Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 94 of 94

Thread: psiholog/psihoterapeut/psihijatar

  1. #76
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    I ostavila mu par hiljada...a sve je u glavi.
    ...

  2. #77
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    I ostavila mu par hiljada...a sve je u glavi.
    Nije, ali vjeruj mi novac je u tom slučaju nebitan skroz, jer samo stručna osoba može na pravi način da priđe toj osobi.
    Ja sam neko koga psihologija jako zanima, ali u toj njenoj fazi ja nisam mogla da doprem do nje, čak se ljutila jako na mene i govorila mi da to što govorim nema veze, i ja bih tad rekla da je u pravu.
    Posle nekog vremena mi je rekla da sam sve bila u pravu, ali Marko je zahvaljujući tome što je vrhunski psihoterapeut i načinom koji je prilagođen za nju, osvijestio sve te uzroke kod nje.
    Nema novca na svijetu koji može biti ekvivalent tome kad vidiš da ti prijatelj počinje živjeti mnogo kvalitetnijim životom, i da anksioznost postaje prošlost.

  3. #78
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni moj "sadasnji sef", a nekad biivši kolega na ravne ĉasti,rece danas da me zvao da radimo zajedno opet vise zbog psihiĉke podrške nego zbog toga sto mu je realno bila potrebna pomoc u poslu, zna da moze da se osloni, i da ga necu zavrnut...a od tadasnjeg pretpostavljenog je bio u depresiji...

    i tako, prolaze radni sati, slusam o teorijama zavjere, lovim zmajeve u glavi... Sto rece jedna moja drugarica, treba ljudi da idu kod psihijatra, a ja bih dodala da bi trebala da ga ima svaka institucija, i da bude posteno placen...za dobrobit svih.

    ...mada, ima tu nesto o cemu Jalom prica, da je terapija dvosmjerna, ono, kad te smore, kazes a dobro sam jaaaa, ja sam super ))

  4. #79
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,358
    Thanks Thanks Given 
    599
    Thanks Thanks Received 
    611
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    ne znam sto ce kome psiholozi, psihijatri itd. ti ljudi su ludji od obicnih ljudi..
    Čupatelj

  5. #80
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Nije, ali vjeruj mi novac je u tom slučaju nebitan skroz, jer samo stručna osoba može na pravi način da priđe toj osobi.
    Ja sam neko koga psihologija jako zanima, ali u toj njenoj fazi ja nisam mogla da doprem do nje, čak se ljutila jako na mene i govorila mi da to što govorim nema veze, i ja bih tad rekla da je u pravu.
    Posle nekog vremena mi je rekla da sam sve bila u pravu, ali Marko je zahvaljujući tome što je vrhunski psihoterapeut i načinom koji je prilagođen za nju, osvijestio sve te uzroke kod nje.
    Nema novca na svijetu koji može biti ekvivalent tome kad vidiš da ti prijatelj počinje živjeti mnogo kvalitetnijim životom, i da anksioznost postaje prošlost.
    Kako to da nije a sat mu je minimum 25 eura...
    ...

  6. #81
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Kako to da nije a sat mu je minimum 25 eura...
    Prvo je išla dva puta nedeljno, a onda jedan put nedeljno, pa jednom u 15 dana i sad ako osjetiti potrebu. Sam joj je predlagao smanjene u skladu sa njenim napretkom, i da sat mu je 25 €.

  7. #82
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milosss View Post
    Treba mi link gdje psiholog ili psihijatar snima svoj tretman. Ono do čega ja mogu da dođem je samo ispovijedanje pacijenata. A ja bih volio da vidim stručno lice na djelu. Ako uopšte postoji takav video.......bio bih zahvalan za taj link. I isključivo da je na jeziku iz našeg regiona
    Što se tiče Minića.....odgledah ga u nekoliko videa. Ono što viđeh se u potpunosti poklapa sa onim što sam i mislio o ovoj "nauci". Vrte neku prilagođenu terminologiju, gdje samo još fale "refreni" koji se pravovremeno ponavljaju pa da to sve bude jedna izvanredna recitacija. Toliko mnogo riječi prevrnu.....a u suštini ništa AMA BAŠ NIŠTA ne kažu konkretno. U jednom videu bješe neka voditeljka koja je malo izraženije koketirala a uz to da bi izgledala u Markovim očima i inteligentnija.....postavila je i nekoliko KONKRETNIjih pitanja........đe je Marko pokazao svoju nesigurnost jer je bio OČIGLEDNO izbačen iz šablona koji im je OPET očigledno jedina tačka na repertoaru (nešto slično kao kod književnih kritičara)
    Pokazao je to svojim klimanjem glave(kao znak odobravanja) na sve što je (više nego očigledno previše glupa)voditeljka ponudila kao pretpostavku na nešto što nije dobila kao traženi odgovor od "stručnog" lica.

    Nego, ne bih volio da izazovem neki revolt kod osoba koje su naklonjene psihologiji kao nauci, a od takvih jedino i mogu dobiti traženi link.
    Ako dobijem odgovarajući link.......zahvaljujem.
    Last edited by cetvrti covek; 05-01-18 at 02:53.

  8. #83
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Napokon naiđem na nekog psihologa koji koliko-toliko zna da objasni nama običnim smrtnicima neke stvari vezane za njihovu struku i taman pomislim da ipak postoje neki psiholozi za koje se može reći da su "VODEĆI" stručnjaci u svom poslu........ali od 14:35 pa sve do 19min. ovog videa je ova Ljiljana toliko jasno pokazala nejasnoću svoje profesije.......da ja ne da nemam više želju da vidim psihoterapeutski tretman.......nooooo kibam nalijevo!!!
    I.....ipak mi je ona pomogla na neki način Shvatio sam da je i dobro što smo SAMO ovoliko ludi......jer bi nas ovi ljudi mogli napravit jošššš mnogo luđima.

  9. #84
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ja sam placao u inostranstvu 100 evra po posjeti, a kod nas 30. Kasnije mi je neko nahvalio Aleksandra Babovica, nacelnika Psihijatrijske klinike u PG, pri KBC. Ne mogu vam opisati kakva je to ljudina i koliko mi je pomogao pricom i terapijom. A naljutio se kad sam mu donio bocu Civasa, a kamo li da mu pare donesem. Nego je prezauzet, jer ima gomilu pacijenata, a i nacelnik je, pa ne znam koliko je moguce doci do njega.

  10. #85
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav,evo nazalost obnavljam ovu temu poslije dugo godina. Treba mi informacija da li neko zna nekog ok psihijatra. Roditelj mi je u teskoj depresiji i isli smo u Dobrotu kod Radomana koji je jako nezainteresovan i samo prepise tablete i to je to. Da li ima neko ko bi makar 5 min izdvojio za za razgovor.

  11. #86
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    711
    Thanks Thanks Given 
    756
    Thanks Thanks Received 
    399
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DavidM View Post
    Kasnije mi je neko nahvalio Aleksandra Babovica, nacelnika Psihijatrijske klinike u PG, pri KBC. Ne mogu vam opisati kakva je to ljudina i koliko mi je pomogao pricom i terapijom. A naljutio se kad sam mu donio bocu Civasa, a kamo li da mu pare donesem. Nego je prezauzet, jer ima gomilu pacijenata, a i nacelnik je, pa ne znam koliko je moguce doci do njega.
    Stvarno, svi sve najljepse govore za dr. Aleksandra Babovica. Radi i privatno u Medicus Plus u Podgorici, http://medicusplus.me/kontakt.html

  12. #87
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li neko zna dobrog psihologa u PG? Ako imate broj bilo bi pozeljno ako ne snaci cu se sam. Hvala

  13. #88
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    81
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Moze preporuka za psihijatra koji se zaista bavi i razumije bolesti zavisnosti (konkretno tabletomaniju/zavisnost od sedativa i psihofarmaka), a da nije od onih sto prepisuju ksalol za kasalj? Hitno je, moze u poruke broj i kontakt, hvala.

  14. #89
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beba4444 View Post
    Moze li mi neko reci da li postoji u pg ili u bd neki privatni psiholog ili psihijatar,na kojoj adresi ili br.telefona?nastavila bih sa terapijom,a ne mogu da nadjem ni jednog ni drugog...
    hvala:cry:
    Naj jednostavniji nacin da izbjegnete ne samo psihicke vec i sve druge zdrastvene probleme da budete ono sto jeste.

  15. #90
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    " Naučno je dokazano da je odličan lek protiv depresije šetnja.
    Ako budete dovoljno daleko šetali izaći ćete iz ove depresivne zemlje... "

  16. The Following User Says Thank You to Beli vuk For This Useful Post:


  17. #91
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    PODGORICA
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Da li neko ima iskustva sa Milenom Martinovic - Codra, ima li neko iskustva sa njom? Ili Nadjom Sevaljevic iz poliklinike Filipovic?
    Last edited by Play; 04-08-20 at 19:06.

  18. #92
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    148
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beli vuk View Post
    Naj jednostavniji nacin da izbjegnete ne samo psihicke vec i sve druge zdrastvene probleme da budete ono sto jeste.
    Lijep savjet koji je sigurno tačan, ali ne i dovoljan.
    Psihički problemi su jednostavno bolest kao i svaka druga, koju treba tretirati i liječiti.
    Za neke probleme je dovoljna psihoterapija, a za neke su potrebni i ljekovi,
    kao i za pritisak, prehladu, šećer, itd...

    Jer hemijski disbalans u organizmu (ako je to problem) može da riješi upravo to, hemija....

  19. #93
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Psiholog Biljana

    Ako vam treba dobar psiholog, pozovite na broj 067 584 689. Psiholog se zove Biljana.

  20. The Following User Says Thank You to Bobafet For This Useful Post:


  21. #94
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,580
    Thanks Thanks Given 
    132
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Da li je neko dobio tacnu dijagnozu ADHD u Crnu Goru i ko mu je uradio dijagnozu? Nekog ko se specijalizuje za to
    067-123456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. psihijatar ubio 13 ljudi
    By kolega in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 11-11-09, 13:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •