Page 4 of 17 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 425

Thread: Princ Nikola Petrović Njegoš

  1. #76
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Majo, ciji je taj projekat koji Vlada treba da podrzi? Ko ga je tako nazvao i osmislio, vodio trazio strane sponzore.....?
    Sta mislis da sad ukinu Festival Barski ljetopis pa za dvije godine kazu sad će to Maja voditi - ciji bi to bio projekat?
    Posto ti je glavni argument to MI pitaj nekoga da li je ikad cuo od njega tako nesto a udijelio je ihahha izjava i u Crnoj Gori i malo dalje. Samo nemoj jos da nam citiras one koji pisu po netu kako su ga gledali mrtvog pijanog kako plese kazachok.
    E pa sad... Koliko se ja sjecam (a sjecanje me odlichno sluzi), prica oo Bijenalu je kruzila malo duze do usvajanja regulative. Dalje, "Bijenale" nije izmislio g. Petrovic i ne znam kako "Mi' to misli da formulise pravno kao "autorsko djelo". Kako se radi o 70% ucesca drzave CG, sve sa prostorom, drzavnim medijima itd... Bez toga ne bi bilo ni 30% ucesca sa "strane". Drzava je automatski sa svojom garancijom da stoji iza tog projekta dala mogucnost i povjerenje sponzorima da udju u projekat. Bez toga ne bi bilo nista. Ko je u tome profitirao?
    Umjetnost? Cetinje?
    Zar to nije plemenito djelo za te umjetnike, nagradjene, za Cetinje?
    Rekla bih kao neki humanitarni rad za jedan zapusten gradic i za umjetnike u jednom teshkom vremenu.
    Kao da se Vi g. Hari deceniju borite za neko humano i vrijedno djelo i da se kasnije pokajete sto ste sve to radili, ulozili truda, i da Vam bude krivo sto ce neko nastaviti taj projekat koji vi niste uspjeli da odrzite?
    Mislim da bi se postidjeli i pomisli na tako nesto, a kamoli da pozivate na 'autorsko djelo' za birokratski i reprezentativni rad od kojeg ste i Vi imali koristi.
    Ukoliko se radi o organizacionom modulu na koji g. Petrovic stavlja tapiju (uzimala-davala), to je lako provjeriti da li je prepisan od drugih, koliko je 'autorskog' u svemu tome, i lijepo uraditi drugi program i organizaciju rada.
    Ukoliko bih ja vodila bilo koji slican projekat uz iste uslove i sa ciljem za opste kulturno dobro, pa radilo se i o mojoj do tada nikad osmishljenoj ideji na svijetu, a kamoli pomoci u organizaciji od struchnog tima, ponasala bih se u skladu sa inicijalnim porivom, gdje ja stanem - vi produzite, i sa srecom da imate josh bolje razultate te akcije od mojih dotadasnjih.
    Ne moze se reci ovo je za vas, za sve nas, a onda, to je moje.


    Hvala Lepo

  2. #77
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Venezuela
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro, ako ćemo onako od srca, da kažem što odista mislim, jedini čovjek kojeg bih ja krunisao za crnogorskog kralja je Hugo Chavez. Zašto da ne? Narodni čovjek, humanista, antiimperijalista. Savršen za kralja!
    "ˇDejémonos de andar de cumbre en cumbre y vayamos directo a combatir el alfabetismo, carajo!"

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    G. Majo, ja sam duboko ubijedjen da niko iz HN nije izmislio koncerte, ali bi nekako bilo tesko da se organizuje neka manifestacija pod nazivom Suncane skale, pa makar tamo pokazivali i kupaće kostime. Dakle nebitno koliko bilo organizatora, ko placao, ko pjevao ili naski receno "ko kosio, a ko vodu nosio" taj naziv je nekako zastićen ako ne pravno a ono bar pomalo moralno, a valjda smo bar mi Crnogorci poznati po casti i postenju bez onog dodatka " pa ko koga prevari". Mogli su ga bar nazvati Bijenale pod Orlovim krsem pa napraviti jos stariji i bolji Bijenale.
    Licno mi je pomalo smijesno kad isticite da je to bilo za njegovu promociju, ali to svaljujem na pleća vase mladosti i da se ne śecate u kakvim uslovima i okolnostima je on to poceo organizovati. Nije tada nasa drzava IN pa da se on uz nju proslavi nego je bogomi svi posmatrali ka crnoga djaola i malo ko ulagao svoje ime i poznanstva da bi je pokazao drugacije. Za mene je to bogomi patriotizam i na muci se treba pokazati a ne kad sve prodje prisivati medalje, ali ipak moze neko imati i drugaciji osjecaj.
    Ja vjerujem da bi Vi mahnuli rukom i rekli "dje ja stadoh ti produzi" i da bi zaboravili dugove koje vam ostavili, ali ja nemam toliko ośećaja haritativnosti nego princip ko mene kamenom ja njega bubuljima dok me ruka ne zaboli. Vi ste jako mladi i puni ambicija, ali kako ide vrijeme prijećete vi biti kao ja nego obrnuto (mislim na princip da ne bude zabune), mada i to moze biti pogresna procjena.
    Ovo sa Bijenalem je ispalo kao usputna prica teme ali takodje pokazuje kakav je odnos drzave prema kulturi, a ne samo prema ljudima, tradiciji, istoriji..... Jedan jako visoki politicar Crne Gore na grobu jednog Petrovića je dao rijec da će svi Petrovići pocivati na Cetinju, ali postovana Majo ceka se neki drugi Ćane pa da se taj politicar pohvali kako je on to uradio, odrzao rijec i kako je velji patriota... to je nas crnogorski sistem mladi idealisto, ali....

  4. #79
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Nisam ja idealista kad su drugi u pitanju...
    Samo reci da je radio za sve i kako to treba i nebu naglasiti, a onda "ipak" to je samo njegovo...Nemojte povezivati ni sa cascu ni sa humanizmom nego sa biznisom.
    Kad predjemo u tu vrstu sagledavanja, e onda cu napisati ono sto i Vi mislite.
    Samo ne mijesati nesto sto se ne moze sastaviti, bolje u dvije "posude" da stoji..
    Isto kao ovi koji kazu da zbog patriotizma treba podrzati SDP jer su oni borci za crnogorsku kulturu, znamenja itd. A oni "patriotski" od koristi koje su izvukli od patriota CG umjesto da pokazu primjer svog patriotizma u biranju najkvalitetnijeg po svemu sto moze simbolizovati patriotizam, oni postavljaju najboljeg njihovog aktivistu bez iskustva, studente itd...
    Patriotizam je pojam koji izaziva osjecaj casti, pravde po etichkim kodeksima... i ako se izaziva chitavo vrijeme prica o patriotizmu a istiche se KORIST... Onda smo na suprotnim stranama kad je u pitanju razumjevanje situacije.
    Moguce da u CG patriotizam izaziva koristoljubivi poriv, a ne osjecaj casti, pa sam ja shvatila sve pogreshno i djelujem kao idealista... ali bar da utvrdimo hocemo li fasadu od patriotizma, a enterijer od interesa, ili bre sve u korist pa ce biti jasno...

    Hvala Lepo

  5. #80
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,265
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Organizuje docek Nove godine na trgu jer je taj projekat osmisljen i vazda se zna kad dolazi
    nemoj tako ceca i colonia su provjerene investicije..
    She is only here to annoy herself!

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Garant je i Marina to prihvatila zbog biznisa i sto je tako jako, jako unosan posao i sve bez djavola kad se radi sa nasima Gospodjice Majo, ajde da se ne sprdamo.

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    nemoj tako ceca i colonia su provjerene investicije..
    Da, da i kulturne manifestacije koje vazda pobijede projektom i odgovornim selektiranjem prioriteta se odabere izvodjac radova

  8. #83
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    G. Abramovic nema potrebe da se kiti slavom sa Bijenalom na CT, vec tu slavu ima.
    A, g. Petrovic je slavu (ovog tipa pa i reprezentativnu) stekao samo preko uloga koje mu je dala i sponzorisala CG.
    Zato, dok Vi istichete da je bio patriotski rad g. Petrovica (gdje su uchesnici bili umjetnici sa svojim djelima i drzava sa svojim kapitalom), koji se treba isplatiti tuzbom, ili blokiranjem Bijenala.. Onda.. sta da pricamo vise.
    Ja bih predlozila da jednostavno kreiraju Triennale i da tog "humanitarca" jednostavno preskoche i to sa uruchenom plaketom za dosadashnji doprinos, uz koju zgradu, apanazu itd...
    Kad je prodata rabota... Rabotu nek isplate.
    Ko bi s takvima imao posla...


    Hvala Lepo

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moze se i takva logika primjenjivati ma koliko bila cudna, ali da poslusam jedan dio Vaseg teksta

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vala moglo bi se ljepše o princu... ja se iskreno nadam da će Marina raditi bijenale kod nas. iskreno. eto. iz toliko razloga da je Crna Gora tu čak i nevažna praktično. odličan izbor. hvala ministre i svi drugi koji ste ispravili ovu dojučerašnju bruku crnogorsku naspram jedne hrabre umjetnice.

    ali ipak... princ Nikola Petrović jeste od toga bijenala napravio đe, kako reče jedan moj kolega koji je učestvovao, ljudi i umjetnost bijahu zbunjeno združeni... u njegovome i mome rječniku fin kompliment i bijenalu kao umjetničkoj radionici i Cetinju kao domaćinu.

    no ja bih volio viđeti ako se samo razlikujete u pristupu a imate isti interes da patišete sa ovim i da mi rečete dokle će DPS šamarati SDP i srijetati srpskoga vladara u manastir sa pukovnikom? je li ovo bijenale već počelo?

  11. #86
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    A bogami bi i Vi gospodine Pirun mogli da patisete sa direktivama sto ce ko i kako, pa i sebi malo da date neku voljnu preporuku da i Vi napisete neko Vase mishljenje o necemu.
    Ponekad mi djelujete kao da ste po profesiji skretnicar na zeljeznici, pa povremeno preslozite kolosjek.


    Hvala Lepo

  12. #87
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vala Majo,tebi kad neko nije po meraku nalazis mu mane i dje ih nema,a kad se radi o tvojim medenjacima,onda sve opravdavas ili imitiras Marovica da niko ne moze povezat sta pricas.Da je euro manje zakucio od drzave u poredjenju sa nekim od medenjaka,e jes vala.



    NIKOLA II PETROVIC NJEGOS-kralj i gospodar Crne Gore
    ZIVIO!

  13. #88
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Petrovicu, uz svo duzno postovanje, dinastije dodju i odu. Ne zali za vremenom u kojem nijesi zivio. Da se ja pitam, mozda bi i dobio neki ''dvorcic'', ali posto se pita neko drugi, prioritet je Duvan,Kokain,Moraca+Berluskoni. Nemamo ti kad.

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    P o d g o r i c a
    Posts
    525
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Petrovicu, uz svo duzno postovanje, dinastije dodju i odu. Ne zali za vremenom u kojem nijesi zivio. Da se ja pitam, mozda bi i dobio neki ''dvorcic'', ali posto se pita neko drugi, prioritet je Duvan,Kokain,Moraca+Berluskoni. Nemamo ti kad.
    Eto ga jos jedan normalni ! Hvala bogu ! Ovo i ja ocekujem da mu daju nesto da coek moze doc ovdje i bit svoj na svome !

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    477
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Najbolje bi bilo da mu kakvu lomachu ili bajonete zgotovimo,jesmo li Srbi ili nismo...
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. #91
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Vala Majo,tebi kad neko nije po meraku nalazis mu mane i dje ih nema,a kad se radi o tvojim medenjacima,onda sve opravdavas ili imitiras Marovica da niko ne moze povezat sta pricas.Da je euro manje zakucio od drzave u poredjenju sa nekim od medenjaka,e jes vala.
    Polako shvatam da ja imam pogreshno vaspitanje a mislila sam da je bash crnogorsko. Kako se covjek moze prevariti...
    Kod nas se po crnogorskom prosjak zvao prosjak, nikako humanitarni radnik ili nedaj Boze prestolonaslednik.
    Udjeljivanje milostinje je bilo i ponizavanje i sramota za onog ko trazi. A vidim da je to ponos i patriotizam.
    Kad je neko pricao o patriotizmu, nije se mislilo da se pricha o naplati minulog truda na patriotskom korziranju ili o uspjesnom lovu na patriote zbog funkcija u drzavnom aparatu. Govorilo se o nesebichnosti, chak o nekom obliku duhovnog stanja u skladu sa sopstvenom chasti.
    A ja da kazem za naseg gospodina medenjaka da je nevin, posten, patriota u pravom/tj vec demode smislu, ne pada mi na pamet. Ali pregalac i medenjak - da.
    Mozda ce sa ovim utvrdjivanjem crnogorskog jezika biti ponudjeno i znachenje rijechi, jer sve vise shvatam da mi govorimo isti jezik ali se ne razumijemo puno, a kad-kad i nimalo.
    Ne mozemo se ni ovdje sporazumjeti gdje ima ucesnika koji su van CG, i sumnjam da se tek u CG necu moci sporazumjeti na ovom jeziku.


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 09-07-10 at 07:41.

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne mudruj časti ti i tako ti toga tzv. crnogorskoga vaspitanja. samo ti ne nađe mišljenje u onoj poruci i o princu i umjetnici. i o bijenalu. i o ministru. i o ovoj vlasti kroz pitanje. oli da ti rečem: ja mislim da DPS i SDP polako ali sigurno dave Crnu Goru i sve njene šanse da bude bolja ne lošija zemlja. oli još?

    rekoh da čujem ima li ko komentara na ovo paradiranje crkveno u sred Cetinja đe većina ne priznaje onoga što ih je dočekao. je li vi istinski vjerujete da je Gospodarica ovako cjelivala ruke Borisove bez amina Gospodara?

    znaš zašto mi smeta manastiranje? ne jer je na koncu srpski ili crnogorski. da su to moderni ljudi sa aspiracijama na stvarni pomak ka EU oni bi pośetili privrednu komoru, privrednike koji su vezani sa područje bivše YU cijele ili velikog dijela, pa srpske studente koji studiraju u Crnoj Gori, pa ministra saobraćaja i turizma, itd. itd.

    svaka od tih akcija bi bila bolja od pričešćivanja i nekakve licemjerne vizite rodnom selu očevom. kao da je Boris se podnivio na Marsu pa nije mogao do danas viđeti odakle su mu preci...

    iskreno mislim da je korisnije pitati nego samo bljuvati moje mišljenje. npr. mnogi ovđe znaju više od mene o mnogim temama. dobro pitanje je prijeko potrebno crnogorskoj kulturi naročito političkoj.

    i kako je ovo povezano sa bijenalom? oni će ga uništiti eto kako ili se neće desiti ili je kao što napisah već počelo. tragikomično i guslarski.

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    A bogami bi i Vi gospodine Pirun mogli da patisete sa direktivama sto ce ko i kako, pa i sebi malo da date neku voljnu preporuku da i Vi napisete neko Vase mishljenje o necemu.
    Ponekad mi djelujete kao da ste po profesiji skretnicar na zeljeznici, pa povremeno preslozite kolosjek.


    Hvala Lepo

  18. #93
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba nam Vratit Petrovice, zasto da i mi nemamo MONARHIJU tobi samo bilo pozitivno i napredak za Crnu goru.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  19. #94
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Pirun View Post

    rekoh da čujem ima li ko komentara na ovo paradiranje crkveno u sred Cetinja đe većina ne priznaje onoga što ih je dočekao. je li vi istinski vjerujete da je Gospodarica ovako cjelivala ruke Borisove bez amina Gospodara?
    O tome diskutujemo odje a posti si ti vjerovatno jedan od malog broja forumasa koji licno znaju Princa i koji su sa njim razgovarali bilo dobro da napises sta mislis o njemu

  20. #95
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas sad je bio na `pecat` mini-doku o njegovoj familiji.i covjek fino kaze,zovu nas svako malo na neke priredbe i svecanosti i onda nam kazu vratite se odakle ste dosli.treba mu fino odgovorit da li crna gora poshtuje kraljevsku familiju ili ne.
    inace moj stav je da je to gospodin coek i treba se zorit s njim.
    http://nebojsacelebic.b0x.me/

  21. #96
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    princu Nikoli treba omogućiti da se zaposve nastani u Crnoj Gori. nevezano je ovo za bijenale. i sa njim se treba zoriti. jedan je svijetli primjer i na čast svojim precima. nije u Crnu Goru došao da raxvija svoj kraljevski imidž. bavio se umjetnošću kako i doliči Petrovićima.

  22. #97
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Nemojte vi mene pogreshno da shvatite... Ja cu prva da podrzim to "omogucavanje" ukoliko se dozvoli povracaj svih vlastelinskih titula i imovine koje su oduzete zbog motiva uceshca u Bozicnoj pobuni itd... Kako da ne.
    Ali apanazu od drzave mogu da ocekuju i dijete g. Petrovica, a i mi ostali. Doduse naslednike koji vode porijeklo od onih koji nijesu od pobjegulja mogli bi ih malo drugacije "pogledat'". Tu bi slijedilo i otvaranje Gornjeg doma kao u Engleskoj, i super.
    G. GROZNI bi zajedno sa g. GreatMontenegro mogli da ubiraju turistichke takse za zorenje g. Petrovica, i sve je u redu.

    Hvala Lepo

  23. #98
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Vala Majo,tebi kad neko nije po meraku nalazis mu mane i dje ih nema,a kad se radi o tvojim medenjacima,onda sve opravdavas ili imitiras Marovica da niko ne moze povezat sta pricas.Da je euro manje zakucio od drzave u poredjenju sa nekim od medenjaka,e jes vala.



    NIKOLA II PETROVIC NJEGOS-kralj i gospodar Crne Gore
    ZIVIO!

    Jasam misljenja, danam je pod hitno potrebna Monarhija i Princ Nikola Petrovic , toje vjekovima dicilo C.Goru zato Braco i Sestre glasajmo za PETROVICE .Hvala.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  24. #99
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O MAJOOOO daj jadna promijeni vise tu plocu, vise cese izlizat, nijesi na ispitu.
    Vidimo dasi pametna no nemo nam davat lekcije svaki put.
    Sa ljubavlju.Brzi.xxx.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije princ Nikola Petrović isto što i ostali tzv. vlastelini. pokazao je primjerom kako može biti odlična institucija njegove role u našem društvu. a nasljednik je naših kako god faličnih crnogorskih vladara iz kuće Petrovića! nađimo im milione mana ali svaki od njih je pokušao graditi škole, sačiniti regule, biti bolji nego mu prethodnik i stvarati. stvarati nešto što se teško mjeri ovim nacional-šovinističkim povjesnicama. i bijenale je za mene odraz te tradicije i ja mislim da će biti odlično ako princ i Marina budu sarađivali a ovi naši vlastodršci se samo zeru miješali.

    a tek briga o učesnicima Božićne pobune... i kao da to ima veze sa pričom o živom Petroviću osim ako koga interesuje istorija. možda da vrnemo Radonjićima guvernadurstvo. a do tada ne možemo riješiti pitanje Petrovića?

    mene iskreno vrijeđa kada ti Maja ovako pišeš o princu, ali vjerujem da je upravo ovako nekome kome je stalo do Amfilohija kada ga ja častim mojim zlom i doskočicama paušalnim. pa nemam što prigovoriti...

Page 4 of 17 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 19
    Last Post: 14-12-10, 23:24
  2. Replies: 13
    Last Post: 22-09-10, 16:06
  3. Replies: 18
    Last Post: 21-08-10, 11:45
  4. Porijeklo dinastije Petrović - Njegoš
    By Ćipur in forum Istorija
    Replies: 13
    Last Post: 24-03-09, 18:15
  5. mali princ
    By amy in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 19
    Last Post: 25-03-08, 14:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •