake u manjinu, da bi ga lakshe milovi crnogorski chetnici zabili srpskijem chetnicima, a chetnik je chetnik, ka za stolom, ka onaj u dzaku pod stomom. najbolje to objasne krad seroja i
    g(r)ad kad ga fino zavuku svijema glupijema i nazadnijema muslimanima, a fale se crnogorskom multikulturom i toljerancijom. od poziva breancheva da se vidi kuda ide crna gora kad ima pojedine prosrpske i sprske forumashe da zive u njojzi do poziva da se preispita boshnjachka domoljubivos je samo jedan korak.
    mi boshnjaci
    kad *****o
    uvijek na*****o!!!
    Zezaj, zezaj Karo ... ali mozda ni sam svestan nisi koliko si u pravu. :?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by karamam
    kako god okrenesh, nama boshnjacima se crno pishe. vele i slovenci, nasha braca te nedaju dzamiju da se gradi u ljublijanu da smo najebali koju godj opcijo da izaberemo. milo laze i koristi za svoje chetnike boshnjachke glasove. rasim paradira srbijom i vozi se aviJonom. boshnjachki jezik u boshnjachkim shkolama i boshnjachkim medresama, ali dje? oce da prevedu nas boshnjake u manjinu, da bi ga lakshe milovi crnogorski chetnici zabili srpskijem chetnicima, a chetnik je chetnik, ka za stolom, ka onaj u dzaku pod stomom. najbolje to objasne krad seroja i
    g(r)ad kad ga fino zavuku svijema glupijema i nazadnijema muslimanima, a fale se crnogorskom multikulturom i toljerancijom. od poziva breancheva da se vidi kuda ide crna gora kad ima pojedine prosrpske i sprske forumashe da zive u njojzi do poziva da se preispita boshnjachka domoljubivos je samo jedan korak.
    mi boshnjaci
    kad *****o
    uvijek na*****o!!!
    Zezaj, zezaj Karo ... ali mozda ni sam svestan nisi koliko si u pravu. :?
    dobro, dobro. zezaj ste ti da se karo zeza. chetnjak je chetnjak, bio on novocrnogorski koji negira svoje chetnjashtvo ili crnogorskosrpski koje se njime fali, za vas je sve to jedna ista stranka. zivi bili pa vidjeli, a evo ti ovdje medju neberepismenijema dosta primjera kako se mrzi kad se okrene u stranu, bilo to koja strana da je.
    alaaahuuuuuu raaazuuuuummmm!!!!!!!!!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BRAVO TEBI SA INTERNACIONALNOM FAMILIJOM::: PA KOI SE DJAVO PETLJAS I PREPUCAVAS SA GLUPOSTIMA ( ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE ) NEMA TE ZEMLJE POD KAPOM NEBESKOM KOJA JE VRIJEDNA ZIVOTA; IZ PROSTOG RAZLOGA STO JE ZIVOT JEDAN I TREBA GA ( PROZIVJETI ) ILI SMO I DALJE U SREDNJEM VIJEKU PA CEMO SE MLATITI KUKOM I MOTIKOM KAO STOKA.

Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •