Results 1 to 17 of 17

Thread: izbjeljivanje zuba u pg

  1. #1
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    104
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default izbjeljivanje zuba u pg

    je li ko bjelio zube u pg, kod kojeg zubara koje su cijene i kakva su iskustva?

  2. #2
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ima ona ordinacija u goricu c,tamo svi ovi iz vlasti rade zube,samo je skupo,20e po zubu za 1 tretman,a trebaju 3-4...

    I ima onaj zubar na tushki,kod njega je 200e...E sad,poshto nisam radio ne znam kakvi su i ima li kakvih posljedica pa i mene zanimaju iskustva...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,943
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    raspitaj se kod tasica u njegoshevoj, znam da je pominjao da treba da nabavi neki zajebani americhki laser shto ne shteti gledj i chuda sve nekakva. koliko se sjecam, trebalo je da bude neshto preko 100 eura. pogledaj kod njega svakako

  4. #4
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    104
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne bi ja radio to lasersko skupo mi je, nego sam čuo da ima neka pasta što se stavlja u gumenu navlaku i to se nosi 7-10 dana uveče, nešto kao gumena proteza- u srbiju je to za jednu vilicu do 100 eura maximum, efekat je 2 godine, a izblijedi i do 5 nijansi.........

  5. #5
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,265
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    I vjerujesh u to?

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    104
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    naravno.cackao sam dosta po netu o tome, ljudi su zadovoljni, radi se o specijalnim pastama na bazi hidrogena, e sad je li štetno ne znam neki kažu jeste neki nije.......
    evo ovdje ima nešto o tome

    http://www.mojzubar.com/beljenje-zuba/beljenje-zuba-t92
    Last edited by crawler; 20-06-10 at 11:13.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Koliko sam ja ukapirao, tebi treba "oprema" da sam izbjeljujes zube kuci? U tom slucaju ne vidim zasto bi isao kod zubara?

    U svakoj normalnoj drzavi postoje trake za izbjeljivanje zuba koje mozes kupiti u svakom supermarketu. Te trake "zalijepis" preko gornjih i donjih zuba i nosis preko noci. Isto tako mozes kupiti i gumene navlake, i to ne kosta ni 20 eur za cijeli proces izbjeljivanja.

    Kod nas nijesam primijetio da se prodaju te trake...

    edit: evo da pokazem na sto sa mislio http://www.google.com/products?hl=en...ed=0CEQQrQQwAg
    Last edited by Balsa; 20-06-10 at 23:26.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo iz prve ruke,sto se tice izbjeljivanje laserom meni je zubar rekao da je to kod nepreporucljivo jer ti laseri koji se koriste kod nas su zastareli i ostecuju zubnu gledj,ja sam ih izbjeljivao koristeci gumeni kalup koji ti uradi zubni tehnicar,uzme ti otisak vilice i i dobijas gumeni kalup i opalscence 20% spric i u kalup pred spavanje ubrizgas malo iz sprica ito je to
    meni je primjetna razlika sada izmedju donjih i gornjih zuba
    NAPOMENA:
    Ne mozete izbijeliti plombu na zubu,znaci ako bijelite zub i recimo imate naprijed zub sa plombom znajte da ce vam biti primjetna razlika i moracete da mijenjate plombu
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  9. #9
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    524
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BLASTER View Post
    ja sam ih izbjeljivao koristeci gumeni kalup koji ti uradi zubni tehnicar,uzme ti otisak vilice i i dobijas gumeni kalup i opalscence 20% spric i u kalup pred spavanje ubrizgas malo iz sprica ito je to
    meni je primjetna razlika sada izmedju donjih i gornjih zuba
    Koliko dugo traje procedura i koliko para?
    Sm1Le4MeNow(banned)

  10. #10
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BLASTER View Post
    Ne mozete izbijeliti plombu na zubu,znaci ako bijelite zub i recimo imate naprijed zub sa plombom znajte da ce vam biti primjetna razlika i moracete da mijenjate plombu
    pa cak i ako je blomba bijela (u boji vasih sadasnjih zuba)???

  11. #11
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    104
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BLASTER View Post
    evo iz prve ruke,sto se tice izbjeljivanje laserom meni je zubar rekao da je to kod nepreporucljivo jer ti laseri koji se koriste kod nas su zastareli i ostecuju zubnu gledj,ja sam ih izbjeljivao koristeci gumeni kalup koji ti uradi zubni tehnicar,uzme ti otisak vilice i i dobijas gumeni kalup i opalscence 20% spric i u kalup pred spavanje ubrizgas malo iz sprica ito je to
    meni je primjetna razlika sada izmedju donjih i gornjih zuba
    NAPOMENA:
    Ne mozete izbijeliti plombu na zubu,znaci ako bijelite zub i recimo imate naprijed zub sa plombom znajte da ce vam biti primjetna razlika i moracete da mijenjate plombu
    na ovo sam mislio, đe si to radio koliko para,kako si zadovoljanu i što veli zubar je li štetno?............inače meni sad ispade zajebano mi jer moram da stavljam plombu na dvojku , a ne vjerujem da ću je stavljat bledju no što treba samo radi ovoga.....

  12. #12
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    104
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacky View Post
    pa cak i ako je blomba bijela (u boji vasih sadasnjih zuba)???
    vjerovatno, jer zubar valjda odeđuje boju plombe na osnovu boje zuba,a ona izgleda ne može da izblijedi....

  13. #13
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacky View Post
    pa cak i ako je blomba bijela (u boji vasih sadasnjih zuba)???
    Tako je, jer je boja tvoje bijele plombe određena prije izbjeljivanja pa je vrlo vjerovatno da bi se ta bilela plomba vidjela, ali i to zavisi od toga za koliko nijansi želiš da izbijeliš zube , ili za koliko ih je nijansi uopšte moguće izbijeljeti. Za razliku od zubnih struktura koje se mogu izbjeljivati, sve plombe na zubima, krunice, inleji...,ne mogu se izbjeljivati. Prilično dobro je to neko objasnio u nekom ranijem postu
    Last edited by pepa pig; 21-06-10 at 19:09.

  14. #14
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam (U Bar) radio izbjeljivanje zuba. I to baš ka što neko gore pomenu, preko folije koja se nosi 10 15 dana uveče. Zubar ti napravi foliju preko kalupa tvojih zuba. Uzme kao onaj otisak (ubači ti neku u usta jednu kašiku punu nečega sličnog kaladontu i onda ti ostanu otisci zuba. Kad se uz pomoć toga, formira folija (prozirna, i lagana izuzetno) onda je na tebi da svako veče sipaš u tu foliju malo jedne tečnosti koju ti zubar da. Poslije 10 15 dana imaš zube kao biser bijele, tolko bijele da te ljudi pitaju okle ti to odjednom. Mene je to koštalo 15€ po zubu. Ne znam sad u PG kako bi to bilo, ali ovo svima (kome treba, naravno) preporučujem. To se jedva i osjeća dok ti stoji na zube, a jedva se i vidi (mada nije ni to bitno jer spavaš )

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Devourer View Post
    Koliko dugo traje procedura i koliko para?
    zavisi koliko zelis da ih izbijelis,nekih nedelju dana je optimalno...u apoloniji jedna vilica kosta 200e,mada cuh da nedje ima za 200e i gornja i donja ...
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacky View Post
    pa cak i ako je blomba bijela (u boji vasih sadasnjih zuba)???
    da,plombe ne mogu da se izbijele,u sustini ako ih izbjeljujes malo razlika je jedva primjetna a ako ih izbijelis malo vise razlika ce se vidjeti ...
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crawler View Post
    na ovo sam mislio, đe si to radio koliko para,kako si zadovoljanu i što veli zubar je li štetno?............inače meni sad ispade zajebano mi jer moram da stavljam plombu na dvojku , a ne vjerujem da ću je stavljat bledju no što treba samo radi ovoga.....
    zadovoljan sam,s'ozbirom da ne pijem kafu i da ne pusim,niti pijem koka kolu,nadam se da ce bjelina potrajati dugo,sve zavisi od covjeka do covjeka ...moj savjet ti je da prvo radis izbjeljivanje pa tek onda stavljanje plombe radio sam u apoloniju,dosta je skupo al jbg idem tamo oduvjek tako da...
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izbjeljivanje anusa svjetski HIT
    By NokiaPg in forum Sex i erotika
    Replies: 57
    Last Post: 15-07-11, 23:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •