Results 1 to 8 of 8

Thread: Zasto ne postoji diskusija - MUSKI KUTAK?

  1. #1
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Zasto ne postoji diskusija - MUSKI KUTAK?

    Ne samo da muskarci medju sobom imaju sta da pricaju (a mi da ih "spijuniramo" ), nego bih o nekim temama volela da razgovaram sa muskarcima, a ne samo sa zenama. Dakle, zasto muskarci nisu emancipovani ovde? :?: Ili su se samo negde sakrili...?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,312
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Zato što je ostatak foruma naš.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,950
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Ne samo da muskarci medju sobom imaju sta da pricaju (a mi da ih "spijuniramo" ), nego bih o nekim temama volela da razgovaram sa muskarcima, a ne samo sa zenama. Dakle, zasto muskarci nisu emancipovani ovde? :?: Ili su se samo negde sakrili...?
    pitaj ti sto god zelis uvijek ima neko ko ce ti odgovoriti i diskutovati o bilo cemu..
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  4. #4
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    pitaj ti sto god zelis uvijek ima neko ko ce ti odgovoriti i diskutovati o bilo cemu..

    Zelim da razumem kako muskarci razmisljaju, da bih bila u stanju da ih pravilno shvatim. Mi zene smo nekako sve ukalupljene, manje ili vise, pa se nadam da je tako i kod vas, manje ili vise. Zato sam to pitala da vas vidim na raznim temama kako razmisljate. Za one stvari za koje mi padnemo u fras, vi se cool, pa je utisak reakcije dva pola sasvim razlicit, ali tokom godina sam naucila da u stvari veoma slicno mislimo i da razlike postoje samo u glavama onih koji se ne trude da razumeju. Sta ti mislis o tome?

  5. #5
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,950
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Mislim da nista nije ukalupljeno. Sve je individualno i sve zavisi od osobe ili od drustva u kojem se krece...npr muskarac koji je u drustvu "cool" muskaraca on se trudi da odradi sto vise stvari koje bi bile za prepricavanje, dok normalan tip radi i cuti itd...da ne nabrajam sada
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  6. #6
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djevojka View Post
    Ne samo da muskarci medju sobom imaju sta da pricaju (a mi da ih "spijuniramo" ), nego bih o nekim temama volela da razgovaram sa muskarcima, a ne samo sa zenama. Dakle, zasto muskarci nisu emancipovani ovde? :?: Ili su se samo negde sakrili...?
    i like you....

  7. #7
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    595
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Mislim da nista nije ukalupljeno. Sve je individualno i sve zavisi od osobe ili od drustva u kojem se krece...npr muskarac koji je u drustvu "cool" muskaraca on se trudi da odradi sto vise stvari koje bi bile za prepricavanje, dok normalan tip radi i cuti itd...da ne nabrajam sada

    Govorim o odraslim, zrelim muskarcima, ne o tinejdzerima i govorim o pravim muskarcima, a ne o nulama. Cool - muskarac u drustvu je za mene klovn, dok pravi muskarac nema komplekse (t.j. zna da ih ne pokaze bas tako ocito). Malo smo preopsti, znam, ali ugnjavicu vas ja jos sa pitanjima. Ja obozavam muskarca kao pojavu i kao licnost, to je za mene savrsenstvo stvaranja. Na zalost, previse je "nula" na ovom svetu, drugi izraz nemam za takve, a premalo pravih muskaraca. Sa takvima ja volim da diskutujem i nadam se da necu pogresiti u virtualnoj proceni. Ali, veruj mi, kako vi muskarci znate da prepoznate glupacu ili sponzorusu ili nesto trece negativno kod zena jos pre nego sto otvori usta, tako i ja znam da prepoznam muskarca "koji nesto vredi", da se tako izrazim. Naravno radi se o mom subjektivnom pogledu na tog muskarca.




    Quote Originally Posted by fayne View Post
    i like you....
    Nice, thank you.

  8. #8
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema potrebe, vise je muskaraca na "Ljubav" i "Zenski kutak" nego zena...
    Bijo si poziw koi se neodbija

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Diskusija.. (Interesantno)
    By shrek in forum Muzika
    Replies: 10
    Last Post: 17-04-04, 15:05

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •