Results 1 to 25 of 92

Thread: Svaka čast omladini Cetinja…

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,697
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    133
    Thanked in
    80 Posts

    Default Digitalne gajbe i znaci u vremenu

    Prilikom rijetkih ulazaka na ovo cetinjsko duhovno drkalište, nametnuo mi se osjećaj krivice da smo nas dva matufa, ivanbegovac i ja, postupili poput onih debeloguzih ženetina sa početka ovog threada, svoje duhovne gajbe postavljajući poput njih, te da zbog toga mnozina i ne zalazi na ovaj forum.

    Ne potraja dugo, kad mi se nametnu pomisao, da to i ne bi morao biti pravi razlog, nego da je, u stvari nova digitalna tehnologija uzrok tome, te me ovaj forum, u odnosu na danasnje vrijeme sopstvenih automobila i jeftinog taxija, podsjeti na jedan davnjih izdrndanih autobusa cetinjske "TARE" u kojemu se, na relaciji od Cetinja do Titograda, odvijalo nešto neodoljivo nalik ovome forumu, dje je u ulozi "administratora", sa svojih stotinak kilograma, tada fingirao Pura Uljarević, jedna od tada omiljenih Tarinih "stjuardesa" koji je, u to vrijeme, ovaj opštenarodni "forum", kondukterski - "moderirao"...

    No dosta mi je da se sjetim utakmica u drkanju iz vremena "Obnove i Izgradnje" i uporedim sa mogućnostima koje danas imaju mamini i tatini "kuronjice", kad na PC-u otvore kakav hard-core i, ispod tavulina, "opale" jedno žestoko drkanje,neometani u udobnoj samoći svojih udobnih djecijih sobica...
    Last edited by metuzalem; 06-12-18 at 11:50.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Duh Cetinja
    By Hari Krisna in forum Centralni
    Replies: 53
    Last Post: 22-08-15, 22:53
  2. Put preko Cetinja
    By Stetni in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 26
    Last Post: 27-01-10, 16:30
  3. Svaka čast
    By balans in forum CdM Arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 12-09-07, 13:45
  4. Dan Cetinja
    By luv_is_a_verb in forum Centralni
    Replies: 20
    Last Post: 12-01-07, 21:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •