Page 67 of 137 FirstFirst ... 175763646566676869707177117 ... LastLast
Results 1,651 to 1,675 of 3409

Thread: Novske Ćakule

  1. #1651
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    2,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa to je prestašno što su Srbijanci opet došli. Kako samo mogu? Žasu...Treba im proćerat familje što žive ođe..
    Oćemo bogate i kulturne goste kao što smo i mi sami!!
    Ća je život vengo fantažija!

  2. #1652
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne mozemo, strogo smo posveceni pamidora turizmu. Jos uvijek.
    One bogate i kulturne, moremo smjestit samo u Hungest i Banju. E da, i u Rivjeru.
    Samo, bogati i kulturni nece cevap s nogu, ili grand paradu ispod terase. A sto drugo imamo da ponudimo ?

    Trubace ?

    Nego, sjecate li se terena za mini golf kod Tople ?
    Kuglana u Plazi ?
    Hidrogliser na relaciji HN-DU ?

    Sad spremamo panoramski lift... Na slikama
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  3. #1653
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Juce vidjeh da su stolovi ocisceni, stajali su na terasi unutar kuce. Ko juce nije radio na setalistu, bolje da ne radi ni ljeti

    DoDo, jedna konobarica, sto god da joj porucis donjet ce ono sto nije poruceno. Razumijem, sludjena od guzve, ali svejedno, nije nacin. Nego evi ve komparacija jedna :
    DoDo : jedna kafa, 4 kugle sladoleda - 3.20 EUR
    Trebinje, kod 999 (ili tako nesto, robna kuca u centru), terasa : 6 kugli sladoleda, 2x neskafe, 3x flasirana negazirana soka, 1x loza, 1x kokta - 7 EUR.

    Bingo pitanje - gdje se najvise dere ?
    U Do-Dou je katastrofa usluga, skoro sam sjedao, cekao 15 minuta ne bi li mi neko prisao, cekao ali ne i docekao i otisao bez pica. A cijene u Trebinju su realne, takve bi i kod nas trebale biti, pa neka se vidi Mamula kad sjednes na Skver, lijepo je i u Trebinju pored rijeke. Iste su nabavne cijene i kod nas i kod njih ali nasima je vazda malo, gubalo ih....
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  4. #1654
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ne moze nikako Mamula da se vidi sa Skvera.

    \\
    OFL•GIC

  5. #1655
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Free bird View Post
    Pa to je prestašno što su Srbijanci opet došli. Kako samo mogu? Žasu...Treba im proćerat familje što žive ođe..
    Oćemo bogate i kulturne goste kao što smo i mi sami!!
    Daleko od toga... Barem meni nije to bio cilj, samo sam komentarisao da je to vjerovatno razlog za onoliku guzvu.

    Cijene jesu velike kad se sve uzme u obzir. Iskreno, ovo je prva godina da se mogu pozalit na uslugu u DoDou. Mislim da je to vise do toga sto imaju malo personala, kao i to sto su promijenili vecinu radnika. Ipak moram priznat da je stvarno ogromna buka ovih dana na Skveru (Nautica + Dodo), skoro pa je nesnosljivo.

    ---

    E sad...
    Iskreno, svi oni koji pljuju ovaj vid "turizma" koji mi imamo nemaju blage predstave o cemu pricaju. Ponuda nam je tako zalosna da mozemo samo biti sretni sto ima ikoga! Da ne pricam o tome da npr. u cijelom Herceg Novom niti jedna, jedina turisticka agencija nema u ponudi turisticki aranzman (aranzman, ne izlet!) koji je vezan za Herceg Novi. Pa sta dalje pricati o turizmu?

    Cekaj... Ajd sad Njivice, realno, sta ti smatras turizmom uopste? Koji bi to gosti tebe zadovoljili, odnosno koji gosti tebi ne bi predstavljali problem? Stecem utisak da ti, licno, nikad ne bi bio zadovoljan. Mada, mozda grijesim?

    Jos jednom. Za ponudu koju imamo i klijentela koju dobijamo je i previse nego dobra. Nije ni da nema "dobrih" gostiju, samo sto ih ne vidjamo jer su svi u npr. hotel Perli (barem je prosle godine Perla bio potpuno pun stranaca).
    Last edited by beat; 30-04-13 at 22:57.
    Imagination is everything.

  6. #1656
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Beat, ako procitas moj zadnji post (ili predzadnji) gdje sam pomenuo pitanje sjeca li se ko kuglane/mini golfa i sl.. bilo je u smislu da smo nekada imali sto ponuditi.
    Sad, mi nemamo sto ponuditi. Ali objektivno.
    Sta bi tebe privuklo sa puta kroz CG u Novi ?
    Sta neka agencija ima tebi da ponudi u novi, osim kvazi festivala ?
    Filmski samo sto nije ugasen, mimoza nije ni nalik sadrzajno onome sto je bila prije 15/20 godina.
    Fortifikaciju ne odrzavamo niti dajemo u ponudi.
    Divljina, vasariste dje god da krenes: autobuska, raskrsnica na toplu, igalo da ne pominjem.
    Moje misljenje je da HN uopste nije odrzavan za turizam, nego nabacan betonskim kreaturama u smislu stanova i poslovnih prostora bez ikakovg koncepta.
    Nema tematski park, nema panoramskih i oznacenih vidikovaca do kojih je lako doci, nema infrastrukture - putevi, parkinzi, voda, struja, kanalizacija. Za par godina, nas zaliv nece bit morski, no kanalizaciono jezero zahvaljujuci skracenoj cjevi ispusta od kolektora. (Projektovana cijev od Meljina ispusta na plicoj i blizoj koti, od ove cijevi koja ide od Forte Mara).
    Kakav turizam nama treba ? Onaj turizam, sto tjera gosta da ne osjeti da sve pare ostavlja ovdje u HN. Kroz razne programe zabave i animacije, a ne kroz kafu i cigaretu - sto btw ne ostaje nama, no ide uglavnom van HN.
    Ponavljam, ovo sto sad ima HN, nema veze sa turizmom. A to sto se odredjini pozivaju na turizam u HN, pokazuje u cemu ili od cega se prave da zive. Ovo sve je vec receno N puta.
    Ja ne mogu da biram gosta, kao ni mi koji zivimo ovdje. Ali, valjda, bi vise jednom trebalo neko ili nekoliko njih da dobro odgovara za to sto je HN dosao do toga sto nema sto ponuditi (iako su neki kupili onu plaketu najbolje destinacije....). I da se zna ko za sta odgovara, i da se zna sta je cilj a sta je promasaj. Ovako, svi vide uspjeh i onda ga navode, iako ja ne vidim niti osjecam rezutlate.
    Kazes gostu imamo stealistu koje je idealno za poboljsanje krvne slike, a onda on se sklanja od automobila i nailazi na rostilj pod nos.
    Kazes imamo banjski turizam, a ono se svodi na penzionere koji po sili dolaze (ne zato sto im se mili) i na koje mljackas blato koje je izgubilo mineralno svojstvo.
    Kazes imamo visoki turizam, a ono imamo jedan hotel ? Ajd neka bude dva. Ja hotel samtram objektom sa vise od sto/dvjesta soba, a ne sa 15 sobicka, koji imaju svoj parking, svoj izlaz na more.
    Je li ko bio recimo u Terme Catez, ili Tuheljske Toplice ? U sred nicega, ti imas akva park, imas korektan spa centar, fine staze za biciklizam i setnju, ogroman parking, izlete po zamkovima sa tematskim vecerama, pravi kongresni turizam (mozes dovest bilo kakvu grupu od 15 do 150 ljudi za bilo sto). Dakle, oni su imali brdo i neku ravnicu uokolo, satro izvor mineralne vode (mineralna je koliko i sutorina kad nabuja). Mi imamo more, setaliste, tvrdjave i opet nemamo ponudu! I vicemo na sva usta kako jedva cekamo sezonu, a onda objektivno traje 2 mjeseca.
    I onda se uposljavaju sezonski radnici, koji su vecinom izvan opstine HN. I to je tema za ogromnu diskusiju, i za to ko treba da odgovara za takvo stanje.
    Uglavnom, ova moja pisanija, niti ce sto promjeniti, niti nasa diskusija.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  7. #1657
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    U Do-Dou je katastrofa usluga, skoro sam sjedao, cekao 15 minuta ne bi li mi neko prisao, cekao ali ne i docekao i otisao bez pica. A cijene u Trebinju su realne, takve bi i kod nas trebale biti, pa neka se vidi Mamula kad sjednes na Skver, lijepo je i u Trebinju pored rijeke. Iste su nabavne cijene i kod nas i kod njih ali nasima je vazda malo, gubalo ih....
    Do-Do je bas smijesan lokal,oni neznaju neke osnovne stvari.Rade samo zato sto imaju najbolji izbor sladoleda u Novom.Jedva cekam da se otvori Jadran(Sport Caffe) barem covjek ima dje fino sjednut a i imaju najljepsu terasu u citavom Novom.

  8. #1658
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    U Do-Dou je katastrofa usluga, skoro sam sjedao, cekao 15 minuta ne bi li mi neko prisao, cekao ali ne i docekao i otisao bez pica. A cijene u Trebinju su realne, takve bi i kod nas trebale biti, pa neka se vidi Mamula kad sjednes na Skver, lijepo je i u Trebinju pored rijeke. Iste su nabavne cijene i kod nas i kod njih ali nasima je vazda malo, gubalo ih....
    Jesu kod nas nerealne cijene s tim se slazem,al brate nije isto sjedat u Trebinje pored rijeke i u HN na Skver.

  9. #1659
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ti ne odgovaram na sve pojedinacno jer bi ovo preraslo u ogroman post...

    Njivice, sve ja to tebe shvatam u potpunosti, a iskreno sumnjam da ikome "prija' ovakav vid turizma. Meni prvom ne, pogotovo jer sam dosao iz "krajeva" gdje se stvarno praktikuje dobra turisticka praksa.

    Jedino sto ne shvatam jeste kako ti uopste mozes i da zamislis da je i 20% toga o cemu pricas ostvarivo, pogotovo u Herceg Novom? To o cemu ti pricas je daleka buducnost za kompletnu Crnu Goru, a ne samo Herceg Novi. Crna Gora sama po sebi moze samo da sanja (za uslove koje imamo trenutno)o bilo kakvoj varijanit "visokog turizma", nebitno dal' se radi o Budvi, Herceg Novom, ili o nekom drugom mjestu. Krenimo samo od toga da nit 5% Crne Gore nije valorizovano a kamoli sta drugo...

    Eh da... I kada je to Herceg Novi imao nesto vise od ovoga sto trenutno nudi? Sedeamdesetih godina, ili?
    Last edited by beat; 02-05-13 at 14:04.
    Imagination is everything.

  10. #1660
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Poslije ovih napacenih ratnih godina, ja ne vjerujem da je nesto od ovoga ostvarivo za 1 godinu. Ali, sa jasnim ciljem, realnom strategijom (dakle ne maglama i mastom), mnoge stvari se mogu popraviti nabolje u periodu od 5 - 10 godina, i to drasticno.

    Ne tolerisem opravdanja Crna Gora, Budva ili ostalo. Tolerisem kad neko kaze da zna da proba. Ako ne ide, hvala dovidjenja vrati malo onoga sto si uzeo. Ako ide, ide! Stajanje godi samo grupici malobrojnih koja se ubije da dokaze da se nesto desava ali se nista ne mjenja na bolje.

    Naravno, do nekog ovakvog nacina razmisljanja, doci ce tek onog momenta kad bude prekasno. Kad se bude skontalo, da se moze raspolagati samo onim sto se ima. A ono sto smo imali, unistili su ovi sto nisu znali sta imaju, dajuci ovima koji ne znaju da cuvaju malo vode na dlanu.

    Kako je HN nekad mogao da sija na mapi turizma u staroj jugi, a sad na ovoj maloj mapi CG samo sto ga nisu g****a pokrili?

    Ostvarivo je kad sitni interesi budu pojedeni. Ali sitni smo u razmisljanjima, pametni u kuknjavi i aventi u prljavim rabotama. Dakle, sitni interesi ce i ostati zvjezda vodilja i na moru i u CG. Dok, sve ne porusi zemljotres il cunami.

    Tuzno i ruzno. Drugacije nece ic.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  11. #1661
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Kako je HN nekad mogao da sija na mapi turizma u staroj jugi, a sad na ovoj maloj mapi CG samo sto ga nisu g****a pokrili?
    Dal' je nekada bilo bolje nego danas? Definitivno jeste, i to mnogo bolje, al' Herceg Novi nikada nije bio nit blizu tome kakvim ga se ti sjecas ("sijao na mapi turizma"), barem ne od osamdesetih. Cinjenica je takodje da su mnogi drugi turisticki gradovi prije 90-ih imali mnogo bolje razvijen turizam nego danas.

    Jos pominjes kako i ovo sto dobijamo od gostiju ne ide gradu... Vjerovatno bi islo gradu da se izgradi 10 hotela, jel' da? Bila bi ista situacija, ne zivimo vise u komunizmu, sve je privatno, a jos je gore kad to privatno ode strancima kao u slucaju Njivica i Hunguesta...

    Definitivno treba krenuti naprijed, sa time se apsolutno slazem, al' ipak treba i prilagoditi ocekivanja (tvoja su npr. apsolutno nerealna). Medjutim, problem je sto se nalazimo u drzavi gdje je sve u apsolutnom haosu pa samim tim se, izgleda ni ne treba nadati previse. Nisu toliki problem nit hoteli, koliki problem su osnovne stvari tipa voda,realne cijene avio karata (hello! Oslo - Tivat prije dvije godine 1100 eu u jednom pravcu, Oslo - Dubrovnik 180 u oba, kraj avgusta...), ili nedostatak paket aranzmana (bolje reci NEPOSTOJANJE). Nama treba 20 godina dobrog rada da se od Crne Gore napravi "drzava turizma", al' kad se sagleda kakve sve probleme imamo pored loseg turizma...


    ---

    Meni iskreno izgleda nepojmljivo zasto bi iko iz Srbije/Bosne uopste i dosao na ljetovanje bilo gdje u Crnu Goru kad za iste pare (u mnogim slucajevima za manje) moze da ode na mnogo bolja i interesantnija mjesta (od HR do sta god, Grcke, Turske, Tunisa, nije nit bitno). Jel' neko uopste gledao cijene soba u Hunguestu, ili Njivicama zadnjih par godina? Cijene su apsolutno prevelike, a opet su oba hotela skoro pa puna jun i jul (meni licno ne shvatljivo tko tamo uopste odsjeda).
    Last edited by beat; 02-05-13 at 15:41.
    Imagination is everything.

  12. #1662
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,100
    Thanks Thanks Given 
    1,295
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BigWolf View Post
    Auuuauuuu vidjeh malo prije kroz grad... seta sa psom neka fitness mlada dama... izvajana prelijepo... Gospode boze, pa u ovaj grad jos ima zgodnih zena...:distracted:
    vrijeme je da se nabavi neki dzukac
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  13. #1663
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,185
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,300
    Thanked in
    2,005 Posts

    Default

    Čujem da postajemo lokacija za par scena nekog filmića sa čika Brosnanom.

    Edit: Navodno ovaj film.

    http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3721...prilu-u-Srbiji
    Last edited by starwalker; 05-05-13 at 21:04.
    The more things change, the more they stay the same.

  14. #1664
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,100
    Thanks Thanks Given 
    1,295
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    da da, navodno je dnevnica 40evraH za staziranje..
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  15. #1665
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shadow'91 View Post
    vrijeme je da se nabavi neki dzukac
    Nema potrebe, dovoljno je neka macka uzevsi u obzir da sve setaju nesto poput OVOGA.
    Imagination is everything.

  16. #1666
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    @beat: ako nesto stvaras godinama, obicno je dovoljno dosta krace vrijeme da to sto si stvarao ode po zlu. Cijenis da je potrebno 20 godina ? Ako je potrebno, nije problem. Imamo svo vrijeme ovog svijeta
    Taman, da zavrsimo magistralu, obilaznicu, uredimo setaliste, postavimo kompletni kanalizacioni sistem na noge i to tako da pojede ovaj sto sad stavljaju...
    Sta je problem ? Pare i nerad. Pare i pohlepa. Pare i bezobrazluk. Ima li jos sta ?
    Gost dodje : oderes ga na parking, na casu vode, sladoled, kafu.

    Sta on dobije : Vodu koju ne smije da pije, sobu nad septickom jamom koja obavezno procuri u spicu "sezone", akumuliranu distorziju svakakvih drekavaca u vecernjim satima, traktor koji bi da ga pregazi dok on seta po promenadi, barka sa ubistvenom najavom/reklamom koja hoce da ga prepila dok se on izlezava u vodi na ~25m od obale, od konobara ni traga ni za lijek naidje redovno kad ustajes sa stola pri cemu ga isti strelja sto se jos nije odlucio na porudzbinu, trka kapetana brodica na prilazu mulu kad bukvalno preskacu jedan preko drugog ne bi li gosta oberucke utrpali u bas njihovu jahticu od 12m

    Sta bi gost htio (vjerovatno za svoje pare) : malo da obidje znamenitosti (koje imamo), da se procunja tu i tamo uvece - proba nesto sto bas nema kuci ili negdje drugo gdje je isao bilo u smislu diskoteke ili hrane ili muzeja, da se odmori i da mu ne bude nista tesko kad se vrati sa odmora.

    Kad sam rekao da je Novi sijao na mapi stare juge, mislio sam u kontekstu poredjenja sa sadasnjim stanjem u turizmu. U nekadasnjoj jugi na pomen Novoga imas tvrdjave i cuvenu diskoteku u Njivicama kod starijih ljudi. I naravno, konstataciju da HN nije imao plazu i da su se ljudi stvarno ljecili u vojnoj bolnici ili staroj banji. Opet, Novi je bio na mapi.

    Sad, Novi maltene svi vide grad gdje dodju Srbi, gdje se vijori srpska zastava, gdje je Ceca drzala koncert pored groblja, gdje vasar traje i u Djenovice i u Baosice i u Igalu od jutra do sjutra u toku ljeta. Novi dobija sliku vasara. Asocijacija na vasar mi je Sabacki vasar, gdje se gaca po blatu, vrti pecenje na gril, vristi glasovita junica iz svakoga satora itd... Sabacki vasar traje nekih 10 dana, sezona u Novome se sa 6 mjeseci spustila na mjesec i po, eto jos malo pa ce stvarno bit vasar. Razlika je samo u tajmingu.

    I sad, neko treba da kaze, propada cijela CG pa tako i HN propada. Pa jeste, slazem se. Ali, Novi je dozvolio sebi da se unisti. Dotle, da nam je potrebna kombinacija cunamija i zemljotresa u glavu, i to mnogima.
    Da se Novi nije ovoliko dozidjivao i dogradjivao, da su se hoteli odrzavali na neophodni minimum, pa opet bi se nesto moglo reci - tj da samo sacuvali dusu i mirnocu ovog grada. I to bi se po mom vidjenju mnogo vise cjenilo, nego ovo sadasnje stanje.

    A sad aktuelno i akutno pitanje : Opet je krenula glasna muzika da se cuje uvece. Ko je sada nadlezan za to ? SUP ili Komunalna ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  17. #1667
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Edit

    ----

    Predug post sam bio napisao, al' ga obrisah. Beskorisna je tematika (na zalost).
    Last edited by beat; 06-05-13 at 22:34.
    Imagination is everything.

  18. #1668
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Jeste beskorisna, ali ne iz razloga sto je losa, naprotiv. Problem je kome pisete? Ja jedva da sam nesto procitao, ali ne iz razloga sto nesto grijesite, vec mi je bilo dosadno. Dosadno iz razloga sto se deceniju pise na ovom forumu o tome. I ja sam pisao, ali zapitas se kome? Nije poenta da pricam Peru i Djuru sa foruma koji me razumiju i slazu se sa mojim vizijama, vec nekom ko ima politicke volje.

    Prije mjesec dva sam se skoro pa samostalno pozvao na radionicu u opstini, koju je organizovalo ministarstvo odrzivog razvoja i turizma, a tice se regionalnog prostornog plana (nabildovan prostorni plan morsko dobro), koji zahvata i nasu primorsku opstinu. Bilo je oko dvadesetak ljudi iz opstine, kao i nekoliko ljudi van nje. Da ne prepricavam o cemu se sve to radi (moze se valjda zakljuciti iz ovoga prostorni plan), napisacu meni najbolju situaciju. Prostorni planer koji je zaduzen za vodjenje projekta, nakon zustre rasprave kakvu viziju jedan grad treba da ima, govori da se sve to moze postici ako postoji politicka volja, politicka volja koja ce natjerati ljude u opstini koji odlucuju da promijene nesto. U tom je trenutku prekida jedan momak, ustaje i govori: Izvinjavam se sto Vas prekidam, ali ja sam se okrenuo u ovoj sali dje smo se okupili i ne vidim ni jednog sekretara, nacelnika, potpresednika, a ipak njihova politicka volja je najbitnija da se nesto uradi povodom ovoga. Ja sam poslije ovoga izasao, jer jednostavno nema poente.
    \\
    OFL•GIC

  19. #1669
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Kandiduj se, dušo. Ko će bolje od Druga Tita da vodi HN?
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  20. #1670
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Je li fakat da je Mandic vidjen danas na stradi kako pokazuje dje da se ucrtava parking mjestu, pod Titovu vilu ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  21. #1671
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    425
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Jedino sto sam danas vidio da se crtalo po ulici jesu "crne tacke" na asfaltu. Valjda ce da ih krpe.

    Send from Tapatalk
    \\
    OFL•GIC

  22. #1672
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Krpili su danas rupe na obali,dio od Vile Aleksandar prema Blizankama. Nisu nista stavili preko tog svijezeg betona,no ostavili to da ljudi gaze.Nasa posla

  23. #1673
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    PG/HN
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce li uspjeti da srede setaliste skroz do meljina prije sezone ? U meljine je uzas,sve prekopano do bolnice se moze normalno posle...uzas... !

  24. #1674
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,086
    Thanks Thanks Given 
    2,213
    Thanks Thanks Received 
    2,371
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Ja nijesam znala to za setaliste u Meljine, imali smo neku noc glavu slomiti

  25. #1675
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A zato predvece setaca put Njivica, moze se organizovat kaki miting.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

Page 67 of 137 FirstFirst ... 175763646566676869707177117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Kotorske ćakule
    By jokac in forum Primorski
    Replies: 115
    Last Post: 30-06-22, 15:09
  2. Replies: 44
    Last Post: 03-03-17, 14:34
  3. PomoĆĆĆĆ
    By kaskiee in forum Android
    Replies: 0
    Last Post: 23-11-12, 22:09
  4. Replies: 6
    Last Post: 23-09-10, 22:14
  5. Replies: 4
    Last Post: 23-11-06, 03:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •