Page 1 of 139 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 3452

Thread: Fashion and style

  1. #1
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Fashion and style

    Bas mi u ovom zenskom kutku nedostaje jedna ovako obimna tema a nadam se da ce uz podrsku zena i muskaraca opstati dugo...

    Sve sto ima veze sa stilom i modom dolazi u obzir, fotografije su pozeljne

    Malo smjernica:
    Da li trosite mnogo novca na garderobu (obicnu, firmiranu, dizajnersku)
    Da li ste tip briga me sta cu obuci ili provodite mnogo vremena u izboru odjevne kombinacije
    Da li ikad kupite nesto sto vam se mnogo dopalo a znate da ga nikad necete obuci negdje (nesto za svoju dusu mozda presvecano isl)
    Da li poklanjate paznju detaljima (nakit, uskladjenost boja, boja laka za nokte isl)
    Da li imate posebnu prostoriju za garerobu ili nemate ali vam je potrebna
    Da li vam je sve slozeno po boji ili nabacano tako da se i sami izgubite sometimes
    Na sta najvise generalno trosite( obuca, tasne, haljine, marame, donji ves...)
    Sta ne volite da vidite na nekom (prekratko, preusko, presiroko...)

    eto tako sve sto ima da se kaze mimo ovih pitanja samo navalite, pitanja kako gdje sta kupiti i muski komenatri su takodje welcome

    Attachment 42568Attachment 42569Attachment 42570Attachment 42571Attachment 42572Attachment 42573Attachment 42574Attachment 42575Attachment 42576Attachment 42577Attachment 42578Attachment 42579Attachment 42580

    Pravila za takmičenje "FASHION AND STYLE"
    Poštovani, ako želite da se oprobate kao stilisti i da svojim kreacijama date doprinos ovoj temi i takmičenju, morate se prvo prijaviti na www.looklet.com , valjalo bi da koristite isti nick-name kao na forumu.


    -Kreira se na zadatu temu
    -Kreacije moraju biti gotove do 13h
    -Puppy je zadužena za postavljanje kreacija na CDM, izuzev ukoliko je spriječena, a tada se stilistkinje dogovaraju izmedju sebe koja će preuzeti obavezu
    -Na forumu su svi modeli postavljeni pod rednim brojem, bez imena stiliste, do završetka glasanja, radi regularnosti
    -Glasanje se završava u 21h
    -Pobjednica do 22h treba da postavi novu temu. Ukoliko je spriječena, čeka se do 23h, a onda se tema postavlja po dogovoru.
    -Glasaju svi učesnici foruma (ko želi) i to tako što najljepšoj kreaciji daju 5 poena, drugoplasiranoj 3 i trećeplasiranoj 1 poen. Komentari su dobrodošli, ali ne zaboravite da se o ukusima ne raspravlja, pa nemojte biti pregrubi
    -naravno, svi mogu da učestvuju i dobrodošli su

    Dosadašnje pobjednice (rangirane prema broju pobjeda) su:
    1. @puppy - 12 pobjeda
    2. @_Ingrid_ - 5 pobjeda
    3. @Access Denied - 4 pobjede
    4. @Madam M - 3 pobjede
    5.@senorita - 3 pobjede
    6. @Flame_s - 3 pobjede
    7.@Oljce - 3 pobjede
    8. @miss_lucifer - 3 pobjede
    9. @DjAvOOLiCaA - 2 pobjede
    10. @MiLiCa_Hn - 2 pobjede
    11.
    @Danaida - 2 pobjede
    12. @Miranda - 2 pobjede
    13. @dolazimZa5minuta - 1 pobjeda
    14.
    @manekenka20 - 1 pobjeda
    15. @Spirulina - 1 pobjeda
    16. @Kliker17 - 1 pobjeda
    Last edited by zvoncica; 17-09-10 at 00:19.
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Da li trosite mnogo novca na garderobu (obicnu, firmiranu, dizajnersku)
    Da li ste tip briga me sta cu obuci ili provodite mnogo vremena u izboru odjevne kombinacije
    Da li ikad kupite nesto sto vam se mnogo dopalo a znate da ga nikad necete obuci negdje (nesto za svoju dusu mozda presvecano isl)
    Da li poklanjate paznju detaljima (nakit, uskladjenost boja, boja laka za nokte isl)
    Da li imate posebnu prostoriju za garerobu ili nemate ali vam je potrebna
    Da li vam je sve slozeno po boji ili nabacano tako da se isami izgubite sometimes
    Na sta najvise generalno trosite( obuca, tasne, haljine, marame, donji ves...)
    Sta ne volite da vidite na nekom (prekratko, preusko, presiroko...)
    osjecjam se kao da se upisujem u leksikon...mora li simpatija?

    1. Ne. Niti vodim rachuna o tome
    2. Zlatna sredina
    3. Kome se to josh nije desilo?
    4. Naravno, mada ne pretjerano. Manje je vishe.
    5. Imam, dovoljno veliku.
    6. Sve je pedantno - manijachki sredjeno po vrstama (letnjo - zimsko, za po kucji - za napolje, ofucano - ochuvano, i ostale kategorije).
    7. Tashne. Za njih mi nije zhao. Sve mozhe da se isfolira, ali kvalitetna torba ne.
    8. Mushke japanke i mushke roze majice.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  3. #3
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A nisam postavila pitanja da bi sad striktno odgovarali na njih nego eto kao smjernice da moze na temi da se prica o svemu sto ima veze sa modom jer mogla sam postaviti jos masu pitanja...

    lijepo bi bilo da se postavljaju slike nekih lijepih kombinacija i svega sto vam se svidja ili ne svidja
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    A nisam postavila pitanja da bi sad striktno odgovarali na njih nego eto kao smjernice da moze na temi da se prica o svemu sto ima veze sa modom jer mogla sam postaviti jos masu pitanja...

    lijepo bi bilo da se postavljaju slike nekih lijepih kombinacija i svega sto vam se svidja ili ne svidja
    meni se, iskreno, trenutno svidjaju sve odjevne kombinacije u kojima izgledam mrshavo

    shalu na stranu...evo, recimo, shta ja volim i za shta pare ne zhalim



    Guess torbe...dovoljno kvalitetne, a opet dovoljno pristupachne.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  5. #5
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam tezak (svima, sem meni) po ovom pitanju. Obozavam dobru garderobu, kad podjem u Deltu npr, ili kroz grad, ispod 3 sata aktivnog razgledanja i trgovine, ne moze da bidne. Sva sreca pa imam druga koji jedini ima zivaca da me prati u te 'pohode', inace bih sam lunjao. Nije mi problem da to priznam, iako sam primjetio da nema muskarca koji voli trgovinu, ali su svi uvjek s*****ni i sredjeni po poslednjoj modi..
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moj izbor za svaki dan...

  7. #7
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Da li trosite mnogo novca na garderobu (obicnu, firmiranu, dizajnersku)
    Da li ste tip briga me sta cu obuci ili provodite mnogo vremena u izboru odjevne kombinacije
    Da li ikad kupite nesto sto vam se mnogo dopalo a znate da ga nikad necete obuci negdje (nesto za svoju dusu mozda presvecano isl)
    Da li poklanjate paznju detaljima (nakit, uskladjenost boja, boja laka za nokte isl)
    Da li imate posebnu prostoriju za garerobu ili nemate ali vam je potrebna
    Da li vam je sve slozeno po boji ili nabacano tako da se i sami izgubite sometimes
    Na sta najvise generalno trosite( obuca, tasne, haljine, marame, donji ves...)
    Sta ne volite da vidite na nekom (prekratko, preusko, presiroko...)
    1.Ne
    2. masu vremena, jer nešto sve sitnjičarim, čim mi se dugmad ne sviđaju, bataljujem, a kad idem na fax, puca mi, idem sav zarastao i nagrdan
    3. ne
    4. dosta detaljima, a sad ne uklapam nešto prebolesno
    5. treba veći ormar
    6. složeno, ne po boji već po potrebi
    7. majice, pantalone-farmerke i tako to
    8.Utegnute momke u elastične gaće, što izgledaju ka lizalica,
    kao ni seljačko grand oblačenje, pogotovu neukus kod starijih popaljenih baba
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  8. #8
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Tamo gdje je on
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovako...

    Nažalost nemam posebnu sobu za garderobu, to mi je životni san, ali za sad to izgleda otprile ovako.
    Jedan dio ormara je zadužen za zimsku robu, koja je klasirana otprile ovako:
    - Za po kući,
    -za preko dana kad se izađe,
    -za rabotu,
    -za večernje izlaske
    -za zimovanje.
    Ljetnja roba je slično organizovana. Sve je pod konac složeno i po bojama.
    Drugi dio ormara je za sakoe, pantalone, haljine, bla bla. A na ormaru, do plafona, pa sa strane su kutije i kutije i kutije, pune cipela , čizama, papuča . Volim da čuvam kutije i da tačno znam đe mi se nalazi koji par.
    Cipele i tašne su mi uglavnom brendirane. Tašne su većinom blumarine blugirl, a od cipela: lori blu, cnc, paciotti, nando muzi, guess, botticelli..
    Garderoba je miješana, ima i skupih i jefitnih stvari, kaiševi isto tako.
    Tako otprilike za sad, pa ću vremenom dodavat još

  9. #9
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ja imam posebnu sobu za garderobu

    Ukupno ima 12 krila ormara. Zenino je 10 i po, a moje jedno i po.

    Zadnji put sam kupio sebi robu kad mi je zena nesto bila u grad, pa mi kupila jednu majcu, prije dva mjeseca.

    Mrzim moju zenu zbog njene konstante potrebe da kupuje nesto, kao i ulazenja u butik i maltretiranja prodavacica, a na kraj nista ne kupi, ubio bih je zbog toga.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  10. #10
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG-Zabjelo
    Posts
    1,574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesu ovo pitanja samo za zene?

    - A treba ormar veliki (ima li ko da mi da neki sto mu ne trabaa?)
    - Roba mora biti napravlljena od finog materijala i ne uzimam male majce itd.. , a ne malo se nagnem i vire mi ledja :P
    - Zadnja robu sam kupio prosle godine - lol, mozda u januar.. i od tad nista.. Dobijam neke majce od strica i tako.
    - Ne volim da vidim cure koje glume da su neke ribe ako su obukle stikle i imaju 15kg vishka po stomaku. :P :devil:
    "We have got the best young player this country has seen for the past thirty years" SirAlexFerguson

  11. #11
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Da li trosite mnogo novca na garderobu (obicnu, firmiranu, dizajnersku)
    Da li ste tip briga me sta cu obuci ili provodite mnogo vremena u izboru odjevne kombinacije
    Da li ikad kupite nesto sto vam se mnogo dopalo a znate da ga nikad necete obuci negdje (nesto za svoju dusu mozda presvecano isl)
    Da li poklanjate paznju detaljima (nakit, uskladjenost boja, boja laka za nokte isl)
    Da li imate posebnu prostoriju za garerobu ili nemate ali vam je potrebna
    Da li vam je sve slozeno po boji ili nabacano tako da se i sami izgubite sometimes
    Na sta najvise generalno trosite( obuca, tasne, haljine, marame, donji ves...)
    Sta ne volite da vidite na nekom (prekratko, preusko, presiroko...)


    -trošim dosta, i više nego što volim, ali ne kupujem preskupu garderobu
    -ne provodim mnogo vremena da se sredim, ali nijesam ni od onih koje nije briga kako će izaći iz kuće....volim sportsku varijantu
    -stalno kupujem nešto što poslije nikad ne obučem i strašno se nerviram i mrzim sebe zbog toga...ali nema lijeka za mene
    -volim da su boje složene lijepo (obožavam crno i bijelo) a lak za nokte je uvijek i obavezno diskretan. Ne podnosim jarke boje, meni, na meni, to djeluje vulgarno
    -nemam sobu-garderober, ali bih voljela da imam...sve je manje više ok, ali cipele me sa'raniše, ne znam dje ih držim više, a i dalje ih bjesomučno kupujem i ne nosim djaolje!
    -ne smeta mi ništa posebno...smeta mi svaki komad garderobe koji djeluje vulgarno na odredjenoj osobi...shodno tome, uska i kratka haljina nije vulgarna na mladoj, vitkoj lijepoj djevojci ali na ženi koja je debela, masna- jeste
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #12
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    samo toliko.....
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  13. #13
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    obucem sto mi prvo pada pod rukom(ali boje moraju da se slazu inace strecam).mrzim tasnje,sve mi po džepovima ili u rukama ako nosim neku haljinu.ormar mi vrlo dobro sredjen,kad otvorim sve popada pa posle guram da zatvorim,ali tako se najbolje snalazim.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  14. #14
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Bas mi u ovom zenskom kutku nedostaje jedna ovako obimna tema a nadam se da ce uz podrsku zena i muskaraca opstati dugo...

    Sve sto ima veze sa stilom i modom dolazi u obzir, fotografije su pozeljne

    Malo smjernica:
    Da li trosite mnogo novca na garderobu (obicnu, firmiranu, dizajnersku)
    Da li ste tip briga me sta cu obuci ili provodite mnogo vremena u izboru odjevne kombinacije
    Da li ikad kupite nesto sto vam se mnogo dopalo a znate da ga nikad necete obuci negdje (nesto za svoju dusu mozda presvecano isl)
    Da li poklanjate paznju detaljima (nakit, uskladjenost boja, boja laka za nokte isl)
    Da li imate posebnu prostoriju za garerobu ili nemate ali vam je potrebna
    Da li vam je sve slozeno po boji ili nabacano tako da se i sami izgubite sometimes
    Na sta najvise generalno trosite( obuca, tasne, haljine, marame, donji ves...)
    Sta ne volite da vidite na nekom (prekratko, preusko, presiroko...)
    Ne trosim puno novca jer mi se rijetko desi da mi se svidi nesto odje, ali nije problem dat' malo vise novca za nesto kvalitetno. Preko dana uglavnom farmerke/neki duks ili majica ljeti i patike. na patike trosim najvise para i obicno kad izadjem da kupujem robu vratim se s patikama jer mi se nista drugo ne svidi.. Od nakita najvise prstenja imam, mada volim i narukvice i volim cesto da se prsten ne slaze ni sa cim. Nemam posebnu prostoriju za garderobu, ali bi trebalo da renoviram sobu uskoro, pa se nadam da cu dobiti neki veci ormar jer mi ne moze stat' sve, dijelim sobu sa sestrom, pa nemamo vise dje sa stvarima. a nikad nisam htjela posebnu prostoriju za robu, ali sam vazda htjela neku mini biblioteku
    Ne volim kad vidim momke u uske majice i debele ljude u preuske stvari.
    Ne volim torbe bas, nerviraju me, posebno vece torbe, ali mi treba jer idem u Nk skoro svaki dan, a i kad izadjem bilo dje.
    a ovakve stvari volim
    Last edited by TroonChica; 08-06-10 at 17:14.
    Are you suggesting coconuts migrate?

  15. #15
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e super odje moram i ja da se upisem, volim da imam sto manje stvari, sto obucem ujuru do navece kasno sam u tome, nosim sa sobom ruksak, za presvaljku zbog treninga, dnevno prelazim oko 30 km , pa sva roba mora da je active wear, strogo sa interneta, osnovno odje kupim, dosta je skupa, al meni znaci, kuopujem jednom godisnje i dok se sve ne raspadne do zadnjih niti ne prestajem da nosim, robu nikad ne slazem, samo trpam dje bilo, kako bilo, mrzim peglane stvari
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  16. #16
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicna tema. Mislim da oblacenje dosta govori o osobi.
    Imam toliko lijepih stvari (i skupih i jeftinih) koje ne znam da iskombinujem... taman slozim nesto - fale mi cipele uz to... ili torba. Ili: imam fenomenalne cipele s kojima se nista ne uklapa... ma grozna sam!
    I malo je toga u cemu se osjecam 100% super... od gomile "robuljine" (za koju imam posebnu prostoriju i koja je uglavnom slozena) ja nosim pet-sest kombinacija (po sezoni) na posao i isto toliko za izlaske i mrzi me da razmisljam o drugim varijantama. Za neki poseban povod, najcesce, odem i kupim sve od glave do pete... i to obucem tad i nikad vise
    Nisam osoba bez stila, ali sam osoba bez maste (ili volje) za sredjivanjem... i to je nesto sto mrzim kod sebe, ali sta da se radi - ima i gorih

  17. #17
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    a mozda si i malo nesigurna u sebe ?! ?!
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  18. #18
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima i toga, ali uglavnom je preokupiranost drugim (meni vaznijim) stvarima razlog

  19. #19
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja mislim da nije, al ajde ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #20
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Da li trosite mnogo novca na garderobu (obicnu, firmiranu, dizajnersku)
    Da li ste tip briga me sta cu obuci ili provodite mnogo vremena u izboru odjevne kombinacije
    Da li ikad kupite nesto sto vam se mnogo dopalo a znate da ga nikad necete obuci negdje (nesto za svoju dusu mozda presvecano isl)
    Da li poklanjate paznju detaljima (nakit, uskladjenost boja, boja laka za nokte isl)
    Da li imate posebnu prostoriju za garerobu ili nemate ali vam je potrebna
    Da li vam je sve slozeno po boji ili nabacano tako da se i sami izgubite sometimes
    Na sta najvise generalno trosite( obuca, tasne, haljine, marame, donji ves...)

    Sta ne volite da vidite na nekom (prekratko, preusko, presiroko...)
    Trosim onoliko koliko imam. :mrgreen: Uglavnom, skoro sve ide na garderobu, a ja opet nemam sta da obucem... Klasika.
    Kad se god postavi pitanje "Sta bi uradila da dobijes toliko i toliko novca?", moj odgovor je uvijek: "Shoppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing!" :joint:

    Ne patim od toga da kupujem markirano, samo u slucajevima kad me to odusevi a mogu ga priustiti. Recimo, obozavam David Jones-ove torbe (mada su cijene pristupacne).



    Imam istu sa posljednje slike, samo sto je moja potpuno braon.


    Uvijek mi je bilo stalo sta cu obuci. Jeste da najcesce jedva cekam da se uvucem u nesto lezerno ali to ne znaci da me briga u sto sam. Boje uvijek moraju da se slazu, to je kod mene opstepoznato.

    Vecinom se vrlo brzo odlucim sta da obucem.

    Naravno... Recimo za Novu, uvijek kupim neku svecanu haljinicu koju ne mogu obuci za neku drugu priliku jer bi me bio blam. Previsoke stikle me redovno zeznu. Ne mogu da im odolim. Dobro je ako se par puta obuju...

    Detaljista sam. Vec sam pomenula sklapanje boja. Jedno vrijeme je kod mene preovladavala maslinasta boja, a i sada znam da je nosim. Medjutim, vec nekoliko godina ljubav prema braon boji ne prestaje. Kad me pitaju za misljenje o kupovini, najcesci odgovor je "Steta sto nije braon!" :joint:

    Uvijek sam se divila djevojkama koje su imale hrabrosti da kombinuju stotinu boja, ali ja jednostavno ne mogu, jace je od mene. To mora da se slaze.

    Lak isto mora da se uklapa. Ne bih sebi dozvolila da imam recimo crveni lak i rozu majicu...:mad: Inace, lakiram nokte od kad znam za sebe i vrlo su rijetke situacije kad nemam lak. Cak na slici iz prvog osnovne imam nalakirane nokte. :oops: Sta cu kad volem.

    Nakit takodje mora da se slaze sa bojom i tipom odjevne kombinacije.

    Nemam posebnu prostoriju za garderobu. Imam veliki ormar koji me o jadu zabavi jer bi valjalo imati jos jedan, s obzirom da u ovaj jedva sve staje... U njemu je sve slozeno ali nije po bojama (ne vidim svrhu?), bitnije mi je da su pantalone, suknje, farmerice, majice za kroz kucu, majice za trening, majice za posao, majice za grad itd. na svom mjestu i tako se odmah snadjem.

    Ne mogu da procijenim na sta najvise trosim s obzirom da sam luda i za cipelama/sandalama i za vesom i za raznoraznom odjecom i za torbama... Bice da je taman ovim redosledom.

    Ne volim da vidim: preuske majice, farmerice/pantalone na momcima, starije zene obucene kao pjevacice, djevojke koje naglase i grudi i noge, djevojke/zene koje ne umiju da hodaju na stiklama... Uglavnom, ne volim kada neko uopste ne vodi racuna o svom oblacenju i kada nema ukusa.
    Last edited by puppy; 08-06-10 at 16:44.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  21. #21
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel realno da ovdje ni jedna podgoricanka nije pomenula njenu omiljenu LV ili burberry torbu??
    Ne mogu zivjet vise.. kad god izadjem u grad na svakom cosku po jedna..pi.. Vec da je fake to nema potrebe da se prica.. Ne volim takve djevojke

  22. #22
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Blok
    Posts
    2,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by THE_BOSS View Post
    jel realno da ovdje ni jedna podgoricanka nije pomenula njenu omiljenu LV ili burberry torbu??
    Ne mogu zivjet vise.. kad god izadjem u grad na svakom cosku po jedna..pi.. Vec da je fake to nema potrebe da se prica.. Ne volim takve djevojke

    I fudbaleri, kad iskoče u grad njih 20-oro, svi u trenerke kluba ili reprezentacije i lv torbice...:burp:

  23. #23
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Lak isto mora da se uklapa. Ne bih sebi dozvolila da imam recimo crveni lak i rozu majicu...:mad: Inace, lakiram nokte od kad znam za sebe i vrlo su rijetke situacije kad nemam lak. Cak na slici iz prvog osnovne imam nalakirane nokte. :oops: Sta cu kad volem.
    hahaha, takodje.. Uvijek imam ili french ili crveni lak- crveni mi je nekako postao univerzalni, uz sve zivo ga nosim :mrgreen:
    i to je uglavnom ono cime sam opterecena uvijek.. da su mi nokti lijepo sredjeni, da ne izadjem nedje makar bez kapi parfema, sredjene i uvijek ciste kose i sl.. Tako da nije ustvari bitna ni garderoba, a jos manje je li markirana.. Biti njegovan od glave do pete je puno vise bitnije.. i efektnije, makar za mene.. i uvijek se primjeti ko zaista vodi racuna o sebi, i to ne preko garderobe..
    Mada ono na sta ja najvise para trosim su tashne, shtiklice i satovi, to mi je bolest
    I ne volim shiroko uopste, pa ni kad su trenerke u pitanju..
    Nemam nista specijalno sto ne volim da vidim na drugima, nekom sve moze sa stoji, ako to umije da nosi.. Naravno ima i extremnih slucajeva dje se spoji nespojivo

  24. #24
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,615
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,094
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Uvijek sportske varijante. Ljeti vrlo raznobojan (ako mi na prvi pogled boje ne bodu oči, onda se izlazi napolje), zimi se smorim i učaurim u tamne tonove.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  25. #25
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post
    hahaha, takodje.. Uvijek imam ili french ili crveni lak- crveni mi je nekako postao univerzalni, uz sve zivo ga nosim :mrgreen:
    i to je uglavnom ono cime sam opterecena uvijek.. da su mi nokti lijepo sredjeni, da ne izadjem nedje makar bez kapi parfema, sredjene i uvijek ciste kose i sl.. Tako da nije ustvari bitna ni garderoba, a jos manje je li markirana.. Biti njegovan od glave do pete je puno vise bitnije.. i efektnije, makar za mene.. i uvijek se primjeti ko zaista vodi racuna o sebi, i to ne preko garderobe..
    Mada ono na sta ja najvise para trosim su tashne, shtiklice i satovi, to mi je bolest
    I ne volim shiroko uopste, pa ni kad su trenerke u pitanju..
    Nemam nista specijalno sto ne volim da vidim na drugima, nekom sve moze sa stoji, ako to umije da nosi.. Naravno ima i extremnih slucajeva dje se spoji nespojivo
    Ista stvar! Vec godinama french ili tamno crveni (ili onaj trula visnja).
    Ne volim siroko ni ja, pod lezernim sam mislila na farmerice, patike ili nesto ravno cisto da odmorim malo od stikli, pantalona i ostale formalne garderobe za posao. A bas i trazim neku uzu trenerku da kupim.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

Page 1 of 139 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Business fashion
    By Kliker17 in forum Ženski kutak
    Replies: 11
    Last Post: 10-08-09, 16:23
  2. old fashion way:)
    By TiJaNaaaA in forum Ljubav
    Replies: 17
    Last Post: 10-10-06, 15:07
  3. fashion
    By if_the_shoe_fits in forum Ženski kutak
    Replies: 115
    Last Post: 16-06-06, 21:54
  4. men's fashion
    By if_the_shoe_fits in forum Ženski kutak
    Replies: 31
    Last Post: 27-03-06, 18:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •