Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 106

Thread: Problemi sa venama...

  1. #76
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vele da je 1500 po nozi....znači 3000 obje noge...prvo je bilo 1000 oo nozi pa posle kao zavisi od vena, tj manje vena 1000 više vena 1500, a posle je bilo god obrneš 1500...ćak u tu cijenu ne ulazi taj prvi UZ tj kolor dopler od 50 eura plus što vadip nalaze krvi u dom zdrvlja...mada vele da mu je zabranjen rad i radi nezvanično, a znam da dr Musić i dr političar (zaboravih kako se zove) imaju ordinaciju i rade operacije laserom 1000 eura po nozi je kod nnjih....ali ne znam kako to rade! Dragić je super svi vele
    Hvala. A ima li neko strucan u CG koji to radi 1000e po nozi ?
    Da li neko zna kako radi ovaj Music ? I kako se zove, posto ih ima vise.

  2. #77
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Taj music uzima pare ukoliko osjeti da vam može pomoći a ako vidi da nema pomoci reci ce vam to. On radi zajedno sa bozenom radovicem koji ordinira kod europetrol pumpe u blok 5, ars medica, ima masu godina, iz bg je ali je on preskup koliko znam

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

  3. #78
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Taj music uzima pare ukoliko osjeti da vam može pomoći a ako vidi da nema pomoci reci ce vam to. On radi zajedno sa bozenom radovicem koji ordinira kod europetrol pumpe u blok 5, ars medica, ima masu godina, iz bg je ali je on preskup koliko znam

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
    Hvala. Moze li mi neko reci gdje tacno radi ovaj Music ? Ars Medica nema nista u vezi vena, samo ginekologija i stomatologija i to je to.

  4. #79
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,296
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Hvala. Moze li mi neko reci gdje tacno radi ovaj Music ? Ars Medica nema nista u vezi vena, samo ginekologija i stomatologija i to je to.
    http://medicalcentar.me
    067-572270

  5. #80
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    E da, medical centar, moja greška

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

  6. #81
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li cuo ko da ima tretman s pijavicama dje blizu, opet pitam ? Meni su vene na jednu nogu kao spagete, najlakse je operisat...a koliko je to dobro, zavisi...jedan kardiolog mi je rekao da to ne radim jos, tako da ocu da probam alternativne metode...A sto se tice ovih 1500e po nozi, vjerovatno radi 50-50 ili 60-40 sa ovim ordinacijama kod kojih dolazi, tako da se vjerovatno vise isplati to radit u NS...neka moja pretpostavka, ne znam jesam li u pravu

  7. #82
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Што му је забрањен рад?

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    E ovo sad prvi put čujem ! Samo ću blago da se nasmijem.Zabranili mu da operiše preko 100 pacijenata mjesečno pa mu dali kvotu od 50 maximalno, daj ne sprdajte se sa ovim narodom
    on naplaćuje znanje a dje to prestanite da lazete vise kako vas nije stid.
    posjetite mu FB stranicu pa se raspitajte, pa onda pisite ne lupetajte molim vas vise.

  8. #83
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vele da je 1500 po nozi....znači 3000 obje noge...prvo je bilo 1000 oo nozi pa posle kao zavisi od vena, tj manje vena 1000 više vena 1500, a posle je bilo god obrneš 1500...ćak u tu cijenu ne ulazi taj prvi UZ tj kolor dopler od 50 eura plus što vadip nalaze krvi u dom zdrvlja...mada vele da mu je zabranjen rad i radi nezvanično, a znam da dr Musić i dr političar (zaboravih kako se zove) imaju ordinaciju i rade operacije laserom 1000 eura po nozi je kod nnjih....ali ne znam kako to rade! Dragić je super svi vele
    E ovo sad prvi put čujem ! Samo ću blago da se nasmijem.Zabranili mu da operiše preko 100 pacijenata mjesečno pa mu dali kvotu od 50 maximalno, daj ne sprdajte se sa ovim narodom
    on naplaćuje znanje a dje to prestanite da lazete vise kako vas nije stid.
    posjetite mu FB stranicu pa se raspitajte, pa onda pisite ne lupetajte molim vas vise.

  9. #84
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ali svi vele i sve rekla kazala, kako se frljate sa infrmacijama........... najnagradjivaniji je venski doktor u evropi i smislio je sam aparate i lasere za to, tolko o njemu, pa vi vidjite , rjesava ljudima sta ocete sa venama
    p.s. a neka vam se otkaci jedan tromb sa tih vena pa da vidite ..............
    Nije doktoru zabranjen rd nego ordinaciji koju ima u PG....a zašto....hn...treba pitati ove koji su POSLE DRAGIĆA otvorili ordinaciju!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #85
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Choche View Post
    E ovo sad prvi put čujem ! Samo ću blago da se nasmijem.Zabranili mu da operiše preko 100 pacijenata mjesečno pa mu dali kvotu od 50 maximalno, daj ne sprdajte se sa ovim narodom
    on naplaćuje znanje a dje to prestanite da lazete vise kako vas nije stid.
    posjetite mu FB stranicu pa se raspitajte, pa onda pisite ne lupetajte molim vas vise.
    možeš se smijati koliko hoćeš! U komunikaciji sa gospodjom koja mu vodi posao u CG sam vrlo iscrpno o tome obaviještena, onda kad su Musić i Batričević počeli u CG operaicije laserom, dr Dragić je morao malo da skala sa radom jer im je uzimao pacijente....tj, nije uzimao, nego ini jedva da i imaju pacijenata....
    dakle, nije Dragiću zabranjen rad, nego ordinaciji i to od ministarstva zdravlja....ako se unazad pola godine što promijenilo, izvinjavam se, ali otkako sam ja kontaktirala gospodju Lenku, rečeno mi je radi TAJNO...a i pročitala sam u sredstvima informisanja....nije stručnost u pitanju , naravno, jer on je jedan od najboljih vaskularnih hirurga, nego neke tehničke stvari koje je ministarstvo zdravlja našlo kao smetnju za obavljanje operacija, tako da je ordinaciji rad zabranjen iako je ordinacija i dalje radila doduše doktor dolazi jednom u 15 dana i tog dana obavi što ima i ne zna se tačan datum kada će doći....to je bilo do unazad pola godine, ali vjerujući da je sukob interesa ogroman (čitaj, Dragič kupi pacijente, ovi drugi se igraju hirurga) ja vjerujem da je to jop na snazi, iako ne znam sasvim sigurno
    p.s. da dodam, da sam lično gospodju koja ga je dovela u CG uputila na njega, jer sam vidjela izvještaj na tv o laserskoj operaciji vena u BG i NS..a onda je ona pošla tamo da se operiše i dogovorila se s njim da naprave posao u CG...ostalo je istorija tako da mi ne pada nam da njegovu stručnost preispitujem, naprotiv, ja se neću nigdje drugo nako kod njega operisati, ovdje ili u NS, svejedno
    Last edited by zvoncica; 17-05-15 at 14:40.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #86
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Je li moguce da od toliko pacijena, jedino ga zvocica i choche fale a oni se nisu operisali? Ali vjerovatno dobijaju procenat Dajte kako vas nije sramota! Pricate o nekom balavcu kad je ova materija u pitanju. Ispade da je priznatiji strucnjak od dr Bozine Radevica? Da je toliki strucnjak ne bi se on savijao u PG nego bi mlatio pare po Svajcarskoj, Njemackoj,...I jes, sve je on izmislio lasere i cuda nekakva...Cas je cijena 1000, pa 1500 pa 2000...a stidi te se!
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  12. #87
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne sporim rad i uspjehe starih strucnjaka ali je ovaj "balavac" najuspjesniji u region sa vise od 6000 operisanih pacijenata sa tim novim nacinom ljijecenja.On vec radi za Nijemce na toj laserskoj opremi on je njihov zastupnik odje za Balkan.
    Ti sad po onoj otisho je svak ko valja sto pjeva Rambo.Sto bi isao za Svajcarsku kad odje ima posla ??

  13. #88
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Je li moguce da od toliko pacijena, jedino ga zvocica i choche fale a oni se nisu operisali? Ali vjerovatno dobijaju procenat Dajte kako vas nije sramota! Pricate o nekom balavcu kad je ova materija u pitanju. Ispade da je priznatiji strucnjak od dr Bozine Radevica? Da je toliki strucnjak ne bi se on savijao u PG nego bi mlatio pare po Svajcarskoj, Njemackoj,...I jes, sve je on izmislio lasere i cuda nekakva...Cas je cijena 1000, pa 1500 pa 2000...a stidi te se!
    bože me oprosti....a ti, jes li se operis'o?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #89
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako smijem primjetiti taj ti je "balavac" uradio 6000 uspjesno izvedenih operacija sto ce reci da nije tako balav.Sto je po tebi iskustvo ako ovo nije ? Mi uvijek imamo averziju prema mladim strucnjacima zato nam i pobjegose u inostranstvo.
    Meni on ne treba moju je zenu uspjesno operisao i hvala mu na tome ali zatrebace mozda drugima.

  15. #90
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Doktor o kojem govorite je vrhunski Ne bi se trebali vrijedjati stariji struchnjaci vecj bi trebali bit ponosni da imamo takvog medju nama i nauchiti nesto od njega.Koliko sam saznala on je operisao u Njemachkoj.
    Umjesto razmjenjivanja mnogo rijechi dovoljno je viđeti njegov sajt http://dr.dragic.rs/rs

  16. #91
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    koliko znam odje je on samo hvaljen...niko ništa grdno rekao nije
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #92
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potražite u državnoj apoteci ruski gel-balzam BADJAGA (3 eura) i kremu sa nevenom (isto oko 3 eura). Nije skupo a pomaže.

  18. #93
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozvala sam njihovu kliniku no dr ne radi vise u Podgoricu.Operise samo u Beograd i Novi Sad i rekose u Banja Luku.
    Odose nam svi najbolji.No nije ni Beograd na kraj svijeta.

  19. #94
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nadezda View Post
    Pozvala sam njihovu kliniku no dr ne radi vise u Podgoricu.Operise samo u Beograd i Novi Sad i rekose u Banja Luku.
    Odose nam svi najbolji.No nije ni Beograd na kraj svijeta.

    Ja sam ubijedjen da ne mozes pogrijesit za operaciju vena kod dr Petra, no se lome ljudi iz CG da odju do njega... Coek cesto ide po inostranstu na usavrsavanja i educira druge ljekare. Rusija, Njemacka, Ameria. Dr Petar Dragic pa deset praznih mjesta poslije njega sto se tiče vena a pogotovo kapilara na nogama. Odgovorno vam to tvrdim. Poznajem dva cojeka i tri zene koji su odili za Bg i vene rijeshili za pola sata kod njega. Ostali ljekari-shegrti niesu vrijedna pomena.

  20. #95
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda se ukljucujem kasno ali moram da operisem vene na lijevoj nozi , bio sam na pregled kod Dr Musica rekao je da moze da se odradi laserski nije problem . Interesuje me ako je neko radio vec kod njega , utisci? Hvala...

  21. #96
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad ovih dana cu da skoknem do Beograda kod doktora Dragica na kliniku. Nacekala sam se vala ali je vredjelo jer je najbolji venski strucnjak na ovim prostorima bivse Jugoslavije.U Njemackoj je usavrsio tu posjebnu lasersku metodu i iskljucivo vene operise zato ostali tako daleko iza njega zaostaju zato pazi kod koga ides. Nije Beograd daleko to uvjek govorim. Zahvaljujem ovdje na preporukama mada sam provjerila i raspitivala se na puno mjesta cak i preko nekih doktora.

  22. #97
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao sto vam velju doktor je Dragić je bogumi opravdao povjerenje svojih pacijenata alal ti vera doktore da je vise ljudi ko sto si ti. pravi primjer, ziivio ti nama

    https://mnemagazin.me/2019/04/05/dr-...obrog-hirurga/

  23. #98
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,570
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    386
    Thanked in
    261 Posts

    Default

    Koliko kosta ta operacija?
    Okvirno nesto....
    James Tiberius Kirk

  24. #99
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A juce ujutro me zena vice evo ti tvoj doktor na televiziju ! A sto znam ja za cjenu moras s njim vidjeti.


  25. #100
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    1500 po nozi je cijena pa izvolite
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Problemi
    By Bugi in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 29
    Last Post: 23-08-07, 07:23
  2. Problemi sa IE-om
    By luka hn in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 04-11-05, 16:49
  3. MMS&SMS problemi...
    By hercules in forum Operatori
    Replies: 8
    Last Post: 15-10-05, 00:10
  4. Problemi!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 66
    Last Post: 30-08-05, 20:30
  5. Problemi ?
    By Stil Masivan in forum Internet
    Replies: 4
    Last Post: 16-08-05, 11:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •