Page 5 of 137 FirstFirst 1234567891555105 ... LastLast
Results 101 to 125 of 3411

Thread: Novske Ćakule

  1. #101
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa ovo je po meni veci problem!sto je sve kako god da okrenes u rukama par ljudi...tako da pusti price nemaju drzavni ispit...ovi ne znaju ni da to postoji uopste...

  2. #102
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jbm. misa,ne mozes raditi kao direktor javnog preduzeca a da ne ispunjavas uslove,jedna je da imas drzavni ispit,i onda ih drze godinama kao v.d.,isto kao agencija za parking,2 godine radi nelegalno,tek je to morao da obori vrhovni sud,pa su prosli mjesec osnovali agenciju,a dvije godine naplacuju parking,kazne i nose kola,jedan covjek je dobio spor,iz starog grada,svaka mu cast na volji i zelji da se sudi sa opstinom
    http://www.herceg-novi.co.me/files/C...Parkiranja.pdf
    Last edited by minjo; 16-06-10 at 11:37.

  3. #103
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jbm mu misa kako je moguce u jednoj drzavi da imas lanac marketa i super marketa a da nemas OSNOVNU skolu,kako je moguce imati plazu,restorane,gradjevinske firme a od skole imas vozacku dozvolu,eventualno neki zanatic...?i kad se skupe tako par ljudi na usko skoncetrisanom prostoru kako moze da te ne zaintrigira?tako da pored ovih krucijalnih pitanja,problemi vd direktora sto nemaju drzavni ispit su vise nego inferiorni...barem po meni...e sad mozda je veci problem od ovih gore sto stiv cembrlen ne naplati neki euro za parking nekome jer se znaju sa skvera...igrali tresete ko manje..

  4. #104
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tradicionalni spam,pricam o javnim preduzecima...ja ne placam za usluge Krusu,kod Panta ponekad trgujem,ali ovim javnim preduzecima kesiram,porezuju me a usluga losa ili je nema...

  5. #105
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ma stiv je kralj
    Please alowe me to introduce myself.......

  6. #106
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    daleko od spama ili izbjegavanja...nego ja i ti pricamo o razlicitim problemima...vjerovatno da imaju drzavne ispite sve bi bolje bilo...vjerovatno ti budvani svi redom imaju drzavne ispite...trebalo bi gardasevic i drugari na sledecoj kampanji da se pozabave tom strasnom cinjenicom...ako je tebi jedini problem efikasnost javnih preduzeca u svom tom sivilu onda ok...
    ps.mozda ti ne trgujes ili ne radis kod nekog od novskih preduzetnika,danas vec i biznismena,al dosta novljana to radi i od njih zavisi...kako pred izbore tako i poslije njih!ili mozda stitis partijske drugove pa potenciras drugu temu?

  7. #107
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    i sta su presudili na ustavnom sudu, da je agencija za parking nelagalna konstrukcija ?
    Please alowe me to introduce myself.......

  8. #108
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    jbm mu misa kako je moguce u jednoj drzavi da imas lanac marketa i super marketa a da nemas OSNOVNU skolu,kako je moguce imati plazu,restorane,gradjevinske firme a od skole imas vozacku dozvolu,eventualno neki zanatic...?i kad se skupe tako par ljudi na usko skoncetrisanom prostoru kako moze da te ne zaintrigira?tako da pored ovih krucijalnih pitanja,problemi vd direktora sto nemaju drzavni ispit su vise nego inferiorni...barem po meni...e sad mozda je veci problem od ovih gore sto stiv cembrlen ne naplati neki euro za parking nekome jer se znaju sa skvera...igrali tresete ko manje..
    hahaha Stiv brat
    Tako nam je vazda u Novi i vazda ce nam tako i bit,nema nam spasa,ako pogledas malo sire takva nam je cijela drzava...:zzz:
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  9. #109
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    a da nemas OSNOVNU skolu,kako je moguce imati plazu,restorane,gradjevinske firme a od skole imas vozacku dozvolu
    i da isti i pored vozacke voze jednosmjernom u suprotnom pravcu od dozvoljenog, i da blica vozacima koji idu regularno da mu se sklone s puta.
    Da je opstina = vlast, koja pociva na pravu i redu i radu, takvih situacija ne bi bilo. Od toga smo i te kako daleko.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  10. #110
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    i sta su presudili na ustavnom sudu, da je agencija za parking nelagalna konstrukcija ?
    31.3 2010 bila je sjednica skupstine opstine sa temom dnevnog reda"predlog odluke o osnivanju JP Parkig Servis",valjda su to odradili,tako do te odluke niko nije ni morao placat,ali ko ce svadjat sa njima za ove prosle 2 godine,neki i jesu neki se i tuzili...
    Last edited by minjo; 16-06-10 at 13:11.

  11. #111
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    i da isti i pored vozacke voze jednosmjernom u suprotnom pravcu od dozvoljenog, i da blica vozacima koji idu regularno da mu se sklone s puta.
    Da je opstina = vlast, koja pociva na pravu i redu i radu, takvih situacija ne bi bilo. Od toga smo i te kako daleko.
    tu se opet vracamo na staro...sve i da mu napisu kaznu,zna se da ce zvat "nekog" i da ce "neko iz pg" najkomotnije da pocjepa prijavu...opet sve po partijskoj liniji!

  12. #112
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto nijesam u toku,je li vlasnik marketa jos Liberal,tj,u Gradjanskoj,ili je sad u PZP?
    jeli odbornik na nekoj listi u Novskoj skupstini?
    Last edited by minjo; 16-06-10 at 13:23.

  13. #113
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    897
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pazite u Igalu ima dva -tri fakulteta a na otvaranju zadnjeg G-din.Mr.Dr.Prrrr Dejan Mandić je rekao da će uskoro Igalo biti Univerzitetski grad a zamislite Igalo nema osnovnu školu,osim što to malo djece ide u u ono dječije odeljenje(banjsko) koje sam jedan dan htio slikat(pošto mi tamo sin ide) pa poslat te slike širom "svijeta" ali pošto je izgleda uzulad sve pričat(voda,šetalište,hoteli,parking,saobraćaj itd...itd..) odustao sam...možda sam malo odlutao od teme ali morao sam ovo reč...a još smo da kažem,da sam danas prvi put prošetao od Tople do Škvera(mislim prvi put od kada su počeli da rade šetalište) i nisam mogao da se načudim,kakav je ovo haos,znači na radovima bazena nema nikakvih pomaka tj sve stoji...od Tople do Škvera kao da je cunami udario a ne da je 16 jun,šetalište kao da je u Bejrutu,sve prašina,razbili ono malo zelenila što je bilo,svijetla nidje,a kao šlag na tortu pola opštine sjedi u DoDo sa priješednikom na čelu a u suprotni ugao njegova ružnija polovina(pošto mu žena tj ljepša polovina biće sjedi kući)...eto sad mi je bar malo lakše.....

  14. #114
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Dosla gospoda da pojedu kugl sladoleda i da se dive svojim dostignucima na polju poboljsanja zivljenja u herceg novom, i naravno komfora turista koji dolaze u novi.
    E kako bi ih ja ponesto pitao da vam je znati, pa sve bi im se vrcelo .. Ustvari i ja gluposti pricam, ne bi se oni ni obrnuli, vazno je da je fotelja udobna, ida su poslovni ruskovi redovni, a to sto me sramota poc od tunela do skvera , to nista nikome..

    P.s. moze li se doboti pojasnjenje vezano za tu ruzniju polovinu predsjednikovu???
    Please alowe me to introduce myself.......

  15. #115
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @karacha

    pogresno si me razumio. nisam ja rekao da sam za nekog, tj ja sam za onog ko ce uciniti da svi mi zivimo bolje, da se osjecamo dobro u nasem gradu, a ne da smo puni gorcine zbog svega onog sto je postao.

    za nase uslove, ja imam prilicno dobru platu, ali ne mogu se ja dobro osjecati kad odem u prodavnicu i kupim sta mi padne na pamet, a pored mene muz i zena gledaju svaki artikal sta koliko kosta, sta je jeftinije, jer mogu maximalno 10e da potrose. ok, ja sam 'uspio' u zivotu, svoje znanje sam uspio da unovcim, ali ne mislim da smo mi kao drustvo i zajednica uspjeli.

    isto tako, nisam rekao da su drugi nenormalni, vec sam rekao da sumnjam da sam ja nenormalan, jer vecina ljudi misli da je sasvim normalno da se u gradu naplacuje parking onako, da je normalno da nema vode, da je normalno da ako radis u opstini mozes prisvojiti javnu povrsinu kako ti se cefne, itd itd. zato i kazem da mi je drago da vidim da ima ljudi koji razmisljaju slicno kao ja, sto se generalnih stvari tice.

    a to za ove novopocene bogatune, 1 od njih je bio mesar u vracaru, vazda slinav, 1 je imao tezgu na pjacu, sto kazes gajbe su mu bile uza specijalnost , itd itd, ali jbg, snasli se ljudi.
    <--- leuk

  16. #116
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    je li bio skoro ko na arzu ?
    http://www.constanta.co.rs/P19.htm
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  17. #117
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    tu se opet vracamo na staro...sve i da mu napisu kaznu,zna se da ce zvat "nekog" i da ce "neko iz pg" najkomotnije da pocjepa prijavu...opet sve po partijskoj liniji!
    kad napises > 20 prijava, u pg ce izgubiti serijske brojeve pa ce se zapitati sto se desava, a onda ce doci calovicka sa jos jednim skupom dokumenata dje ce ova tuziteljka odbaciti kao neosnovano.... rekoh da je opstina = vlast, a to znaci red i rad i disciplina, ne bismo bili mi gdje smo sada, ni kao novi ni ka drzava. Na zalost nasu, a njihovu radost i srecu.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  18. #118
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    za arzu stvarno no comment...

    evo citam danas da je gospodin ministar malo potprasio gospodina gradonacelnika , da nam je grad prljav pa se on uzvrtio i pozvao komunalce da ociste park boke i dva puta dvnevno pometu setaliste!!!!!
    Mislim da je ovo smjesno, odnoso zalosno
    I onda kazu ko je ciji i ko je za koga, ma dajte okrenite se oko sebe, nema to veze, svima treba nogu u guzicu pa da sve skacu oko nas, nase trose pare i nista ne cine!!!
    Please alowe me to introduce myself.......

  19. #119
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    za arzu stvarno no comment...

    evo citam danas da je gospodin ministar malo potprasio gospodina gradonacelnika , da nam je grad prljav pa se on uzvrtio i pozvao komunalce da ociste park boke i dva puta dvnevno pometu setaliste!!!!!
    Mislim da je ovo smjesno, odnoso zalosno
    I onda kazu ko je ciji i ko je za koga, ma dajte okrenite se oko sebe, nema to veze, svima treba nogu u guzicu pa da sve skacu oko nas, nase trose pare i nista ne cine!!!
    po stoti put, nije bitno ko je za koga ni ko je ciji, samo da RADI za dobrobit ovog grada i njegovih stanovnika.
    <--- leuk

  20. #120
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao sto rekoh "Panto" maloprodaja na izdisaju.Zavrsni su pregovori oko preuzimanja od strane "Merkator-Mex"
    Panto Vucurovic ima 53%
    Plus-comec oko 30%
    toliko oko privatnika.......
    ima li ko broj mobilnog telefona osobe zaduzene za javnu rasvjetu?
    na fixni se ne javljaju
    Last edited by minjo; 17-06-10 at 13:42.

  21. #121
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    jesi vidio, radi rasvjeta preko dana.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  22. #122
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    @karacha

    za nase uslove, ja imam prilicno dobru platu, ali ne mogu se ja dobro osjecati kad odem u prodavnicu i kupim sta mi padne na pamet, a pored mene muz i zena gledaju svaki artikal sta koliko kosta, sta je jeftinije, jer mogu maximalno 10e da potrose. ok, ja sam 'uspio' u zivotu, svoje znanje sam uspio da unovcim, ali ne mislim da smo mi kao drustvo i zajednica uspjeli.

    a to za ove novopocene bogatune, 1 od njih je bio mesar u vracaru, vazda slinav, 1 je imao tezgu na pjacu, sto kazes gajbe su mu bile uza specijalnost , itd itd, ali jbg, snasli se ljudi.
    pa jeli novska garnitura vlasti kriva za muza i zenu sto ne mogu preko 10 e da potrose u spenzu?ja mislim da nije...nego neko drugi...a taj drugi i njegova bratija komotno trose koliko im dusa ishte...al to ti je ono-makar nemali ljeba jes glasacemo za dps...
    da se i meni snac barem trecinu ko ti ljudi...nisam znao da imamo biznismene takvog kalibra medju sugradjanima...izgleda da je zivotna skola najbolja jebes fakultete,postdiplomske studije,razne strucne prakse,seminare...:mad:

  23. #123
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    ja ljudi, ja se tek sad sjetih... mislim da sam ovo vec nedje jednom rekao al eto da ponovim jos jednom
    PR menadzer nase opstine mislim da se zove Danijela Djurovic, prije godinu-dvije je posjecivala forum, ne znam da li to i dalje radi! Ako radi, bio bi red da se oglasi...

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    a i da posjeti, što očekuješ da će reći ...

    počeće nešto tipa: ''RESORNO MINISTARSTVO, REPUBLIKE CRNE GORE '', a završiće sa '' ... UČINIĆEMO SVE KOLIKO JE U NAŠOJ MOĆI '' ...

    ...žalost...


    vazda ista priča - zadnjih - 20 godina

  25. #125
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    897
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by ZakZan; 20-06-10 at 07:57.

Page 5 of 137 FirstFirst 1234567891555105 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kotorske ćakule
    By jokac in forum Primorski
    Replies: 115
    Last Post: 30-06-22, 15:09
  2. Replies: 44
    Last Post: 03-03-17, 14:34
  3. PomoĆĆĆĆ
    By kaskiee in forum Android
    Replies: 0
    Last Post: 23-11-12, 22:09
  4. Replies: 6
    Last Post: 23-09-10, 22:14
  5. Replies: 4
    Last Post: 23-11-06, 03:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •