Page 6 of 137 FirstFirst ... 23456789101656106 ... LastLast
Results 126 to 150 of 3411

Thread: Novske Ćakule

  1. #126
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    novski mentalitet...ko,dje,kako i sa kim...kako vas ne mrzi da pricate price u koje ni sami ne vjerujete ili niste sigurni...mislim na gradonacelnika i te glupe price oko tih zena,posto isapade da ih ima vise...iskreno ne znam covjeka licno niti imam razloga da ga branim ali od tih novskih provjerenih cakula mi se :burp: ...klasican vid malogradjanstine i na potpuno pogresan nacin lijecenje dosade...

  2. #127
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    HMM... bogami stari, ako je to istina , pa ako jos ima ljubavnicu kao sto se implicira, ne znam sto to ne bi smjeli da komentarisemo??
    Jesi li mu ti neki rod ili mozda si mu zstupnik?? HHhhahhah.. Bolje kazat ne znam i za vrsit pricu, a ovako i ti lijecis svoju dosadu nista bolje nego ostali ovdje
    Please alowe me to introduce myself.......

  3. #128
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E da, evo nove ljepote, ne znam smijat li se ili ne. Vjerovatno svi mozete pretpostaviti koliko sajtova ima u vezi Herceg-Novog. Ali pogledajte ovaj :
    http://www.herceg-novi.me/
    Nesto cirilica nesto latinica, ali nikako engleski jezik dostupan (mislim se da ce sajt na ruskom biti dostupniji od engleske verzije). Dakle standardizacija, nesto nije odradjena. Ajmo dalje. Kliknete na bespravnu gradnju, i dobijete ovaj link :
    http://www.herceg-novi.co.me/index1....dule=1&menu=55
    A da stvar bude ljepsa, svi se sjecamo kako je tekla stvar oko ovijeh silosa. Bar koliko toliko. Ajmo dalje. Na dnu te iste strane, jedna tako losa fotomontaza da to nije normalno, da jednostavno bode oci. I pazite, to sve pod aminom Opstine. I to pise na engleskom na dnu strane :
    The contents are the responsibility of the municipality of Herceg Novi.
    To je samo, cini mi se, vrh ledenog brijega, nekako ofrlj (to je isto neki zargon) uradjen sajt. A opet pogledajte na dnu strane sta pise, ko je omogucio izradu tog isto sajta. Pregledajte malo, da ne navodim jos tako bezobzirnih propusta (oni koji dizajneri i lica koja se prezentuju ne smiju sebi dozvoliti tako sto).
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  4. #129
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    a tako ti je to stari kada neko drugi placa
    dogovorili se da im neko sklepa sajt za neke sitne pare, a ostatak da podjele medjusobno... :P
    Please alowe me to introduce myself.......

  5. #130
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    E da, evo nove ljepote, ne znam smijat li se ili ne. Vjerovatno svi mozete pretpostaviti koliko sajtova ima u vezi Herceg-Novog. Ali pogledajte ovaj :
    http://www.herceg-novi.me/
    Nesto cirilica nesto latinica, ali nikako engleski jezik dostupan (mislim se da ce sajt na ruskom biti dostupniji od engleske verzije). Dakle standardizacija, nesto nije odradjena. Ajmo dalje. Kliknete na bespravnu gradnju, i dobijete ovaj link :
    http://www.herceg-novi.co.me/index1....dule=1&menu=55
    A da stvar bude ljepsa, svi se sjecamo kako je tekla stvar oko ovijeh silosa. Bar koliko toliko. Ajmo dalje. Na dnu te iste strane, jedna tako losa fotomontaza da to nije normalno, da jednostavno bode oci. I pazite, to sve pod aminom Opstine. I to pise na engleskom na dnu strane :
    The contents are the responsibility of the municipality of Herceg Novi.
    To je samo, cini mi se, vrh ledenog brijega, nekako ofrlj (to je isto neki zargon) uradjen sajt. A opet pogledajte na dnu strane sta pise, ko je omogucio izradu tog isto sajta. Pregledajte malo, da ne navodim jos tako bezobzirnih propusta (oni koji dizajneri i lica koja se prezentuju ne smiju sebi dozvoliti tako sto).
    tragi-komicno....taman si dobro rekao, ne znam da li da se smijem, ili da placem.
    <--- leuk

  6. #131
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    HMM... bogami stari, ako je to istina , pa ako jos ima ljubavnicu kao sto se implicira, ne znam sto to ne bi smjeli da komentarisemo??
    Jesi li mu ti neki rod ili mozda si mu zstupnik?? HHhhahhah.. Bolje kazat ne znam i za vrsit pricu, a ovako i ti lijecis svoju dosadu nista bolje nego ostali ovdje
    kao sto rekoh ne znam covjeka licno i nemam ama bas nikakav razlog da ga branim...isto tako mi je skroz primitivno da se razglaba o privatnom i intimnom zivotu tog covjeka u gradsku kafanu ili odje na forumu...ne samo njega nego bilo koga...posto su obicno te cakule plod maste dvije tetke koje lijece dosadu...ipak ovo citaju ljudi i kao sto si ti mene prozvao da su mu rodjak ili sta god,tako se moze nac neko ko ce procitat ovo ko mu je stvarno nesto i moze lako doc do malo neprijatnijih stvari..
    Last edited by karacha; 21-06-10 at 13:30.

  7. #132
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    pa ono , ja te ne znam, mozda mu i jesi rodjak
    I okle ti znas da on nema neku tamo? Doduse ne znam ni ja da ima , ali to je sve u domenu nagadjanja..
    A ko cita, pa nek cita, a sto ce vjerovat, pa valjda svojim ocima ?
    Please alowe me to introduce myself.......

  8. #133
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zato sto je i moje drustvo bilo jednom na tapetu tetaka iz graCke...i nisam mogao da se nacudim odakle nekome toliko maste da smislja takve detalje koji nemaju veze sa realnoscu...zato i kazem...novski mentalitet...samo se gleda u tudje dvoriste...

  9. #134
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gospodin gradonacelnik je javna licnost i kao takav podlozan je komentarima i ćakulama . Gospodin gradonacelnik JESTE u intimnoj vezi sa jednom, ajde da Vam je i priblizim, nastavnicom OŠ Dašo Pavičić. Tu vezu podržava i protežira njena najbolja prijateljica, gospođa Božović. Možete njih dvije uvijek vidjeti zajedno. Da li je tu nešto loše ? Nije !!! Oboje imaju pravo na svoj intimni život.

  10. #135
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa izgleda da nema covjek pravo na intiman zivot...gradska kafana=kurir!pi!jesi ih ti ikad vidio zajedno?

  11. #136
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    E pa masala Eto sada znamo sve , i sto je i gdje je, i ko je cuva i drzi im svjecu ..
    E moj karacha, mali je grad novi, sve se zna, ocigledno..
    Zao mi je samo ako si bio predmet cakula, pogotovo ako su bile neopravdane. A sto se tice dragog na gradonačelnika, pa izgleda da je ova infomracija poprilično provjerena
    Please alowe me to introduce myself.......

  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Čuo sam ja razne priče o momcima sa karače. Kako treba izbjegavati taj kraj poslije 23:00 h . Svašta se dešava ... hahahahah


    Aooooo, puštite čovjeka da šega, što vam je ! hahaha

  13. #138
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    strasna je prica bila...da mi je samo vidjet te gospodje drage kako izmisle takve detalje...mogle su slobodno romane poxet da pisu...masta im je na nivou...

  14. #139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ao brate, što ti je, zezam se pobro.

    Ljudi, ne trebate izbjegavati karaču ni u kom slučaju.

  15. #140
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma opusteno bate...uspijeh i srecu ti nece nikad oprostit...mogu samo da se saviju i da smrde u tu gradsku ionako nece nikad mrcit preko kamenara...

  16. #141
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    eee taman, tako , dobvro si im rekao
    Please alowe me to introduce myself.......

  17. #142
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kad smo vec kod cakulanja, kako ovo oko pauka funkcionise ? Nesto vidim preko dana neki pauk kako se vrzma po gradu, ali ne znam ciji je i po kom principu nosi (da li je to onaj policijiski koji nosi nepropisno parkirane ili je to onaj agencijski koji nosi propisno parkirane a neplatise ili tako nesto).
    Uostalom, i dalje ne znam kako je ovo zakonski pokriveno. Jer auto je privatna svojina (platio si svojim sredstvima, ne republickim ili opstinskim)/dok nije drugacije. I onda dodje baja i kaze - ej nosi ovaj auto. To je primjer pljacke. Po meni. A kad je pljacka, organi reda i mira su duzni da sprece da dodje do pljacke. A oni sprovode pljacku tvoje imovine jer odnose tvoju svojinu, i pritom pitanje je kako ces dobiti informaciju da nisi opeljesen.
    Crnjak : Prijavljujem nestanak vozila ! A da li ste provjerili u Agenciji za parkiranje ili u nekom drugom servisu ? Pa sta je moje da provjeravam, Ja prijavljujem nestanak, a ti provjeri kod tih kojih nabrajas. Neko mi je zdipio kola. (Mislim razmisljanje napamet).
    Ja nazalost, samo u CG i Srb vidjam paukove. Na drugim mjestima gdje sam bio, pauk je sluzio za neku hitnu i neodloznu interevenciju na mjestu odakle se pomjera vozilo. I tada se pomjera najvise 50m i u dometu vidljivosti.
    Recimo lisice. Kad vec ima toliko bahatih parkiranih automobila, i nereguilisanih parkinga, dok pauk pomjeri svih 1000 vozila potrajace mjesec dana da radi dan i noc. A ako uzmes 1000 lisica, to je mnogo jeftinije i efikasnije nego pauk. Ali i kao i pauk u ovoj maloj sredini je vrlo moguce da je podlozno korupciji ... Pretpostavljam.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  18. #143
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A propro onog linka o HN pogledajte i ovaj link :
    http://www.radiohercegnovi.net/vijesti.php
    Isto neko cudno mjesanje pisama u okviru iste strane, nekako nepristupacna arhiva vijesti (nema ono 1,2,3 strana no odmah krece sa 40 i nekom stranom), pa jako lose uradjena tabela sa cjenama, pa je jedan frejm sa temperaturom i stanjem vremena nekako 'umreo', onda nesto sto lici na prazan link, prilikom otvaranja druge strane dobije ispis izbori...
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  19. #144
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pauk jedino vidjas na prostorima srb i cg zato sto odje ima toliko saobracajne nekulture da to na svijetu nidje nema...

  20. #145
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    A ovaj... kako idu radovi na setalistu?
    \\
    OFL•GIC

  21. #146
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    oce li ova voda dolazit?
    ja bi da se kupam

  22. #147
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Voda po zasluzi
    \\
    OFL•GIC

  23. #148
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    e ovo je stvarno uzas

    :0cemovodu:

  24. #149
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Pauk je neustavna norma, a tu odluku je donio Ustavni sud Crne Gore, tako da... Trebali bi mi njih fino tuzit za svaki pokusaj prisvajanja , tj kradje licne imovine

    A voda bi trebala danas jel???
    Please alowe me to introduce myself.......

  25. #150
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Evo voda je kod mene u 2 jutros dosla...

Page 6 of 137 FirstFirst ... 23456789101656106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kotorske ćakule
    By jokac in forum Primorski
    Replies: 115
    Last Post: 30-06-22, 15:09
  2. Replies: 44
    Last Post: 03-03-17, 14:34
  3. PomoĆĆĆĆ
    By kaskiee in forum Android
    Replies: 0
    Last Post: 23-11-12, 22:09
  4. Replies: 6
    Last Post: 23-09-10, 22:14
  5. Replies: 4
    Last Post: 23-11-06, 03:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •