Page 439 of 666 FirstFirst ... 339389429435436437438439440441442443449489539 ... LastLast
Results 10,951 to 10,975 of 16635

Thread: Iz raznih novina II

  1. #10951
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ovaj nas je vec stigao da potrosi onaj milion, ili ga mozda drzi u duseku.
    Spiccka ga je .
    Mozda ga mali izvuce kad napravi 7 zgrada.

  2. #10952
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

  3. #10953
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Sad ce jos taj Mihailo da ispane neki antiratni profiter, mislim da samo trazi svoj dio kolaca.

  4. #10954
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bavaria, Germany
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/drustvo/crna-gora/...orac-ili-srbin

    Da citiram jedan komentar: "svi ste ovde zreli za jednog psihijatra ili ludnicu. Raspravljate o ovome umjesto zasto vam kasni 3 mjeseca plata ukrajinskog standarda."

  5. #10955
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,321
    Thanked in
    2,022 Posts

    Default

    Strani ulagači vole Srbiju
    Index.hr

    Dačić u San Francisku: "Intel" nam nudi da pravimo mobilne telefone
    Blic.rs

    Srbija povećala industrijsku proizvodnju i službeno izašla iz recesije
    Jutarnji.hr

    Poljske firme žele da ulažu u Srbiju

    B92.net

    Invazija Italijana na Jagodinu

    B92.net

    A naša mila Vlada se uhvatila gnjilih Rusa ka' pijan plota.. identitetskih podjela, simbola.. Ma, kakva investiciona klima, kakvi bakrači, to nama ne treba.. mi smo raj na zemlji. Štancaj magistre ka' na pokretnoj traci, a za radna mjesta nas nije briga.... No, ako bude sreće i nekako nam se uspiju realizovati svi pompezno najavljivani projekti, najsretnije pojedince među vojskom inženjera, ekonomista, pravnika.. sa ZZZ možda i zapane posao skupljanja golf loptica.. Do tada..
    Last edited by starwalker; 12-05-13 at 13:21.
    The more things change, the more they stay the same.

  6. #10956
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Kako mi je zao sto nije bilo novinara na Aerodromu PG prije pola sata... Kakva scena za "CG divlja drzava"...
    Na svakom aerodromu na zapadu moze se parkirati ispred ulaza za iskrcavanje/ukrcavanje putnika i stvari (od 10 do max 15 min, dalje se tretira kao parkiranje).. E to u CG ne moze, sem u zoni za privilegovane iz Skupstine, Vlade i diplomate.. I gledamo kako izlaze 2 starija covjeka iz automobila, ono jedva koracaju, iznose stvari.. a neki ogroman lik sav crven u licu (modar cak) sa zutim prslukom trci ka njima, svadja se, vidi se konfliktna licnost.. Spopao ih, tuga.. Kad iz aerodroma sa oruzjem istrcava neko sluzbeno lice u tamnoj uniformi, osiguranje sta li, da "smiri situaciju"tj. radnika Aerodroma CG... hahahahahaaaaa greote, zao mi one ljude jedva na nogama stoje, sto ih je snaslo...
    Uh....Diplomate koji su posmatrali scenu - unezvereni... hahahahahaaaaaaaaa
    Plac na Aerodromu kakve likove zaposljavaju...
    Kazu mi kolege da se pazim od takvih, jer je izgleda opasno prici aerodromu PG... Pazite se i vi ostali..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 12-05-13 at 14:42.

  7. #10957
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sad mi javljaju sa aerodroma da osim kasnjenja za sta nisu ni nasli zashodno da objave ni razlog ni vrijeme, i sto jako smrdi u avionu na "vlagu i budj "bez ikakvog osvezivaca prostora, nisu dobili ni izvinjenje za kasnjenje.. hahahahaha Ovi moji stranci stvarno ne znaju gdje su zalutali... Al cijene.. svjetske..

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 12-05-13 at 15:35.

  8. #10958
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,321
    Thanked in
    2,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    i sto jako smrdi u avionu na "vlagu i budj "bez ikakvog osvezivaca prostora....
    Znači, mrave potamanili? I to je nešto :grin:
    The more things change, the more they stay the same.

  9. #10959
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Rise of the planet of the apes

  10. #10960
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Znaci spremiti se pazljivo za odlazak na PG aerodrom(zlu ne trebalo).. ako uspijete da izbjegnete one napujdane ili ko zna sta im je - redare sa zutim prslucima, ne budete ispsovani, izvrijedjani, ponizeni javno, isprovocirani itd., a sa tim i izbjegnete sprdnju za kompletan aerodrom koji vas posmatra kao i naoruzani ljudi u uniformama... pretrcite brzo, zavrsite to sa kartama, uletite kako znate u zonu za pregled stvari, zatim se ne cudite sto vam pasos sa cipom (koji matrak je uopste radjen biometrijski kad ga stambiljaju non stop a lk jok), udjite i mirujte, izgatajte da li avion kasni i koliko, ne ocekujte milozvucni glas da ce vas obavijestiti sa razglasa, obavite preko neta sta mozete i recite kolegama da vas cekaju vise sati ako je potrebno na aerodrom na koji ste se zaputili - jer vam u pg nece precizirati nista, budite mirni i stalozeni. Kad uspijete doci do aviona mna, i nadjete svoje mjesto, iskoristite osvezavajuce i antibakterijske maramice da ocistite rucke itd.. ukoliko imate neki osvezivac prostora da je manji od 100ml i sa kojim ste mogli uci u avion, poprskajte oko sebe, a sto kaze nas sagovornik g.starwalker, ako vec ima i mrava, potrudite se da nabavite nesto i za dezinsekciju.. ne dodirujte nista pa ni casopise - ko zna..
    Kad poletite samo se smjeskajte, i cim stignete na destinaciju, bjezite sto vas brze noge nose..
    Dakle ako niste prebijeni, izmrsikani itd.. Vi ste prosli odlicno i imate srece jer ste uspjeli da se udaljite od muke...


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 12-05-13 at 16:21.

  11. #10961
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,280
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    2,640
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    to da im se avioni osjecaju na podrum nije nikakva novina
    She is only here to annoy herself!

  12. #10962
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

  13. #10963
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    954
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Jel moguce da niko ne pomenu ovo nego se samo mlatinja o crnogorsko-srpsko-crkveno-nindza-jezickim-itsl odnosima?
    Ima li ikoga odje da konstatuje kakav smo raspad od zemlje pa su nam ovo rjesenja za rupe u budzetu?

    Vazi li ovaj zakon i za apstinente?
    Quote Originally Posted by Danilo... View Post

  14. #10964
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by volimdakucam View Post
    Jel moguce da niko ne pomenu ovo nego se samo mlatinja o crnogorsko-srpsko-crkveno-nindza-jezickim-itsl odnosima?
    Ima li ikoga odje da konstatuje kakav smo raspad od zemlje pa su nam ovo rjesenja za rupe u budzetu?
    Jest moguce, jer je ono na linku nesto ste se odnosi na DRZAVU, sto Crna Gora jos nazalost NIJE.
    Jer se Drzava prije svega predstavlja drustvo s jedinstvom zakona, prava i obaveza! A dok bude imalo onih za koje ne vaze zakoni, za koje je prava himna "Boze Pravde" a barjak trobojka, dok bude imalo onih proipadnika odredjenih etnickih grupa koji misle da imaju vse prava i manje obaveza nego druge etnicke grupe, dok u zatupnici Skupstini budu nbili drzavljani inozemne drzave, dok bude imalo onih za koje je "nebeska Srbija" sve a zemaljska Crna Gora nisto, necete vi je nikad imat.
    Nepostovanje i neispunjavanje zakona je kao virusna infekcija. I dok jedni traze ukidanje stihova himne, dok drugi traze polumjesac na barjaku, sto cete trazit treci - drugi entitet, Republiku Sumsku?
    Nisam siguran da cete rijesit ma koje gospodarsko pitanje dok ne budete uspjesno rijesili sva politicka dok se ne budete transformirali od "drzave na papiru" u "drzavu u stvarnosti".
    Ali ovo je moje osobno mnijenje koje nitkome ne zelim nametnut.

  15. #10965
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,830
    Thanks Thanks Given 
    679
    Thanks Thanks Received 
    3,058
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    http://www.blic.rs/Vesti/Politika/38...radski-pasaluk

    Примијетио сам да се у задње вријеме појачала реторика не само против СРБ већ и против ЦГ власти.
    Прије је само нападао "дио власти" и "Кривомозгића", а сад дотиче читаву власт а чак недавно и Мила...
    Дал се то Коштуница свети за оно предизборно прозивање или су у питању неки нови моменти....
    Last edited by BAR; 13-05-13 at 10:29.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  16. #10966
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Znaci spremiti se pazljivo za odlazak na PG aerodrom(zlu ne trebalo).. ako uspijete da izbjegnete one napujdane ili ko zna sta im je - redare sa zutim prslucima, ne budete ispsovani, izvrijedjani, ponizeni javno, isprovocirani itd., a sa tim i izbjegnete sprdnju za kompletan aerodrom koji vas posmatra kao i naoruzani ljudi u uniformama... pretrcite brzo, zavrsite to sa kartama, uletite kako znate u zonu za pregled stvari, zatim se ne cudite sto vam pasos sa cipom (koji matrak je uopste radjen biometrijski kad ga stambiljaju non stop a lk jok), udjite i mirujte, izgatajte da li avion kasni i koliko, ne ocekujte milozvucni glas da ce vas obavijestiti sa razglasa, obavite preko neta sta mozete i recite kolegama da vas cekaju vise sati ako je potrebno na aerodrom na koji ste se zaputili - jer vam u pg nece precizirati nista, budite mirni i stalozeni. Kad uspijete doci do aviona mna, i nadjete svoje mjesto, iskoristite osvezavajuce i antibakterijske maramice da ocistite rucke itd.. ukoliko imate neki osvezivac prostora da je manji od 100ml i sa kojim ste mogli uci u avion, poprskajte oko sebe, a sto kaze nas sagovornik g.starwalker, ako vec ima i mrava, potrudite se da nabavite nesto i za dezinsekciju.. ne dodirujte nista pa ni casopise - ko zna..
    Kad poletite samo se smjeskajte, i cim stignete na destinaciju, bjezite sto vas brze noge nose..
    Dakle ako niste prebijeni, izmrsikani itd.. Vi ste prosli odlicno i imate srece jer ste uspjeli da se udaljite od muke...


    Hvala Lepo
    radio sam dugo u tu kompaniju i ako se nije sto promjenilo u zadnjih 3-4 godine pa da tako pises.
    prije svakog ulaska u avion prskalo se sa osvjezivacem prostora posto je dosta putnika a ne mirise svako lijepo pa se skupe mirisi. ali se avion redovno kad izadju putnici izluftira i naprska osvjezivacem.
    poslije svakok sletanja aviona, 3 cistacice prodju kroz njega, pociste smece usisaju ga i pociste platoe (dje drzic casu itd) sa sprejom (ne znam koji sada).
    kada avion noci, onda ide malo detaljnije spremanje.
    sto se tice vlage i budji, mora da avion pusta nedje vodu ili ti prokisnjava. tako kada putujete sa njim, ponesite neku kabanicu ili kisobran. to vazi u uslove kad kisa pada. kad je lijepo ne morate samo otvorite siber na krov, da vam kosa talasa kad ste na 7000 metara.
    mada sta ja znam oko toga, samo sam 10 godina radio tamo, Maja ce ga bolje znati. ona je sveznalica i u sve je upucena a i putuje sa diplomatama pa bice ima bolje culo mirisa i vida. i naravno ne pljuje po svemu, to ja samo umisljam kao i vecina ovdje.
    sto se ponasanja radnika tice, bice neki retardirani bio pa covjek ne zna da se ponasa.
    a za tvoju informaciju na ni jedan aerodrom neces naci zadrzavanje ispred zgrade od 15 minuta, zamislis kad sleti avion pa onda svaki od onih sto ceka nekoga se parkira po 15 minuta, ili ne daj boze da slete par aviona u isto vrijeme sa jednim Iljusinom od 400 putnika.
    pa ne znam ni ko bi usao ni izasao iz zgrade od automobila.
    zato su lijepo napravili parking, koji je na 15 metara od ulaza za te stvari da se ne bi guzve stvarale. jedino sto je dozvoljeno kad nekoga pratis da zaustavis kola dok taj neko izadje iz njih i uzme kofere.
    nekada znaju i oko toga da zakeraju, mada sve zavisi od saobracaja na pisti. tj kakva se guzva ocekuje na izlazu.
    Last edited by lepetanac; 13-05-13 at 11:11.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #10967
    Join Date
    May 2013
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U Bloku pet pretučen taksista



    Po ovome ispada da su pripadnici ANB upali u taxi i počeli da biju taksistu pendrecima a da ovaj lik nije uradio ništa ... nevjerovatna priča koju smo skoro zaboravili iz vremena sankcija ali očigledno se opet vraću te mučne situacije

  18. #10968
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,280
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    2,640
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    radio sam dugo u tu kompaniju i ako se nije sto promjenilo u zadnjih 3-4 godine pa da tako pises.
    prije svakog ulaska u avion prskalo se sa osvjezivacem prostora posto je dosta putnika a ne mirise svako lijepo pa se skupe mirisi. ali se avion redovno kad izadju putnici izluftira i naprska osvjezivacem.
    poslije svakok sletanja aviona, 3 cistacice prodju kroz njega, pociste smece usisaju ga i pociste platoe (dje drzic casu itd) sa sprejom (ne znam koji sada).
    kada avion noci, onda ide malo detaljnije spremanje.
    sto se tice vlage i budji, mora da avion pusta nedje vodu ili ti prokisnjava. tako kada putujete sa njim, ponesite neku kabanicu ili kisobran. to vazi u uslove kad kisa pada. kad je lijepo ne morate samo otvorite siber na krov, da vam kosa talasa kad ste na 7000 metara.
    mada sta ja znam oko toga, samo sam 10 godina radio tamo, Maja ce ga bolje znati. ona je sveznalica i u sve je upucena a i putuje sa diplomatama pa bice ima bolje culo mirisa i vida. i naravno ne pljuje po svemu, to ja samo umisljam kao i vecina ovdje.
    sto se ponasanja radnika tice, bice neki retardirani bio pa covjek ne zna da se ponasa.
    a za tvoju informaciju na ni jedan aerodrom neces naci zadrzavanje ispred zgrade od 15 minuta, zamislis kad sleti avion pa onda svaki od onih sto ceka nekoga se parkira po 15 minuta, ili ne daj boze da slete par aviona u isto vrijeme sa jednim Iljusinom od 400 putnika.
    pa ne znam ni ko bi usao ni izasao iz zgrade od automobila.
    zato su lijepo napravili parking, koji je na 15 metara od ulaza za te stvari da se ne bi guzve stvarale. jedino sto je dozvoljeno kad nekoga pratis da zaustavis kola dok taj neko izadje iz njih i uzme kofere.
    nekada znaju i oko toga da zakeraju, mada sve zavisi od saobracaja na pisti. tj kakva se guzva ocekuje na izlazu.
    dobro bice da Maja i ja onda lazemo jer ne podnosimo sto je SDP zaposlio sve iz familije na aerodrom...inace nismo letjeli avionima drugih kompanija pa eto ne znamo
    She is only here to annoy herself!

  19. #10969
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Nista nije slagala a meni ova kasnjenja nijesu jasna u vecini putovanja sa njima je let kasnio sto li to utice na letove pa da se ne moze na vrijeme krenut ili stic.

  20. #10970
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,457
    Thanks Thanks Given 
    3,003
    Thanks Thanks Received 
    1,444
    Thanked in
    776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by volimdakucam View Post
    Jel moguce da niko ne pomenu ovo nego se samo mlatinja o crnogorsko-srpsko-crkveno-nindza-jezickim-itsl odnosima?
    Ima li ikoga odje da konstatuje kakav smo raspad od zemlje pa su nam ovo rjesenja za rupe u budzetu?

    Vazi li ovaj zakon i za apstinente?
    Распад распад.
    Катастрофа ако овај закон прође, а нико ни ријеч о томе већ вас двојица, јер је много битније што је рекао амфилохије, или кривокапић, или јово капичић, него то хоће ли укинут и то мало јада што дају.
    Ужас.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  21. #10971
    Join Date
    May 2013
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    dobro bice da Maja i ja onda lazemo jer ne podnosimo sto je SDP zaposlio sve iz familije na aerodrom...inace nismo letjeli avionima drugih kompanija pa eto ne znamo
    Za aerodrom nisam imao pojma da je sve to iz SDP ali što je saobraćajna policija počela da zaustavlja vozila kao u američke filmove na sred raskrsnica i to se ispriječe kao da je bila neka teška potjera sigurno šteti imidzu ministra jer toga nije bilo nikad ... dvije takve scene sam vidio u poslednjih nedjelju dana i to na glavnu raskrsnicu kod hotela i kod sat kule ... pomislih ko zna ko je uhapšen kad izgleda to rutinska kontrola dokumenata

  22. #10972
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,280
    Thanks Thanks Given 
    2,765
    Thanks Thanks Received 
    2,640
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    podivljali su potpuno
    She is only here to annoy herself!

  23. #10973
    Join Date
    May 2013
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    podivljali su potpuno
    Ne kažem ja da to nije u opisu posla saobraćajne policije ako se radi o nekome ko je locirani kriminalac ali da se na taj način vrši rutinska kontrola učesnika u saobraćaju je kontradiktorna sa pravilnikom ponašanja ljudi u uniformi ... makar bi tako trebalo da bude ... ko će ga znat

  24. #10974
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,321
    Thanked in
    2,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Распад распад.
    Катастрофа ако овај закон прође, а нико ни ријеч о томе већ вас двојица, јер је много битније што је рекао амфилохије, или кривокапић, или јово капичић, него то хоће ли укинут и то мало јада што дају.
    Ужас.

    Kako ne kapirate da su dnevno politička zamlaćivanja ovih elita u službi prikrivanja svega što se sprema u pozadini, a mora se priznati da su poslu odvraćanja pažnje građana od stvarnih problema bili i ostali neprevaziđeni.
    The more things change, the more they stay the same.

  25. #10975
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,990
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,528
    Thanked in
    2,278 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Nista nije slagala a meni ova kasnjenja nijesu jasna u vecini putovanja sa njima je let kasnio sto li to utice na letove pa da se ne moze na vrijeme krenut ili stic.
    Gužve na putevima i loši putevi.
    Last edited by NHM; 13-05-13 at 12:52.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 439 of 666 FirstFirst ... 339389429435436437438439440441442443449489539 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. filmski isjechci iz novina
    By paralelopipak in forum Film
    Replies: 21
    Last Post: 21-11-11, 10:20
  2. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  3. novina Republika pobijedi na berzi
    By Sandman in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 20-02-08, 09:52
  4. najbolja i najgora novina
    By joao in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 23-08-04, 12:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •