Page 9 of 10 FirstFirst ... 5678910 LastLast
Results 201 to 225 of 244

Thread: SP RUKOMET

  1. #201
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mirni navijajmo za x
    norge penal za 2 razlike i da 9-7
    Zovem se Matija,ucim u Gimnaziji,VoLiM MiLeNizZu i navijam za Zvezdu :)
    ***Lennox fan club***

  2. #202
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dux pessimus
    Pa ako nema nijedna onda se ne moze reci da bas svi krivo vide....za crveni koliko sam ja gledao ovo sp se trebalo samo pogoditi nekoga u glavu, sto se i dogodilo. (ne samo 1x) ,a kako sofro rece mogli ste dobiti jos par crvenih, a i sad se vadit na suce i da ste pokradeni ...bla bla... mislim da losa spika.
    nema vadjenja na sudije, sve smo rekli o tome, ali su nas odvalile sudije na ovom SP, nevezano za ovu utakmicu protiv vas, veceras cak i najmanje, iskreno sam ocekivao mnogo vecu pomoc sudija svjetskom prvaku, ali su izgleda i oni ukapirali da cemo mi sami sebe da dobijemo...
    Jebiga, golmani su nam imali ukupno 19 odbrana i 2 odbranjena sedmerca, naspram 9 odbrana Sole (+sedmerac)... Kad takvu utakmicu izgubis, nema tu sta mnogo da se prica...

  3. #203
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    evo 4:4
    [size=7]IMA NADE!!!!11one[/size]
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  4. #204
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    12-12 dilane stakore
    Zovem se Matija,ucim u Gimnaziji,VoLiM MiLeNizZu i navijam za Zvezdu :)
    ***Lennox fan club***

  5. #205
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To *NIJE* stakor!!
    :P

    Nerijeseno!!!
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  6. #206
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tesko, 15-12 vodi spanija...

  7. #207
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    19-14 razbijaju ih
    norvezani pogubljwni sumnjam da se mogu vratit
    Zovem se Matija,ucim u Gimnaziji,VoLiM MiLeNizZu i navijam za Zvezdu :)
    ***Lennox fan club***

  8. #208
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Zagreb
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    bla, bla... rekoh li ja gore vama svaka cast... oces i da ti ga popusim pride... niti se vadim, niti lose spikam... momci koji me ovde duze poznaju znaju da sam prilicno realan i da govorim samo ono sto sam vidio... pa vas reprezentativac je izjavio da su "sudci" bili vama naklonjeni... sta oces vise... ispade da sam ja slijep kod ociju i gluv kod usiju...

    Ispricavam se, ovo za suce se odnosilo na tvoj komentar " mogli ste dobiti bar jos jedno 3... ali niste... a ne znam zasto..." + onaj post "sto se tice sudija i ove kradje koju spomenuh... " u mojim ocima je to izgledalo kao da su suci za nesto krivi.
    nadalje, nigdje nisam nasao/procitao ovo "svaka cast", a sto se pusenja i slicnih insinuacija tice , zbilja mi se ne da to komentirati.

    Iskeno boli me dupe dal je neko na forumu ovdje od prvog dana ili je padobranac kao ja, ako se s nekim upusats u debatu ocekujes dozu logike i razuma (ne kazem da je nemas), a ne da mi se cini sve malo zacinjeno ljutnjom na sitnice i djecji "stamikomoze" stav. Lagana doza ironije i prcanja na nekom nivou koji ne povlaci potrebu za segragacijom je dobrodosla (makar ja to ne koristim a sad mi je pravi trenutak

  9. #209
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dux pessimus
    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    bla, bla... rekoh li ja gore vama svaka cast... oces i da ti ga popusim pride... niti se vadim, niti lose spikam... momci koji me ovde duze poznaju znaju da sam prilicno realan i da govorim samo ono sto sam vidio... pa vas reprezentativac je izjavio da su "sudci" bili vama naklonjeni... sta oces vise... ispade da sam ja slijep kod ociju i gluv kod usiju...

    "sto se tice sudija i ove kradje koju spomenuh... "
    nigdje nisam nasao/procitao ovo "svaka cast", a sto se pusenja i slicnih insinuacija tice , zbilja mi se ne da to komentirati.
    Prvi post koji sam otkucao i u kojem sam spomenuo kradju ja sam slucajno editovao... mislio sam da dodam jos ovo... jer vidis da i sam sam rekao "sto se tice sudija i ove kradje koju spomenuh... " ... prethodno sam otkucao post i htio sam obrazloziti zasto mislim da su nas sudije krale ali sam otisao na edit umjesto na new reply... u tom postu je doslovce izmedju ostalog pisalo "svaka cast ustasama oni su svoju priliku iskoristili..." .... sve do sada nisam vidio da tog mog posta nema... sorry...

  10. #210
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Zagreb
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Quote Originally Posted by dux pessimus
    Pa ako nema nijedna onda se ne moze reci da bas svi krivo vide....za crveni koliko sam ja gledao ovo sp se trebalo samo pogoditi nekoga u glavu, sto se i dogodilo. (ne samo 1x) ,a kako sofro rece mogli ste dobiti jos par crvenih, a i sad se vadit na suce i da ste pokradeni ...bla bla... mislim da losa spika.
    nema vadjenja na sudije, sve smo rekli o tome, ali su nas odvalile sudije na ovom SP, nevezano za ovu utakmicu protiv vas, veceras cak i najmanje, iskreno sam ocekivao mnogo vecu pomoc sudija svjetskom prvaku, ali su izgleda i oni ukapirali da cemo mi sami sebe da dobijemo...
    Jebiga, golmani su nam imali ukupno 19 odbrana i 2 odbranjena sedmerca, naspram 9 odbrana Sole (+sedmerac)... Kad takvu utakmicu izgubis, nema tu sta mnogo da se prica...

    Pa da smo i mi igrali nesto posebno i nismo, zatvorili ste lackovica, a golmani su se razbranili da se covjek pita zasto ne ostavite jednog na centru da ceka kontre pogotovo 2 sedmerca i kontra 1 na 1 sa dzombom (koji je dao 1 gol iz igre u 28. minuti?!?!!)... Onaj mali buncic je nesto na pocetku radio al su ga brzo "procitali" i odrezali. Cijela tekma mi se cinila kao neki grc i kao neka igra"na silu" . Dobro je Morrison sve predvidio i bilo mu je kako je prizeljkivao, samo eto fulo je rezultat na kraju

  11. #211
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Zasluzena pobjeda hrvata, bili su skoncentrisaniji u napadu i za nijansu dobili. Prava shteta da ni remi nismo izvukli...
    Po meni je ovo maximum ove ekipe! Shterbiku a i ostalima svaka chast, trudili su se koliko su mogli!
    Lichno smatram da je bilo sudijskih greshaka na nashu shtetu, ali smo i igrali isuvishe grubo!
    P r i m o r a c

  12. #212
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    fino smo ga ispushili...

    damn :?
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  13. #213
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Zagreb
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    i posto vidim da i ti mislis da ti kazem da i ja mislim da ti pratis rukomet taman od kada ste postali prvaci prvi put... dobro znam kakav se rukomet igrao i kakva su pravila bila... primali smo i mi udarce u glavu ali ne vide ja da su se sudije tako lako fatale za crveni...

    Sad si me sjetio, u vrijeme dok smo mi postajali svjetski prvaci ja sam vozio cestom Budva - Kotor i pokusavao stici na kraj utakmice, naravno klepnula me murja na dionici gdje je oganicenje 50 dok sam se ja drzao nekih svojih ogranicenja s trostrukim multiplikatorom od zakonitih u tim trenutcima je zavrsila i tekma i gospodin policajac kad sam u dao vozacku i vidio odakle sam. rekao je , cestitam gospodine, postali ste svj. prvaci ja njemu 20e u dzep a on meni papire nazad

    iskreno nisam bas neopisivi fan za rukometom,i da smo danas izgubili prezivio bi...kao sto se ne preseravam pobjedom(mada se pitam kakve bi reakcije bile da je zavrsilo obrnuto) pratio sam ga i dok ste nas dobivali od 96 -99 gdje smo i dotaknuli dno. No zato postoji legenda o phoenixu

    Ako je ovo vama pomladjena momcad onda nema sumnje da ce oni drmat svjetskim rukometom, kao sto vecina ovih nasih igraca je 99 kad su bili mladi i neiskusni bila vreca za punjenje od skoro svih repki...

  14. #214
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dux pessimus
    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    i posto vidim da i ti mislis da ti kazem da i ja mislim da ti pratis rukomet taman od kada ste postali prvaci prvi put... dobro znam kakav se rukomet igrao i kakva su pravila bila... primali smo i mi udarce u glavu ali ne vide ja da su se sudije tako lako fatale za crveni...

    Sad si me sjetio, u vrijeme dok smo mi postajali svjetski prvaci ja sam vozio cestom Budva - Kotor i pokusavao stici na kraj utakmice, naravno klepnula me murja na dionici gdje je oganicenje 50 dok sam se ja drzao nekih svojih ogranicenja s trostrukim multiplikatorom od zakonitih u tim trenutcima je zavrsila i tekma i gospodin policajac kad sam u dao vozacku i vidio odakle sam. rekao je , cestitam gospodine, postali ste svj. prvaci ja njemu 20e u dzep a on meni papire nazad

    iskreno nisam bas neopisivi fan za rukometom,i da smo danas izgubili prezivio bi...kao sto se ne preseravam pobjedom(mada se pitam kakve bi reakcije bile da je zavrsilo obrnuto) pratio sam ga i dok ste nas dobivali od 96 -99 gdje smo i dotaknuli dno. No zato postoji legenda o phoenixu

    Ako je ovo vama pomladjena momcad onda nema sumnje da ce oni drmat svjetskim rukometom, kao sto vecina ovih nasih igraca je 99 kad su bili mladi i neiskusni bila vreca za punjenje od skoro svih repki...
    Ma dobro bre.... svaka cast... sto se tice mojih reakcija da smo dobili... ne znam... vjerovatno bi ispalio jedno 3 metka s terase pa taman da mi oduzmu ovaj ilegalni pistolj i da me zatvore... toliko mi je krivo sto ste nas dobili da ti to opisati ne mogu... vjerovatno bi ti se na glavu ovde popeo... otkucao 101 patriotsku pjesmu i napiso onu cuvenu :

    " sto ste dosli kada ste znali
    da pusili ste ga do sada
    nema srece ovde za vas
    pusicete ga i danas
    nasa pesma opet se cuje
    ona nikad nije stala
    zvezdin sever glasno peva
    hrvatska nek pusi cela..."

    Na zalost moju a na srecu tvoju, mi ga popusismo... eto kad me pita da ti odgovorim...

  15. #215
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Prezalit ovo necu brzo... :cry:

  16. #216
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gile....... zvezdin sever jako peva
    sjedi 2
    Zovem se Matija,ucim u Gimnaziji,VoLiM MiLeNizZu i navijam za Zvezdu :)
    ***Lennox fan club***

  17. #217
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    sterbik i saric totalni junaci utakmice... onaj bolic je isto dobar bio, a djukanovic ne da je mesar... no je ono sprdnja brate
    al dobro. zao mi je kad smo vec imali vodjstvo tokom cijele utakmice da to i ne zadrzasmo... al i sudije su ga malo pri kraju obrnule, sto jes` jes`... no aj nema veze, svaka cas` hrvatima kad su uspjeli obrnut rezultat i dobit
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  18. #218
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koji bolic ? Zlatko ?
    Zovem se Matija,ucim u Gimnaziji,VoLiM MiLeNizZu i navijam za Zvezdu :)
    ***Lennox fan club***

  19. #219
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CK
    Pa i Dominikovic rece poslije utakmice da su suCi bili na njihovoj strani.
    A Ratko je manijak covjece slozio ga je u po face, po meni opravdano..
    Nije ga udario ratko to je poenta nego marko krivokapic !!!
    a shto se tiche crvenog kartona sudija po pravilima ima pravo da na onakav start da crveni karton , ali sa obzirom da mu je bio prvi prekrshaj da nije prije toga imao ni zhuti karton (opomenu) po meni je to bilo previshe , opet sa druge strane ako je njemu odmah dao srveni karton zashto onda nije Goluzhi kad je alena sastavio samo shto nije bilo u skoku pa mu je dao 2 min milsim sramota shto su nam sinoc napravili !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  20. #220
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shto se tiche utakmice
    Sterbik je briljirao sinoc posebno me odushevio sa odbranom kontre Dzombi sharic odlichan !!!
    Jednostavno smo toliko prilika imali da se odvojimo i taman se chovjek ponada evo sad cemo da ih dotuchemo sudije se umijeshaju sa nekim probijanjem (nikolicu 2-3 puta na 2 razlike) , onda na nachin na koji su nam davali iskljuchenja (shto kazhe Sofronije - za svaku sitnicu za koja je bila malo diskutabilna oni su nam davali 2 min.) i chisto poredjenje 14-4 u iskljuchenjima to izgleda ka da oni nisu koristili ruke !!!
    Andjelkovic je odigr\o daleko najbolju utakmicu na prvenstvu nekoliko puta kad niko nije mogao gol da da on je odgovornost preuzimao na sebe za shto treba petlja i milo mi je shto prerasta u jednog od ajbljih srednjih bekova na svijet !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  21. #221
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dzomba je u nas zadnji napad protrcao kroz 6 da stigne naseg igraca i sprijeci ga da da go!
    To je za sedmerac, nama je to bio protiv Spanije.. Bas gledam sad na TV o tome!
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  22. #222
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam nism obratio pazhnju jer sam bio izbehio nadajuci da ce sudzum dati gol , ovako da pokusham da ti objasnim pa mi ti reci koja je situacija bila !!!
    ako je on u trenutku shuta bio ispred njega a bio u prostoru 6 metara to je penal , a ako je protrchao kroz 6 da stigne do njega i pri tome prije skoka zudzhuma napustio 6 metara nije sedmerac opet pod uslovom da ga nije ometao pri shtutu !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  23. #223
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Dzomba je u nas zadnji napad protrcao kroz 6 da stigne naseg igraca i sprijeci ga da da go!
    To je za sedmerac, nama je to bio protiv Spanije.. Bas gledam sad na TV o tome!
    CEKA SAM 5 6 DNEVNIKA SINOC DA BI VIDIO ONU SITUACIJU ONO JE KLASICNI SEDMERAC BIO STO SE TICE UTAKMICE BOLJI SMO BILI I SUDIJE SU NAM JEBALE MAJKU ZA NAREDNIH 10 GODINA PRVO ISKLJUCENJE DJURKOVICA KOJI SA DJUKANOVICEM DRZI NASU ODBRANU TIM POTEZOM SU HRVATIMA OLAKSALI POLA POSLA DRUGO SVIRALI SU SEDMERAC U SITUACIJI KAD JE OVAJ SUTIRA SA 8 M NIKAKVE LOGIKE NIJE BILO DA SE DOSUDI 7M BEZ DA JE PRI TOME DAO CRVENI KARTON A PAR PUTA SE DESILO DA NAM ISKLJUCE IGRACA ALI NAM DAJU NAPAD OPSTA KATASTROFA MI SMO IMALI 14 MIN ISKLJUCENJA ONI 6 NISMO TOLIKO BILI GRUBLJI OD NJIH
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  24. #224
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Beograd
    Posts
    944
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sad me zapaliste sa ovim sudijama!
    Da im ***** majku :!:

    I ja sam stekao utisak da smo u sinocnoj utakmici bili bolji, ali pad koncentracije na kraju nas je kostao. :cry:
    ex-ShaggWell
    his wings no longer denied...

    Moji spermatozoidi su brži od vaših crnih limuzina.

  25. #225
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Sve je receno...sudije su ovog puta stvarno pretjerale! :evil:
    Bez obzira na sve,ponosan sam na ove momke! 8)

Page 9 of 10 FirstFirst ... 5678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •