Page 53 of 216 FirstFirst ... 34349505152535455565763103153 ... LastLast
Results 1,301 to 1,325 of 5395

Thread: Kvalifikacije za LS i UEFA ligu Evrope

  1. #1301
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Duboki naklon za hrvatski fudbal. Nevjerovatni su.

  2. #1302
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma ovi nasi klubovi nemam komenatara, Evropa ih ne zanima niti 1% ,dok se to ne promijeni nade nema. Uostalom sto bi se Mogren pojacavao i dovodio neke makar malo kvalitetnije igrace kad zna da i sa ovim timom moze da bude u vrhu i izbori makar Europa ligu i sezona je "uspjesna" a tamo ih puni ko stigne.

    E da naprimer Buducnost krene u ozbiljan projekat sto je tesko ocekivati i stvori jedan tim koji ce ubedljivo dominirati par sezona e onda bi se i moglo ocekivati napredak jer bi i ostali klubovi kolko tolko gledali na neka bolja pojacanja da pariraju Buducnosti.

    Ali posto su ovo terije u domenu fantastike za sad ostace ovako, Buducnost,Mogren,Zeta,Rudar i Grbalj mijenjace samo pozicije i to je to a punjenje u Evropu ostaje...
    ---Chelsea Fc---

  3. #1303
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka cast za hrvate! kazu da je split razvalio fulama, 2 put su izlazili sami pred golmanom, sanse, i nista. ( 0:0 )
    sto se tice hajduka izgubili su minimalno od stouka, 1 sansa 1 gol.
    varazdin 2:2 u goste, odlican rezultat.
    Last edited by CurvaNord; 28-07-11 at 22:59.

  4. #1304
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Nevjerovatno . Pa što ćeš prenosit ako nećeš fudbal i to kod kuće? Ajde da razumijem Engleze jer su vjerovatno malo i razmaženi, ali Letonce nikako.

    Evo vidim stadion. Na koju foru recimo Rudar ne može igrat u Pljevljima kad Letonci mogu na ovome



    Taj kompleks je odlican,jos ako ti kazem da tu cak ima i teniskih terena
    Meni je stvarno nevjerovatno,veli Stojanovic kabina za domaceg komentatora prazna,nevjerovatno da ih ne zanima utakmica jedinog predstavnika koji im je ostao.Inace ovo je bilo 50. ucesce u evro kupovima za CZ.Igra losa,a i to je preblago
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  5. #1305
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E jbm ti nesposobne rumune i nesrecnog Vugrineca shto josh daje golove ovuda...

    Hajduk minimalno i imaju odlichnu shansu da prodju dalje, Split fantastichan rezultat, 3ci Hrvatski klub protiv chlana Premijer lige koji svaki vikend igra sa Manchesterima, Arsenalom, Celzijem itd...

    Samo mi nije jasno shto potcijenishe ovu Legiju ovako, kvota bila od 4.50 do 5.00 protiv turaka...

  6. #1306
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa se vi sprdajte hrvatskom ligom.. jos dinamo dobio u gostima juce!

  7. #1307
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako bi vrh bilo da udju Partizan, Zvezda, Dinamo i Hajduk... Split tesko, mada svaka cast za ovaj remi, protiv nasih bi se opet tenis igrao...
    Last edited by Zaradona; 29-07-11 at 02:24.

  8. #1308
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hrvati stvarno razvalili u ova dva dana. Split najviše oduševio, ali ostaje vječiti problem balkanskih klubova - revanš.

    Zvezda je najavljivala pobjedu s nulom, pohod na Bari i ostale Lukićeve bajke, a jedva je dobila. Vidjećemo u revanšu, ali da sam Delija, ja bih se prićutao jedno vrijeme
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  9. #1309
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kolko se sjećam žrijeba, Dinamo će imat nepovoljniji žrijeb od Partizana (za 4. kolo kvalifikacija). Dakle može mu doć neki "grubijan" tipa Arsenal. Partizanu može protivnik u 4. kolo bit taman nivoa Genk-a. No Partizan ima da se oznoji do 4. kola.

  10. #1310
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dinamo je nosilac u posljednjem kolu, a ukoliko Malme izbaci Rendžerse, nosilac će bit i Partizan.
    Tako da, nažalost, ništa od mogućeg duela.

  11. #1311
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    Kolko se sjećam žrijeba, Dinamo će imat nepovoljniji žrijeb od Partizana (za 4. kolo kvalifikacija). Dakle može mu doć neki "grubijan" tipa Arsenal. Partizanu može protivnik u 4. kolo bit taman nivoa Genk-a. No Partizan ima da se oznoji do 4. kola.
    Loše se sjećaš žrijeba jer je Dinamo još prije prvog kola znao da će biti nositelj i u 4. kolu. Partizan to još uvijek nije (ali može postati) što znači da je u nepovoljnijoj situaciji. Naime Dinamo bolje kotira od Partizana, a hrvatska liga od srpske.

    Inače rezultati Splita, Varaždina i Hajduka obećavaju. Split me oduševio, Hajduk solidna partija ali pred prepunim Poljudom može dalje, a Varaždin kako god, ali već dosad veliki rezultat protiv velikog favorita. Ako ništa skupljaju se bodovi pa je hrvatska liga već sad napredovala za nekoliko mjesta (sa 22. na 17. ili 18. čini mi se). Još par takvih rezultata i dohvatili smo 16. mjesto što znači još jednog predstavnika u Europi.

  12. #1312
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    Kolko se sjećam žrijeba, Dinamo će imat nepovoljniji žrijeb od Partizana (za 4. kolo kvalifikacija). Dakle može mu doć neki "grubijan" tipa Arsenal. Partizanu može protivnik u 4. kolo bit taman nivoa Genk-a. No Partizan ima da se oznoji do 4. kola.
    wrong :mrgreen:

    uostalom, tesko ce partizan i do lige evrope a ls je vec sada daleko, daleko...

  13. #1313
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako daleko care? Jer su izgubili prvu u gostima 2:1
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  14. #1314
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Kako daleko care? Jer su izgubili prvu u gostima 2:1
    Sa igracem vise 3/4 utakmice su izgubili, to bash i nije obecavajuce pred revansh...
    Deserve's got nothing to do with it.

  15. #1315
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Kako daleko care? Jer su izgubili prvu u gostima 2:1
    upravo tako pasha, kad su mogli sebi dozvolit luksuz izgubit za pola sata uz vodjstvo sa igracem vise, sumnjam da u revansu mogu do pobjede.

    edit. evo da se i sa recordare88 jednom slazem

  16. #1316
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Sa igracem vise 3/4 utakmice su izgubili, to bash i nije obecavajuce pred revansh...
    Sa igračem više je PArtizan igrao od 35 do 47 minuta. Babović je takođe isključen.

    Ako je povoljnije Hajdukovo 0:1 od Partizanovog 1:2, očigledno ne znamo neka pravila
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  17. #1317
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    drugovi imali smo igraca vise ukupno 20 minuta na JNA ima da ih pojedemo
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  18. #1318
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno da je 2:1 10 puta bolji rezultat, ja nidje nisam rekao da hajduk ima povoljniji rezultat. i ako smatram da ce stouk tamo tesko do gola, dok genk ovamo moze lagano (s obzirom da je jedna Skendija znala da zaprijeti).

    btw. ovo za crveni sam gledao na livescore i tamo nije bilo uopste crvenog za partizan, prastajte

  19. #1319
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Sa igračem više je PArtizan igrao od 35 do 47 minuta. Babović je takođe isključen.

    Ako je povoljnije Hajdukovo 0:1 od Partizanovog 1:2, očigledno ne znamo neka pravila
    Svakako da je Partizan u povoljnijoj situaciji od Hajduka. Genk je ipak barem za klasu ispod Stoke Citija, ali igra Partizana ne obećava. Gledao sam utakmicu i nisam vidio neku kvalitetu Partizana. Mislim da je Hajduk u ovome trenutku jači klub. Ko će ga znat, možda imam krivi dojam jer se radi samo o jednoj utakmici.

  20. #1320
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znajući s kakvim su rezultatom prošle godine otišli u goste Anderlehtu, reklo bi se da nemaju puno razloga za brigu.
    No, Genk, uz otvoreni Partizan, uvijek može da postigne gol i oteža im posao.

  21. #1321
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    braco igra obecava itekako s obzirom da se odbrana skupila u 10 dana i s obzirom da igramo svaku utakmicu sa igracem manje(scepovic) ne znam samo vrace li se diara ubica cigana za revans jer bi to bilo dosta dobro
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  22. #1322
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slavisa View Post
    braco igra obecava itekako s obzirom da se odbrana skupila u 10 dana i s obzirom da igramo svaku utakmicu sa igracem manje(scepovic) ne znam samo vrace li se diara ubica cigana za revans jer bi to bilo dosta dobro
    Rekao sam da sam pogledao samo ovu jednu utakmicu Partizana pa se ograđujem. Na ovoj utakmici nisu pokazali ništa čime bi oduševili.

  23. #1323
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slavisa View Post
    braco igra obecava itekako s obzirom da se odbrana skupila u 10 dana i s obzirom da igramo svaku utakmicu sa igracem manje(scepovic) ne znam samo vrace li se diara ubica cigana za revans jer bi to bilo dosta dobro
    da ste ostavili savica do kraja kvalifikacija, vjerovao bih u prolaz partizana, mozda i do ls. ovako se pozadi raspadate...

  24. #1324
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    jes posto je partizan u poziciji da odbije tolku ponudu i da se kocka tolko realno i talentovaniji stoperi su se prodavali za manje para ,, vjerujem da mozemo proc dalje na rezultat 1-0 tesko jer nikad nismo ni igrali na taj rezultat
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  25. #1325
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Po meni Partizan ima prolaz u džepu i bio je poprilično baksuzan što je izgubio prvi meč. Što se Hajduka tiče to će biti vrlo teško gledajući jučerašnji meč đe nijesu pokazali apsolutno ništa. Nadam se da će na Poljudu bit druga pjesma, inače ispadaju.

    Još uvijek razmišljam o Varaždinu. Dobro, još uvijek nijesu prošli ali ostvarit ovakav rezultat u Bukureštu je za velik respekt. I nešto pokušavam da povežem i vidim u čemu je caka upoređujući naše klubove i ne ide. Varaždin je kao i naši klubovi igrao kvalifikacije tj. dva pretkola počev od juna. U redu, prvo mu je došao tim iz Andore pa nema veze, ali drugi su mu došli Moldavci od kojih bi vjerovatno naši klubovi bili potpoljeni. Sada nimalo lak rival i već remi u gostima uz 2 postignuta gola. E sad sačekajmo malo i razmislimo. Varaždin je prošle godine zauzeo jedanaesto mjesto na tabeli HNL-a osvojivši duplo manje bodova od prvaka Dinama iz Zagreba. Ja stvarno nijesam upućen koliko im se sastav u međuvremenu promijenio ali pogledajte igrače koji su juče igrali protiv Dinama iz Bukurešta i njihove godine.

    VARAŽDIN: Krklec 20– Tkalčić 21, Gluhak 22, Sušac 22, Šimek 23 (Lončar 23) – Brlečić 22, Aganović 23 (Grgec 18 ; Sačer 20 (Trojak 23), Glavina 18, Golubar 26– Vugrinec 36

    Muka mi je sad da tražim ali ko želi može uporediti godine ovih igrača i sastave Mogrena i Rudara. Vjerujem da je taj podatak porazan. I ne samo to. Slušajući razne stručnjake kako pričaju da se podmlađivanje ne može dogoditi ako nema par iskusnih igrača i dovode se razna “pojačanja” i opet u Evropi ništa. Jedan od tih “stručnjaka” je i Vlado Bulatović koji je skoro na Atlasu govorio o tome onako siguran u to što priča. A kad vidimo sastav Varaždina koji ovako igra u Evropi osim Vugrineca i u manjoj mjeri Golubara nema u timu igrača preko 23 godine. Budućnost je prošle sezone počela jednu novu (za naše prilike) strategiju. Doduše potpuno nespremna ušla u dvomeč sa Fljamutarijem (zašto?!). I odmah se nakon toga dovode iskusniji igrači tj igrači koji ne mogu upast ni u jedan klub van Crne Gore pa u nedostaku ponuda dolaze ovamo. Ja ne znam koja je muka kod ljudi iz naših klubova. Śekiraju li se oni uopšte kad ispadnu u prvom pretkolu? Možda nije lijepo to što ću reći ali ne bi mi bilo krivo da neki klupski funkcioneri ili sami igrači upadnu u depresiju zbog ispadanja u pretkolu nekog kupa. Znao bih makar da im je stalo. Ali ne treba se bojat. Svakoga boli briga za to. Sad se juriša na duplu krunu sa igračima preko 30 godina. Nesrećnici.
    Dick Laurent is dead!

Page 53 of 216 FirstFirst ... 34349505152535455565763103153 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kvalifikacije za LS i Uefa ligu Evrope
    By kamei in forum Ostali sportovi
    Replies: 1492
    Last Post: 28-05-10, 14:24
  2. Žrjeb za ligu UEFA - finale u Istambulu 2009.
    By salex in forum Ostali sportovi
    Replies: 12
    Last Post: 08-10-08, 22:39
  3. Kvalifikacije za Intertoto/Uefa/LS
    By kamei in forum Ostali sportovi
    Replies: 632
    Last Post: 15-08-08, 22:14
  4. Zrijeb za kvalifikacije za ligu sampiona
    By Plejmejker in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 11-06-08, 00:15
  5. Kvalifikacije CL League, UEFA Cup, Intertoto 07/08
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 13-06-07, 06:30

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •