Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 33

Thread: Kupovina motora do 2000 evra

  1. #1
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default Kupovina motora do 2000 evra

    ponude ))))))) za svakog

  2. #2
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    605
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Kymco quanon 125cm 2008 godiste presao samo 1800km bio garaziran citavo vrijeme jer vlasnik nije apsolutno imao vremena nizasta od kad je dobio klinca. plava boja .1900eura kontakt telefon 067504046 ilija
    evo i slika kako izgleda taj motor http://thebestmotorcycle.com/wp-cont...50-picture.jpg

    poz
    Joi - 1/4

  3. #3
    Join Date
    May 2010
    Location
    Bogota,Colombia
    Posts
    1,307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kymco pulsar lx 125cc nov u salon 1800 evra garancija 3 godine

  4. #4
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by whiterswalker View Post
    kymco pulsar lx 125cc nov u salon 1800 evra garancija 3 godine
    hmmm, nisam znao da ima ovo kod nas da se prodaje...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  5. #5
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,953
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Kymco nije motor, Kymco je s*nje... Mislio sam da kupim QUANNONa kad sam vidjeo slike... Kad sam ga vidjeo uživo :shock: odmah sam shvatio da to nije za mene.

  6. #6
    Join Date
    May 2010
    Location
    Bogota,Colombia
    Posts
    1,307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Kymco nije motor, Kymco je s*nje... Mislio sam da kupim QUANNONa kad sam vidjeo slike... Kad sam ga vidjeo uživo :shock: odmah sam shvatio da to nije za mene.
    Sto je ******?generalno kymco je najveci proizvodjac skutera i to nije kinesko ****** kao ostali motori nego iz tajvana inace to su hondini agregatini
    P.s sto se tice pulsara ima 3 godine garancije cista klasika nema sta da se kvari a i lijep motor...

  7. #7
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Kymco nije motor, Kymco je s*nje... Mislio sam da kupim QUANNONa kad sam vidjeo slike... Kad sam ga vidjeo uživo :shock: odmah sam shvatio da to nije za mene.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  8. #8
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kymco je odlican. Ja imam quannona i super je.

  9. #9
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    Sportske 125-ice:
    Aprilia RS 125 - dobar, ali i (pre)skup motocikl
    Cagiva Mito SP 525 - isto što i za Apriliju, možda i malo skuplji
    Daelim Roadwin 125 - kineski predstavnik i za njega važi što i za ostale kineze
    Derbi GPR 125 - prepakovana Aprilija koja je jeftinija i ima četvorotaktni motor
    Honda CBR 125 R - kvalitetna, slaba, mala i skupa
    Hyosung GT 125 R - kvalitetan i dimenzijama najveći motocikl, čak se dimenzijama može pohvaliti da ima prostora kao neke šestotice
    Kymco Quannon 125 - do pojave Hyosung-a najveća sportska 125-ica po dimenzijama, kvalitet na visini ostalih korejskih proizvoda a koliki je to kvalitet govori podatak da Kymco izrađuje pojedine pogonske agregate za BMW.
    Yamaha YZF-R 125 - isto što i za hondu samo jeftinije, s' tim da ima atraktivniji dizajn


    Ako ćeš mene pitati za savjet, tih Kymco Qaunnona ima po CG, i gledao sam šta ima rade i kako ih održavaju, djeluju kao neuništivi. No, ja opet lično nisam pristalica sportskih motocikala i u toj kategoriji (125 ccm) preporučio bih ti Hondu CBF 125. Ona je, mislim, 2.200 € nova u VG Biroelektroniku, Bar.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko je ovaj Hyosung,t tj ima li ga kod nas?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  11. #11
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pa jeste , dobro zbori Wulfy.......i kada kupujes , kupi ...dodas malkice paruljina i kupis :

    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=60277

    ......i znas sta si kupio i sta vozis......

    Ipak je Honda.....Honda.....

  12. #12
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Beverly 250cc,prodaju se 2 u HN,jedan moj prijatelj prodaje...
    Sivi je 2000e , tamno plavi 2300e
    Mogu ti nabavit broj i detalje(slike) ako te interesuje!
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  13. #13
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by whiterswalker View Post
    Sto je ******?generalno kymco je najveci proizvodjac skutera i to nije kinesko ****** kao ostali motori nego iz tajvana inace to su hondini agregatini
    P.s sto se tice pulsara ima 3 godine garancije cista klasika nema sta da se kvari a i lijep motor...
    Slazem s sa njim, imao sam ga.

    Ok na slike i sve, ali je mal pa nije za visocije ljude, takodje nema snage nizasto pa ako si tezi pozz. Plus je iz Tajvana OK ali nije ko Japanska izrada, odma mu nesto skripi i ne stoji dobro, finalna izrada nije ok.

    Mada, za 14-15 god je ok, kao pocetnicki motor, mada bolje uzet hondu 125 ili apriliu...

    A nijesu hondini agregati, Kymco je nekad pravio Hondine stvari za Tajvan ali ne vise, mozda su im zdipili dizajn i sve ali je i dalje kopija hondice 125.(koju ima prijatelj i masu je bolja)

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,087
    Thanks Thanks Given 
    882
    Thanks Thanks Received 
    274
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    kao sto rece Gugi, najbolje skupis jos malo i kupis motor da ga ne moras mijenjati sledecih 10godina, a ni ulagati u njega
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,256
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    ziva istina...razlika u cijeni je presmijesna u odnosu na razliku u motorima
    She is only here to annoy herself!

  16. #16
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pazi ovo , covjek prodaje skuter majesty 400 , 2005 , 36.000 presao eeeejjjjjj....2.500 eura...
    Slusaj sto ce ti chicha reci... , znam po sebi , ...kupis skuter ,das gutu para za njega , ali ga vrlo brzo "prerastes" , onda hoces da kupis motor , ali moras prvo skuter prodati...onda izgubis na prodaju skutera par hiljada.... i tako....
    Stisnes , kupis brale motor ,jos najbolje novi , i pomalo... nema prebrzog , prevelikog ,preopasnog motora , ima samo shashave glave... .....i momaka bez mozga....

  17. #17
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da, i skuter nije Motor :mrgreen:
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  18. #18
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,902
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    ja bi predlozio ovu yamahu r125 najljepsa je

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,256
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    dojadice mu odmah...
    She is only here to annoy herself!

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GuGi View Post
    Pazi ovo , covjek prodaje skuter majesty 400 , 2005 , 36.000 presao eeeejjjjjj....2.500 eura...
    Slusaj sto ce ti chicha reci... , znam po sebi , ...kupis skuter ,das gutu para za njega , ali ga vrlo brzo "prerastes" , onda hoces da kupis motor , ali moras prvo skuter prodati...onda izgubis na prodaju skutera par hiljada.... i tako....
    Stisnes , kupis brale motor ,jos najbolje novi , i pomalo... nema prebrzog , prevelikog ,preopasnog motora , ima samo shashave glave... .....i momaka bez mozga....
    Potpisujem brate moj, svaka ti je sveta!

  21. #21
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    605
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by supernova View Post
    Kymco quanon 125cm 2008 godiste presao samo 1800km bio garaziran citavo vrijeme jer vlasnik nije apsolutno imao vremena nizasta od kad je dobio klinca. plava boja .1900eura kontakt telefon 067504046 ilija
    evo i slika kako izgleda taj motor http://thebestmotorcycle.com/wp-cont...50-picture.jpg

    poz
    Imao sam prilike da ga provozam jer je kod mene u garazi, za 125ccm je extra motorcic, cak mi se i kvalitet izrade svidio, izgled besprekoran koga zanima nek se glasne poz.
    Joi - 1/4

  22. #22
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by supernova View Post
    Imao sam prilike da ga provozam jer je kod mene u garazi, za 125ccm je extra motorcic, cak mi se i kvalitet izrade svidio, izgled besprekoran koga zanima nek se glasne poz.
    Okay...izvinjavam se , te se umjesah......vjerovatno je presudan kvalitet izrade (necega) ,i siguran sam da 125 cm3 veliki domet u buducoj moto industriji...

  23. #23
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,953
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by whiterswalker View Post
    Sto je ******?generalno kymco je najveci proizvodjac skutera i to nije kinesko ****** kao ostali motori nego iz tajvana inace to su hondini agregatini
    P.s sto se tice pulsara ima 3 godine garancije cista klasika nema sta da se kvari a i lijep motor...
    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    Da, poshto ste pametniji i iskusniji, ispod vam je komentar čovjeka koji je VOZIO taj "motor" nekih godinu dana.

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Slazem s sa njim, imao sam ga.

    Ok na slike i sve, ali je mal pa nije za visocije ljude, takodje nema snage nizasto pa ako si tezi pozz. Plus je iz Tajvana OK ali nije ko Japanska izrada, odma mu nesto skripi i ne stoji dobro, finalna izrada nije ok.

    Mada, za 14-15 god je ok, kao pocetnicki motor, mada bolje uzet hondu 125 ili apriliu...

    A nijesu hondini agregati, Kymco je nekad pravio Hondine stvari za Tajvan ali ne vise, mozda su im zdipili dizajn i sve ali je i dalje kopija hondice 125.(koju ima prijatelj i masu je bolja)
    Otvoreno, da se ne lažemo, ja sam razmišljao o kupovini kad sam ga vidio na slikama, onda ga vidjeh uživo u prolazu i imala me je kap ubit. Odmah sam shvatio da nije to za mene. :blah: Sve je pomalecko, kao kakva igračka... A sa blizu 2 metra i blizu 100kg... Nešto mi se čini da ne bih daleko stigao.

    Quote Originally Posted by GuGi View Post
    Pazi ovo , covjek prodaje skuter majesty 400 , 2005 , 36.000 presao eeeejjjjjj....2.500 eura...
    Slusaj sto ce ti chicha reci... , znam po sebi , ...kupis skuter ,das gutu para za njega , ali ga vrlo brzo "prerastes" , onda hoces da kupis motor , ali moras prvo skuter prodati...onda izgubis na prodaju skutera par hiljada.... i tako....
    Stisnes , kupis brale motor ,jos najbolje novi , i pomalo... nema prebrzog , prevelikog ,preopasnog motora , ima samo shashave glave... .....i momaka bez mozga....
    Besvija, da mi nisu rekli e će me iz kuće izbaČit ako 1000darku dovedem, onu Vardero od tebe bih leteći kupio! :devil:

    Quote Originally Posted by GuGi View Post
    Okay...izvinjavam se , te se umjesah......vjerovatno je presudan kvalitet izrade (necega) ,i siguran sam da 125 cm3 veliki domet u buducoj moto industriji...

    Mada, stvarno je REGa ka za tetrapak, a pošto počesto izgledaju kao "veliki" motori, moŠ se i k*rčit (sve dok ga ne upališ) :mrgreen:
    Last edited by cvxcomputers; 04-11-10 at 06:19.

  24. #24
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ma kapiram i postujem sto kazete ,i ja sam sve to probao i prozivio ... i nikada više ne bih dao 2-3k para za brdo plastike i malu kubikazu ,pa da ce se taj brand mojim imenom zvati... kada za iste pare mozes kupiti , recimo Super Teneru koja te odveze na kraj svijeta i nazad...iznosim moje stavove koji se zasnivaju na unutrasnjoj potrebi za putovanjima i adrenalinom , i postujem ako neko ne zeli isto...

  25. #25
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,776
    Thanks Thanks Given 
    1,483
    Thanks Thanks Received 
    4,930
    Thanked in
    2,311 Posts

    Default

    125 kubika (i 15 KS) i te kako imaju budućnost, tim prije što će i kod nas u bliskoj budućnosti (prije nego mislimo) doći do promjene zakona pa će se na ovim motociklima morati dvije godine skupljat iskustvo prije nego li se pređe na veće

    Opet, meni je, vjeruj mi, koristilo to što sam godinu i po imao motocikl od 125 kubika. Da su mi se neki ekcesi (iz kojih sam izvukao pouke) dešavali na nećem većem nisam siguran da li bi ovo danas kuckao.

    Opet, nije isto dali se u ovaj svjet motociklizma ulazi sa 18, 25, 30 ili 40 godina.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. K : Kupujem motor do 2000 evra
    By kauboj24 in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 20-05-10, 14:33
  2. 2000-ih...
    By August Dominus in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 01-01-10, 09:44
  3. P: Glava Motora
    By Sh0ne in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 29-12-09, 22:08
  4. Specifikacija motora
    By kvarni in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 04-06-08, 13:23
  5. P:AMD 2000+ Tb
    By Tico in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 14
    Last Post: 25-11-07, 20:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •