Page 2 of 120 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast
Results 26 to 50 of 2984

Thread: League of Legends

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Sta mi napravi neki lik sa Master YI-om... to je bruka... isto smo dobili ali totalni GG za covjeka... inace citao sam najavljuju poboljsanje grafike itd... Svidja mi se kad ti pukne weza nestane struje itd. samo udjesh i nastavis dje si stao
    One Ring to Rule them all...

  2. #27
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam poceo da igram lol na americki client zbog toga sto igram kasno pa ima vise tamo igraca...tamo sam sad dobio 30lvl ...a sad sam poceo da igram i na evropski tu sam 10ti lvl nedje...mozete baciti neku ako ocete 3oje nas je

  3. #28
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    524
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je prelosh Lol...odigrao sam partiju dvije i iznervirao se.Nema C za center hero,hokeys prelosh,grafika nepregledna,koncepcija djetinjasta.Dodushe to je dosta davno bilo,mozda je sad poneshto ispravljeno.Dotu volim,ali je zastarela,i tu nema priche.Hon rulez <3
    Sm1Le4MeNow(banned)

  4. #29
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postoji centar za heroja imas ikonicu u donjem desnom uglu koja izgleda kao oko,hotkeys mozes da namjestis kako ti god odgovara tako da ne vidim sto je problem,grafika je po meni preglednija od honove.

    Glupo mi je uopste poredit Hon sa Lol-om,kad nisam na Hon odigrao bez dvije partije,tako da bi se uzdrzao od toga,takva poredjenja moze da pravi jedino neko ko je dugo igrao obije igre.Jedino po cemu bih mogao da ih poredim je puka statistika,tj broj igraca koji je daleko u korist Lol-a.
    Last edited by cojones; 16-10-10 at 19:47.

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A posto je za LoL nalog besplatan ne shvatam kako mozes da izvodis poredjenje na toj osnovi.
    Infiltrator out.

  6. #31
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da to ima velikog udjela,tako da sam ga i stavio kao cisto statisticki podatak.Mada ipak smatram da ako igra ima kvalitet kojim odskace od konkurencije to sto se placa ne predstavlja nikakvu smetnju da ima ogroman broj igraca.

  7. #32
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Eo krenuh i ja malo da igram... Ne chini se loshe... Dotu i noh nijesam igrao tako da ne mogu uporedjivati...
    #fakenews

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    DOMA
    Posts
    512
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igrao i Dotu i Hon i LoL; Lol je daleko najbolji sto se mene tice, al' to sam samo ja..
    Nevezano za kvalitet, iako besplatan, zaradio je mnogo vise od HoN-a radi svog (optional) shop-a.
    Bilo bi zgodno da se otvori poseban topic za HoN, tako da ljudi na ovom topicu ne moraju gledat pogresne "cinjenice" o ovoj igri.
    Pozdrav..
    "PO DANASNJEM SHVATANJU NORMALNOSTI ZDRAVO JE BITI NENORMALAN"

  9. #34
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemaju shto odje chitat shto se tiche HoN-a bila je tema nedje prije ne znam jel obrisana.
    Meni je svakako hon 5x bolji bio od dote i ta 2 mjeseca shto sam ga igrao, stvarno sam se gazio sa po 10h dnevno ako ne i vishe ponekad :P

    Imam pitanje jedno, drug mi veli da je LoL dosta sporiji od HoN-a makar njemu tako izgleda ingame?Pa bih zamolio ove shto su igrali i jedno i drugo da bache koji komentar, meni je HoN potpuno odgovarao sa njegovom 'brzinom' pa me interesuje kakav je u odnosu na LoL.

    Moracu skinut LoL i probat da isposhtujem druga :P a ako mi se svidi bice i 'tochenja' onda

  10. #35
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Skidaj kume, da se preorjentishemo na ovo, zavrshicemo na taj wcg da se ide da jebe oca...
    #fakenews

  11. #36
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Skidaj kume, da se preorjentishemo na ovo, zavrshicemo na taj wcg da se ide da jebe oca...
    hahaha skinucu kad se dignem danas da probam i to chudo

  12. #37
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    LoL se igrao prije nekih dvadesetak dana na WCG, u finale bili kanadjani i naravno SK gaming, igrica je pokupila masu nekih nagrada takodje..mnogo bolji mi je LoL od DOTA-e, shortcuts na qwer dje ces prostije, f1 center heroja, banja, partija se vazda lagano nadje..i skoro svakih 20 dana do mjesec novi heroj, nerfovi overpowered heroja, ljudi iz Riota se bas trude da zadrze igrace iako je igrica besplatna, sto je respekt..svaka preporuka za ovu igricu..

  13. #38
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igram skoro pola godine na americkom serveru, 30 lvl, najvise sa twitchem i vladimirom, sad sam poceo ranked sa svojom ekipom ako vas ima jos na USA serveru, javite se ovdje

  14. #39
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Skidoh nocas pa cu probat kasnije partiju, dvije odigrat.

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    DOMA
    Posts
    512
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Imam pitanje jedno, drug mi veli da je LoL dosta sporiji od HoN-a makar njemu tako izgleda ingame?Pa bih zamolio ove shto su igrali i jedno i drugo da bache koji komentar, meni je HoN potpuno odgovarao sa njegovom 'brzinom' pa me interesuje kakav je u odnosu na LoL.
    Dobro ti veli. Prilicno je sporiji, tako da ako volis brzu igru, uzmi onda nekog hiperaktivnog heroja.
    Za ostale koji citaju ovaj topic: na LoL-u svaki heroj ima 5 ability-ja, od kojih je jedan pasivni, a ostali su aktivni. A dosta njih za jedan skill ima i pasivnu i aktivnu stranu. Zatim, postoje specijalne grane offence, defence i utility u koje ulazete poene pred pocetak meca, kao i summoner spellovi, a mozete izabrati 2 za partiju. Pa i pored toga u igri su i rune i, uz sve to, moguce je modifikovati i orijentisati heroja po svojoj zelji, tj. jedan isti heroj se moze igrati na nekoliko nacina i imati potpuno drugaciju ulogu.
    Jos jedna stvar koja je unikatna za LoL je i "bush" koji je fino rasporedjen na svim djelovima mape. U njemu ste nevidljivi igracu koji je van busha, sto daje nove mogucnosti surprise attacka, takticke kontrole mape i td..
    Dvije mape su igrive za sada, a uskoro dolazi i treca..
    "PO DANASNJEM SHVATANJU NORMALNOSTI ZDRAVO JE BITI NENORMALAN"

  16. #41
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    MeDoJE nick, pa ako je ko raspolozhen da se opali koja partija neka javi... Trenutno lvl5, sinoc pocheh da igram...
    #fakenews

  17. #42
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Sto se radi sa ovim talentima offense/defense/utilty o chemu se radi? Ja dobih 1 poen tu ^^, ne znam kako da ga iskoristim haha
    Dobra je stvar, moram pochet malo vishe da igram. :S
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  18. #43
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se eo zagrijavam

    Prvu partiju sam uzeo melee heroja i malo tezheg za igranje nisam znao shto cu pa uzeh Katarinu em meni prva partija em 1 leavova em 100 chuda drugih uglavnom razglave me totalno skor mi je bio 1 kill/10 death/ 3 assists

    Druga partija Corki haha kralj i tu bi bogomi dobra partija niko se nije dao dugo i malo se vec ushtosah zavrshio sam tu sa statsima 7/7/10 (kill/death/assist)

    Treca partija stvarno dao sam im PUMPICA opet Corkia uzeh
    Prvo neki penal feeduje 0/6/1 i izadje...
    Vodili su jedno 25-10 u fragovima dok nismo pocheli da ih gazimo ja i jos neki melee heroj, nas 3 vs njih 4 igrasmo.Na kraj izgubismo jer je ovaj pulen treci shto je bio sa nama ima stats 2/13/2...U ukupne fragove je bilo 35:34 za njih dobro vrtanje u partiju
    Moj stats iz trece partije 17/6/4.

    Jedino shto me poludje je grafika uff...

  19. #44
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad zavrshih 4tu partiju opet pumpica stats 17/6/5 i izgubim radi rtda u tim sve idu 1 po 1 i ginu...

    /wts hendikepirane igrache :P

    Kume poslao sam ti invite sad cu i Gandu.

  20. #45
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Gando manki je na americhki serv, kad dodj u nk skinuce za evropski...
    #fakenews

  21. #46
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Gando manki je na americhki serv, kad dodj u nk skinuce za evropski...
    haha ja poslah request nvm.

    Evo je napokon first win iz 5tog pokushaja, igrao sa int herojem tipa Crystal Maidenke, ptica neka ledena.
    Stats 6/0/4

    Mada i dalje mi je HoN bolji

  22. #47
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Balmora, Vvardenfell
    Posts
    821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako da vam kazem, nisam igrao Dotu ni Hon, ali LOL mi je vratio zelju za gameingom! Tako necu je uporedjivati sa predhodne dvije, ali cinjenica je da se igra svakoga dana sve vise razvija i napreduje, ove godine nije bila na WCG kao oficijalna igra vec kao promotivna, ali je uspjela za taj status da se izbori za sledecu godinu i zbog toga su i ''castili'' igrace proslog vikenda da biraju sve heroje!

    Inace poceo sam da je igram na US serveru stigao sam do 30lvl i sad sam krenu na EU 16lvl trenutno, igra je zanimljiva, dosta brza, veoma kompleksna... Sve je bitno, odabir heroja, team-play, itemi, ne mozes non-stop da radis jedan te isti bild, vec ga prilagodjavas datoj situaciji, ali za pocetak to i nije tako bitno.

    Evo par savjeta sa moje strane: za pocetak savjetovao bih ljudima da igraju 3vs3 posebno ako prije toga nisu igrali Dotu ili Hon, mnogo je lakse za uigravanje i biranje nekoga tenka sa njima je mozda najlakse igrati uzimate armor i mr zavisi sta ima suprotna strana, bilo bi pozeljno da u timu imate jednog DPS i AP heroja i za pocetne lvl to je dovoljno veoma tesko mozete izgubiti partiju osim ako ne igrate sa retardima sto je isto cesta situacija . Rune ne kupovati prije 20lvl nista vam ne trebaju samo bacvanje para, mozda jedino heroja ili dva koja vam najvise odgovaraju. Tacno je da treba znati igrati sa svim herojima(ranged, dps, tenk, mage, support i -jungler-) ali za sve njih moras da imas i odredjene rune, da bi ih skupio trebalo bi ti dosta vremena tako skoncentrisi se na 2-3 vrste isprva, pa ako vidis da se bas ubijas od igre onda ti i nece biti problem da ih skupis sve, mada po meni kad stignes do 30lvl moci ces da kupis dva paka razlicitih runa tj mozda ti ponesto i bude hvalilo, tako tesko bez nekoga velikog odricanja da mozes da skupis to, jedino ako ne planiras da puknes i neke pare za to! Jungler heroji ima ih dosta i to se za prve lvl ne preporucuje, da nebi padali od kripova inace uvijek prije nego sto se upustite u ovaj sport uputite se kako treba da se radi! Inace preporucujem da koristite TS3 ili Skype za komunikaciju!

    Moj nick na US serveru je N1ghTmneP, a na EU N1ghTmneP1, tako dodajte me pa da se druzimo, igram pretezno u kasnim vecernjim satima posto preko dana nemam vremena!

    by N1ghTmneP Dusan Mugosa
    zbog legendarnog kapitena, Gige Bosnica.

  23. #48
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ali kakvih nubina ima nije realno , firs blood a nisu ni kripovi stigli ahhaha fail

  24. #49
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daconi View Post
    ali kakvih nubina ima nije realno , firs blood a nisu ni kripovi stigli ahhaha fail
    Ne znam za lol, ali u doti to je sasvim uobicajeno i kod odlicnih igraca.
    "Čistim ođe, nema tu gospode."

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    ne vjerujem da sam se zajebao pa sam se regovo na US server... sad cju skinut ovaj EU pa danas da opalimo jednu 3v3 ili 5v5 ako ima raspolozhenih Obe ne diraj mi Corkija izvjeshtio sam ga... znachi toliko je bitan micro u igri da sam se odushevio... redovno mi se deshava odradim kill i pobjegnem sa 10-20 hp ))
    One Ring to Rule them all...

Page 2 of 120 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. NBA league 2008/09
    By MeDo_JE in forum Ostali sportovi
    Replies: 555
    Last Post: 04-07-09, 17:22
  2. CL League 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1587
    Last Post: 07-06-07, 14:44
  3. Champions League !!!
    By B-A-N-E in forum Ostali sportovi
    Replies: 783
    Last Post: 20-05-06, 16:16
  4. Premier League !!!
    By B-A-N-E in forum Ostali sportovi
    Replies: 5
    Last Post: 03-10-05, 00:16
  5. Fantasy Basketball League
    By Bunny Rabbit in forum Ostali sportovi
    Replies: 48
    Last Post: 27-04-04, 14:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •