Page 1 of 10 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 244

Thread: SP RUKOMET

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default SP RUKOMET

    STO MISLITE EO JOS MALO JE OSATLO DO POCETKA TRUNIRA STO MISLITE DOKLE MOZEMO DA DOGURAMO IGRALI SMO SA HRVATIMA DOBRO MADA TO SU IPAK KONTORLNE UTAKMICE
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu da dajem neke prognoze jer stvarno pojedine likove u repki ne znam uopshte kakvi su igrachi !!!
    A jedva chekam da pochne , i da gledam druga moga kako igra !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li iko iz Zvezde i Partizana ?

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    veceras ce se znati koja ce 3 igraca da otpadnu, ali sada su u repki Sudzum i Toskic iz Partizana, a Stanic i Nikcevic iz Zvezde...
    Mislim da ce otpasti Toskic, Nikcevic i Rajkovic...

    Ekipa je vrlo zajebana, nema neke izrazite zvezde, ali nema ni loseg igraca, pogotovo su dobri ovi "anonimusi" (Vladica Stojanovic, Alen Muratovic, Dragan Sudzum...), koji igraju po svijetu, a ljudi ih bas ne znaju... U grupi smo, od jacih, sa Njemackom, koja je znatno podmladila repku i ako njih bijemo i budemo prvi u grupi, sto je vrlo realno, onda nam ni polufinale nije daleko...

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    SUDZUM JE ODLICAN PO MENI KRILNI IGRAC OVAJ MURATOVIC GLEDA SAM GA DOK JE IGRA U LOVCEN I MAGARICA JE PRAVA ZILAV MOMAK A OVE IZ NJEMACE SU PRESNIJETILI JEDNI 10 GOLOVA RAZLIKE NE SJECAM SE KOJA REPREZENTACIJA OVA NASA JE DOBRA PO MENI NISAM IH GLEDA KAKO IGRAJU U OVOME SASTAVU ALI NADOKNADIT PROTIV HRVATSKE 7 GOLOVA RAZLIKE NIJE MALA STVAR VIDJECEMO SAMO DA BUDE PRENOSA OD OVIH NASIH SMRADOVA ME NE BI CUDILO DA NE PRENOSE NISTA
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko sto gledam nece nijednog od nasih povest.

  7. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    muratovic je odlican no je nesoj
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    muratovic je odlican no je nesoj
    Za svakog mosh rec da je nesoj ali nemoj za njega , chak mosh i za mene rec ali ja ti mogu garantovat da josh nisam upoznao rukometasha koji je bolji momak od njega !!! Momak je kad je preshao u Lovcen od prve plate poslao nam majce (a dolazi iz siromashne porodice) dok se jedan Blazho Lisichic nije sjetio ni toga !!!

    Muratovic je kako sam ja chuo mnogo napredovao u Shpaniji bio 5-ti strijelac lige tako da se iskreno nadam da ce se ustalit u repki !!!

    On je ujedno i odbio poziv BIH da igra za njih jer je zhelio da se izbori za plavi dres shto ja iskreno cijenim !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Za svakog mosh rec da je nesoj ali nemoj za njega , chak mosh i za mene rec ali ja ti mogu garantovat da josh nisam upoznao rukometasha koji je bolji momak od njega !!! Momak je kad je preshao u Lovcen od prve plate poslao nam majce (a dolazi iz siromashne porodice) dok se jedan Blazho Lisichic nije sjetio ni toga !!!

    Muratovic je kako sam ja chuo mnogo napredovao u Shpaniji bio 5-ti strijelac lige tako da se iskreno nadam da ce se ustalit u repki !!!

    On je ujedno i odbio poziv BIH da igra za njih jer je zhelio da se izbori za plavi dres shto ja iskreno cijenim !!!
    ne znam kakav je momak, ne poznajem ga, ali ga kao igraca veoma cijenim i tipujem da ce biti otkrovenje prvenstva u nasoj repki! Opako me nervirao dok je igrao za Lovcen, posto se jako pali kad igra jake utakmice, a naravno to je bilo protiv mog Partizana, ali sam i tada govorio da je fantastican talenat... U Spaniji u Kangasu igra izvanredno, na svakoj tekmi daje 5-8 golova i drago mi je sto je dobio poziv i sto ide na SP...
    Sinoc sam poslije ove revijalne utakmice malo pricao s njim i stvarno djeluje bas dobar momak, samo ima simpaticno napadnu pricu, sto je opet daleko bolje nego kao davezi kao petric ili andjelkovic, kojima klijestima rijec izvlacis...

    Inace, sa spiska su danas otpali Vuckovic, Nikcevic i Rajkovic...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sofronije
    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Za svakog mosh rec da je nesoj ali nemoj za njega , chak mosh i za mene rec ali ja ti mogu garantovat da josh nisam upoznao rukometasha koji je bolji momak od njega !!! Momak je kad je preshao u Lovcen od prve plate poslao nam majce (a dolazi iz siromashne porodice) dok se jedan Blazho Lisichic nije sjetio ni toga !!!

    Muratovic je kako sam ja chuo mnogo napredovao u Shpaniji bio 5-ti strijelac lige tako da se iskreno nadam da ce se ustalit u repki !!!

    On je ujedno i odbio poziv BIH da igra za njih jer je zhelio da se izbori za plavi dres shto ja iskreno cijenim !!!
    ne znam kakav je momak, ne poznajem ga, ali ga kao igraca veoma cijenim i tipujem da ce biti otkrovenje prvenstva u nasoj repki! Opako me nervirao dok je igrao za Lovcen, posto se jako pali kad igra jake utakmice, a naravno to je bilo protiv mog Partizana, ali sam i tada govorio da je fantastican talenat... U Spaniji u Kangasu igra izvanredno, na svakoj tekmi daje 5-8 golova i drago mi je sto je dobio poziv i sto ide na SP...
    Sinoc sam poslije ove revijalne utakmice malo pricao s njim i stvarno djeluje bas dobar momak, samo ima simpaticno napadnu pricu, sto je opet daleko bolje nego kao davezi kao petric ili andjelkovic, kojima klijestima rijec izvlacis...

    Inace, sa spiska su danas otpali Vuckovic, Nikcevic i Rajkovic...
    Znash kako momak ima i malo onog seljachkog u sebi i ima karakteristichan govor !!!
    A to shto se tiche ovog shto se pali na jake utakmice to ne samo on nego bilo koji igrach koji je u to vrijeme bio u usponu i koji je doveden kao manje poznat igrach tada !!!
    Ali momak je srchan do bola , nema dje nebi krenuo za igrachima iz tima ako je u pitanju neka frka ili neshto on je medju prvima !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ........................!

    Neko ko ce da iznenadi svakog u toj reprezentaciji je Vladica Stojanovic. Mislim da ce u narednih 3-5 godina da bude ubjedljivo najbolji srednji bek svijeta. Momak ima neprevazidjenu tehniku...

    Sto se sastava tice, dok se god Vujovic bude vodio menadzerskim razlozima nece se to vrednovat na pravi nacin. timu je moralo da bude mjesta za Draska Mrvaljevica, covjek nosi svoju ekipu u Spaniji, pa iako je Muratovic bio 5-6ti strijelac, smatram da je Mrvaljevic za klasu bolji igrac.

    Sto se Muratovica tice - ovo da je li dobar momak, najmanje je bitno za njegov ucinak na terenu, a samo da mu obrazovanje ne pominjemo, azbuku i abecede ne umije reci...

    prognoza : prolaz grupe i ispadanje od prvog narednog protivnika.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja podrzhavam da Drashko Mrvaljevic zasluzhuje da bude u reprezentaciju ali ne bih se slozhio sa tobom da bude to umjesto Muratovica jer Drashko mozhe i da igra srednjeg pa chak i desnog beka (ako se sjecash vremena kad je igrao u Lovcen)a u timu ti morash imat jednog klasichnog beka shutera kao shto je Alen . Razlog shto nije pozvan u repku stvarno ne znam !!!
    I josh jedna stvar Alen je dosta bolji u fazi odbrane od Drashka !!!

    Ovo za Vujeovica je zhiva istina !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da da, trebalo je da pozove mrvaljevica... ali ne umjesto Muratovica, po meni su najveci minus ovog sastava bekova braca Krivokapic, koji su jako tanki, ne probojni, a da ne pricamo o Petricu, najvecoj zabludi nasih selektora godinama vec, koji nas proda (po 5-6 izgubljenih lopti i 8-9 promasaja) na svakoj vaznijoj utakmici...
    ova prica o muratovicu i njegovoj prici nije u kontekstu da ocrnimo momka ili da ga ismijavam, Bane zna zasto sam to rekao, tako da ostali mogu slobodno da zaobidju taj dio price...

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    OVO JE OPSTA KATASTROFA OVA SMRDLJIVA TV NE PRENOSI DANAS UTAKMICU U***** SE U SVE
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ....................!

    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Ja podrzhavam da Drashko Mrvaljevic zasluzhuje da bude u reprezentaciju ali ne bih se slozhio sa tobom da bude to umjesto Muratovica jer Drashko mozhe i da igra srednjeg pa chak i desnog beka (ako se sjecash vremena kad je igrao u Lovcen)a u timu ti morash imat jednog klasichnog beka shutera kao shto je Alen . Razlog shto nije pozvan u repku stvarno ne znam !!!
    I josh jedna stvar Alen je dosta bolji u fazi odbrane od Drashka !!!
    Aj prvo ovo za odbranu - Znas sto Alen igra od odbrane? U zoni 6-0 (ne znam kolko pratis pa zato, ne da bih se pravio pametan, samo da kazem da je to zona kad su svi na liniji, pri cemu se izlazi najvise do linije devet metara i igra se najcesce kad u ekipi imas ekstremno visoke igrace ili supernicka ekipa ma lose bekove-sutere) da igra "trojku" ili "cervorku", dok Drasko igra i to, a u odbrani 3-2-1 sve sem prednjeg centra (to je ovaj broj "1" u postavci zone) i mnogo je korisniji u tom dijelu igre.

    Alen jeste suter, sto kazes, ali je isto tako jako podlozan ambijentu, mislim da je neko gore pomenuo njegovu osobinu da se previse "napali" i onda su 2 iskljucenja vec u prvom poluvremenu neizbjezna (jos dok je u Lovcenu igrao).

    Mislim da je momak koji je pomenuo Krivokapice, kao promasaj, potpuno u pravu - onaj mladji ajde i nekako jer je, valjda, '82. godiste. Trebao je vodit Muratovica (prevashodno zbog suterskih sposobnosti, odlicnog kretanja u napadu, fenomenalne promjene pravca /malo ko na svijetu ima tako "dug" korak i promjenu pravca u trku/) i Draska, a da doma ostavi Krivokapica starijeg.

    I komentar za Petrica SKROZ podrzavam! Lijeva ruka je cudo...

    p.s. Gledao sam danas u kladionici "Aristokrat" kvote za kladjenje na rukomet - hendikepi su uzasni! Jeste da je Svedska neuporedivo bolja od Australije, ali +17?!!! ili na S&CG - Qatar+12... Igrao sam Ceska(+1) - Island , na Island (kvota 1,8), a mislio sam da stavim i Rusiju protiv koje je hendikep bio 7... da ne zna ko ima li u kojoj kladionici bez hendikepa da se igra?
    Caesar`s wife must be above suspicion

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    p.f.c. belgrade
    Posts
    3,025
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pogledaj hendikep na Lavove... Svedska +23, Mi +15, Spanija +13, Francuska +19... uzas...
    bez hedikepa kvote su cirkuske, od 1.00 (svedska) do 1.10... najvise je na Island protiv Ceske - 1,6...

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .......................!

    Quote Originally Posted by Sofronije
    pogledaj hendikep na Lavove... Svedska +23, Mi +15, Spanija +13, Francuska +19... uzas...
    bez hedikepa kvote su cirkuske, od 1.00 (svedska) do 1.10... najvise je na Island protiv Ceske - 1,6...
    I zavrsi ovako :

    Czech R. Iceland 34-34 (20-14) PAZI POLUVRIJEME! :shock:

    Croatia Argentina 36-23 (15-13)

    Germany Egypt 28-25 (15-13)

    Evo i ovo da dodam :

    Denmark Greece 14-15 Half time

    Slovenia Kuwait 15-11 Half time

    Sweden Australia 22-5 Half time

    Norway Brazil 16-5 Half time
    Caesar`s wife must be above suspicion

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E stvbarno se treba posrat o ove nashe Televizije majku im da im majku u majku ***** !!!
    Cio grad sam prosha da bi nashao nedje RTS-2 nidje !!!
    Pi!!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: ....................!

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley
    Quote Originally Posted by B-A-N-E
    Ja podrzhavam da Drashko Mrvaljevic zasluzhuje da bude u reprezentaciju ali ne bih se slozhio sa tobom da bude to umjesto Muratovica jer Drashko mozhe i da igra srednjeg pa chak i desnog beka (ako se sjecash vremena kad je igrao u Lovcen)a u timu ti morash imat jednog klasichnog beka shutera kao shto je Alen . Razlog shto nije pozvan u repku stvarno ne znam !!!
    I josh jedna stvar Alen je dosta bolji u fazi odbrane od Drashka !!!
    Aj prvo ovo za odbranu - Znas sto Alen igra od odbrane? U zoni 6-0 (ne znam kolko pratis pa zato, ne da bih se pravio pametan, samo da kazem da je to zona kad su svi na liniji, pri cemu se izlazi najvise do linije devet metara i igra se najcesce kad u ekipi imas ekstremno visoke igrace ili supernicka ekipa ma lose bekove-sutere) da igra "trojku" ili "cervorku", dok Drasko igra i to, a u odbrani 3-2-1 sve sem prednjeg centra (to je ovaj broj "1" u postavci zone) i mnogo je korisniji u tom dijelu igre.

    Alen jeste suter, sto kazes, ali je isto tako jako podlozan ambijentu, mislim da je neko gore pomenuo njegovu osobinu da se previse "napali" i onda su 2 iskljucenja vec u prvom poluvremenu neizbjezna (jos dok je u Lovcenu igrao).

    Mislim da je momak koji je pomenuo Krivokapice, kao promasaj, potpuno u pravu - onaj mladji ajde i nekako jer je, valjda, '82. godiste. Trebao je vodit Muratovica (prevashodno zbog suterskih sposobnosti, odlicnog kretanja u napadu, fenomenalne promjene pravca /malo ko na svijetu ima tako "dug" korak i promjenu pravca u trku/) i Draska, a da doma ostavi Krivokapica starijeg.

    I komentar za Petrica SKROZ podrzavam! Lijeva ruka je cudo...

    p.s. Gledao sam danas u kladionici "Aristokrat" kvote za kladjenje na rukomet - hendikepi su uzasni! Jeste da je Svedska neuporedivo bolja od Australije, ali +17?!!! ili na S&CG - Qatar+12... Igrao sam Ceska(+1) - Island , na Island (kvota 1,8), a mislio sam da stavim i Rusiju protiv koje je hendikep bio 7... da ne zna ko ima li u kojoj kladionici bez hendikepa da se igra?
    Nisi imao potrebe da mi objashnjavash odbranu 6-0 jer treniram rukomet 10 godina !!! Sad bih ja mogao da ti pricham 5-6 nachina igranja 6-0, nego da se vratimo temi :
    Ne znam mozhda me nisi razumio po onome shto sam ja imao prilike da vidim meni ja Alen jachi igrach za odbranu !!!
    Shto se tiche mjesta u odbrani Alen ti igra "dvojku" ili "peticu" (ovo je za zonu 3-2-1)(barem je to igrao u Lovcenu ,koju poziciju igra sad trenutno stvarno ne znam jer nisam u mogucnosti da pratim shpansku ligu) , i nije bitno koje sve pozicije mozhesh da igrash u odbrani bitno je kako ih odradish !!!
    Samo jedan primjer drashko u zoni 3-2-1 da igra "zadnjeg" volio bih da vidim to i odma ti mogu rec da nebi moga da odradi to kako treba !!!

    Shto se tiche njegovog "paljenja" na terenu takvi igrachi za mene bi uvijek imali mjesta medju startnih 7 i takve igrache treneri cijene jer momak igra srcem shto ce i dokazat na ovom prvenstvu !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  20. #20
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tastatura
    OVO JE OPSTA KATASTROFA OVA SMRDLJIVA TV NE PRENOSI DANAS UTAKMICU U***** SE U SVE
    Penalcine,pogotovo ovi sa drzavne televizije!Poceli su zesce da qliraju! :evil:

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eo bas razbijaju nasi tamo, pukose od Egipta.. Svo vrijeme smo gubili. Pih..
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bane, ja sam fino napisao zasto sam objasnjavao zonu 6-0, ne moras se ljutit radi toga.

    Ono sto pricam, ne pricam "napamet". Rukomet sam igrao skoro pa 10 godina, izmedju ostalih (6 sa Draskom u istom timu, istoj postavi) i ono sto napisem je moj dozivljaj rukometa - mozda sasvim pogresan - ali opravdan sopstvenim iskustvom i shvatanjima te igre.

    Ja nikad nijesam cijenio igrace koji su, ako se sjecas, kad publika (dok on sutira penal) vice "U glavu!!!" pucali penal u glavu golmanu, vazda sam vise volio da bachi zavrtaljku, pa neka i promasi, igracki je i ljudski, a ovo nije. Alen je, bar dok je u Lovcenu bio, 2 puta na moje oci sutnuo u glavu - jednom Sucu Damjanovicu, a drugi put Goranu Vujovicu. Nemam ja nista protiv tog momka, ali kad se igrackih kvaliteta tice ne vidim, osim promjene pravca u trku, ni jednu stvar dje bi se s Draskom mogao poredit.

    No, da batalim, vjerovatno se necemo opet slozit.

    Pozz
    Caesar`s wife must be above suspicion

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley
    Bane, ja sam fino napisao zasto sam objasnjavao zonu 6-0, ne moras se ljutit radi toga.

    Ono sto pricam, ne pricam "napamet". Rukomet sam igrao skoro pa 10 godina, izmedju ostalih (6 sa Draskom u istom timu, istoj postavi) i ono sto napisem je moj dozivljaj rukometa - mozda sasvim pogresan - ali opravdan sopstvenim iskustvom i shvatanjima te igre.

    Ja nikad nijesam cijenio igrace koji su, ako se sjecas, kad publika (dok on sutira penal) vice "U glavu!!!" pucali penal u glavu golmanu, vazda sam vise volio da bachi zavrtaljku, pa neka i promasi, igracki je i ljudski, a ovo nije. Alen je, bar dok je u Lovcenu bio, 2 puta na moje oci sutnuo u glavu - jednom Sucu Damjanovicu, a drugi put Goranu Vujovicu. Nemam ja nista protiv tog momka, ali kad se igrackih kvaliteta tice ne vidim, osim promjene pravca u trku, ni jednu stvar dje bi se s Draskom mogao poredit.

    No, da batalim, vjerovatno se necemo opet slozit.

    Pozz
    Kako da ne josh sam se pomamio da se ljutim oko toga :P:P !!!
    Kao shto ti kazhesh ja se potpuno slazhem da svako ima svoje mishljenje !!!
    Ja sam samo htio da kazhem da kad si naveo da Drashko treba umjesto Alena ja se nisam slozhio jer ima mnogo loshijih igracha u repki opet po mojem mishljenju !!!
    Svaki igrach ima svoje kvalitete , e sad je bitno koji se kvaliteti igracha svidjaju , na primjer kod Alena ako mu se omoguci skok shut bez ometanja ja bih volio da vidim tog igracha na svijet pa i dragunskog iz njemachke(2.14m) koji ce blok da mu nabije , i opet ostajem da tim mora imat jednog beka shutera to u svakom timu i svakoj reprezentaciji ima pa se i ja vodim tom nekom logikom !!!
    I opet napomena ja se slazhem sa tobom da Drashko zasluzhuje da se nadje u repki ali ne u tome da to bude umjesto Alena !!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  24. #24
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li se oce li i jedna televizija prenositi koju utakmicu konacno???

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li iko raspolozhen da mi ukratko opishe deshavanja na utakmici porotiv Egipta ?
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

Page 1 of 10 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •