Page 14 of 15 FirstFirst ... 4101112131415 LastLast
Results 326 to 350 of 358

Thread: Chemtrails

  1. #326
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Naravno Chemtrails teorija (mislim na plansko rasipanje hemikalija ili patogena u atmosferu uz pomoć civilnih aviona na velikoj visini) nije ništa nego obična teorija zavijere koju šire paranoični neznalice koji nemaju osnovna znanja iz fizike ili hemije i ne znaju kako kondezacija nastaje (oblaci, osnovna meteorologija itd).
    Zašto ste mi obrisali komentar??? Teorije zavjere ? Digni glavu i pogledaj u nebo

  2. #327
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ove ,kobajagi meteorske kiše ,i one su teorije zavjere a ne brodovi razbijeni u 100 komada !???

    Moderatori bez provjere informacija brišete komentare. Nema veze ,nek svak radi što misli da treba da radi i nek čeka naplatu za svoja djela ....
    Last edited by drummaster; 17-02-13 at 10:24.

  3. #328
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drummaster View Post
    Zašto ste mi obrisali komentar??? Teorije zavjere ? Digni glavu i pogledaj u nebo
    Quote Originally Posted by drummaster View Post
    Ove ,kobajagi meteorske kiše ,i one su teorije zavjere a ne brodovi razbijeni u 100 komada !???

    Moderatori bez provjere informacija brišete komentare. Nema veze ,nek svak radi što misli da treba da radi i nek čeka naplatu za svoja djela ....
    Vaš komentar nije obrisan nego prebačen na adekvatno mijesto u podforum Sve i Svašta pošto ja kao moderator ne toleriram nedokazanu alternativnu medicinu pogotovo kada se reklamira što je nedozvoljeno pravilima ovog foruma.

    Zanči reklamiranje liječenja kristalima, homeopatije, biopolja, bioenergija i svih ostalih new age vračarija biti će obrisano.

    Da niste napisali da prodajete i pravite po narudžbi post bi vijerovatno ostao ovdije mada vijerovatno ismijan.

    Sada, sva ta new age tlapnja nema smisla i prestavlja maštanje i dobre želje i tu nema dileme.

    Imate pravo napisati vaše mišljenje ali nemate pravo reklamirati za profit, to možete samo na podforumu Prodaja i Oglasi pa prije nego li opet pokušate reklamirati svoje proizvode pročitajte pravilnik foruma. (bilo kakvo reklamiranje bilo čega je nedozvoljeno ne samo reklamiranje new age gluposti)

    Pravilnik foruma

    Pravilnik podforuma Prodaja i Oglasi

    Podforum Prodaja i Oglasi

    Toliko.
    Last edited by funestis; 17-02-13 at 11:13.

  4. #329
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    (bilo kakvo reklamiranje bilo čega je nedozvoljeno ne samo reklamiranje new age gluposti)


  5. #330
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Trebali ste zatvoriti i zaključati temu ako su ovo gluposti ,a ne dozvoliti 14 stranica.To znači da smo svi mi koji smo komentarisali ovdje - glupani?

  6. #331
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drummaster View Post
    Moderatori bez provjere informacija brišete komentare.
    He... He he... He he he he... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  7. #332
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Cattaro
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drummaster View Post
    Ove ,kobajagi meteorske kiše ,i one su teorije zavjere a ne brodovi razbijeni u 100 komada !???

    Moderatori bez provjere informacija brišete komentare. Nema veze ,nek svak radi što misli da treba da radi i nek čeka naplatu za svoja djela ....


    a sta je sa 500 miliona neprijavljenih kineza?
    Cercando la grande bellezza

  8. #333
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    He... He he... He he he he... HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

    Od moderatora se najmanje očekuje da se ruga i vrijeđa članove foruma.Tipičan crnogorski mentalitet na djelu...žalosno
    Last edited by drummaster; 20-02-13 at 11:58.

  9. #334
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Ako pod "crnogorski mentalitet" podrazumijevaš "nastojanje za obrazovanjem i suzbijanjem predrasuda, gluposti i primitivizma", onda jeste.
    Kod vas sa aluminijumskom folijom na glavi nema srednje varijante: sve teorije zavjere su istinite, a svako ko je obrazovan i obaviješten i sumnja jednako i u "establišment" i u dotične teorije je neprijatelj i slijep i ne znam šta.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  10. #335
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  11. #336
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drummaster View Post
    Od moderatora se najmanje očekuje da se ruga i vrijeđa članove foruma.Tipičan crnogorski mentalitet na djelu...žalosno
    Molim te kako sam ja to tebe uvrijedio, LOL.

  12. #337
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  13. #338
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    ova tema je zapostavljena vec neko vrijeme, tako da cu se malo kasnije ukljuciti u diskusiju ,htio sam da otvorim novu temu, ali kad vec postoji neka je na ovom mjestu...
    Last edited by aleksa111111; 21-10-14 at 14:59.

  14. #339
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Evo razloga mog ukljucenja na temu
    "Chemtreilovi"ali u Podgorici"ko to truje ili lijeci moj grad?????
    evo malo slika od danas



    Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  15. #340
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,424
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisam citao nesto o ovome ali predpostavljam da ove hemikalije sluze da izazovu efekat staklene baste, e sad cilj toga bi mogle biti sushe, nedostatak vode itd. ovo mi je palo napamet kad sam gledao jedan dokumentarni film o svemiru i prica je bila kako je na povrsinu venere veoma toplo zbog toga sto se u njenoj atmosferi nalaze razne susptance koje cine da toplota od sunca biva akumulirana...
    istrajan budi.

  16. #341
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,643
    Thanks Thanks Given 
    2,640
    Thanks Thanks Received 
    1,058
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    A sto se cinjelo ova dva dana od pravljenja kokainskih linija po nasem plavom nebu.nisam ima zivaca da slikam i postavljam slike ,kad, ionako niko nezna odgovor, do naseg vjecitog vodje.hvala ti Kime sto nas cuvas
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  17. #342
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Sred pušaka bajoneta
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo iščitah ovu temu do kraja i koliko sam ja shvatio, riječ je o navodnom planskom trovanju populacije putem raspršivanja aerosola iz aviona...što donekle zvuči moguće, ali postoje tu neke rupe u teoriji koje nisam vidio da je neko obradio ovdje, meni kao skeptiku to upada u oči, a spreman sam da promjenim mišljenje ako mi se pruže argumenti za dokazivanje teorije o chemtrails. Prvo što je meni izgledalo nelogično je, zašto avioni, zašto zaprašivanje? Ako pričamo o nekoj svjetskoj organizaciji koja kontroliše avione u skoro svim državama svijeta, pa i onim geopolitički sukobljenim, dakle ima skoro neograničenu moć, zašto ne koristiti neke daleko efikasnije metode, kao što je recimo stavljanje otrova u pijaću vodu? Ili recimo na bezinske pumpe, da građani sipaju u auto? To je daleko brže i efikasnije, a i jeftinije. Dalje, ne vidim kako je moguće aerosol, dakle supstancu koja se raspršuje u zraku bacati sa visina od preko 10 000 metara na određenu površinu. Gledao sam poljoprivredne avione kad zaprašuju usjeve, ili komarce, to se radi sa vrlo malih visina, stotinjak metara, jer sa 10ak hiljada meatara uz vrlo jake vjetrove na tim visinama je nemoguće baciti aerosol na predviđeno područje, previše je visine i vjetra za jednu tako laganu materiju da pada pod pravim uglom na zemlju. Što se tiče toga da prije nije bilo chemtrailsa, ja sam odrastao osamdesetih i pamtim te tragove na nebu dobro, jer mi je kao djetetu bilo interesantno da gledam avione dok lete, a koliko sam mogao da vidim, pun je internet slika koje datiraju još iz doba Drugog svjetskog rata na kojima se vide ti tragovi. Devedesetih mi se čini da ih je bilo manje, bar na području u kojem sam ja živio, što je i logično s obzirom da je bio rat i da su uglavnom samo vojni avioni letili tim prostorom. Dalje, logistika cijelog poduhvata je nevjerovatno komplikovana. Ta zavjera treba da uključuje sve svjetske vlade, proizvođače opreme za avione, pilote, hemičare, hiljade, ako ne i stotine hiljada ljudi uključenih u zavjeru, koji su svi dio populacije, ti piloti koji zaprašuju žive na tim istim područjima koje zaprašuju, a vjerovatno imaju i familije, koja motivacija može da natjera čovjeka da baca otrov na sopstvenu porodicu i područje na kome živi? Takođe svi meteorolozi koji prate promjene čestica u zraku bi morali da budu dio te zavjere i da lažu da je sve regularno. Slike aviona na kojima se vidi aparatura za zaprašivanje po meni nisu nikakav dokaz, jer zaprašivanje usjeva, komaraca, raspršivanje srebro-jodida u oblacima, to su sve tehnike koje su transparentne i ne kriju svoj način rada. Što se tiče raznih slika pilota koji nose znakove protiv chemtrailsa i tome slično, dovoljno je 2 minuta na google-u da se nađe original slika bez dodatih Photoshop transparenata, isto važi i za popriličan broj videa na YouTube koji pokazuju raznobojne chemtrailse, Obamu koji se transformiše u guštera, pa čak i neke na kojima je "snimljena" duša umirućeg čovjeka koja izlazi iz tijela u momentu njegove smrti. Youtube klipovi kao dokaz nečega su generalno neozbiljni. Neko je pomenuo i Morgellons disease, što je po definiciji Svjetske zdravstvene organizacije psiho-patološka bolest koja se sastoji od halucinacija promjena na koži. Volio bi da mi neko da konkretan dokaz povezanosti ovog psihološkog poremećaja sa chemtrailsima, jer jedino što je dokazano medicinskim istraživanjima je da je taj poremećaj povezan sa ADHD sindromom. Nije dokazana nikakva veza ovog poremećaja sa unošenjem u organizam teških metala ili sličnih supstanci koje se navodno nalaze u chemtrailsima. Naravno, postoji i mogućnost da su i medicinari dio zavjere, ali to je već apsurdno velik broj "zavjerenika". I naravno, najočiglednije od svega - za svo to vrijeme zaprašivanja i trovanja, svjetska populacija i dalje raste nesmanjenom brzinom, dakle ne opada. Ako i to pripišemo lažnim podacima iz zavjere, onda mislim da se ulazi u teoriju solipsizma, a to je već potpuno druga tema. Sve u svemu, meni i mom načinu razmišljanja i pogleda na svijet je daleko bliže, realnije i razumljivije da posmatram proces ispuštanja vrućih izduvnih gasova iz avionskog motora u hladno okruženje kao kondenzaciju, nego da razvijam nevjerovatno komplikovanu, logistički skoro neizvodljivu teoriju koja je podržana sa vrlo malo argumenata, ali kao što rekoh, ništa ne isključujem, ako neko od vas može da mi pruži neke konkretne dokaze za moja pitanja, rado ću ih uzeti u obzir.
    Tempus Fugit

  18. #343
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  19. #344
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Jel jos neko primjetio da nema
    vise ovih chemtrailova na nebu kod nas?

  20. #345
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,350
    Thanks Thanks Given 
    597
    Thanks Thanks Received 
    606
    Thanked in
    491 Posts

    Default

    Jes, nesto se ne secam da sam ih gledao. Mada njihov efekat je i dalje prisutan. Temperature za jun mjesec ove godine su rekordne.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  21. #346
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Je li moguce da od 19-te nema nikakvih komentara na temu chemtrails-a?
    Da li ste svjesni koliko je chemtrails-a pusteno samo prekjuce po cijeloj CG, Balkanu, Evropi? Hmm.. zivo me interesuju posljedice u sledecih 15 dana
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  22. #347
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bar
    Posts
    790
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	310466482_10221789786635778_7952598744687996218_n.jpg 
Views:	83 
Size:	13.5 KB 
ID:	175976Click image for larger version. 

Name:	310069638_5470745303013226_3596743664807001673_n.jpg 
Views:	81 
Size:	12.5 KB 
ID:	175977Click image for larger version. 

Name:	311451489_10158994547348365_384327852630555670_n.jpg 
Views:	80 
Size:	11.2 KB 
ID:	175978
    11 godina star PC je rahmetli.. Huswel I3 nastavlja posao
    www.magicprodesign.weebly.com

  23. #348
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    Ovoga sam se nagledao po scheveningenu i zandvoortu nikad nista napisali holandjani o tome nisu
    Imam komsa da vas upoznam nekad mu je to bila svakodnevnica. Samo slikaj i kaci. Mislim da je to do iq isto

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  25. #349
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,216
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    541
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by The_Age_of_Love View Post
    Je li moguce da od 19-te nema nikakvih komentara na temu chemtrails-a?
    Da li ste svjesni koliko je chemtrails-a pusteno samo prekjuce po cijeloj CG, Balkanu, Evropi? Hmm.. zivo me interesuju posljedice u sledecih 15 dana
    A koje bi se to posljedice mogle očekivati u sljedećih 15 dana?

    Poslano sa mog SM-S908B koristeći Tapatalk

  26. #350
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,169
    Thanks Thanks Given 
    14,371
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    2,501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ovoga sam se nagledao po scheveningenu i zandvoortu nikad nista napisali holandjani o tome nisu
    Imam komsa da vas upoznam nekad mu je to bila svakodnevnica. Samo slikaj i kaci. Mislim da je to do iq isto

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Ja reko to davno raskrinkana teorija zavjere.Vidim međutim opet su krenuli s njom.

    A ono nema ništa novo bulšit ostaje bulšit.



    Ali ovaj kralj dobro u nekoliko minuta objasni što je opasno kod širenja teorija zavjere.Možda i ovaj cinizam natjera ljude da misle.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 02-12-23 at 13:40.
    No pasaran!

Page 14 of 15 FirstFirst ... 4101112131415 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •