Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 40

Thread: Crnogorski zid placa

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Crnogorski zid placa

    Ovaj forum u poslednje vrijeme lici na zid placa,jer se teme svode na okupaciju,detronizaciju i ostalu aciju.Samo neko jadikovanje kako je Srbija za sve kriva.Turaka,prevjerstva i ostalog izdajstva ko da nije nikad bilo.Samo kuknjava da Srbija popusti.Ocigledno da je lelekacima i kukavcima to preslo u nasljedstvo,pa nemaju o cemu pametnijem.Ili im se stvarno u zivotu nista ne desava i neznaju da postoji spoljasnji svijet,pa se trude da u svojim patuljastim mozgovima za sve optuze Srbiju i Srpstvo.Ne valja vam rabota Crnogorci!Iako mozda nemam pravo da kritikujem po ovom pitanju jer ni sam ne participiram sa nekim "umjesnijim" temama u nedostatku vremena,mislio sam da dezurni imaju vise vremena i da postavljaju pametnije teme od ovih sto citamo.Ove teme su za forum istorija,a buducnost CG,bar na osnovu rezona svih nas koji se percinamo non stop je nikakva.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mogu ti objasnit, barem sto se mojih tema tice. Ja sam pokusao da svoje teme o crnogorskoj istoriji stavim na forum Istorija, ali su tamo zakljucane od moderatora, jer ona smatra da imaju politicki sadrzaj (ka da u istoriji Crne Gore nikada nije bilo politike?!). Onda sam odlucio da ih postavim ovdje jer imaju neku vezu sa buducnosti Crne Gore.

    Naime, uskoro ce referendum a posto su se Crkva i istoricari stavili u sluzbu svakodnevne politike, oni polemisu sa argumentima "Srbi i Crnogorci su jedan narod", "Crnogorci bi crkli da nije bilo Srba", "Bog i sv. Sava zele unitarnu Srbiju", "Srbi su vazda pomagali Crnogorce" itd. itd. time stvarajuci iluziju da su se Crnogorci nesto posebno zaduzili Srbima, sto naravno nije tacno. Cak mislim da je obratno.

    Zato postavljam teme o istoriji na forumu Buducnost Crne Gore, jer ce se buducnost Crne Gore krojiti sa iskrivljenim istorijskim faktima. Kada bude dosao dan referenduma, onda odluka onog sto treba da zaokruzi "tacan odgovor" ne smije biti oslonjen na mitove, legende, poluistine i lazi, vec na istorijske cinjenice.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja isto mislim da istoriji ovdje nije mjesto, imamo o pametnijim stvarima raspravljati.
    Beranac ti ovdje najvise potenciras istoriju (jos iskrivljenu). Mi (Srbi)odgovaramo na tvoje topike jer ne mozemo precutat tvoje neistine. Prestani s time, pa da o cemu drugom pisemo.
    Zna svak kome najvise ide na ruku diskusija o ovim stvarima, odnosno skretanje paznje s trenutnih zbivanja (ko da ih nema dovoljno).
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prestani s time, pa da o cemu drugom pisemo
    SteVuk, da prestanem da te edukujem? Da prestanem sa ispravljanjem krivijeh istorijskih neistina i dugo skrivanim podlostima? Necu bogomi. No, ako si iz Crne Gore, i ako u tebe crnogorska zila kuca, ti bi trebao da potpomognes svoj narod da saznaju istinu o sebi i svojoj proslosti.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    Naime, uskoro ce referendum
    Када то, буди прецизан, немој ко Мило, "године догодине"
    Brzi Oct 14, 2004 10:50 am
    Pa imas sada veci izbor! SRBIJA ILI ALBANIJA, u C.Goru nema mjesta vise za Srbomrzce/ dosoje kraj.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    SteVuk, da prestanem da te edukujem? Da prestanem sa ispravljanjem krivijeh istorijskih neistina i dugo skrivanim podlostima? Necu bogomi.
    Ko si ti, i jos vaznije sta si ti, da mene edukujes o istoriji ? Da nisi mozda doktor nauka u istoriji ? Ne bi se reklo iz tvojih postova. Prema tome ... A sto me bude specificno interesovalo iz istorije fino cu uzeti knjigu pa procitati (ko i dosad).

    No, ako si iz Crne Gore, i ako u tebe crnogorska zila kuca, ti bi trebao da potpomognes svoj narod da saznaju istinu o sebi i svojoj proslosti.
    Moj narod sam zna istinu o sebi i bez mene, i bez tebe, i bez Jevrema, itd.
    Radi toga i ne pokusavam da ih edukujem, ali ni ne dopustam tebi da pises razne neistine na ovom forumu.
    Ti nastavi po starom, a ja cu mozda poceti da te ignorisem ko Cetinjanina.

    P.S: Ajde priznaj sta bi vise volio: da te ignorisem pa da mozes "slobodnije" da pises ili da te ne ignorisem i da skrecemo paznju s drugih stvari ?
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moji postovi nijesu tebi upuceni. Tvoje poimanje istorije se svodi na vjeru, a ja nijesam ovdje da polemisem sa vjernicima, vec sa obicnim narodom i eventualno ponekim ozbiljnim istoricarem.

    Zato bi bilo najbolje da me ignorises - a i ja cu tebe, i tako cemo dugo i mirno koegzistirati na ovom forumu.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    Moji postovi nijesu tebi upuceni. Tvoje poimanje istorije se svodi na vjeru, a ja nijesam ovdje da polemisem sa vjernicima, vec sa obicnim narodom i eventualno ponekim ozbiljnim istoricarem.

    Zato bi bilo najbolje da me ignorises - a i ja cu tebe, i tako cemo dugo i mirno koegzistirati na ovom forumu.
    Ne razumijem kako ja svodim istoriju na vjeru ?

    I sta ti smatras obicnim narodom, nevjernike ?

    Ti bi da diskutujes s ozbiljnim istoricarem ? :lolblue:
    Ne znam ni sta smatras pod tim "ozbiljnim" ? Da li sebe smatras pod "ozbiljnim" ?

    U svakom slucaju pravi istoricar bi mozda svratio na tvoje postove samo s jednim ciljem .... da se dobro ismije.
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E pa ljudi mislim da nije mjesto odje polemisat ko ima pravo a ko ne diskutovat na teme koje se izlazu na ovom sajtu inace bi ovaj sajt bio privatan i samo za odredjene osobe. I beranac i ja i ostali imamo potpuno pravo da se ukljucimo u bilo koju tamu jer se "svaka " tice CG ,a mi smo Crnogorci , kao i nase familije. Demokratija je put u " OBA" pravca i svako ima svoje razloge da postuje svoje, s tim da ne vrijedja druge !

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Beranac Rakovic je profesionalan istoricar, vlasnik najpoznatijeg i najboljeg sajta o istoriji Crne Gore - i dok je on bio ovdje jednostavno te je satirao istorijskim argumentima i cinjenicama. Porazen istinom jednostavno si zakljucio tada da dalje polemisanje u vezi toga nema smisla, jer ispadas samo smijesan i glup pa si se privremeno povukao sa foruma i diskutovanja o tim temama.

    Od kako Rakovic vise nije prisutan na forumu, ti si se okurazio i opet poceo da postiras neku kako SteVuk tacno primjeti "iskrivljenu verziju istorije" . Rezultati su totalni autogol.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gluposti. Ja sam preneo par od ovih tema na Serbian cafe, samo da bi i on mogao licno da odgovori. On je to ucinio, pobijen je argumentima i onda je zamolio sve ucesnike da mi ne odgovaraju - prije no sto je zbrisa bez traga.

    Rakovic nije profesionalni istoricar, vec profesionalni politicar. Njegov sajt se ni u kakvom smislu ne moze zvati profesionalnim, vec samo sluzi u dnevnopoliticke svrhe njegove partije i SPC-a.

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tacno tako Beranac i ja sam mu prepisao texst iz knjige prof.dr.vojislava Nikcevica i prof. Srtena Zekovica, i odma me banova sa sajta bez ikakvoga obavjestenja ili diskusije . Toliko o rak-ovicevoj demokratiji "ili si snama ili zbogom ".

  13. #13
    Milos1 Guest

    Default

    Stevuk
    lik beranac je bio prvo Srbin,pa onda liberal ,pa bivsi liberal,pa crnogorac,pa sad borac eto za oslobodjenje i opamecenje obicnog naroda.
    Za sve to vrijeme ustvari je ..... koja se pazljivo trudila da razbije svaku diskusiju ili temu koja je izlazila iz dnevno politickih okvira,

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    734
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos1
    Stevuk
    lik beranac je bio prvo Srbin,pa onda liberal ,pa bivsi liberal,pa crnogorac,pa sad borac eto za oslobodjenje i opamecenje obicnog naroda.
    Za sve to vrijeme ustvari je ..... koja se pazljivo trudila da razbije svaku diskusiju ili temu koja je izlazila iz dnevno politickih okvira,
    Прво Југословен (Титова слика на зиду)
    па Србин (Слобина)
    онда Црногорац национални (Милова слика)
    најзад Дукљанин (Јевремова)
    Brzi Oct 14, 2004 10:50 am
    Pa imas sada veci izbor! SRBIJA ILI ALBANIJA, u C.Goru nema mjesta vise za Srbomrzce/ dosoje kraj.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Beranac, crnogorska istorija je vama seperatistama glavna prepreka, zato ste prinudjeni da je falsifikujete, ili da precutite sve ono sto vama licno ne odgovara.

    dovoljno je procitati ustav Kraljevine CG, pa da svaki vas argumenat bude potucen do nogu.
    a jos kad se procita Danilov zakonik, lele vam u dom za vazda .

    jednostavno, istorija nije prijatelj vasih namjera .
    da ste pametni, nebi je nikad pominjali. no sudjeno vam je da ostanete za sprdnju, samo naprijed druze.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    Gluposti. Ja sam preneo par od ovih tema na Serbian cafe, samo da bi i on mogao licno da odgovori. On je to ucinio, pobijen je argumentima i onda je zamolio sve ucesnike da mi ne odgovaraju - prije no sto je zbrisa bez traga.

    Rakovic nije profesionalni istoricar, vec profesionalni politicar. Njegov sajt se ni u kakvom smislu ne moze zvati profesionalnim, vec samo sluzi u dnevnopoliticke svrhe njegove partije i SPC-a.
    Ne znam stvarno koga bi ti mogao pobiti argumentima (vezano za istoriju CG), mozda nekog Danca koji nije ni cuo za Crnu Goru. Mada cvrsto garantujem da ne bi ni njega mogao posle 2-3 sata provedena na Rakovicev sajt.

    Ovo gore dovoljno govori o tome kakvi su tvoji argumenti i kakav je Rakovicev sajt.

    Ovdje si pobijen na svaku temu, pa stoga mi nije jasno u kojem si tripu niti u kojem svijetu zivis (mozda gdje je sve obrnuto).

    Toliko od mene. Budi mi pozdravljen i samo naprijed, nema predavanja. :wink:
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa Buducnost se gradi na Istoriji..
    Cisto informativno da znas.




    sh0cker

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovo izgleda opet oce da postane rak-oviceva propagandna masina . Ko ima vise para taj kroji istoriju ! No zelja ce ve minut to je zaludu sve ! Nama Crnogorcima je dobro do u tancina poznato zatto je bilo svojakanje od vladara nasijeh ,i kako su zavrsavali !

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mili moji,

    Uskoro će biti postavljen monumentalni sajt istorije Crne Gore na noge. To će biti mjesto đe će svaki rodoljub crnogorski moći da dođe i da razgrađuje svoje znanje o Crnoj Gori. Naravno, sve će biti prevedeno i na engleski tako da i stranci mogu da vide koje ste nam muke zadavali kroz istoriju. Od video/audio snimaka iz skorije prošlosti do vrijednih faksimila starih dokumenata.

    Znam da jedva čekate ali molim za strpljenje.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beranac
    Mili moji,

    Uskoro će biti postavljen monumentalni sajt istorije Crne Gore na noge. To će biti mjesto đe će svaki rodoljub crnogorski moći da dođe i da razgrađuje svoje znanje o Crnoj Gori.
    drago mi je sto beranac priznaje da su dosadasnji dukljanski "istorijski" sajtovi smece (montenegro.org.au, montenegro.com, montenet, montenegro.org itd.)
    nadam se da ce se trend nastaviti ubuduce, jer da ponovim, crnogorska istorija ce vam biti grobar dukljanskog pokreta.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drago mi je da si vrsno upoznat sa crnogorskijem sajtovima i sto ih ođe postiraš. Malo reklame nije na odmet.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Istorija Crne Gore je pisana vjekovima,odrzana kroz svakodnevni zivot Crnogoraca i kroz narodno predanje,gusle,itd.Ona se uci u skoli,a ko preskoci skolu i koga kuca ne nauci ko je i sta je,neka mu internet pomogne-druge nebilo.I nije Crna Gora postala prije 10 godina,ni prije 100,dabi se pozivali samo na to vrijeme i podbadali jedni druge s njim,vec je Crna Gora "bila"sinonim slobode,cojstva i junastva kroz vjekove,koji su nasi savremenici srednjih godina konfiskovali,preokrenuli i predefinisali kako njima odgovara,i posrali se na vr` Crne Gore sa svojijem poganlukom i lopovlukom i ostalim necasnim rabotama.Okaljali su sve sto je "bilo" sveto,pa se sad svaka budala nedoskolovana upreze da napise "svoju" istpriju,odbijajuci pametne da se ukljuce u diskusije sa sebi nedostojnima.Mislio sam da smo za razliku od ostalih balkanskih naroda dobro "utvrdili vjeru" i to ko smo i sta smo i da na zdravim temeljima mozemo da gradimo buducnost.Ovako,ovi sto neznaju ko su kad lijegaju i kad se dizu,kaskajuci zadrzavaju i one koji su kadri nesto da ucine za taj narod-a ponajprije za sebe i svoje porodice,a znaju ko su i sta su.Meni nije uopste jasno zasto vozimo u rikvrc da bi posli naprijed-makar na ovom forumu?

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kyiv - Zapadna Evropa
    Posts
    192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komovi
    Istorija Crne Gore je pisana vjekovima,odrzana kroz svakodnevni zivot Crnogoraca i kroz narodno predanje,gusle,itd.Ona se uci u skoli,a ko preskoci skolu i koga kuca ne nauci ko je i sta je,neka mu internet pomogne-druge nebilo.I nije Crna Gora postala prije 10 godina,ni prije 100,dabi se pozivali samo na to vrijeme i podbadali jedni druge s njim,vec je Crna Gora "bila"sinonim slobode,cojstva i junastva kroz vjekove,koji su nasi savremenici srednjih godina konfiskovali,preokrenuli i predefinisali kako njima odgovara,i posrali se na vr` Crne Gore sa svojijem poganlukom i lopovlukom i ostalim necasnim rabotama.Okaljali su sve sto je "bilo" sveto,pa se sad svaka budala nedoskolovana upreze da napise "svoju" istpriju,odbijajuci pametne da se ukljuce u diskusije sa sebi nedostojnima.Mislio sam da smo za razliku od ostalih balkanskih naroda dobro "utvrdili vjeru" i to ko smo i sta smo i da na zdravim temeljima mozemo da gradimo buducnost.Ovako,ovi sto neznaju ko su kad lijegaju i kad se dizu,kaskajuci zadrzavaju i one koji su kadri nesto da ucine za taj narod-a ponajprije za sebe i svoje porodice,a znaju ko su i sta su.Meni nije uopste jasno zasto vozimo u rikvrc da bi posli naprijed-makar na ovom forumu?
    Trt Meduna!

    Istoriju Crne Gore ovlašćeni su da tumače: Risto, PeđoŽiža, Manitija i Slobo. Sve što bi iko drugi stio da misli vezano za Crnu Goru ima se zabranit i ukinut a Misličar da se pendreči nasred Vijeća Plemenskijeh Skupština.

    Što koji matrak ima neko razmišljat u Crnu Goru svojom glavom kad za njih to čine umne i dobro plaćene sijede, čupave i dlakave glave u Biograd: u Patrijaršiju, Akademiju, UDBU, Generalštab, Crvenu Zvezdu...

    Zabranjuje se da iko išta misli što nije sažvakano u Biograd i pljunuto direktno unutar lobanje Srbogorcima!

    Da se zna!
    Nema na svijet toga kolektivnoga ludila koje napalm ne liječi!

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    65
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronim
    Quote Originally Posted by komovi
    Istorija Crne Gore je pisana vjekovima,odrzana kroz svakodnevni zivot Crnogoraca i kroz narodno predanje,gusle,itd.Ona se uci u skoli,a ko preskoci skolu i koga kuca ne nauci ko je i sta je,neka mu internet pomogne-druge nebilo.I nije Crna Gora postala prije 10 godina,ni prije 100,dabi se pozivali samo na to vrijeme i podbadali jedni druge s njim,vec je Crna Gora "bila"sinonim slobode,cojstva i junastva kroz vjekove,koji su nasi savremenici srednjih godina konfiskovali,preokrenuli i predefinisali kako njima odgovara,i posrali se na vr` Crne Gore sa svojijem poganlukom i lopovlukom i ostalim necasnim rabotama.Okaljali su sve sto je "bilo" sveto,pa se sad svaka budala nedoskolovana upreze da napise "svoju" istpriju,odbijajuci pametne da se ukljuce u diskusije sa sebi nedostojnima.Mislio sam da smo za razliku od ostalih balkanskih naroda dobro "utvrdili vjeru" i to ko smo i sta smo i da na zdravim temeljima mozemo da gradimo buducnost.Ovako,ovi sto neznaju ko su kad lijegaju i kad se dizu,kaskajuci zadrzavaju i one koji su kadri nesto da ucine za taj narod-a ponajprije za sebe i svoje porodice,a znaju ko su i sta su.Meni nije uopste jasno zasto vozimo u rikvrc da bi posli naprijed-makar na ovom forumu?
    Trt Meduna!

    Istoriju Crne Gore ovlašćeni su da tumače: Risto, PeđoŽiža, Manitija i Slobo. Sve što bi iko drugi stio da misli vezano za Crnu Goru ima se zabranit i ukinut a Misličar da se pendreči nasred Vijeća Plemenskijeh Skupština.

    Što koji matrak ima neko razmišljat u Crnu Goru svojom glavom kad za njih to čine umne i dobro plaćene sijede, čupave i dlakave glave u Biograd: u Patrijaršiju, Akademiju, UDBU, Generalštab, Crvenu Zvezdu...

    Zabranjuje se da iko išta misli što nije sažvakano u Biograd i pljunuto direktno unutar lobanje Srbogorcima!

    Da se zna!


    Paratrt Meduna!

    Niko ne pominje Rista, PeđoŽiža, Manitija i Sloba, Patrijaršiju, Akademiju, UDBU, Generalštab, Crvenu Zvezdu do ti sam. Eno ti ih, ne mozes ti bez njih, oni tebe definisu, bas kao ti i slicni sto definisete njih i ne vidite izvan tog svog zacaranog kruga. :wink: Dokle tako, to ni vi ne znate. :evil:
    Niko tebi ne kaze niti ti brani da sebe shvatas i definises kako sam shvatas, znas i osjecas, da shvatas, volis, definises i gledas na Crnu Goru osim onako kao ti osjecas i razumijes, ali nemoj ni ti da trtkas na sve sto nije po tvojem ceifu i da odmah ubacujes Rista i ostale. :wink:

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj Jeronim izgleda zivi za SPC. Ne moze ih izbaciti iz usta, ma ne vala ni na jedan post.

    Kompleksi, sizofrenija, patologija, sta li ? :roll:
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •