View Poll Results: Ko ce biti svjetski prvak?

Voters
102. You may not vote on this poll
  • Spanija

    59 57.84%
  • Holandija

    43 42.16%
Page 14 of 16 FirstFirst ... 410111213141516 LastLast
Results 326 to 350 of 377

Thread: Final: Spain - Netherlands

  1. #326
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao prvo ja jesam navijac barse...kao drugo sinoc je citava spanija bila ujedinjena i nije bilo ja sam katalonac ja sam baskijac nego su svi navijali za spaniju...a moj post je potpuno opravdan jer nas je casillas spasao i donio nam ovu titulu...

    p.s.spomenu Vlado hladnokrvnost inieste...i sad gledam taj gol momak je ladno pustio lloptu da pane i onda sutira....

    p.p.s vlado imas + 1

  2. #327
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spanija
    afi, aLaPaCha, Bluesy, BMW, bojankov, Bokee, Cika_Dzo, clapton, cookie, DIDI, DR-little-man, drasko10, ekrem_drndar, El Steka, El_Grande_VooLe, Enjoy_The_Silence, EOPOMALO, FC_Barcelona, gatsbyy, Grungy, hercules, Junkie994, kaemSe, kimi pg, Kutuzov, laciale, LittLe_N, Loverclocker, Markys, Mickey-HN, Nabla, NIJALCG, Nino_pg, OCTAVIAN, Orgullo_Vikingo, ovizionizi, PERPER, povedilla, PrijekiLijek, rain_wind_storm, Raquel, Real Madrid, Ricardo_Izecson, Rooney10, Rvasanin, sarafr, sasasasasa, Serhi, stefke, stevann, svet0, Tha_Maddog, Vito, Vlado, Zaradona, Zodiac, [kinetic], __1-v-4-n__, ___RooneY___

  3. #328
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by povedilla View Post
    kao prvo ja jesam navijac barse...kao drugo sinoc je citava spanija bila ujedinjena i nije bilo ja sam katalonac ja sam baskijac nego su svi navijali za spaniju...a moj post je potpuno opravdan jer nas je casillas spasao i donio nam ovu titulu...

    p.s.spomenu Vlado hladnokrvnost inieste...i sad gledam taj gol momak je ladno pustio lloptu da pane i onda sutira....

    p.p.s vlado imas + 1
    zato je juce bio onaj protest u Barseloni, milion ljudi... OK je sto ti navijas za Spaniju, al imas vala i koga svog da slavis, eto Iniesta je dao gol...
    Od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan, u glavi se mojoj misao javlja...

  4. #329
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by povedilla View Post
    Spanija
    afi, aLaPaCha, Bluesy, BMW, bojankov, Bokee, Cika_Dzo, clapton, cookie, DIDI, DR-little-man, drasko10, ekrem_drndar, El Steka, El_Grande_VooLe, Enjoy_The_Silence, EOPOMALO, FC_Barcelona, gatsbyy, Grungy, hercules, Junkie994, kaemSe, kimi pg, Kutuzov, laciale, LittLe_N, Loverclocker, Markys, Mickey-HN, Nabla, NIJALCG, Nino_pg, OCTAVIAN, Orgullo_Vikingo, ovizionizi, PERPER, povedilla, PrijekiLijek, rain_wind_storm, Raquel, Real Madrid, Ricardo_Izecson, Rooney10, Rvasanin, sarafr, sasasasasa, Serhi, stefke, stevann, svet0, Tha_Maddog, Vito, Vlado, Zaradona, Zodiac, [kinetic], __1-v-4-n__, ___RooneY___
    od kojih je mozda samo 20tak glasalo za nju na pocetku sampionata, a ostali sad pred kraj
    AJMO CRNA GORO !!!

  5. #330
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa slavim ja iniestu ali zasluge za titulu idu i casillasu jer je odbranio mec loptu ali i svim igracima....
    ovo sp je dokazalo da mediji u spaniji nisu toliko pricali ovaj igra za barsu ovaj za real vec da su oni ovih mjesec dana bili igraci Spanije

    p.s.sto se tice protesta to su vec stvari koje su vece od sporta

  6. #331
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by South_Africa_2010 View Post
    Mislio sam po rezultatima... a i igra im sigurno do zadnja 2 meca nije bila ni blizu nivao kako treba da igra svetski prvak... jadnog li svetskog kad u 2010. godini dobijamo prvaka sa najmanje datih golova ikada...


    pa kad ima ekipa koje se brane sa 11 igrača u 30metara od gola dobro je i kad pada i gol po utakmici.. treba probit 11 vrhunski spremnih koljača.. da im u NFL pozavide..

  7. #332
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    htjeli su svi da kopiraju murinja.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  8. #333
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta znaci Iniestin natpis na majci koju je imao ispod dresa?

  9. #334
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    ...siempre con nosotros je uvijek sa nama,ali ovo gore ne mogu da procitam

  10. #335
    Join Date
    May 2007
    Location
    Republika
    Posts
    2,876
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Nevjerovatno,ali sinoc kad je onaj mali glibov dao gol,i kad sam vidio u pozadini Holandjane kako se hvataju za glavu,maltene sam bio na ivici suza.Vjerovao sam da ce se Holandjanima vratit za sve izgubljene penal rulete,nedostatke srece.Ali eto,oni nisu iskoristili svoje sanse,Hobiti jesu,i to je to.
    Mali glibov je igracina ipo. Budi realan.
    Živio mi Srđane Aleksiću!

  11. #336
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    ...siempre con nosotros je uvijek sa nama,ali ovo gore ne mogu da procitam
    Naravno posveta preminulom igracu Espanjola Daniju Jarque.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  12. #337
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NeroAzzurro View Post
    Sta znaci Iniestin natpis na majci koju je imao ispod dresa?
    pise mu Dani Harke uvijek ces bit sa nama..
    gol sinoc je posvetio svom najboljem drugu Harkeu koji je bio kapiten Espanjola i koji je preminuo prosle godine kada je njegov klub bio na pripremama u Italiji

  13. #338
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Pih odavno ne gledah goru utakmicu... Shpanci zasluzheno nema shta, ali onakav fudbal ne podnosim... Prije neko reche da njemci igraju k'o sirovine... Kako je moguce da te sirovine odigrashe skoro sve najljepshe utakmice na prvenstvu izuzev sa (pogodite kim?) shpanijom... Volio bih da je brazil stigao do finala, jer bi ih preshegali sigurno ali shta je tu je...
    #fakenews

  14. #339
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Majca Inijestina je za svaku pohvalu. Možda je neko primijetio da je na majcu Serhija Ramosa bio Puertin lik, isto ka što je bio i kad su evropsko prvenstvo osvojili!

  15. #340
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Pih odavno ne gledah goru utakmicu... Shpanci zasluzheno nema shta, ali onakav fudbal ne podnosim... Prije neko reche da njemci igraju k'o sirovine... Kako je moguce da te sirovine odigrashe skoro sve najljepshe utakmice na prvenstvu izuzev sa (pogodite kim?) shpanijom... Volio bih da je brazil stigao do finala, jer bi ih preshegali sigurno ali shta je tu je...
    Ne razumijem čemu veličanje uspjeha Njemačke reprezentacije na ovom prvenstvu?

    Dobili su Australiju 4:0. Stvarno velik meč, izuzetno težak. Realno, Australija je reprezentacija koju jedino Srbija na ovom prvenstvu nije otresla iz strogo mentalnih razloga, na šta se ne bih osvrtao ponovo.

    Izgubili su od Srbije.

    Dobili Ganu 1:0.

    Dobili Englesku 4:1 poslije nenormalne krađe i nepriznatog Lampardovog čistog gola za 2:2. Kasnije su ih samo dotukli kontrama, ali ipak... Englezi su bili očajni na ovom prvenstvu. Ni E od Engleske koju smo očekivali i navikli da gledamo.

    Pobijedili su Argentinu, koja je mogla da gura samo do ure kad im dođe jedna organizovana, disciplinovana i prosječno jaka reprezentacija. Naravno Njemačka je iznad prosjeka kad je u pitanju kvalitet, ali nisu ih dobili kvalitetom već upravo disciplinom i organizovanošću. To je ono što Argentina i njen selektor narkoman nisu imali, a da su imali - prvaci Svijeta bi bili.

    Onda su ih prešegali najbolji. Je*i ga, nije sramota od najboljeg da se izgubi.

    Pobijedili su Urugvaj 3:2, i to je po meni jedina pobjeda na kojoj bi iskreno trebalo čestitati, jer je taj isti Urugvaj jedino imao (od reprezentacija koje su pobijedili) konstantnu formu, organizovanost, disciplinu i ljepotu igre do samog kraja Svjetskog prvenstva.

    Da je, recimo, Srbija bila pametna - bila bi tamo đe je sad Urugvaj, no... to su neke druge teme.

    Okanite se Njemaca, budimo realni. Imaju lijepu budućnost, ali ova generacija Španije ne može da se poredi sa onom đecom Njemačke, odnosno - đecom Evrope i Svijeta koja igraju u njihovim bojama, mada iskreno... mislim da je sljedeće SP njihovo iz prostog razloga što možda neće biti u Španiji igrača kao što su Xavi (30 godina), Puyol (32 godine), Villa (29 godina), Xabi Alonso (29 godina), Capdevila (32), pa se čak možda i pruži šansa Valdesu jer Casillas ima takođe 29.
    Last edited by Vlado; 12-07-10 at 14:16.

  16. #341
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eo link ko hoce da gleda docek fudbalera...oni su vec stigli u spaniju tj na barahas glavni aerodorum u madridu pa idu na docek kod kralja.negdje oko 7 se ocekuju da ce proci kroz madrid u otvorenom autobusu
    http://www.rtve.es/deportes/mundial-...ada-seleccion/

  17. #342
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ne razumijem čemu veličanje uspjeha Njemačke reprezentacije na ovom prvenstvu?
    Ne velica se uspjeh Njemacke, nego prelijep fudbal koji su prikazali.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  18. #343
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u barseloni na trgu slavilo 75 hiljada ljudi
    u madridu 100 hiljada...
    AJMO CRNA GORO !!!

  19. #344
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dosao je tiho i usao u legendu

  20. #345
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Mislim da je bolje da svi napuštimo livadu dok se povedilla ne iživi do kraja.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  21. #346
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ne razumijem čemu veličanje uspjeha Njemačke reprezentacije na ovom prvenstvu?

    Dobili su Australiju 4:0. Stvarno velik meč, izuzetno težak. Realno, Australija je reprezentacija koju jedino Srbija na ovom prvenstvu nije otresla iz strogo mentalnih razloga, na šta se ne bih osvrtao ponovo.

    Izgubili su od Srbije.

    Dobili Ganu 1:0.

    Dobili Englesku 4:1 poslije nenormalne krađe i nepriznatog Lampardovog čistog gola za 2:2. Kasnije su ih samo dotukli kontrama, ali ipak... Englezi su bili očajni na ovom prvenstvu. Ni E od Engleske koju smo očekivali i navikli da gledamo.

    Pobijedili su Argentinu, koja je mogla da gura samo do ure kad im dođe jedna organizovana, disciplinovana i prosječno jaka reprezentacija. Naravno Njemačka je iznad prosjeka kad je u pitanju kvalitet, ali nisu ih dobili kvalitetom već upravo disciplinom i organizovanošću. To je ono što Argentina i njen selektor narkoman nisu imali, a da su imali - prvaci Svijeta bi bili.

    Onda su ih prešegali najbolji. Je*i ga, nije sramota od najboljeg da se izgubi.

    Pobijedili su Urugvaj 3:2, i to je po meni jedina pobjeda na kojoj bi iskreno trebalo čestitati, jer je taj isti Urugvaj jedino imao (od reprezentacija koje su pobijedili) konstantnu formu, organizovanost, disciplinu i ljepotu igre do samog kraja Svjetskog prvenstva.

    Da je, recimo, Srbija bila pametna - bila bi tamo đe je sad Urugvaj, no... to su neke druge teme.

    Okanite se Njemaca, budimo realni. Imaju lijepu budućnost, ali ova generacija Španije ne može da se poredi sa onom đecom Njemačke, odnosno - đecom Evrope i Svijeta koja igraju u njihovim bojama, mada iskreno... mislim da je sljedeće SP njihovo iz prostog razloga što možda neće biti u Španiji igrača kao što su Xavi (30 godina), Puyol (32 godine), Villa (29 godina), Xabi Alonso (29 godina), Capdevila (32), pa se čak možda i pruži šansa Valdesu jer Casillas ima takođe 29.

    Obrati pazhnju na "najljepshi"... Slazhem se da je shpanija uz brazil najkvalitetnija i najjacha selekcija na ovom prvenstvu, samo shto je meni smor da ih gledam...
    #fakenews

  22. #347
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by svet0 View Post
    Mali glibov je igracina ipo. Budi realan.
    Svakako,jedan od najboljih na svijetu.Ali mi je i dalje potpuno antipatican.Kao i svi reprzentativci Spanije.Dobro,skoro svi.
    Raise my hammer,take my aim

  23. #348
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledam nešto Ramosovu statistiku. 24 godine - 67 mečeva za reprezentaciju.
    Osvojeno svjetsko i evropsko prvenstvo.
    Mogao bi komotno u penziju i sad.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  24. #349
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Holandija nije igrala prljavo

  25. #350
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Ja rekoh vec,chestitam,ali da su bash dominirali-nisu.Sjeti se na koji nachin su na zadnjih 10 prvenstava prvaci stizali do pobjeda pa ce ti biti jasno zashto su najgori prvak.
    Ovo tek sad viđeh.
    Oćeš da mi objasniš da je Španija najgori svjetski prvak u istoriji?
    A što je onda Italija 2006. godine, molim te?
    Materaci što je psova Zidana u finale, Groso koji je odglumio najsramotniji penal u istoriji fudbala protiv Australije i što sve ne.
    E ono je sramota.
    A ovo je naznaka toga da se možda pravda vraća u fudbal na velika vrata.

Page 14 of 16 FirstFirst ... 410111213141516 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1/4 finala Paraguay - Spain
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 125
    Last Post: 04-07-10, 10:13
  2. 1/8 final: Spain - France
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 56
    Last Post: 28-06-06, 22:33
  3. 1/8 final: Portugal : Netherlands
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 44
    Last Post: 27-06-06, 02:00
  4. 1/2 final: Portugal - Netherlands
    By kefalo in forum EURO 2004 - Portugal
    Replies: 52
    Last Post: 02-07-04, 14:28
  5. 1/4 final: Sweden vs Netherlands 26.06.
    By Jim Morrison in forum EURO 2004 - Portugal
    Replies: 46
    Last Post: 27-06-04, 16:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •