Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 74

Thread: "Drolja","laka zhena","droksa"

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default "Drolja","laka zhena","droksa"

    ...shta ustvari sve ove rijeci podrazumijevaju?
    Shto zhena treba da uradi,koliko da ih promjeni,posle koliko vremena da stupi u sexualni odnos,koliko godina da ima,kako da se ponasa...da vas navede da je okarakterisete kao drolju?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BeTTwEn The Wa||eS
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shteta shto ne postoji naziv MUSKA drolja jer bi mnogima prijao&stajao
    Ovaj...nego...shto se tice zena...Zenska cim se slobodnije ponasha[iako momci zapravo to vole[vecina]] a + ih je imala vise od 2-3 ona je drolja...
    aKO "sanja" sex sa vishe njih[ne odjednom] opet je drolja...
    Danas je drolja najcheshci izraz za bilo koju sortu devojke...
    Tako da...bez nerviranja...Samo napred... :wink: :wink:
    ...I`m A LiTl|E RuNaWay...DaDdy'S GiR|...
    I`m Miss Milkie**>And I am prude on it... :ass: :finger:

  3. #3
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NiNaNiCa^
    Shtete shto ne postoji naziv MUSKA drolja jer bi mnogima prijao&stajao
    Ovaj...nego...shto se tice zena...Zenska cim se slobodnije ponasha[iako momci zapravo tp vole[vecina]] a + ih je imala vise od 2-3 ona je drolja...
    aKO "sanja" sex sa vishe njih[ne odjednom] opet je drolja...
    Danas je drolja najcheshci izraz za bilo koju sortu devojke...
    Tako da...bez nerviranja...Samo napred... :wink: :wink:
    Uz to bi' dodala da se svi nazivi...qrva,drolja,udaraljka,fuksa...jednako upotrebljavaju i razumiju a znache upravo ono sto je NiNaNiCa napisala.
    -A brod se ljuljao i ljuljao i ljuljao...
    a maca je opet pozelenela..

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Butterfly
    Quote Originally Posted by NiNaNiCa^
    Shtete shto ne postoji naziv MUSKA drolja jer bi mnogima prijao&stajao
    Ovaj...nego...shto se tice zena...Zenska cim se slobodnije ponasha[iako momci zapravo tp vole[vecina]] a + ih je imala vise od 2-3 ona je drolja...
    aKO "sanja" sex sa vishe njih[ne odjednom] opet je drolja...
    Danas je drolja najcheshci izraz za bilo koju sortu devojke...
    Tako da...bez nerviranja...Samo napred... :wink: :wink:
    Uz to bi' dodala da se svi nazivi...qrva,drolja,udaraljka,fuksa...jednako upotrebljavaju i razumiju a znache upravo ono sto je NiNaNiCa napisala.
    Potpuno se slazem s Butterfly.. :wink:
    Uglavnom svakom svoje, a kao sto rece NiNaNiCa^, posto muskarci taj tip djevojaka vole, mislim da ona i slicne nece imat problema s tim tako da ne treba previse da se zeste..
    Ja rekoh nedje, muskarac voli da kresne qurvu ali da bude s majkom (svoje djece).. sto ces, surova istina, pa odredite dje cete bit.. :wink:
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  5. #5
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ah da, evE ga..
    Quote Originally Posted by anarhista
    Zene budite to sto jeste. Patrijarhalnost, onakvu kakvu je ja shvatam, je cijenjenje zene. Znaci, zena je majka, sestra i sl., druga je stvar ako ona sama sebe ne postuje pa uskace iz krevetau krevet ili od cvijeta do cvijeta kao pcelica Maja..
    Drugo, djevojke, i vi cete nekad ako Bog da, bit majke pa obratite paznju na ponasanje i sto radite, mislim da ni jedna od vas ne bi voljela da je njena majka pcelica Maja.. :?: :wink:
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Najlakshe ih je prilijepiti nekome...Bez ikakvog prethodnog razmishljanja...Jako tuzhno..i jadno 8)
    Po meni, nema kurvi, drolja, fufa, kamenjarki i tako dalje.. Postoje zhene koje vishe, ili manje vole (tj.uprazhnjavaju) onu rabotu i propratne radnje s' istom... 8) ..Mada je volimo svi podjednako, no zavisi od stepena foliranja i prosipanja 'poshtenja i morala' :!: ...
    Samo shto mi uvijek na zhivce ishao taj cinizam ljudi (pogotovo zhena) , koje se tako lako frljaju tim teshkim rijechima..Obichno zhene koje 'dijele' takva imena su vece kurve u dushi , nego ove koje prime 'kompliment' od takvih...
    Jedina rijech koju ja priznajem je profesionalna prostituka..njoj je to zanimanje..pruzhanje sexualnih usluga za novac... 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HN/PG
    Posts
    503
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Obozavam moj avatar
    Kuca pored mora i barka na Toploj. Koga to zapravo volim u Herceg Novom?

    Smile and the world will smile with you. Frown and frown alone.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    KRKNA ZNA SAM DA NISI SVA SVOJA IMA KRKNA I FUFA I KURVI I DROLJA I KAMENJARKI I BRAVULJA IMA KRKNA KAD BUDES NASLA SVOJE MJESTO U KOORDINATNOM SISTEMU KONFUZIJE VIDECES DA IMA DOK GOD BUDES TUMARALA MRACNIM SUMAMA KONFUZIJE MISLICES DA NEMA ALI IMA KRKNA IMA JER DA NEMA NE BI BILO TIH RIJECI OVAKO IH IMA I ONDA CIM IH IMA ZNACI DA IH IMA JER DA IH NEMA NE BI IH NI BILO ALI POSTO IH IMA VJEROVATNO IH IMA ZBOG TOGA STO IH IMA PA STOGA ZNACI DA IH STVARNO IMA
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Leptir, kako divno ime za sve drolje, kurve, fukse, fufe i ostale leptire

    Nema kriterijuma, iskljucivo po volji govornika..
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svako iole malo slobodnije ponashanje, posebno u malim sredinama kao shto je nasha, povlachi za sobom izvjesne prozivke, nadimke...
    koristim se onom: "zhivi i pusti druge da zhive"...
    rijech drolja nikada nisam upotrijebila...
    ono shto me nekada iritira shto se sve ove nabrojane "etikete" prishiju obichno osobama koje ih ne zasluzhuju, dok se one koje bi itekako mogle ponijeti nabrojane nadimke iliti imena, rangiraju kao svetice... sve do prvog mraka... :shock:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa zato sto svetice imaju sivu masu, pa iskljucivo nocu
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  12. #12
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Najlakshe ih je prilijepiti nekome...Bez ikakvog prethodnog razmishljanja...Jako tuzhno..i jadno 8)
    Po meni, nema kurvi, drolja, fufa, kamenjarki i tako dalje.. Postoje zhene koje vishe, ili manje vole (tj.uprazhnjavaju) onu rabotu i propratne radnje s' istom... 8) ..Mada je volimo svi podjednako, no zavisi od stepena foliranja i prosipanja 'poshtenja i morala' :!: ...
    Samo shto mi uvijek na zhivce ishao taj cinizam ljudi (pogotovo zhena) , koje se tako lako frljaju tim teshkim rijechima..Obichno zhene koje 'dijele' takva imena su vece kurve u dushi , nego ove koje prime 'kompliment' od takvih...
    Jedina rijech koju ja priznajem je profesionalna prostituka..njoj je to zanimanje..pruzhanje sexualnih usluga za novac... 8)
    Nikad bez razmisljanja i nikad ofrlje i ne radi se o tome da li djevojka voli sex ili ne nego skace li s q na q, kapi$? Normalno da volim djevojku koja voli sex isto kolko i ja..
    Mene stvarno interesuje, danas $utra, ko ce bit majka moje djece i necu dozvolit da ima reputaciju neke koja pusi ili se jebe po haustora prolazeci pri tom iste epizode s razlicitim jednim akterom..
    Bili ti voljelada ti je majka takva i bili pozeljela to svojoj djeci :?:

    P.S. Prave qrve postujem vise nego ove koje sam okarakterisao tim imenom.. rade to radi para i prije svega svjesno :!:
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ti nazivi se obicno prishivaju bez potrebe.

    ja licno zene ne nazivam takvim imenima, kako god se one ponasale, ali zaista izbjegavam one koje su "preslobodne" a moja licna definicija slobode je dosta siroka. takodjer ne cjenim ni muskarce koji ga vole umociti na vise mjesta.

    uostalom, danas se te rijeci toliko cesto upotrebljavaju da vise oznacavaju los karakter, nego laku zensku.

  14. #14
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Najlakshe ih je prilijepiti nekome...Bez ikakvog prethodnog razmishljanja...Jako tuzhno..i jadno 8)
    Po meni, nema kurvi, drolja, fufa, kamenjarki i tako dalje.. Postoje zhene koje vishe, ili manje vole (tj.uprazhnjavaju) onu rabotu i propratne radnje s' istom... 8) ..Mada je volimo svi podjednako, no zavisi od stepena foliranja i prosipanja 'poshtenja i morala' :!: ...
    Samo shto mi uvijek na zhivce ishao taj cinizam ljudi (pogotovo zhena) , koje se tako lako frljaju tim teshkim rijechima..Obichno zhene koje 'dijele' takva imena su vece kurve u dushi , nego ove koje prime 'kompliment' od takvih...
    Jedina rijech koju ja priznajem je profesionalna prostituka..njoj je to zanimanje..pruzhanje sexualnih usluga za novac... 8)
    Krkna imam osjecaj da si se meni obratila na indirektan nachin.Imam jedno pitanje za tebe...npr. da ti se desi da ti momka preotme neka
    cura,ili ga muva...zar ti prva za nju ne bi rekla svojoj najboljoj drugarici "Bili mi u lokalu i muvala mi ga je neka drolja?" (qrva,fuksa,kamenjarka,udaraljka...)

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Leptir, kako divno ime za sve drolje, kurve, fukse, fufe i ostale leptire
    Leptir,pchelica Maja...sh0cker :lolblue:
    Quote Originally Posted by adriana
    ono shto me nekada iritira shto se sve ove nabrojane "etikete" prishiju obichno osobama koje ih ne zasluzhuju, dok se one koje bi itekako mogle ponijeti nabrojane nadimke iliti imena, rangiraju kao svetice... sve do prvog mraka... :shock:
    Slazem se.
    Quote Originally Posted by Hombre
    uostalom, danas se te rijeci toliko cesto upotrebljavaju da vise oznacavaju los karakter, nego laku zensku.
    Istina.
    -A brod se ljuljao i ljuljao i ljuljao...
    a maca je opet pozelenela..

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makica
    Obozavam moj avatar
    Boja' sam se toga da ces se pronaci..
    Ipak.. Pcelica Maja je naziv za fukse, drolje.. da ne ponavljam, u mom drustvu.. KRKNA, vidis, ipak ne upotrebljavam te prljave izraze izraze :wink:

    Uglavnom..
    Svako dovodjenje u vezu likova iz filma sa ljudima u realnom zivotu je besmisleno.. Sto bi rekli u neki americkim filmovima.. :wink:
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Butterfly
    Krkna imam osjecaj da si se meni obratila na indirektan nachin.Imam jedno pitanje za tebe...npr. da ti se desi da ti momka preotme neka
    cura,ili ga muva...zar ti prva za nju ne bi rekla svojoj najboljoj drugarici "Bili mi u lokalu i muvala mi ga je neka drolja?" (qrva,fuksa,kamenjarka,udaraljka...)
    Kao prvo, ne laskaj sebi i ne umishljaj da sam se tebi obratila, jer iskreno, nijesam te ni primijetila na forumu, a kamoli na ovom topicu...
    A, kad si mi vec postavila pitanje, red je da, kao ljubazna 'domacica' ovog foruma, odgovorim
    Ne, to nikad ne bih rekla tj. ne bih upotrijebila takav izraz, :!: ..Isto to bi' mozhda i ja uradila ako imam merak na nekoga (opet cu se citirati onom 'u ljubavi i ratu SVE je dozovljeno :!: ')..i da ti pravo kazhem, savrsheno bi me zaboljelo shto bi mi ta neka jadnica koja ne umije dostojanstveno da podnese bitku (ne mora da znachi i poraz) pomislila ili rekla...E, sad, druga je stvar, koliko vjernog i odanog,(ne)zainteresovanog momka imash pored sebe, pa (ne) reaguje na signale, flertovanja, nabacivanja..
    Sell the Vatican, Feed the World!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anarhista
    Nikad bez razmisljanja i nikad ofrlje i ne radi se o tome da li djevojka voli sex ili ne nego skace li s q na q, kapi$?
    ne kapiram..nacrtaj :!: 8)

    Quote Originally Posted by anarhista
    Mene stvarno interesuje, danas $utra, ko ce bit majka moje djece i necu dozvolit da ima reputaciju neke koja pusi ili se jebe po haustora prolazeci pri tom iste epizode s razlicitim jednim akterom..
    Bi li ti voljela da ti je majka takva i bi li pozeljela to svojoj djeci :?:
    Dokle god kao majka ispunjavam 'obaveze' prema svojoj djeci u smislu da im podarim zhivot, da ih volim kako samo majka mozhe, podignem, izvedem na pravi put, stvorim od njih ljude, a ne moralne patuljke, ne treba da se opterecujem smijeshnim stvarima tipa 'uh, zabrojala sam se, ne znam ni s' kim sam sve bila i shta sam sve radila'......Ja tome ne pridajem znachajaTo shto sam ja radila, je lichno moja stvar...I, ako neko ne mozhe da se nosi s' tim, to je njegov problem..Ja ga nemam..Jer, kao normalna i trezvena osoba stojim iza svega shto kazhem i uradim u zhivotu...Uostalom, nijednom ne chuh da je ijedna 'zatvorena' i da joj se sudi zbog toga shto skache 's qrca na ****'... 8)
    i chemu toliki prezir prema 'takvim' curama :?:
    a, sve me neshto strah da ce u tvom sluchaju bit' ono: 'birala birka, pa izabrala krivog mirka...' Od chega bjezhish, to te zadesi... 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  18. #18
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA
    Quote Originally Posted by anarhista
    Nikad bez razmisljanja i nikad ofrlje i ne radi se o tome da li djevojka voli sex ili ne nego skace li s q na q, kapi$?
    ne kapiram..nacrtaj :!: 8)

    Quote Originally Posted by anarhista
    Mene stvarno interesuje, danas $utra, ko ce bit majka moje djece i necu dozvolit da ima reputaciju neke koja pusi ili se jebe po haustora prolazeci pri tom iste epizode s razlicitim jednim akterom..
    Bi li ti voljela da ti je majka takva i bi li pozeljela to svojoj djeci :?:
    Dokle god kao majka ispunjavam 'obaveze' prema svojoj djeci u smislu da im podarim zhivot, da ih volim kako samo majka mozhe, podignem, izvedem na pravi put, stvorim od njih ljude, a ne moralne patuljke, ne treba da se opterecujem smijeshnim stvarima tipa 'uh, zabrojala sam se, ne znam ni s' kim sam sve bila i shta sam sve radila'......Ja tome ne pridajem znachajaTo shto sam ja radila, je lichno moja stvar...I, ako neko ne mozhe da se nosi s' tim, to je njegov problem..Ja ga nemam..Jer, kao normalna i trezvena osoba stojim iza svega shto kazhem i uradim u zhivotu...Uostalom, nijednom ne chuh da je ijedna 'zatvorena' i da joj se sudi zbog toga shto skache 's qrca na ****'... 8)
    i chemu toliki prezir prema 'takvim' curama :?:
    a, sve me neshto strah da ce u tvom sluchaju bit' ono: 'birala birka, pa izabrala krivog mirka...' Od chega bjezhish, to te zadesi... 8)
    Quote Originally Posted by anarhista
    Nikad bez razmisljanja i nikad ofrlje i ne radi se o tome da li djevojka voli sex ili ne nego skace li s q na q, kapi$?
    ne kapiram..nacrtaj :!: 8)
    Pokazi i procitaj i nastavak pa ces shvatit..
    Krki, ne brini ti za mene.. ne znam zasto si ti ovo tolko licno shvatila, osim ako se mozda tebi obicno ne obracaju tim rijecima.. :? Zasto se pronadje tu :?:
    Nemam ja nista protiv takvih u tom smislu da ih treba zatvorit, stovise, izvrsne su za ono istresanje sto jednom moj sugradjanin rece, pa bih nastavio jednom narodnom poslovicom posto ih tolko volis: Mlada qrva - stara prosjacica. Ja samo kazem svoje misljenje i kakvu cu ja nastojat da odaberem, a siguran sam da i vecina muskaraca tako misli pa makar ti tvrdili da nije tako.. jel ti to iz nekog razloga smeta.. :?: Mozda iz nekog subjektivnog stava sudeci valjda po sebi..
    ..stvorim od njih ljude, a ne moralne patuljke..
    Cudno sto ovo pominjes, izgledadase ipak slazemo, s tim sto uskaces sebi u usta, pocela si da moralises..
    Problem je u tome sto nije u pitanju tvoj buduci muz i to kako ce se on nosit s tim no tvoja djeca..
    Opet te pitam, mozes li da zamislis tvoju majku kako skace s cvijeta na cvijet :?: (ipak je kulturniji izraz, da mi ne zamjeris opet..)
    E pa moja majka nije skakala sa cvijeta na cvijet i na nju sam zbog toga veoma ponosan, a ne trazim nista bolju zenu no sto je moja majka sestra i sl..

    Ko se ljuti.. :wink:
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anarhista
    E pa moja majka nije skakala sa cvijeta na cvijet i na nju sam zbog toga veoma ponosan, a ne trazim nista bolju zenu no sto je moja majka sestra i sl..
    A jesi li chuo nekada da je neko za svoju majku ili sestru rekao da je drolja? Svi bi voljeli da im je zhena kao majka.Eh mushkarci...

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: "Drolja","laka zhena","droksa&q

    Quote Originally Posted by Shelly
    "Drolja","laka zhena","droksa"...

    shta ustvari sve ove rijeci podrazumijevaju?
    Bogami to se i ja pitam. Mislim da ce ubrzo sfalit zena za udaju koliko se upotrebljavaju :wink:
    Svakako puno govore o onome koji jih upotrebljava :roll:

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shelly
    Quote Originally Posted by anarhista
    E pa moja majka nije skakala sa cvijeta na cvijet i na nju sam zbog toga veoma ponosan, a ne trazim nista bolju zenu no sto je moja majka sestra i sl..
    A jesi li chuo nekada da je neko za svoju majku ili sestru rekao da je drolja? Svi bi voljeli da im je zhena kao majka.Eh mushkarci...
    upravo tako... 8)

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ka sto rece Hombre, te rijeci oznacavaju danas vise karakter neke zene. Ne mora da znaci da se cepa sa pola sela.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  23. #23
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Quote Originally Posted by Shelly
    "Drolja","laka zhena","droksa"...

    shta ustvari sve ove rijeci podrazumijevaju?
    Bogami to se i ja pitam. Mislim da ce ubrzo sfalit zena za udaju koliko se upotrebljavaju :wink:
    Svakako puno govore o onome koji jih upotrebljava :roll:
    Za neinformisane, pitanje je bilo: shta ustvari sve ove rijeci podrazumijevaju?, a ne da li ih neko upotrebljava i ko ih upotrebljava, ja ih lično, i iskreno, ne upotrebljavam, a ni niko iz mog društva..
    Kao što rekoh gore, ima drugih simpatičnijih naziva za to mada mu se svodi na isto..
    S druge strane, nikad nijesam razumio zašto je penis, vagina i sl. kulturnije od ****, p*čka.. Niko kolko ja znam ne kaže: Vagina ti materina..
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ih, sto bi drolja bila drolja, da nema uzornog i po mjeri skrojenog celjadeta da je tako ne nazove :roll:

    I ko to zna sto su mu i kako roditelji radili - da ne pominjemo vrijeme u kojem su zivjeli?
    A tek, ko ce priznati da su radili nesto pogresno ako jesu?

    Koja je to prava mjera? Kad zena postaje laka, a kad ne? Je l to neka univerzalna kategorija?
    Dusevna drolja je bolja od one djevojke koja zadovoljava svoje seksualne/ fizicke potrebe? Ili tu radi muska sujeta (jaca od zenske) jer nije taj koji iskoristava nego koji biva iskoristen?

    Elem, vazda joj ostaje da se pokaje za sve svoje grijehe, pomoli koji put, uda, rodi djecu i postane uzorna majka.
    Ako ne to, kad umre, hvalice je kao najljepsu i najbolju zenu, uzornu i plemenitu, casnu i dostojanstvenu ...

    A sto je ona zapravo izmedju 2 krajnosti procjenjene od strane malogradjanskih idiota ogranicenih idolopoklonstvom politickom lideru i sopstvenom frustriranoscu, opterecenoscu komsijskim poslom i korupcijom i kriminalom drustva koje sam kreira sopstvenim postojanjem i (ne)djelovanjem?
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  25. #25
    Seka Alexic Guest

    Default Re: "Drolja","laka zhena","droksa&q

    Quote Originally Posted by Shelly
    kako da se ponasa...da vas navede da je okarakterisete kao drolju?
    [size=2]Dovoljno je samo da odbije nekog momka pa da joj pukne prica da je ljaDro! [/size]

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •