Page 63 of 137 FirstFirst ... 135359606162636465666773113 ... LastLast
Results 1,551 to 1,575 of 3411

Thread: Novske Ćakule

  1. #1551
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne izvlaci rijeci iz konteksta, nisam rekao da ne treba komentarisati vec da odje nije pravo mjesto za kometare tipa: kako ovo, kako ono, zasto nije ovako, zasto nije onako, a trebalo je ovako, trebalo je ovako, ovo nista ne valja, ja znam bolje. Ako znate bolje, hajde pokrenite se, organizujte se, uradite nesto, ne pametujte odje cio dan.

  2. #1552
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brajan992 View Post
    Ne izvlaci rijeci iz konteksta, nisam rekao da ne treba komentarisati vec da odje nije pravo mjesto za kometare tipa: kako ovo, kako ono, zasto nije ovako, zasto nije onako, a trebalo je ovako, trebalo je ovako, ovo nista ne valja, ja znam bolje. Ako znate bolje, hajde pokrenite se, organizujte se, uradite nesto, ne pametujte odje cio dan.

    Da dizemo revoluciju?
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  3. #1553
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Za pocetak, bice dovoljno da odete do one djece u Bijelu, i kupite im po sto grama cokolade.

  4. #1554
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,073
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Znaci sa table dodjosmo do dijece u Bijeloj? Odlicno.
    \\
    OFL•GIC

  5. #1555
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brajan992 View Post
    Za pocetak, bice dovoljno da odete do one djece u Bijelu, i kupite im po sto grama cokolade.
    Kad ti podjes i poneses i mi cemo za tobom...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  6. #1556
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brajan992 View Post
    Kako mi ovako u pola noci znate dignut nerv to je zalosno. Pa kako ga crno nece zastiti, pitaj boga koliko je to drvo staro, sta treba, u avgust kad dodju oni bosanci iz Trebinja da se poslazu ispod njega, kao sto i imaju obicaj i da ga devastiraju kako samo turisti znaju. Sigurno je postojao razlog sto su tu tablu tu stavili. Ne vjerujem da im je bio cef da je kace bez potrebe.
    To je isto kao da pitate, sto su postavili one kamene stubice oko najstarije masline u Bar, postojao je razlog, primjetili su da se djeca koja dolaze sa eksurzijama penju po njemu, da ga unistavaju i tako bar pokusali da je koliko koliko toliko obezbjede.
    Tako su vjerovatno i ovaj eukaliptus, Mozda je moglo drugacije da se odradi, sa nekom tablom stavljenom na stub ili nesto slicno, ali to je stvar komunalnog i njihovih mogucnosti, kako god bolje ista nego nista.

    Samo filozofirate, kukate i sve vam smeta, aman, ako vam toliko sve smeta, i znate i mozete bolje, angazujte se, hvala bogu sada ima ovih nevladinih organizacija koliko vam srcu milo, ne prosipajte pamet odje.
    Sto se nerviras oko bzv stvari,ne valja ti to.
    Treba da se zastiti,a ovako ga sacuvat sigurno nece.
    Dolaze tu i Hercegovci i Srbijanci ne vidim da je drvetu jos ista bilo,prije cemo ga mi unistit kao sto sve unistimo.
    Razlog postoji,al stavit tablu na drvo i ocekivat da ce se drvo sacuvat samo,a pritom ga ne ogradit je stvarno smijesno.
    Last edited by Randy Orton; 14-02-13 at 17:45.

  7. #1557
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Kad ti podjes i poneses i mi cemo za tobom...
    Moze dogovor, u julu vas zovem kad se spustim u Herceg Novi ili ranije zavisi kad cu kuci poci i da se skupimo i da kupi ko koliko moze, i da ponese sta mu ne treba od igracaka ili stvari i da podjemo do doma u Bijelu?

  8. #1558
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brajan992 View Post
    Moze dogovor, u julu vas zovem kad se spustim u Herceg Novi ili ranije zavisi kad cu kuci poci i da se skupimo i da kupi ko koliko moze, i da ponese sta mu ne treba od igracaka ili stvari i da podjemo do doma u Bijelu?
    Moze...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  9. #1559
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Epizoda oko donacija Domu u Bijeloj :

    jedne godine (skorije) covjeku rodio grejp nenormalno, nije mogao sam sa svojom familijom i prijateljima kojima je djelio sakom i kapom, da potrosi. Dogovori se sa zenom da nesto daju Domu u Bijelu, da ne propadne od stajanja u garazi. Izdvoji on oko 100 kg grejpa, pozove Dom i kaze da ima za njih grejp i da ne trazi nista zauzvrat nego da samo neko naidje i pokupi. Sekretarica mu kaze da nema ko da pokupi i da ako moze on donese. Ajd, kad sam vec nakanio da doniram (pomisli on), nek im bude pa cu odnjeti. On ode u Bijelu, dodje do vrata trazi nekoga. Naidje domar, objasni covjek domaru sta je dogovorio sa sekretaricom, i domar mu pokaze vrata i kaze spusti tu. Covjek sam istovari iz auta kod vrata, nigdje nikoga, ceka on 10-ak minuta da bude siguran da ce to primiti onaj kome je to naumio, nigdje nikoga. Domar nestao. Vise prekipi covjeku i ode. Ostavi grejp na vratima, i kaze, vise ni cent im nece donirat.

    Djeci cokoladu da doniraju, a kad im doniras voce, svi u jamu.

    Pazite se doniranja...
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  10. #1560
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,073
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Cekamo te!

    Da brajan ne kaze kako se odje samo palamudi o tome kako moze bit, moram da pohvalim nepoznatu personu koja je zamijenila kultnu zutu, morem pojedenu ogradu, sa novom i kvalitetnijom. Nazalost da ne bude sve super u ovom postu, more je jos jednom pokazalo svoju moc i slomilo skale kod vojnickih banja.

    Send from Tapatalk
    \\
    OFL•GIC

  11. #1561
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam potpuno ozbiljan po pitanju donacija, vala kad mogu pojedine organizacije da im spremaju torte mozemo i mi da odvojimo po dvije majice, i po kutiju keksa, to bi bio jedan simbolican cin, ali opet vjerujem da ce im znacit. Ja sam za, iskreno se nadam da necete ovo na sprdnju ocerat pa da nista ne bude od svega.

    Sto se tice palamudjenja odje, buidite iskreni i prelistajte thread malo unazad i recite ima li ijedan post koji kaze nesto pozitvno o ovome gradu, sve nesto negativno, kao da smo najveci gabelji na svijetu.

  12. #1562
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brajan992 View Post
    Ja sam potpuno ozbiljan po pitanju donacija, vala kad mogu pojedine organizacije da im spremaju torte mozemo i mi da odvojimo po dvije majice, i po kutiju keksa, to bi bio jedan simbolican cin, ali opet vjerujem da ce im znacit. Ja sam za, iskreno se nadam da necete ovo na sprdnju ocerat pa da nista ne bude od svega.

    Sto se tice palamudjenja odje, buidite iskreni i prelistajte thread malo unazad i recite ima li ijedan post koji kaze nesto pozitvno o ovome gradu, sve nesto negativno, kao da smo najveci gabelji na svijetu.
    Pozitivno? Ma nema ni pozitivno ni negativno,(mada ima ovog negativno),grad je prsnuo, nije mi jasno kako to ne vidis. Evo sto bih ja sa trgom, bila bi dobra stvar kad bi se one silne banke posenule sa trga, kad bi se napravio u staroj robnoj kuci neki mini trzni centar i kad se parking ne bi placao. Nema vise ni onih pasa lutalica koji su nekad jezdili trgom...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  13. #1563
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

  14. #1564
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,126
    Thanks Thanks Given 
    1,314
    Thanks Thanks Received 
    291
    Thanked in
    149 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Pozitivno? Ma nema ni pozitivno ni negativno,(mada ima ovog negativno),grad je prsnuo, nije mi jasno kako to ne vidis. Evo sto bih ja sa trgom, bila bi dobra stvar kad bi se one silne banke posenule sa trga, kad bi se napravio u staroj robnoj kuci neki mini trzni centar i kad se parking ne bi placao. Nema vise ni onih pasa lutalica koji su nekad jezdili trgom...
    Dobro velis, pogotovo ovo za trg. Sve banka na banku, imamo ih vise no Svajcarska.
    Volio bi i ja da parking bude dzabe kao nekada, ali nema srece od toga, previse je para u igri pogotovo ljeti.
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  15. #1565
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    905
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste, kao nekada... kada se sjetim, da nemam dje parkirat u sred zime.

    Danas svaka uboga porodica u ovom priobalnom selu ima bar 2 automobila.

    Treba parking da se naplacuje, a od tih para da se grade nova parking mjesta.

  16. #1566
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da mi je znat dje ce gradit ta nova parking mjesta, ponton jedino u more da postave pa na njega da ih mecu.
    Bako, jebeš li što?

  17. #1567
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Velikoj legendi Starog grada-Ljubisi Savicu srecan rodjendan zelimo! Da nam je ziv i zdrav i jos 100 godina trojke glavom pogadjao! i opet, iz Londona tvoji znas ti dobro koji! Tihi & Prle

  18. #1568
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zna li iko ima li se dje u HN naci soba jeftinije van sezone konkretno od pocetka marta,ako ko sta zna zamolio bi da mi javite na pm unapred hvala...

  19. #1569
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    3,296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    Velikoj legendi Starog grada-Ljubisi Savicu srecan rodjendan zelimo! Da nam je ziv i zdrav i jos 100 godina trojke glavom pogadjao! i opet, iz Londona tvoji znas ti dobro koji! Tihi & Prle

    Ajoj, zaboravih na nj ove godine! Nego nadam se da ce organizovat zurku, disko varijanta sa paljenjem i gasenjem svjetala.
    Poljubicu ga za tebe kad ga vidim. U celo, zna se.
    Zasto on nema grafit???

  20. #1570
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ova kisa danas, bas sipa.

    Nego, danas napravih ovu sliku, evo prije 15 min, i dalje ne mogu da skontam, zar je moguce da ovoliko vode HN propusti u more, bez ikave upotrebe ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  21. #1571
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Bas steta da se ta voda ne iskoristi.Da imaju imalo mozga mogo bi se zimi HN i KO snadbjevat vodom iz Sopota,ali zasto kad mozemo kupit od Hercegovaca.

  22. #1572
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    ZA TRI GODINE ZNAČAJNO SMANJEN BROJ PASA LUTALICA

    U Komunalnoj policiji, posredstvom call-centra, tokom februara su primili četiri prijave koje se odnose na pse lutalice.U prošloj godini sa naših ulica, uklonjeno je preko stotinu pasa lutalica, smješteni su u Azil za napuštene životinje na Dizdarici.


    Prema nalogu Komunalne policije, radnici gradske „Čistoće“ uklonili su pse koji su se okupljali kod Instituta u Igalu, u ulici Spasića i Mašare, na Mojdeškom putu i drugim mjestima.Od otvaranja Azila prije tri godine, upola je smanjen broj pasa lutalica u našem gradu. Ipak, ovom pitanju posvećuju posebnu pažnju, a naročito u pripremi turističke sezone. Vlasnike upozoravaju na pravilno držanje kućnih ljubimaca, shodno Odluci o uslovima držanja pasa, na teritoriji Opštine.Zakon o komunalnim djelatnostima striktno je propisao način držanja i čuvanja kućnih ljubimaca,potvrdio je načelnik Komnalne policije Zoran Bijelić.

  23. #1573
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    kotor
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    novljani, raspada vam se grad... bio sam tamo par puta i nema se covjek dje parkirat a i sve je full smeca.

  24. #1574
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default

    Kaže jedan Kotoranin..
    The more things change, the more they stay the same.

  25. #1575
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

Page 63 of 137 FirstFirst ... 135359606162636465666773113 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Kotorske ćakule
    By jokac in forum Primorski
    Replies: 115
    Last Post: 30-06-22, 15:09
  2. Replies: 44
    Last Post: 03-03-17, 14:34
  3. PomoĆĆĆĆ
    By kaskiee in forum Android
    Replies: 0
    Last Post: 23-11-12, 22:09
  4. Replies: 6
    Last Post: 23-09-10, 22:14
  5. Replies: 4
    Last Post: 23-11-06, 03:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •