Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 106

Thread: Problemi sa venama...

  1. #51
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    ako imaš 2 hiljad eura, predlažem ti da se spasiš i odeš kod Dr Dragića i operišeš to laserom! Ja sam jednom operisala klasičnom metodom, prije više od 10 godina i poštedjela sebe svih problema sa grčevima i bolovima koje ti već imaš, a sad ću opet.
    kao što si i sama rekla, i ja imam nasljeđe i to poučena iskustvom moje majke koja je nenormalne probleme imala a nikad se nije operisala (mada ruku na srce tada to i nije bila rutinska operacija kao danas) i jako mlada sam se operisala.
    sad ću opet samo da skupim ove pare
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #52
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default liječenje proširenih vena laserom u Podgorici

    supruga je operisala nedavno vene kod dr Dragića gostujućeg hirurga iz Novog Sada ođe na klinici u Podgorici i prezadovoljna je.operacija joj je urađena za pola sata bez ikakvih velikih rezova a odmah poslije operacije je mogla hodati.prije toga je imala stalno osjećaj težine i napetosti u nogama na kraju dana ili posle dužeg stajanja.
    za ovog doktora smo saznali kad smo od prijatelja čuli da je glavni vaskularni hirurg iz Podgorice operisao noge kod njega tom metodom.
    moram samo reći da vrjedi.
    eto da može olakšati tegobe još nekima kojima je to potrebno.U zgradi MAKSIM je ordinacija.

    http://media.rtv.rs/sr_lat/zdravlje-pre-svega/2251

    http://farmaceuti.com/tekstovi/unc/s...apija-laserom/

  3. #53
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I koliko Vas je sve kompletno kostalo?

  4. #54
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    da si malo prelistao forum, našao bi temu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  5. #55
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tiogama View Post
    I koliko Vas je sve kompletno kostalo?
    Ka što je Zvončica navela nas je izašlo 1000 eura po nozi ali to morate vidjeti sa doktorom.Čuš kad mu viđeh opremu u ordinaciju učinjelo mi se ka da smo u svemirski brod.Malko karikiram ali nije to obično sjeckanje no najmodernija metoda.

  6. #56
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Meni je rečeno da je sad počeo cijenu da formira shodno količini posla koju ima, jer u početku je bilo 1000 po nozi koliko god varikoziteta da ima a sad kažu ide i do 2000 po nozi....ovo je potpuno neprovjereno, da znate, ali mi je tako rečeno. Ako neko zna neka kaže. Ja imam namjeru, samo da sakupim pare
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #57
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Meni je rečeno da je sad počeo cijenu da formira shodno količini posla koju ima, jer u početku je bilo 1000 po nozi koliko god varikoziteta da ima a sad kažu ide i do 2000 po nozi....ovo je potpuno neprovjereno, da znate, ali mi je tako rečeno. Ako neko zna neka kaže. Ja imam namjeru, samo da sakupim pare

    Može mu se i ja bih da sam urađeo dvije-tri hiljade operacija i da me bije glas da sam najbolji u region.Vjest je pouzdana jer je čuh od drugih doktora a kad kolega kolegu uvažava to ne treba zanemarit.Čovjek samo to radi đe neće biti uspješan.Neće biti uspješni oni što se raspu na nekoliko organa pa ne savladaju ni jednu tehniku čestito.

  8. #58
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Ma on je odličan ljekar, nema što i tehnika koju koristi je najbolja trenutno, samo da se dođe do para
    Mojoj prijateljici je pomogao gdje nije mogla klasična hirurgija ništa, a žena je bila zbilja u teškom stanju! Tri godine je čekala da joj rane zarastu (rane su se stalno otvarale i šikljala joj je krv iz vene to je bilo kao iz horora!) da se operiše klasično, ali sad mogu reći, srećom to se niej desilo jer je u međuvremenu saznala za ovo i operisala se i riješila probleme!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #59
    Join Date
    May 2010
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cim pocne toplije vrijeme, javi mi se problem sa jakim bolom u lijevoj nozi zbog vene. Bol je konstantan tokom citavog dana, pomaze mi tusiranje hladnom vodom ali samo privremeno. Koristila sam razlicite kreme: avaricon, lioton...ali bol ne popusta ili vrlo malo. Dr opste prakse mi je proslog ljeta prepisao tablete Phlebodia od kojih takodje nisam osjetila neko poboljsanje. Htjela bih da mi neki doktor to pogleda- jer prosto ne znam kako izdrzati taj bol citavog ljeta- vena je u obliku izbocina iznad koljena a na listu se vidi plava, ali jos uvijek nije iskocila kao izbocina. Inace imam 29 god i majka i tetka takodje imaju probleme sa venama. Kojeg dr mi preporucujete da mi to snimi/pregleda? Inace ovaj problem imam svakog ljeta, unazad nekoliko godina.

  10. #60
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    meni jako pomaže kombinacija ljekova i mazalica, dakle, pijem kapsule od divljeg kestena, kako piše na kutiji, Diet farm-in proizvod, i mažem lioton gelom svakodnevno...kapsule su 3.75 eura i traju skoro mjesec dana, a lioton je 6 eura i štedim ga muški jer mi ni dan ipo n bi trajao da ga mažem koliko bi trebalo!
    A snimanje nemam pojma...ja sam išla privatno kod nekog dr perunovića, on je kardiolog, internista krdiolog, i on mi je radio kolor dopler
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #61
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Valery View Post
    Cim pocne toplije vrijeme, javi mi se problem sa jakim bolom u lijevoj nozi zbog vene. Bol je konstantan tokom citavog dana, pomaze mi tusiranje hladnom vodom ali samo privremeno. Koristila sam razlicite kreme: avaricon, lioton...ali bol ne popusta ili vrlo malo. Dr opste prakse mi je proslog ljeta prepisao tablete Phlebodia od kojih takodje nisam osjetila neko poboljsanje. Htjela bih da mi neki doktor to pogleda- jer prosto ne znam kako izdrzati taj bol citavog ljeta- vena je u obliku izbocina iznad koljena a na listu se vidi plava, ali jos uvijek nije iskocila kao izbocina. Inace imam 29 god i majka i tetka takodje imaju probleme sa venama. Kojeg dr mi preporucujete da mi to snimi/pregleda? Inace ovaj problem imam svakog ljeta, unazad nekoliko godina.
    samo pogledaj prijethodne postove sve će ti se samo reći.nas su odmah upozorili da od raznoraznih prjeparata nema trajnog rješenja da ne gubimo vrjeme.veoma pošteno i fer jer bi smo samo razbacivali novac a bolesne noge ne liječi.
    sve te pretrage,snimanja vena,kolor dopler smo uradili kod Dragića u ordinaciji.
    nikakve primjedbe namamo na rad sestara.đevojke su prva liga!
    može ti biti od koristi https://www.facebook.com/pages/Centa...44201985666184

  12. #62
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Preporucite mi nekog ukoliko ima na primorju mada moze i Pg. Moze i neki kontakt. Hitno mi je...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  13. #63
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    za vene niko do : http://www.kardiocentar.rs/o-kardio-centru ima centar u podgorici
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  14. #64
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    za vene niko do : http://www.kardiocentar.rs/o-kardio-centru ima centar u podgorici
    Zahvaljujem...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  15. #65
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Što sam vam reka ja ? Čoek je nagrađen u Brazil a đe neće kad samo to radi.

    https://www.facebook.com/pages/Centa...44201985666184
    Supruga je bila na redovnu godišnju kontrolu prije mjesec dana nakon uspješno obavljene operacije evo viđu nogeClick image for larger version. 

Name:	Vasilic pre.jpg 
Views:	238 
Size:	6.2 KB 
ID:	126093Click image for larger version. 

Name:	Vasilic posle.jpg 
Views:	323 
Size:	4.7 KB 
ID:	126094

  16. #66
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,875
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Choche koliko te placaju za ove reklame
    look right through me

  17. #67
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Daj , nemoj zajebavat, čuš...:ambivalence:

  18. #68
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    nemaju ga što zato plaćat, opučiše se od posla, ne bojim se da će ostati bez pacijenata...čovjek nema kad stizati, radi u NS, BG i u PG....ja i ne znam kad stiže
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #69
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    36
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovoj mojoj rekoše da kod Dragića počeše sa eliminacijom kapilara laserskom metodom eno poluđela hoće da joj to zbrišu a ja poluđeh od nje.
    Nije joj više dovoljno što joj ukloniše bolesne vene no bi sad te kapilarćiće ama ko ti to zagleda ženska glavo nema se šta viđet ne vrjedi joj govoriti
    Ponavlja da je to venska estetika ! Čuš VENSKA ESTETIKA pa valda je zdravlje najbitnije.

  20. #70
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ko je taj Dragić i dje se nalazi??
    this is pointless

  21. #71
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dragic je hirurg iz Novog Sada, a dolazi/o je u zgradu Maxima u ordinaciju....Bio sam kod njega, pregled 50e, operacija 1000e...to je bilo prije nekoliko godina...nisam se operisao...
    Nekoliko ljudi mi je predlozilo tretman sa pijavicama, one isisavaju krv i ubacuju korisne supstance za ciscenje krvi...Je li cuo ko dje ima to u CG da se odradi ?

  22. #72
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko kosta sad operacija kod njega ? Je li jos 1000e jedna noga ili 1500e ?

  23. #73
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    vele da je 1500 po nozi....znači 3000 obje noge...prvo je bilo 1000 oo nozi pa posle kao zavisi od vena, tj manje vena 1000 više vena 1500, a posle je bilo god obrneš 1500...ćak u tu cijenu ne ulazi taj prvi UZ tj kolor dopler od 50 eura plus što vadip nalaze krvi u dom zdrvlja...mada vele da mu je zabranjen rad i radi nezvanično, a znam da dr Musić i dr političar (zaboravih kako se zove) imaju ordinaciju i rade operacije laserom 1000 eura po nozi je kod nnjih....ali ne znam kako to rade! Dragić je super svi vele
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #74
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vele da je 1500 po nozi....znači 3000 obje noge...prvo je bilo 1000 oo nozi pa posle kao zavisi od vena, tj manje vena 1000 više vena 1500, a posle je bilo god obrneš 1500...ćak u tu cijenu ne ulazi taj prvi UZ tj kolor dopler od 50 eura plus što vadip nalaze krvi u dom zdrvlja...mada vele da mu je zabranjen rad i radi nezvanično, a znam da dr Musić i dr političar (zaboravih kako se zove) imaju ordinaciju i rade operacije laserom 1000 eura po nozi je kod nnjih....ali ne znam kako to rade! Dragić je super svi vele
    Што му је забрањен рад?

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Sate sate sate

  25. #75
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ali svi vele i sve rekla kazala, kako se frljate sa infrmacijama........... najnagradjivaniji je venski doktor u evropi i smislio je sam aparate i lasere za to, tolko o njemu, pa vi vidjite , rjesava ljudima sta ocete sa venama
    p.s. a neka vam se otkaci jedan tromb sa tih vena pa da vidite ..............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Problemi
    By Bugi in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 29
    Last Post: 23-08-07, 07:23
  2. Problemi sa IE-om
    By luka hn in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 04-11-05, 16:49
  3. MMS&SMS problemi...
    By hercules in forum Operatori
    Replies: 8
    Last Post: 15-10-05, 00:10
  4. Problemi!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 66
    Last Post: 30-08-05, 20:30
  5. Problemi ?
    By Stil Masivan in forum Internet
    Replies: 4
    Last Post: 16-08-05, 11:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •