Results 1 to 25 of 25

Thread: Cirkus

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Cirkus

    "Ovaj forum mozes shvatiti kao jedan veliki cirkus. Ili teatar apsurda, ako hoces. Jer kad se zavjesa spusti, svjetla ugase i znatizeljna publika razidje, onda se pjeva neka sasvim druga pjesma..." by Argonaut

    Evo, Argonautov post na jednom drugom forumu mi je posluzio kao dobar uvod u sljedecu temu. Svima nama (forumashima) desilo se da se iz raznoraznih razloga zakacimo sa nekim preko foruma, da se istinski popljujemo, da *****o jedni drugima 4 majke majchine, kazemo neke ruzne rijeci, a pri tom da poznajemo ili ne forumasa sa kojim se svadjamo.

    Sto se desava onog trenutka kad zapravo poznajes cojeka koga psujes i izvrgavas ruglu? Kad ga na ulicu sretnes, jesi li dovoljno licemjeran da mu se javis kao da nista nije bilo? Da li mu posaljes p.m. dje se objasnis 'na samo' s njim? Na kraju, sto zapravo znace rasprave te vrste po forumu kad u momentu gdje nemas dovoljno pameti i pravih argumenata pocnes da psujes i dijelis kojekakve epitete 'sagovornicima'?
    Mora li svaki jebeni cojek koji je dosao odje da lijeci svoje komplekse ili iz kojeg razloga vec, da i u najbanilnijoj raspravi psuje.


    evo, ja ista psujem kao kocijas i to znaju stalni forumasi, ali u ozbiljnijim raspravama nikad necu opsovat dok to prvo ne ucini 'sagovornik'.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trudim se civilizovano voditi diskusiju, i da nikada ne "popljujem, ***** drugima 4 majke majchine, kazem neke ruzne rijec..."

    Vjerujem da me zbog toga nikad nece biti sramota pogledati nekom u oci ako ga sretnem na ulici ili gdje drugo.
    Together we can defeat capitalism ...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gaga, ja mislim da ovdje nema razloga da se nikome pominje majka ili psuje bilo ko. Diskutuje se o necem napisanom u mjeri pristojnosti, a i kad se "podzapam" sa nekim zaboravim koji je bio nick i za nesto se slozimo kao rod rodjeni. Pamtim par epiteteta koje sam dobio, ali to mi je vise smijesno nego da se ljutim.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti psujes kad je neozbiljna, jesi kad pomislila da je neka tema ozbiljna a da se tebi ne cini tako i psujes i sjebes je?
    Il' psuj il' ne psuj.

    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne svadjam se sa osobama koje znam pro neta. Jednostavno ih stavim na ignore. A shto se psovanja tiche, oni koji me znaju i pro neta i lichno, znaju da ne psujem. 8)
    Zanimljiv topic, gaga, ali je mozhda trebalo da se zove psovanje :P
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobar topic gaga

    ja mislim da bi se na osnovu ovih foruma mogla napraviti jedna dobra doktorska disertacija iz oblasti psihologije, ili makar magistarski rad . forumi su neka vrsta paralelnog svijeta, u kojem ljudi, kao i u onom realnom, manje ili vise, zele da se dokazu na razne vrste nacina. i kada se pojedincima udari na ego, onda dolazi do stvari o kojima pricas. naravno, reakcije su razlicite zavisno od visine ega, kucnog vaspitanja, itd

    ja se trudim da postujem svakog sagovornika. mislim da ne psujem i ne vrijedjam, jednostavno pokusavam da uzivam u dijalogu ukoliko je to moguce. moguce je ironiju upotrebljavam precesto pa se tako nekad zamjerim ljudima, ali ponekad mi je jako tesko da se uzdrzim kad, u toku neke ozbiljne price, procitam nesto vise nego neozbiljno. ali moja ironija se ogranicava na izrecen stav, a ne na citavu licnost forumasa.

    kao sto rece "sofer", ukoliko neko pokusava da me omalovazi na neki prizeman i nevaspitan nacin, trudim se da ga ignorisem, prije svega zato sto onaj koji to izgovara ne radi to zato sto u to vjeruje, vec da bi zadovoljio neku svoju sujetu, a tako samo jos vise povrjedjuje sebe. zato u tome niti zelim da ucestvujem ucestvujem niti se vrijedjam. ipak, ukoliko procjenim da ta osoba zasluzuje neko postovanje, pokusam nesporazum rijesiti putem privatnog razgovora, ukoliko je to moguce, jer mi nema nista odvratnije nego kada vidim da se po forumuma prosipa prljavi ves, opravdano ili neopravdano, nebitno. ukoliko ne, nazalost, osoba izgubi i to postovanje koje sam mozda imao.

    u svakom slucaju, najbolje je forum ne dozivljavati preozbiljno

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovi FORUMI sluze za masovno lijechenje KOMPLEXA!!!!!
    slava im!!
    jednom davno me je jedan idiot iznervirao na ove forume i reko dali da ga psujem i ja njega i vrijedjam ili da se sretnem nedje na ulicu sa njim i da ga fino istamburam!!!
    Odlucio sam da ga ne vrijedjam a za ovo tamburanje .... hm u poslednje vrijeme me ne maltretira tako da sam se malo oladio!!!

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    /me je jedan posve fini i lijepo vaspitani momak tako da nikoga ne psujem inace, a ne na forume i slicno
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam koja je muka... Ja nemam takvih problema.... 8)

  10. #10
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Ti psujes kad je neozbiljna, jesi kad pomislila da je neka tema ozbiljna a da se tebi ne cini tako i psujes i sjebes je?
    Il' psuj il' ne psuj.

    Ako mi se ne cini da je tema preozbiljna, mozda se nasalim na ovaj ili onaj nacin, ali opsovat sigurno necu nikoga. Ono sto zaista nervira je koristenje nekih uvrjedljivih rijeci prilikom uslovno receno, ozbiljnih rasprava. Sto je to? Nacin da se isprovocira sagovornik?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Sick-Boy to se kod doticnih osoba zove nedostatak kucnog i osnovnog vaspitanja :wink:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Sick-Boy to se kod doticnih osoba zove nedostatak kucnog i osnovnog vaspitanja :wink:
    potpisujem i dodala bih josh koju stavku... :evil:

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikad ne sudim o ljudima koje ne znam.... ne slusham i ne bavim se radom...rekla-kazala... primijetih da to vishe momci rade
    Elem...ako nekom kazhem neshto shto ne treba... to je samo iz odbrane... nikakav sam napadach :P (verbalni) hahahahaha...
    Opushteno ljudi! Zar nismo svi ovdje iz zabave... nije nam 'leb, ne placaju nas, jel'....

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    GAGA , pravi topic ....svaka chast ... 8)
    Kako ljudi sami sebi uskachu usta hahahahahahahahhhaahahah :twisted: :twisted: :twisted:

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja prvo pucam pa pitam shta je bilo
    Io ci credo!

    Welcome



  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ispade da smo svi kulturni, vaspitani, ne psujemo, ne lajemo, nema onih ruznih rijeci na P, na K, ili JbtmjkumjkU sjajno!!! mi smo primjer bon tona i kulture. nisam znala...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Normalno, a šta si ti drugo očekivala
    Together we can defeat capitalism ...

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Mozda je mislila da smo nepismene ,nekulturne, neobrazovane, iskvarene, tvrdoglve, cinicne, neodgovorne, ufurane osobe bez imalo postovanja prema drugima :?:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BeTTwEn The Wa||eS
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Mozda je mislila da smo nepismene ,nekulturne, neobrazovane, iskvarene, tvrdoglve, cinicne, neodgovorne, ufurane osobe bez imalo postovanja prema drugima :?:
    Opisa ti mene poshteno u ovom postu
    U svega 2-3 rechi
    Priznajem da sam sve od gore navedenog
    Ali i dalje netju prestati da psujem
    A ti onda neshto meni pricash!!! :P Neka Milose...i tebe smo slusali kako izgowarash te *StRaShNe rEcHi :twisted:
    Ja psujem...to se zna...Bilo to loshe ili dobro nevr majnd
    ...I`m A LiTl|E RuNaWay...DaDdy'S GiR|...
    I`m Miss Milkie**>And I am prude on it... :ass: :finger:

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shta koji kuratz? Chush ne psujem, psujem u sve 16 kad god mi se psuje psujem, ne stidim se da opsujem da kazhem kuratz ****** ***** sisa... shta je tu strashno? Nedostatak osnovnog kucnog vaspitanja? Ajte moji pusti moralisti... Pa kuci ostavite to vaspitanje kod roditelja, na ulicu to ne prolazi.
    Io ci credo!

    Welcome



  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    /me je vaspitana i nikada ne koristi psovke, ni na chatu, ni na forumu, niti bilo gdje.
    Mana mi je sto skoro uvijek koristim ironiju, a onda ne moze svako da misli ono sto sam htjela reci. Ali uglavnom i ti nesporazumi bivaju rijeseni. Kakva u prirodi, takva i na Netu. U vecini slucajeva, ta se ironija isplati. :wink:
    Always smiling :-)

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ljudji koja je ovo prdnjava odje ,prikazanija :wink: Ada ispade da mi Bivsi Jugani nikako ne psujemo i ako su ni psovke daleeeko dallekko najgore na ovi bijeli svijet !!! :evil:
    Ja ca jednom dokazat da selajkanje nema poentu i vidji vraga kako brzo ja bih u pravu :wink:
    primjer je Nostalgija WWW i te zajebancije, vele nikonije nacionalista, niko ne psuje sve fino i vaspitano :wink: hehehehehehe dok ja ne dodjoh !!!!!!!! I onda reko onako lagano nekome,da mu oca ocina raspaloga u grob hebem, i pose*em mu se na nasiju vjeru kulturu itd itd itd :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: Kad ne lezi vraze od onije kulturnije finije " VASPITANIJEH " momaka i djeojaka ,ljelje recnika :lolblue: :lolblue: :lolblue: Hebase mi majku majcinu u oko ,sisu ,nozdrve ,pa poslije ujake striceve ,komsije itd itd !!! :wink: Pa onda oni te nijesu nacionalisti , hebase mi Njegosa mrtvoga u grob, grb Crnogorski , Pravoslavnu crkvu , bitku na krusima :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:


    Ma Ja se Zacudih ......... Kako Bljese " T A N K A " Naska Ljubav ,i Postovanje :wink: :hammer: :hammer: :burp: Izpsovase se prvo mene pa onda pomedjusobno svikoliki ,pa se ja priupitah "A STOTO BI " crna drugo ,zar postadose monstrumi i musko i zensko ,odjednom ???????????



    PS: ma i odje bjese inije te rekose : (CITIRAM) :wink: Nevolim da psujem ,ali ti ***** oca ocinskoga ,cerku i zenu ,pa zanjom majku itd itd itd ! Ali da se zna : " ONI NE VOLE DA PSUJU" no to onako usput :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :burp: :burp: :burp: :ass: :ass: :devil:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aahahahahhahaha a bravo majstore najbolji si :!:
    Io ci credo!

    Welcome



  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    KOMSO NISAM JA ZALDU ZVEK_ZIVI HEHEHEEHE :wink:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,364
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,996
    Thanked in
    1,934 Posts

    Default

    Ahaahahaha kakav post kako se presmijah :lolblue:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •