Page 112 of 120 FirstFirst ... 1262102108109110111112113114115116 ... LastLast
Results 2,776 to 2,800 of 2984

Thread: League of Legends

  1. #2776
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Meni je mali posa za ostale, instalock evelynn, pa onda neka vide oce li me kao junglera, ili na neki lane, a umijem s njom svaki lane drzat.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  2. #2777
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Kvarni igra LoL? What the actual ****. Kad si beledjija nesto zadni put?!

    I am so post-rock I shit sad birds.


  3. #2778
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    U pauzama LoL-a
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  4. #2779
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    O sledeceg patcha nove ciejne heroja kako cuh...


    A ovima pada cijena na 4800
    -Ezreal
    -Vladimir
    -Renekton
    -Nocturne
    -Lee Sin
    -Brand
    -Vayne

    Fino
    Smradovi... sve te imam...

  5. #2780
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E to je to... ZNACI NIJE RANKED da se mora bit savrseno i tempirano... ne volim partije ciji je cilj da se WIN i da imas 30 krepova vise od neprijatelja... znaci radije cu gledat mach u kamenu kako ga nagriza zub vremena jer mi je interesantnije.... Jedno je kad igras kao profesionalac tj imas ekipu stalno igrate imate neke taktike... ali mi je preglupo i presmijesno dodjes na BLIND pick normal i vristis onesvescujes se psujes. Primijetio sam da jedino prave problem noobovi oni sto imaju oko 300 partija win i vjerovatno toliko i loose i oce silu na sramotu da nauce da igraju... Na sve ovakve igre najbitnije je MAP AWERNESS da umijes kliknut vidjet sto ko ima sto ko moze i da znas sto mogu champovi... a to oces li ti na BOT poc sa supportom i oces li uzet pola kripova ili oces li mid sa teemom... NIKAKVE VEZE NEMA AKO TI MOZGA IMAS I AKO OVO TROJE GORE PRATIS... Partije se gube jer ljudi ne koriste minimapu pa ne spasavaju saigrace i fataju freekills i slicno... ne moze se naucit LOL preko video klipova pogotovu ako nisi bas pametan i snalazljiv + ne igras jer ti se igra nego se ufuravas na neke momcice sa turnira.

    Ali kad me ubjedjuju da je NIDALEE support e tu poludim... a NID je takav ubijac morala da je to sprdnja... najgrdje mi je protiv NIDALEE i BLITZA... ima li boljih champova sa ubijanje volje i morala...

  6. #2781
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ima, mene nerviraju oni mali skakutavi jes da protiv svakog imam taktiku, koja pali, ali kad ih vidim onako kako mi skakucu, bas mi dizu pritisak
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  7. #2782
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kljucar View Post
    Do prije po godine valjda dok nisu bili ovi veliki turniri ova igrica se mogla igrat... udjes na normal blind pick i izaberes sto ti se igra i igras. Sad posle turnira neki PRO MEGA IGRACHI FACE STO NE IGRAJU JER IM SE IGRA NEGO IM JE TO POSA izbacili su razne video klipove kako treba igrat i sto treba birat... tako da je ono od eto neke normale TENK DPS MAGE RANGED doslo do TOP jedan heroj i to mali broj, mid isto mali broj heroja koje mozes uzet jer ce tim da te izflejmuje ka za novu... onda se uzima BOT ADC i SUPPORT i obavezno JUNGLER... Bilo kakvo odstupanje od ovoga svi flejmuju spamuju i posle te riportuju a kad pogledas nemaju 500 partija ukupno. Vazda BOT uzmu EZEL-a jer ce coek reka prvi BOT (ja sad drzim na copu "mid bot adc top" i sacekam da svi izaberu ponesto i onda uzmem sto ocu) i eto ja napr uzmem NIDALEE(ne znam zasto i u kojem univerzumu je NID support sa njenim spellovima) i vecina ocekuje da ih hilujem konstantno (a ne harrasuju jedan hit neprijatelja nego samo farmuju) i kad kazem da nisam support ljudi me smaraju "dje ti je ward" ili kad mi kazu "my farm"... to su za mene dno igraci koji mozga nemaju jer su "naucili" da igraju preko video klipova.

    Druga stvar... primijetio sam da od ove najezde "video clip pleayers" ako tvoj tim nema junglera 90% dobijas partiju a velike su sanse da se partija preda na 20 minut... jer to je ono sto ja pricam... naucili su preko video klipova i ako je nesto drugacije totalni retardi postaju.

    Ja sam toliko partija odigrao da mogu sa kojim oces dje oces... u najgorem slucaju imat cu los farm count.

    Uvijek biram champa koji mi se trenutno svidja... ne igram za score nego jer mi je merak i desava se pocnem partiju i cijeli tim na ignore zbog gore navedenih stvari. Cijelo vrijeme se desava da traze da se reportujem ali na kraju kad se vidi ko je ko... ne znam sto urade uglavnom desava se cas sam retard a cas EPIC GJ bla bla bla... Samo ne psujte i ne vrijedjajte i nece vas banovat... Mene su sigurno prijavili svaku partiju evo dva tri mjeseca i nisu me banovali. Kad neko vrijedja i prijavis ga e toga banuju sigurno jer na tribunal se pregleda tekst i ako te neko vrijedjao a ti si trollovao nema veze... banuje se onaj sto vrijedja. Ako bi me banovali zbog troll pick-a a dobro sam igra... znaci prodavanje accounta i dovidjenja LOL lagano bez emocija.
    Ovo veze nema sto si ti napisao,bez ikakve ljutnje..Jungler treba da se igra,i to da se 90 % meceva dobije kad ga nemas,to je cista laz..Npr,ja ako imam junglera,a suprotni tim nema,to znaci da ce na top lejn da dodju 2 igraca protiv mene..Sto znaci ja kupim veci exp,sa kojim dolazi i hp,ad,armor..igras deff i cekas junglera (u ovakvim gejmovima je dovoljan samo jedan dobar gank),bacis jednog ili obojicu,i kasnije sam mozes da ih harasas..Tvoj tim ce imati bolji top lejn,a ostali lejnovi ce moci opusteno da pushaju,jer znaju da nema junglera da ih genka..Sledeca stvar,ljudi trebaju da uce od profesionalaca,jer oni spavaju na igrici,i ocigledno znaju da je bolje igraju nego mi,da nije tako,ne bi uzimali milion eura na kraju 2 sezone..nema tog igraca odje koji nije pratio ili gledao njih..Na top lejn,ne postoji jedan heroj,od kad je izasao novi patch,tu je sad veliki izbor,po meni,nikad bolji..Irelia,Jax,Riven,Xin,Darius,Malphite,Shen.. na mid takodje..tako da mi je i to malo glupo sto si rekao..I to "My farm" itekako ima utcaja na ishod gejma,jer ako se adc,ap carry ili top ne nafarmaju,ti mozes da se pozdravis sa zelenim slovima u match history..Svi smo igrali brate na pocetku sta nam se htjelo,prvi ja,sa drugom sam igrao bot lejn Garen-Morde,Xin-Yi..Ali sa pobjedama dodju i jaci protivnici,i vidis da to ne moze vise,da ti treba range ad,da ti treba neko sa supp itemima,da ti treba jungler u datim momentima..tako da..5 je pikova u igrici,i svih 5 imaju svoju ulogu,adc,top,mid,supp i jungler ..bez toga je sve troll

  8. #2783
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ljudi, imam problem sa ping-om u LoL-u. Internet je sve ok, nema download-a, nista, cist skroz, ali u LoL-u ping od 70 - 150. Sto je muka? Eo ga tako ima nedjelju dana.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  9. #2784
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Igras li ti to LoL kralju?
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  10. #2785
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Pokušava da igra... :mrgreen:
    #fakenews

  11. #2786
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Tristana najjachi heroj..

  12. #2787
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ALI-G View Post
    Ovo veze nema sto si ti napisao,bez ikakve ljutnje..Jungler treba da se igra,i to da se 90 % meceva dobije kad ga nemas,to je cista laz..Npr,ja ako imam junglera,a suprotni tim nema,to znaci da ce na top lejn da dodju 2 igraca protiv mene..Sto znaci ja kupim veci exp,sa kojim dolazi i hp,ad,armor..igras deff i cekas junglera (u ovakvim gejmovima je dovoljan samo jedan dobar gank),bacis jednog ili obojicu,i kasnije sam mozes da ih harasas..Tvoj tim ce imati bolji top lejn,a ostali lejnovi ce moci opusteno da pushaju,jer znaju da nema junglera da ih genka..Sledeca stvar,ljudi trebaju da uce od profesionalaca,jer oni spavaju na igrici,i ocigledno znaju da je bolje igraju nego mi,da nije tako,ne bi uzimali milion eura na kraju 2 sezone..nema tog igraca odje koji nije pratio ili gledao njih..Na top lejn,ne postoji jedan heroj,od kad je izasao novi patch,tu je sad veliki izbor,po meni,nikad bolji..Irelia,Jax,Riven,Xin,Darius,Malphite,Shen.. na mid takodje..tako da mi je i to malo glupo sto si rekao..I to "My farm" itekako ima utcaja na ishod gejma,jer ako se adc,ap carry ili top ne nafarmaju,ti mozes da se pozdravis sa zelenim slovima u match history..Svi smo igrali brate na pocetku sta nam se htjelo,prvi ja,sa drugom sam igrao bot lejn Garen-Morde,Xin-Yi..Ali sa pobjedama dodju i jaci protivnici,i vidis da to ne moze vise,da ti treba range ad,da ti treba neko sa supp itemima,da ti treba jungler u datim momentima..tako da..5 je pikova u igrici,i svih 5 imaju svoju ulogu,adc,top,mid,supp i jungler ..bez toga je sve troll
    1. Na blind pick na normal game kad nismo imali junglera svaka je dobijena tako sto je TOP izmaltretiran 0 FARMA je uzeo i u vise slucajeva feeduje lagano ovu dvojicu... zasto ? zato jer je naviako vidio je video klip kako se igra i ako bilo sto od toga odskace on se izgubi... Nema potrebe da mi govoris da lazem kad nisi bio pored mene dok sam igrao al ajde malo si emotivan pa dobro.

    2. BLIND NORMAL PICK nije ni RANKED ni turnir, nisu dzabe pravili toliko opcija i cuda bzvz nego da svako igra kako mu se igra. Ti igras zbog zelenih slova na kraj a ja igram zbog eto dvije ili tri dobre akcije da izvedemo nesto nemoguce ili da za***** nekog. Da dobijem mi je pfff nula zadovoljstvo. Ti vjerovatno volis da igras da dobijes i igras po sablonu sto su neka djeca na ju tjub izbacila.

    3. Ti si naucio od tih "pro" igraca sa ju tjuba sto spavaju na igricu koje heroje mozes da izaberes da bi igrao na TOP na MID i BOT a ja sam naucio tako sto sam igrao igrao igrao igrao i lagano cu takve ka ti sa kontra champom da OSTETIM (znaci da ti uzmes champa koji meni kontrira) ...

    4. BOT i FARM ... najgori moguci igraci... uzmu EZ-a i samo farmaju 50 mane ne potrose i tokom cijelog LEJN PLEJA ne taknu neprijatelja... *svaka casto onome sto harasuje i iskoristi farm* ako ne harasujes neprijatelj ti se lagano budzi i ako on tebe harasuje dodje jungler i double kill. Vi sto ne harasujete ste za mene polovni igraci... zato jer ne harasujes da bi mogao da uzmes LAST HIT na minion... a to se moze i sa harasovanjem NEGO NISTE NAUCILI NIJE BILO NA JU TJUB Igras blind normal pick i ovoga pustis da farmuje a neki noob i propane farm propane lejn i propane ti partija od cucanja u bush... mislim dje je draz igre tu i dje je skill????

    5. pet pikova u igrici TENK, DPS, DPS RANGED, AP MAGE, peti proizvoljno... meni i mojim drugovima je dosta to da razvalimo svakog... a vi sa ju tjuba igraci izmisljajte nove fore ))

    6. Pricamo o BLIND PICK NORMAL od samog pocetka mog posta i rekao sam AKO OCES "TAKO" IMAS RANKED I IMAS TURNIRE a ne UDJES NA BLIND PICK NORMAL i FLEJMUJES STO NEKO NIJE izabrao support jer ti drugacije ne umijes da igras. To ti je isto ka kupis mandarine i bunis se sto ti nije dala pomorandze a pise PRODAJEMO MANDARINE.

  13. #2788
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ni ja ne volim kad mi se na normal blind bune sto smo bez supporta ili tanka, bjez'. I svaki Varus s kojim sam igrao, samo farmuje, zato najvise volim da sam u lane sa dariusom, eve je dusu dala za harras, sa hate spikes, lude od toga, nikad nam nije preko 8 minuta trebalo da darius ima 4 kill-a, ja 4 asist-a, ili on 2 ja 2, i turret unisten, plus farm dobar. Zato nas drugi laneovi ubijaju, svi nas gankuju, a ovi ne umiju da pinguju, nego mi pisu ss, ja ne citam sta pisu, imas zuti ping, i znacu da se pazim
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  14. #2789
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ping je notifikacija a onaj drugi je CUVAJ SE TU ili IDI NAZAD a SS je OTISAO JE CHAMP SA LEJNA A NIJE UMRO... znaci ima ss ima ping i drugi ping... sve ima svoje. Ima ljudi koji koriste jedan ping za sve... ili ako treba da ti pinguje 300 puta pinguje... odma spammere na ignore ali odma.

  15. #2790
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Pa cuvaj se tu, ako vidis da je potisao sa mid, pingas im zuto, da se cuvaju, ne pingas im jer svrsavas, nego jer im prijeti opasnost odatle. A ss neko koristi kad enemy ode sa lanea, neko kad se on povuce sa lane, nikad ne znas
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  16. #2791
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ping moze bit dosta toga a SS se zna sto je.. znaci nema ga miss je pazi se... moze i jedno i drugo ali vise ljudi pinga bzvz nego sto pise ss bzvz... mada ja stalno gledam minimap i ne treba da mi govoris ss... mada valja jer ne znam jel otisao da gankuje ili da u bazu da se napuni... a ti u lejn znas...

  17. #2792
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Vecina iz lane to ne zna, jer se odma bace na farmanje, i ne pogledaju je li lijevo ili desno iz mida recimo, uopste ne skautuju nimalo. Ja recimo u svakom momentu znam ko je u koji lane, i sto mogu ocekivat ako krene da gankuje, posebno od nidalee ili lee sina ili xin-a, oni zaskoce, ili blitza
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  18. #2793
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    ping od 70 - 150. Sto je muka?
    TcpNoDelay i TcpAckFrequency.

  19. #2794
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kljucar View Post
    1. Na blind pick na normal game kad nismo imali junglera svaka je dobijena tako sto je TOP izmaltretiran 0 FARMA je uzeo i u vise slucajeva feeduje lagano ovu dvojicu... zasto ? zato jer je naviako vidio je video klip kako se igra i ako bilo sto od toga odskace on se izgubi... Nema potrebe da mi govoris da lazem kad nisi bio pored mene dok sam igrao al ajde malo si emotivan pa dobro.

    2. BLIND NORMAL PICK nije ni RANKED ni turnir, nisu dzabe pravili toliko opcija i cuda bzvz nego da svako igra kako mu se igra. Ti igras zbog zelenih slova na kraj a ja igram zbog eto dvije ili tri dobre akcije da izvedemo nesto nemoguce ili da za***** nekog. Da dobijem mi je pfff nula zadovoljstvo. Ti vjerovatno volis da igras da dobijes i igras po sablonu sto su neka djeca na ju tjub izbacila.

    3. Ti si naucio od tih "pro" igraca sa ju tjuba sto spavaju na igricu koje heroje mozes da izaberes da bi igrao na TOP na MID i BOT a ja sam naucio tako sto sam igrao igrao igrao igrao i lagano cu takve ka ti sa kontra champom da OSTETIM (znaci da ti uzmes champa koji meni kontrira) ...

    4. BOT i FARM ... najgori moguci igraci... uzmu EZ-a i samo farmaju 50 mane ne potrose i tokom cijelog LEJN PLEJA ne taknu neprijatelja... *svaka casto onome sto harasuje i iskoristi farm* ako ne harasujes neprijatelj ti se lagano budzi i ako on tebe harasuje dodje jungler i double kill. Vi sto ne harasujete ste za mene polovni igraci... zato jer ne harasujes da bi mogao da uzmes LAST HIT na minion... a to se moze i sa harasovanjem NEGO NISTE NAUCILI NIJE BILO NA JU TJUB Igras blind normal pick i ovoga pustis da farmuje a neki noob i propane farm propane lejn i propane ti partija od cucanja u bush... mislim dje je draz igre tu i dje je skill????

    5. pet pikova u igrici TENK, DPS, DPS RANGED, AP MAGE, peti proizvoljno... meni i mojim drugovima je dosta to da razvalimo svakog... a vi sa ju tjuba igraci izmisljajte nove fore ))

    6. Pricamo o BLIND PICK NORMAL od samog pocetka mog posta i rekao sam AKO OCES "TAKO" IMAS RANKED I IMAS TURNIRE a ne UDJES NA BLIND PICK NORMAL i FLEJMUJES STO NEKO NIJE izabrao support jer ti drugacije ne umijes da igras. To ti je isto ka kupis mandarine i bunis se sto ti nije dala pomorandze a pise PRODAJEMO MANDARINE.
    2. Sto ne igras dotu, tu bar mozes kao solo igrac i da uradis nesto sa skillom, ovde koliki god da ti je skill, sam ne mozes nista, a pritom ne dolazi do izrazaja skill toliko koliko na doti.
    3. http://www.championselect.net/ vjeruj mi da svako danas koristi to, tako da i onaj koji ima odigranih 100 i onaj od 5000 znaju isto.
    4. Vi igrate bez junglera, znaci ako su vasi protivnici na malo hpa ne mozete uzeti double kill jer imate dvoje na top lejn, a nemate junglera.
    5. Sto se ne prijaviste na ovaj poslednji turnir? (mozda jeste nego mi je promaklo )
    6.


    Takvih ima koliko hoces, i to su oni koji unistavaju svaki gejm...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  20. #2795
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kljucar View Post
    1. Na blind pick na normal game kad nismo imali junglera svaka je dobijena tako sto je TOP izmaltretiran 0 FARMA je uzeo i u vise slucajeva feeduje lagano ovu dvojicu... zasto ? zato jer je naviako vidio je video klip kako se igra i ako bilo sto od toga odskace on se izgubi... Nema potrebe da mi govoris da lazem kad nisi bio pored mene dok sam igrao al ajde malo si emotivan pa dobro.

    2. BLIND NORMAL PICK nije ni RANKED ni turnir, nisu dzabe pravili toliko opcija i cuda bzvz nego da svako igra kako mu se igra. Ti igras zbog zelenih slova na kraj a ja igram zbog eto dvije ili tri dobre akcije da izvedemo nesto nemoguce ili da za***** nekog. Da dobijem mi je pfff nula zadovoljstvo. Ti vjerovatno volis da igras da dobijes i igras po sablonu sto su neka djeca na ju tjub izbacila.

    3. Ti si naucio od tih "pro" igraca sa ju tjuba sto spavaju na igricu koje heroje mozes da izaberes da bi igrao na TOP na MID i BOT a ja sam naucio tako sto sam igrao igrao igrao igrao i lagano cu takve ka ti sa kontra champom da OSTETIM (znaci da ti uzmes champa koji meni kontrira) ...

    4. BOT i FARM ... najgori moguci igraci... uzmu EZ-a i samo farmaju 50 mane ne potrose i tokom cijelog LEJN PLEJA ne taknu neprijatelja... *svaka casto onome sto harasuje i iskoristi farm* ako ne harasujes neprijatelj ti se lagano budzi i ako on tebe harasuje dodje jungler i double kill. Vi sto ne harasujete ste za mene polovni igraci... zato jer ne harasujes da bi mogao da uzmes LAST HIT na minion... a to se moze i sa harasovanjem NEGO NISTE NAUCILI NIJE BILO NA JU TJUB Igras blind normal pick i ovoga pustis da farmuje a neki noob i propane farm propane lejn i propane ti partija od cucanja u bush... mislim dje je draz igre tu i dje je skill????

    5. pet pikova u igrici TENK, DPS, DPS RANGED, AP MAGE, peti proizvoljno... meni i mojim drugovima je dosta to da razvalimo svakog... a vi sa ju tjuba igraci izmisljajte nove fore ))

    6. Pricamo o BLIND PICK NORMAL od samog pocetka mog posta i rekao sam AKO OCES "TAKO" IMAS RANKED I IMAS TURNIRE a ne UDJES NA BLIND PICK NORMAL i FLEJMUJES STO NEKO NIJE izabrao support jer ti drugacije ne umijes da igras. To ti je isto ka kupis mandarine i bunis se sto ti nije dala pomorandze a pise PRODAJEMO MANDARINE.
    Ja i dalje tvrdim,da ce moja ekipa sa junglerom da dobije tebe i tvoje drugove bez jungle ..i ne gledamo ju tub,jer nam ovo nije opsesija,pa da provodim sate uceci kako se igra igrica,to kad sam gledao,bilo je prije 2 god,kad sam pocinjao..Kad hoces,mozemo se probati,nista strasno

  21. #2796
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci nema potrebe da se bzvz prica... necu ponavljat 15 puta. Ne igramo na turnire i kad igramo ne igramo stalno bez junglera a pricam O BLIND PICKU NORMAL SLIJEPCI JEDNI. Nisam se prijavio na turnir jer mi se tako ne igra nego sam od kuce na NORMAL BLIND PICK UZEO da igram i dosa si ti tu a mislis da si na turnir i flejmujes

    Taj screen Kharta u JUNGLE nema veze sa ovim pricom mojom... sto bi vi PRO JU TJUB igraci rekli PRESTANI DA TROLUJES FORUM

  22. #2797
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Neka si sam sebi reka'..

  23. #2798
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kljucar View Post
    Znaci nema potrebe da se bzvz prica... necu ponavljat 15 puta. Ne igramo na turnire i kad igramo ne igramo stalno bez junglera a pricam O BLIND PICKU NORMAL SLIJEPCI JEDNI. Nisam se prijavio na turnir jer mi se tako ne igra nego sam od kuce na NORMAL BLIND PICK UZEO da igram i dosa si ti tu a mislis da si na turnir i flejmujes

    Taj screen Kharta u JUNGLE nema veze sa ovim pricom mojom... sto bi vi PRO JU TJUB igraci rekli PRESTANI DA TROLUJES FORUM
    Mislim da te nidje nijesam provocirao ili tako nesto, al sto da tebi objasnjavam neke stvari kad si iskompleksiran do bola.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  24. #2799
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro samo me ne spamujete sad ju tjub kraljevi

  25. #2800
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Jamaica
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kljucar View Post
    1. Na blind pick na normal game kad nismo imali junglera svaka je dobijena tako sto je TOP izmaltretiran 0 FARMA je uzeo i u vise slucajeva feeduje lagano ovu dvojicu... zasto ? zato jer je naviako vidio je video klip kako se igra i ako bilo sto od toga odskace on se izgubi... Nema potrebe da mi govoris da lazem kad nisi bio pored mene dok sam igrao al ajde malo si emotivan pa dobro.

    2. BLIND NORMAL PICK nije ni RANKED ni turnir, nisu dzabe pravili toliko opcija i cuda bzvz nego da svako igra kako mu se igra. Ti igras zbog zelenih slova na kraj a ja igram zbog eto dvije ili tri dobre akcije da izvedemo nesto nemoguce ili da za***** nekog. Da dobijem mi je pfff nula zadovoljstvo. Ti vjerovatno volis da igras da dobijes i igras po sablonu sto su neka djeca na ju tjub izbacila.

    3. Ti si naucio od tih "pro" igraca sa ju tjuba sto spavaju na igricu koje heroje mozes da izaberes da bi igrao na TOP na MID i BOT a ja sam naucio tako sto sam igrao igrao igrao igrao i lagano cu takve ka ti sa kontra champom da OSTETIM (znaci da ti uzmes champa koji meni kontrira) ...

    4. BOT i FARM ... najgori moguci igraci... uzmu EZ-a i samo farmaju 50 mane ne potrose i tokom cijelog LEJN PLEJA ne taknu neprijatelja... *svaka casto onome sto harasuje i iskoristi farm* ako ne harasujes neprijatelj ti se lagano budzi i ako on tebe harasuje dodje jungler i double kill. Vi sto ne harasujete ste za mene polovni igraci... zato jer ne harasujes da bi mogao da uzmes LAST HIT na minion... a to se moze i sa harasovanjem NEGO NISTE NAUCILI NIJE BILO NA JU TJUB Igras blind normal pick i ovoga pustis da farmuje a neki noob i propane farm propane lejn i propane ti partija od cucanja u bush... mislim dje je draz igre tu i dje je skill????

    5. pet pikova u igrici TENK, DPS, DPS RANGED, AP MAGE, peti proizvoljno... meni i mojim drugovima je dosta to da razvalimo svakog... a vi sa ju tjuba igraci izmisljajte nove fore ))

    6. Pricamo o BLIND PICK NORMAL od samog pocetka mog posta i rekao sam AKO OCES "TAKO" IMAS RANKED I IMAS TURNIRE a ne UDJES NA BLIND PICK NORMAL i FLEJMUJES STO NEKO NIJE izabrao support jer ti drugacije ne umijes da igras. To ti je isto ka kupis mandarine i bunis se sto ti nije dala pomorandze a pise PRODAJEMO MANDARINE.
    pogledaj ovo pa tek onda komentarisi jutube plejere ...
    No comment

Page 112 of 120 FirstFirst ... 1262102108109110111112113114115116 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. NBA league 2008/09
    By MeDo_JE in forum Ostali sportovi
    Replies: 555
    Last Post: 04-07-09, 17:22
  2. CL League 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1587
    Last Post: 07-06-07, 14:44
  3. Champions League !!!
    By B-A-N-E in forum Ostali sportovi
    Replies: 783
    Last Post: 20-05-06, 16:16
  4. Premier League !!!
    By B-A-N-E in forum Ostali sportovi
    Replies: 5
    Last Post: 03-10-05, 00:16
  5. Fantasy Basketball League
    By Bunny Rabbit in forum Ostali sportovi
    Replies: 48
    Last Post: 27-04-04, 14:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •