Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 126 to 134 of 134

Thread: Korekcija vida laserom

  1. #126
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,442
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Ja se vise godina kanim da odradim to. Medjutim kad sam malo se raspitivao dosao sam do saznanja da tu moze doci i do komplikacija. Skoro je jedna cura iz CG izgubila vid tom operacijom.

    Dakle ne prepadam nikog i statisticki je to zanemarljiv broj broj ali jbg. Neka ih naocare nema problema.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

  2. #127
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    dobro je kad te ne plase kuci kako ciganka moze da te povede izgubila vid hahahahaahah
    f6

  3. #128
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ja se vise godina kanim da odradim to. Medjutim kad sam malo se raspitivao dosao sam do saznanja da tu moze doci i do komplikacija. Skoro je jedna cura iz CG izgubila vid tom operacijom.

    Dakle ne prepadam nikog i statisticki je to zanemarljiv broj broj ali jbg. Neka ih naocare nema problema.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    Valjda prije operacije potpisujes da ih oslobadjas odgovornosti :-)

    Inace jedan prijatelj mi je to odradio i nakon nekog vremena opet na jedno oko to nije kako bi trebalo...pa sam se i ja odlucio...naocare i sigurnost :-)

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  4. #129
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,442
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    ACS, statistika sine, desi se. Zanemarljiv broj ali ako si ti najebo si. Mozes pogledat malo po portala ima o tome, radi se o podgoricanki. Cak joj se sestra zalila kako ne mogu ni zavrsit neke osnovne stvarai sada za nju.
    Ja sam u plus sa dioptriom tako da mi nije frka, naocare i vidimo se.

    Naravno moja kuma je radila korekciju i sve super ali neka ga.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

  5. #130
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,154
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Najvise bih operaciju odradio radi sporta... nosim naocare icim semalo aktiviram odmah zamaglim... dzaba sredstvo protiv magljenja salu na stranu...kupio sam "tvrda" sociva na preporuku doktorice (vjerovatno zbog cilindra i duzeg vremena koje provodim ispredracunara) i pokuso sam 10dana da se priviknem na njih i odustao.. meka sociva mi odgovaraju al svako 3mjedeca 50ei kad se stavi na papir racunica je jasna ... godina dana sociva = operacija 1oka

    Послато са SM-G928F

  6. #131
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    @djuka_pv
    Drug je radio u Pg na klinici Optimal, operaciju mu je radio dr Alpatov. Pregled je 50e, a operacije se rade srijedom. U zavisnosti od toga kakav si kandidat preporučuje se i operacija u skladu sa stanjem. 1000e je laganija operacija sa lakšim i brzim oporavkom, ali drug nije bio kandidat za tu nego malo težu operaciju i njega je ona koštala 800e (kaže da mu je malo teži oporavak bio). Dakle sve ti je to individualno i što se stanja tiče i oporavka, ne podnosi svako sve isto.

    Ako te zanima stanje podji na pregled, a ako se odlučiš za dr Nadu u BD, znam da je i kod nje pregled 40/50e. Za cijenu operacije nisam upućena ali rekla bih da je to taj raspon cijena.

  7. #132
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

    Default

    moj drug je imao dioptriju na oba oko oko -6 ili -7, imao je cilindre, astigmatizam i slabovidost na jednom oku.
    Odradio je operaciju ne nekoj klinici u Beogradu (nije sveti vid), svaku mogucu bolest oka su mu otklonili, dioptriju vratili na oba oka na nulu, i evo ga danas kao boca. Operaciju je radio u julu 2017te. Imaju laser najnovije tehnologije, koji ne ostavlja oziljke na oku. Nanolaser valjda ili tako nesto. Mislim cak da nijedna klinika u CG nema takav laser.
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  8. #133
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,154
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    moj drug je imao dioptriju na oba oko oko -6 ili -7, imao je cilindre, astigmatizam i slabovidost na jednom oku.
    Odradio je operaciju ne nekoj klinici u Beogradu (nije sveti vid), svaku mogucu bolest oka su mu otklonili, dioptriju vratili na oba oka na nulu, i evo ga danas kao boca. Operaciju je radio u julu 2017te. Imaju laser najnovije tehnologije, koji ne ostavlja oziljke na oku. Nanolaser valjda ili tako nesto. Mislim cak da nijedna klinika u CG nema takav laser.
    Ako mozes saznaj mi ime klinike da bih kontaktirao viss njih i donio odluku dje i kad

    Послато са SM-G928F

  9. #134
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,891
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    158 Posts

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Depilacija laserom
    By naja in forum Ženski kutak
    Replies: 17
    Last Post: 29-05-11, 23:38
  2. Replies: 4
    Last Post: 11-06-08, 23:38
  3. Día de vida, Un (1950) - ???
    By BlackVelvet in forum Film
    Replies: 1
    Last Post: 11-01-08, 18:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •