Page 7 of 8 FirstFirst ... 345678 LastLast
Results 151 to 175 of 176

Thread: Svjetsko prvenstvo na TV

  1. #151
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    najljepse emisije i program i studio je na HRT1 afrovizija....MA ONI SU ZA SRBIJU A POSEBNO NAS U CG,zapadna evropaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
    Tačno tako. Najžalije mi je što ne mogu slušati Ivicu Blažička i Draga Ćosića dok prenose. Kakvi su to prenosi. Dočaraju ti atmosferu svjetskog prvenstva. Kad se postigne gol pogotovo a ne kao Grgur (pa svjetsko prvenstvo je, majka mu stara) . Oni najviše vole Željka Velu (koji prelazi na Arenu) iz meni nerazumljivih razloga.
    Dick Laurent is dead!

  2. #152
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tz-ObeLiX View Post
    Vidjecu mogu li ti to nabavit qme pa cu ti javit da ti dodam ili cu uploadovat
    ako budes nasao uploaduj i postavi link pls
    Who let the dogs out

  3. #153
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Furaju se u Talijane...
    bar se furaju na nesto dobro...a nasi se furaju na nikoga, zato ih niko ne podnosi...
    poslusaj kako njihovi komentatori sa emocijama prenose, kad aje gol, kao da hrvatska IGRA!

  4. #154
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    bar se furaju na nesto dobro...a nasi se furaju na nikoga, zato ih niko ne podnosi...
    poslusaj kako njihovi komentatori sa emocijama prenose, kad aje gol, kao da hrvatska IGRA!
    To je stvar ukusa jer ja na primjer ne podnosim kad se komentator dernja goooooooooooooooooool kao da mu ga rodjena majka dala.
    Naravno da nije dobro kad prenpsi kao da je izvjestaj iz kapele, ali neka mjera i emocija mora postojati. On ispred sebe ima komp sa mali milion statistika iz meca, sta je bilo ranije, zanimljivosti..... koje mi gledaoci ne znamo pa bolje to da prica nego se dernja i glumi emocije. Vecina gleda da vidi dobar fudbal, pomalo navija za nekoga i neće pośeći vene ako izgube.

  5. #155
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    To je stvar ukusa jer ja na primjer ne podnosim kad se komentator dernja goooooooooooooooooool kao da mu ga rodjena majka dala.
    Naravno da nije dobro kad prenpsi kao da je izvjestaj iz kapele, ali neka mjera i emocija mora postojati. On ispred sebe ima komp sa mali milion statistika iz meca, sta je bilo ranije, zanimljivosti..... koje mi gledaoci ne znamo pa bolje to da prica nego se dernja i glumi emocije. Vecina gleda da vidi dobar fudbal, pomalo navija za nekoga i neće pośeći vene ako izgube.
    Moras priznat da je tekma interesantnija kad se malo vise "dernja" komentator. Ni kapela ni sredina se meni ne svidjaju, vec upravo onako kako Sofro radi, zacini ga sa svim po malo Nije prenos ni ako komentator ne izusti neki lapsus niti ako ne odvali neku glupost. Po tome su dobre tekme i dobri komentatori i ostali uglavnom poznati.
    Who let the dogs out

  6. #156
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Moras priznat da je tekma interesantnija kad se malo vise "dernja" komentator. Ni kapela ni sredina se meni ne svidjaju, vec upravo onako kako Sofro radi, zacini ga sa svim po malo Nije prenos ni ako komentator ne izusti neki lapsus niti ako ne odvali neku glupost. Po tome su dobre tekme i dobri komentatori i ostali uglavnom poznati.
    Nadam se da se šališ.
    Dick Laurent is dead!

  7. #157
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    To je stvar ukusa jer ja na primjer ne podnosim kad se komentator dernja goooooooooooooooooool kao da mu ga rodjena majka dala.
    Naravno da nije dobro kad prenpsi kao da je izvjestaj iz kapele, ali neka mjera i emocija mora postojati. On ispred sebe ima komp sa mali milion statistika iz meca, sta je bilo ranije, zanimljivosti..... koje mi gledaoci ne znamo pa bolje to da prica nego se dernja i glumi emocije. Vecina gleda da vidi dobar fudbal, pomalo navija za nekoga i neće pośeći vene ako izgube.
    stvar ukusa kazes...ja ne vjerujem u ukuse....jednostavno postoji NESTO DOBRO I NESTO LOSE...
    TO ti je kao o muzici kada se raspravljaju, pa kad nemaju sta da kazu, kazu o ukusima se ne raspravlja...e ukusi ne postoje...vec kao sto rekoh postoji kvalitet i shit...
    tako je i u fudbalu i tako je kod komentatora...nema tu uksa, pravi ljuubitelj fudbala ce reci da sam ja u pravu...da reakcija hrvatskih komenatatora je sasvim normalna, i sasvim fina za slusati...ne znam o kojim ukusima pricas...

    j. karleusa je debil i lose pjeva, a ima milion fanova, koji nemaju pojma o muzici...jer je to SHIT i nije u pitanju i stvar ukusa...vec je to lose.

  8. #158
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sofro to dobro radi kaze o svemu i svacemu kaze, ali (opet kazem stvar ukusa) nervira sto vazda evidentno navija za nekoga. Meni su licno smjesniji oni koji fataju lapsuse pa se kao sprdaje od samih lapsusa jer u brzini se mora pogrijesiti. Ne śecam se dje sam procitao fantastican komentar Bratislava Kokolja o sadasnjim reporterima i steta je sto nema vise onih koji poznati po lapsusima pa im i izmisljani (a mozda i stvarno bili) kako su prenosili i " go, go, go... qurac go, sudija ponistio"

  9. #159
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    stvar ukusa kazes...ja ne vjerujem u ukuse....jednostavno postoji NESTO DOBRO I NESTO LOSE...
    TO ti je kao o muzici kada se raspravljaju, pa kad nemaju sta da kazu, kazu o ukusima se ne raspravlja...e ukusi ne postoje...vec kao sto rekoh postoji kvalitet i shit...
    tako je i u fudbalu i tako je kod komentatora...nema tu uksa, pravi ljuubitelj fudbala ce reci da sam ja u pravu...da reakcija hrvatskih komenatatora je sasvim normalna, i sasvim fina za slusati...ne znam o kojim ukusima pricas...

    j. karleusa je debil i lose pjeva, a ima milion fanova, koji nemaju pojma o muzici...jer je to SHIT i nije u pitanju i stvar ukusa...vec je to lose.
    Neka čoče, da bi se odredilo sta je dobro, a sto je lose mora se biti vrhunski strucnjak iz neke oblasti a nama se obicnim smrtnicima nesto (ne)svidja i proglasavamo ka je bas kvalitet i dobro ono sto se nama svidja.
    Ja na primjer pojma zivoga nemam sta predstavljaju one slike savremenih slikara i jedino sto mogu reci da se meni ne svidjaju. Smijesno bi bilo da ja tvrdim da to ne valja da je SHIT, a eksperti kazu da je savrseno.
    Moguće da je taj komentator u pravu kad se dernja pokazuje emocije.... ali kad ja navijam za neku ekipu, a on opravdava faul protivnika..., jednostavno iskljucim ton i na miru posmatram.

  10. #160
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    stvar ukusa kazes...ja ne vjerujem u ukuse....jednostavno postoji NESTO DOBRO I NESTO LOSE...
    TO ti je kao o muzici kada se raspravljaju, pa kad nemaju sta da kazu, kazu o ukusima se ne raspravlja...e ukusi ne postoje...vec kao sto rekoh postoji kvalitet i shit...
    tako je i u fudbalu i tako je kod komentatora...nema tu uksa, pravi ljuubitelj fudbala ce reci da sam ja u pravu...da reakcija hrvatskih komenatatora je sasvim normalna, i sasvim fina za slusati...ne znam o kojim ukusima pricas...

    j. karleusa je debil i lose pjeva, a ima milion fanova, koji nemaju pojma o muzici...jer je to SHIT i nije u pitanju i stvar ukusa...vec je to lose.
    u moru nekih komentara koji nemaju veze (ukljucujuci i vecinu mojih) ovaj tvoj mi nekako bude najbesmisleniji, ti mozes da odredis sto je shit a sto dobro :o ne zezaj molim te :monkey:

  11. #161
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Nadam se da se šališ.
    Zasto bih se salio? Svako ima svoj ukus, a ono sto sam napisao je definitivno tacno, slagao se ti sa tim ili ne
    Who let the dogs out

  12. #162
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Zasto bih se salio? Svako ima svoj ukus, a ono sto sam napisao je definitivno tacno, slagao se ti sa tim ili ne
    pitaj dzonija imas li ti ukus :yipiiii::zzz:

  13. #163
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Imam li dzoni? :P
    Who let the dogs out

  14. #164
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Meni se sviđaju potpuno različite vrste komentatora i tu ću se složit sa Džonijem. Ne bih pominjao imena, ali mi je bitno sljedeće:
    - da čovjek ne laže i ne izmišlja
    - da prenosi utakmicu (mislim da ne treba posebno objašnjavati)
    - da se ne pravi stručnjak iako to nije
    - da ne koristi otrcane fraze
    - da ne priča tračeve
    Hoće li on ćutati dok traju akcije kao što to rade njemački komentatori ili pričati non stop kao što to rade turski ili neka sredina kako to rade engleski manje je bitno.
    Dick Laurent is dead!

  15. #165
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Molim vas da moje rijeci ne izvlacite iz konteksta...
    Kada kazem ne slazem se sa izjavom ''o ukusima se ne raspravlja'' mislim na to da postoje dobre i lose stvari...ukus je nesto tipa, svidja mi se ili ne svidja, a ne da li je dobro ili lose.
    To vam dodje, ne volite da gledate HOROR film ali ako je on najbolji film od svih horora, on je DOBAR, i tu nema ukusa...ja ne volim horore, i nemam prava da kazem taj horor NE VALJA...mogu da kazem, ne svidja mi se taj zanr ili takav film...a nemam prava da akzem da je los...jer ga je neko strucan procijenio d aje dobar...

  16. #166
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Molim vas da moje rijeci ne izvlacite iz konteksta...
    Kada kazem ne slazem se sa izjavom ''o ukusima se ne raspravlja'' mislim na to da postoje dobre i lose stvari...ukus je nesto tipa, svidja mi se ili ne svidja, a ne da li je dobro ili lose.
    To vam dodje, ne volite da gledate HOROR film ali ako je on najbolji film od svih horora, on je DOBAR, i tu nema ukusa...ja ne volim horore, i nemam prava da kazem taj horor NE VALJA...mogu da kazem, ne svidja mi se taj zanr ili takav film...a nemam prava da akzem da je los...jer ga je neko strucan procijenio d aje dobar...
    e ovaj stav je ok, prethodni post sam nekoliko puta procitao i izveo uvijek isti zakljucak onaj koji sam gore napisao

  17. #167
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    ako budes nasao uploaduj i postavi link pls
    Ako je imaju sachuvanu trebalo bi da cu moc nabavit.

    Tako ako nadjem uploadovacu, nije problem.

  18. #168
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    HRT ima po meni najbolje emisije kad su u pitanju SP i EP u fudbalu,na Extra TV-u jos cuvam dvije emisije prije utakmica EP 2008...
    Quote Originally Posted by changes View Post
    Ko je sve iz Crne Gore obezbijedio vizu za OI?
    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Milo,Ranko,Luksic,Mugi

  19. #169
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    jedina pozitivna stvar u tome sto rtcg prenosi Sp je to sto su obje utakmice 3-ceg kola u grupi mogli da prenose, jer su se igrale u isto vrijeme
    ...

  20. #170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Sinoc su Dugi i Bucin bili na visini zadatka.... Dugi Djurkovic zna za svakog lijek A Bucin strucno kao veliki radio komentator najavljuje meceve polufinala.... Naravno tu je bio i neprevazidjeni Milutin Grgur, opet u tregericama
    Who let the dogs out

  21. #171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Evo ga veceras veseli detektiv sa tregerima u svom elementu
    Who let the dogs out

  22. #172
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Uvijek smo skloniji da iskritikujemo ono što je loše a mnogo manje da pohvalimo ono što je dobro. Ni ja nijesam izuzetak ali ću večeras pohvaliti emisije iz studija koje radi Goran Radević. Uvijek zanimljivi gosti. Eto, večeras je bio gost preko telefona i Željko Petrović koji je opisivao situaciju u Holandiji i mnogo toga još. Još jednom moje pohvale.
    Dick Laurent is dead!

  23. #173
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Carstvo Pasea
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by daniloo_9 View Post
    HRT ima po meni najbolje emisije kad su u pitanju SP i EP u fudbalu,na Extra TV-u jos cuvam dvije emisije prije utakmica EP 2008...
    a i slika je na hrt,rts za nijansu kvalitetnija,ova nasa drzavna tv jos nije digitalizovana
    Be who you are
    Do what you do
    Not win or lose

  24. #174
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znam gdje ovo da stavim... Pa hajde ovdje:

    http://news.sky.com/sky-news/app/liveTV/liveTv.html

    Na sky news ce ubrzo biti prenoseno izvlacenje pobjednika finala - od strane oktopoda Paula, naravno!
    Just to slip the skin...

  25. #175
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadam se da RTCG neće prenosit nijedno veliko takmičenje u budućnosti. Tako da s mirom i anđelima mogu gledat to na IN ili đe bilo, a ne da bježim na HRT!

Page 7 of 8 FirstFirst ... 345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Svjetsko prvenstvo u atletici, Berlin
    By kamei in forum Ostali sportovi
    Replies: 104
    Last Post: 23-08-09, 15:37
  2. Svjetsko prvenstvo u vaterpolu RIM 2009
    By rockstar in forum Ostali sportovi
    Replies: 2272
    Last Post: 02-08-09, 14:10
  3. svjetsko prvenstvo afrika 2010
    By Tote a.k.a Qler in forum Putovanja
    Replies: 0
    Last Post: 01-04-09, 12:52
  4. Svjetsko prvenstvo u kosarci...
    By pirely in forum Ostali sportovi
    Replies: 46
    Last Post: 03-09-06, 22:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •