View Poll Results: Ko prolazi dalje?

Voters
96. You may not vote on this poll
  • Argentina

    47 48.96%
  • Germany

    49 51.04%
Page 11 of 11 FirstFirst ... 7891011
Results 251 to 272 of 272

Thread: 1/4 finala Argentina - Germany

  1. #251
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo gdje je sve po mome
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    dodjem posle nekoliko dana i citam ove postove i odmah me zeludac zaboli! napade na messija koji je jedina svijetla tacka argentine na svjetskom bio. nije dao gol, ali su sve akcije preko njega isle. ajmo objektivci, pljujte dok mozete. nikad mi nece biti jasno,kako neko moze reci za njega da je prosjecan fudbaler. rece vlado i osta coek ziv. mozda zato dragi vlado jer argentina nema sredinu. nema vizionara. zamisli da je rikelme bio tu uz zanettija i kambjasa. sa samuelom iza. to bi vec licilo na nesto. no necu ja da vas ucim. znate najbolje. koliko komplexa majko mila izbija na povrsinu. svi su puni safre. evo volite i holandjane, koji su sa nefudbalom dosli dovde. o ,madonO..
    svaka cast. nevjerovatno kako je covjek dobro objektivan i pogotovo sto se fudbala tice vidi se da znas neke stvari... nemam sto da nastavim dalje. samo tako nastavi...
    +rep.

  2. #252
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ja ne znam samo da li neko od ovih "strucnjaka" sa foruma vidio na kojoj je poziciji igrao Mesi? Argentina je bila rasprad sistema - bez odbrane i bez veznog reda. ne moze mesi sam. ne moze iguain sam. ne moze milito sam. ni ronaldo, ni kaka...
    argentina nema cavija i injestu pa zato nema ni pravih lopti za napadace. kad to shvatite onda cemo se raspravljat.

    mesi, tevez, ronadlo, runi, dzerad, lampard, kaka...sve veliki igraci koji su imali lose svjetsko prvenstvo. i sad treba da se zaboravi ono sto su radili tokom cijele sezone.

    pozdrav za strucnjake.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  3. #253
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    mesi, tevez, ronadlo, runi, dzerad, lampard, kaka...sve veliki igraci koji su imali lose svjetsko prvenstvo. i sad treba da se zaboravi ono sto su radili tokom cijele sezone.
    Niko to ne kaze.Npr, Mesi je imao sezonu iz snova sve do sv. prvenstva, igrao je za klasu bolji fudbal nego bilo koji drugi igrac na planeti.Medjutim, na sv. je podbacio, i to je cinjenica...
    Il calcio sono io...

  4. #254
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Najveci igraci vuku svoju reprezentaciju,najveci igraci igraju najbolje najvece utakmice,Mesi ne igra dobro velike utakmice,slicno kao Ronaldinho svojevremeno.
    I Messi bio najbolji igrac Argentine na ovom SP-u,vidim da se odlicno razumijete cim Teveza niko ne pominje
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  5. #255
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Najveci igraci vuku svoju reprezentaciju,najveci igraci igraju najbolje najvece utakmice,Mesi ne igra dobro velike utakmice,slicno kao Ronaldinho svojevremeno.
    I Messi bio najbolji igrac Argentine na ovom SP-u,vidim da se odlicno razumijete cim Teveza niko ne pominje
    Prosu se ti brate posteno...
    Raise my hammer,take my aim

  6. #256
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Mislis a?
    Ajmo ovako dje je bio 2006. na SP-u?Nidje,vidio se nije
    Je li rijesio mec protiv Arsenala u finalu LS-a?Stari Larson je morao da udje i rjesava!On 2006. nije nista protiv Benfice moga'!
    Svaka mu cast za ono protiv Reala i ono protiv Chelsea u osmini,vidio se inace nije u velikim i bitnim utakmicama.
    A da moze on da pogodi precku 4 puta i da lopta ne padne na zemlju vec da mu se vrati u noge i to da stoji na ivici sesnaesterca!
    A konstantan je inace,toliko dugo traje na najvecem nivou da je to prosto nevjerovatno!

    Kakav je bio Denilson cirkusant,ne postoji potez koji nije moga' da izvede,mozemo za njega rec' da je jedan od najboljih igraca u zadnjih 20 godina

    Veliki igrac mora da bude najbolji u velikim i najvaznijim utakmicama!Zajebi izivljavanje po Alavesu,Sociedadu...

    P.S.Messi je bar za klasu bolji igrac od Maga sto se mene tice,ali ce morat' bolje kad je najpotrebnije!
    Last edited by Jakuza; 06-07-10 at 11:44.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  7. #257
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Mislis a?
    Ajmo ovako dje je bio 2006. na SP-u?Nidje,vidio se nije
    Je li rijesio mec protiv Arsenala u finalu LS-a?Stari Larson je morao da udje i rjesava!On 2006. nije nista protiv Benfice moga'!
    Svaka mu cast za ono protiv Reala i ono protiv Chelsea u osmini,vidio se inace nije u velikim i bitnim utakmicama.
    A da moze on da pogodi precku 4 puta i da lopta ne padne na zemlju vec da mu se vrati u noge i to da stoji na ivici sesnaesterca!
    A konstantan je inace,toliko dugo traje na najvecem nivou da je to prosto nevjerovatno!

    Kakav je bio Denilson cirkusant,ne postoji potez koji nije moga' da izvede,mozemo za njega rec' da je jedan od najboljih igraca u zadnjih 20 godina

    Veliki igrac mora da bude najbolji u velikim i najvaznijim utakmicama!Zajebi izivljavanje po Alavesu,Sociedadu...

    P.S.Messi je bar za klasu bolji igrac od Maga sto se mene tice,ali ce morat' bolje je najpotrebnije!
    može li se reć da u velikim utakmicama, kad se sastanu timovi približnog kvaliteta, kad se taktika ekipe usmjeri na zaustavljanju npr. ronaldinja i kad on tako veže za sebe najbolje igrače odbrane, da je tad, čini mi se, lakše ostalim doći do izražaja i biti realizator?!! upravo je tu njihov kvalitet, jer u današnjem fudbalu ne može jedan igrač ništa učinjet ni protiv tre fioria..
    Last edited by kimi pg; 06-07-10 at 11:51.

  8. #258
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Kako je Zidane moga',kako je Ronaldo moga',jednostavno postoje veliki igraci koji i kad su cuvani odskoce,naprave vanserijski potez i rijese utakmicu,onu najvazniju.Igraci koji traju i traju.Drugo je vrijeme nekad bilo,igrao se drugaciji fudbal,ali Pele je bio najbolji kad je bilo najpotrebnije,Beckenbauer isto.Van Basten je bio masina teska!
    Pogledaj Xavija uvijek je tu,uvijek ide do kraja,ali ga niko ne smatra jednim od najboljih svjetskih igraca,a najbolje se protiv Intera vidjelo ko je i sta je Xavi,kad zaustavis Xavija obavio si vecinu posla
    Ona peta protiv Portugala je bila genijalna,kakav on ima pregled igre,kakav osjecaj da ubaci loptu u prostor,to je vec sad VELIKAN ali ljudi to ne vide jbg
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #259
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,516
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,440
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Ne znam o kojim ljudima prichash, vecina na ovom forumu se slazhe da je xavi najvazhniji igrach i barse i reprezentacije...

    Grijeh je ove danashnje pajsere od fudbalera uporedjivati sa jednim Zidanom... Mada je i novo vrijeme doshlo, mucheni kaka ne mozhe napraviti dva koraka da ga ne slome ko krvnika, ronaldo leti pola utakmice, boje se ljudi sa razlogom za svoje zdravlje...
    #fakenews

  10. #260
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo gdje je sve po mome
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cavi jeste jedan od boljih igraca danasnjice, ali eto slabo daje golove i onda ljudi to gledaju drugacije, jednostavno u ljudskim genima je vjerovatno urodjeno da igrac koji se mora smatrati najboljim mora bit univerzalan igrac a pritom mora bit golgeter... tako su bili zidane, ronaldinjo,kaka, ronaldo, mesi....

    sto se poredjenja tice, zidan je igrac koji se (uz duzno postovanje prema ronaldu) ne moze pored s njim jer ronaldo je imao 2-3 vrhunske sezone a pritom nije osvojio SP nikad niti moze ista uradit sa onakvom reprezentacijom (kruacijalan trofej) da bi se neki vodja tj igrac uporedio sa najvecima.... dok za zidana uz njegovu konstantu igru jos od vremena bordoa preko juventusa pa sve do reala znamo sve sto je uz to radio sa francuskom koja je uvjek bila mrtva reprezentacija kako god da je imala dobre generacija tj igrace nikad nista uradila nije... dok je on igrao za njih uzeli su evropsko, svetsko... igrali jos jedno finale sp.... zidan je definitvno medju 3 najbolja igraca ikad.

    necemo sad da izigravamo strucnjake, ali po meni malo ko ima takvu karijeru kao on i za mene je on najbolji igrac svih vremena.
    Last edited by scrambled; 06-07-10 at 12:14.

  11. #261
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Mislis a?
    Ajmo ovako dje je bio 2006. na SP-u?Nidje,vidio se nije
    Je li rijesio mec protiv Arsenala u finalu LS-a?Stari Larson je morao da udje i rjesava!On 2006. nije nista protiv Benfice moga'!
    Svaka mu cast za ono protiv Reala i ono protiv Chelsea u osmini,vidio se inace nije u velikim i bitnim utakmicama.
    A da moze on da pogodi precku 4 puta i da lopta ne padne na zemlju vec da mu se vrati u noge i to da stoji na ivici sesnaesterca!
    A konstantan je inace,toliko dugo traje na najvecem nivou da je to prosto nevjerovatno!

    Kakav je bio Denilson cirkusant,ne postoji potez koji nije moga' da izvede,mozemo za njega rec' da je jedan od najboljih igraca u zadnjih 20 godina

    Veliki igrac mora da bude najbolji u velikim i najvaznijim utakmicama!Zajebi izivljavanje po Alavesu,Sociedadu...

    P.S.Messi je bar za klasu bolji igrac od Maga sto se mene tice,ali ce morat' bolje kad je najpotrebnije!
    Jbg druze,sto se tice kontinuiteta svi su ti Brazilci isti.A Ronaldinjo kad igra na najvecem nivou,tj. kad oce da trenira i igra,onda mu nema ravnog.Po meni ni Mesi ni Kristiano ni Kaka nisu nikad odigrali dobro kao Ronaldinjo dok je bio na vrhuncu.Pa cak i sa 30 godina i 7-8 kila viska,on je prosle sezone imao po 15-ak golova i asistencija u Calciu,gdje igraci njegovog tipa u svaki mec ulaze sa poprilicnim sansama da im neko slomi nogu.
    Real vise puta,Celzi 2 puta,Milan 2 puta dok je bio u Barsi.Engleska 2002.Inter na pocetku 2008/2009.Juventusa 2 puta ove sezone necu ni da racunam.Malo li je velikih utakmica?Da je imao jos nekog normalnog u Milanu,osim Pata,Neste i Tiaga Silve,da igra sa njim ove sezone,odveo bi on Milan preko Mancestera,Bajerna i Liona do finala LS.
    Raise my hammer,take my aim

  12. #262
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo gdje je sve po mome
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Jbg druze,sto se tice kontinuiteta svi su ti Brazilci isti.A Ronaldinjo kad igra na najvecem nivou,tj. kad oce da trenira i igra,onda mu nema ravnog.Po meni ni Mesi ni Kristiano ni Kaka nisu nikad odigrali dobro kao Ronaldinjo dok je bio na vrhuncu.Pa cak i sa 30 godina i 7-8 kila viska,on je prosle sezone imao po 15-ak golova i asistencija u Calciu,gdje igraci njegovog tipa u svaki mec ulaze sa poprilicnim sansama da im neko slomi nogu.
    Real vise puta,Celzi 2 puta,Milan 2 puta dok je bio u Barsi.Engleska 2002.Inter na pocetku 2008/2009.Juventusa 2 puta ove sezone necu ni da racunam.Malo li je velikih utakmica?Da je imao jos nekog normalnog u Milanu,osim Pata,Neste i Tiaga Silve,da igra sa njim ove sezone,odveo bi on Milan preko Mancestera,Bajerna i Liona do finala LS.
    kakav fail ne mogu da vjerujem sto covjek napisa, ladno... :roll:

  13. #263
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by scrambled View Post
    kakav fail ne mogu da vjerujem sto covjek napisa, ladno... :roll:
    zasto je fail? ronaldinjo je uz ronalda bio najbolji igrac u japanu i koreji 2002. i ne pricam to zbog gola simenu. no ovdje su neki bili i tada djeca pa ni to prvenstvo nisu gledali. pustite nas vise!!!

  14. #264
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo gdje je sve po mome
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    zasto je fail? ronaldinjo je uz ronalda bio najbolji igrac u japanu i koreji 2002. i ne pricam to zbog gola simenu. no ovdje su neki bili i tada djeca pa ni to prvenstvo nisu gledali. pustite nas vise!!!
    SP pratim od 94. recimo od 98 sam vec ukapirao kako se futbal igra... Ronaldinjova igra za Brazil je smijesna kad uporedjujes Zidanove predstave...

  15. #265
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto uporedjujes sa Zidanom.. evo meni je Zidan smijesan u odnosu na bucka Ronalda, najboljeg igraca ikad po meni.. i sto cemo sad ..

  16. #266
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo gdje je sve po mome
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    Zasto uporedjujes sa Zidanom.. evo meni je Zidan smijesan u odnosu na bucka Ronalda, najboljeg igraca ikad po meni.. i sto cemo sad ..
    zidan i ronaldo (bucko) to je vec druga pjesma

  17. #267
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Alo, nije bucko!
    Are you suggesting coconuts migrate?

  18. #268
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo gdje je sve po mome
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TroonChica View Post
    Alo, nije bucko!
    kako god, mio mi je bio jer se proslavio u kataloniju... steta sto ce ga mrzni klose prestignut :mrgreen:

  19. #269
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Neće!
    .......
    Are you suggesting coconuts migrate?

  20. #270
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos jedan glas za Zizua i Ronalda(pravog), kad se vec pomenuse
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  21. #271
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    vidjecemo mi Mesija i na sledecem Svetskom, mlad je jos.. a u medjuvremenu ce uciniti jos mnogo cuda kojima ce vjecno zaduziti fudbalski svijet..

  22. #272
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    ajte LOCK ovu temu...

Page 11 of 11 FirstFirst ... 7891011

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 9
    Last Post: 17-05-13, 21:23
  2. 1/8 finala Germany - England
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 232
    Last Post: 29-06-10, 23:31
  3. 1/8 finala Argentina - Mexico
    By cookie in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 82
    Last Post: 28-06-10, 23:31
  4. 1/4 final: Germany - Argentina
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 56
    Last Post: 01-07-06, 14:19
  5. 1/8 final: Argentina - Mexico
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 44
    Last Post: 26-06-06, 09:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •