Page 12 of 15 FirstFirst ... 289101112131415 LastLast
Results 276 to 300 of 358

Thread: Chemtrails

  1. #276
    Join Date
    May 2010
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jako, jako dobro! (traje 7:35)


  2. #277
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by vaseljenska.com
    17. 07. 2011 | 14:48
    Отровна влакна с неба

    Београд – Генетски модификоване гљивице откривене у хемијским траговима с неба! Амерички научници са института Карником открили су присуство ГМ организама у кемтрејлсу, хемијским траговима које у атмосферу испуштају необележени авиони. И не само то! Заражени еритроцити, патогени микроорганизми и јаја ваљкастих црва пронађени су у овим влакнима.

    * Изазива тумор

    - Становништво Србије такође је угрожено! Авиони све чешће запрашују небо изнад нас, а ове гљивице се хране хранљивим материјама које су нашем имунолошком систему потребне да би се поправио и поново изградио – објашњава за Курир Суботичанка Ирена Барет, активисткиња Еколошког покрета Србије и дипломац Института за природну медицину у Калифорнији.

    Она тврди да је управо кемтрејлс један од разлога све чешће појаве тумора, али и других разарајућих болести које настају као последица ослабљеног имунолошког система.
    Као један од разлога за учестале појаве хроничног умора, депресије и многих обољења амерички научници са поменутог института навели су и тешке метале откривене у нано-честицама које испуштају авиони.

    * Слаби срце

    - Пронађени су хром, никл и алуминијум, који, када доспе у наше тело, пролази баријеру између мозга и крвотока. Доказано је да је директно повезан с настанком Алцхајмерове болести. Штетност баријума, који, осим што је канцероген, доводи до слабости срца, не треба посебно наглашавати. Сматра се да кемтрејлс утиче и на настанак Моргелонсовог синдрома, мистериозне паразитарне болести која на кожи ствара ране из којих вире влакна – објашњава Ирена и додаје да је умор који заражени осећају довољно јак да омета нормалне животне активности.

    * Кемтрејлс „напао“ Земун?

    У Земуну, у близини КБЦ „Бежанијска коса“, прошле недеље појавила се чудна лепљива, беличаста смеса која мештане неодољиво подсећа на кемтрејлс. Редакцију Курира позвало је неколико читалаца, који страхују да је неко из ваздуха избацио отровне материје. Неки од њих тврде да су убрзо после тога добили болове и отоке у ногама.

    - Запрепастила сам се када сам се у недељу вратила из викендице и затекла лепљиву, белу материју сличну паучини свуда по дворишту. Никада нисам видела тако нешто. Била је свугде по столицама, столовима, дрвећу, цвећу. Чак ми је и пас био улепљен нитима – каже Иванка Стојановић, која је данима покушавала да очисти двориште. Како каже, чим се вода осуши, бела смеса је и даље ту.

    - Сваки предмет који дотакнем је лепљив. Што је најгоре, почела сам да осећам болове у ногама, које свакога дана отичу све више. Исте симптоме има и мој супруг. Заиста мислим да је то неки отров – прича Стојановићева. Њена комшиница Душанка Абрамовић каже да се иста материја у њеном дворишту појавила пре више од 20 дана.

    - Ову супстанцу немогуће је уништити, а чини ми се да је има све више. Прво сам мислила да је дошла из оближње шуме, али онда ми је сестра рекла да се код ње у Панчеву појавила иста смеса, иако у околини нема никаквог дрвећа. Сигурна сам да су нам је бацили с неба – самоуверена је Абрамовићева.

    * Траже помоћ од Министарства здравља

    Ирена каже да су се још у септембру прошле године обратили Министарству здравља са захтевом да се и у нашој земљи анализира садржај кемтрејлса и открију могуће последице по здравље људи.
    - Брине нас да се кемтрејлс прска у ваздушном простору Србије и због стратосферског геоинжењеринга, или неког другог разлога, без нашег знања и сагласности. Захтевамо да се обави тестирање ваздуха, земљишта и воде, који су хронично контаминирани кемтрејлсом – пише у писму које је Ирена у име Еколошког покрета Србије послала Министарству здравља. Како каже, одговор до данас није добила.

    Како да се заштитите од кемтрејлса

    За чишћење организма од токсина из кемтрејлса Ирена препоручује неколико природних лекова:
    * глину, за спољашњу и унутрашњу употребу
    * колоидно сребро
    * омега 3, 6 и 9 масне киселине, којих има у ланеном уљу, уљу ноћурка
    * рибље уље
    * зеолит
    * кинеске гљиве реишу, шитаке и маитаке – делотворне у облику екстракта
    * уље траве чајевац
    http://www.vaseljenska.com/drustvo/o...vlakna-s-neba/

  3. #278
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,947
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    911
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    evo jedan dokumentarac sa prevodom...traje sat i po pa ko zeli neka poogleda

    http://www.youtube.com/v/45Kk2iiDpdk?version=3
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  4. #279
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,185
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,300
    Thanked in
    2,005 Posts

    Default

    Nakon više od 16 godina negiranja, Bijela kuća priznala postojanje tajnog projekta kojim se manipulira atmosferom.

    WASHINGTON - Trebalo je punih 16 godina kako bi Bijela kuća potvrdila nagađanja o postojanju tajnog programa, kojim se manipulira atmosferom pomoću aviona koji na nebu ostavljaju trag te se, kada padnu na zemlju, pretvaraju u paučinu.

    Time je dokazano kako nas već godinama neobilježeni avioni truju različitim otrovnim supstancama.

    Znanstvenici Bijele kuće priznali su kako se atmosfera 'tretira' solima Braija, aluminijevim dioksidom i drugim otrovnim spojevima. Ono što nisu priznali jest činjenica da su ti spojevi opasni za ljudsko zdravlje.

    Paučina koju avioni ostavljaju na zemlji nakon pada sadrže nanovlakna koja se vežu na žive organizme i mogu dovesti do ozbiljnih zdravstvenih komplikacija.


    Izvor: rtl.hr


    After 16 years of denial, the White House Science Czar John P Holdren now admits that they have been “testing” the manipulation of Earth’s atmosphere with Barium salts, Aluminum Dioxide and other toxic compounds.

    Bottom line: there is a world-wide secret program to manipulate the atmosphere. They admit it’s happening, but they won’t tell us why.
    John Paul Holdren (born March 1, 1944) is advisor to President Barack Obama for Science and Technology, Director of the White House Office of Science and Technology Policy, and Co-Chair of the President’s Council of Advisors on Science and Technology (PCAST)[1]
    Last edited by starwalker; 21-11-11 at 15:55.
    The more things change, the more they stay the same.

  5. #280
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Dobro, sad su priznali i da nece ko nesto ucinjet? Isto ti se svodi, kao kad su poricali ili sad kad su rekli.

    I am so post-rock I shit sad birds.


  6. #281
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo svima koji ne vjeruju u GeoInženjering

    Evo vam lijepog vremena svugdje gdje nema mojih orgonskih generatora!???
    Gdje god sam ih instalirao ,tu je ****** od vremenskih neprilika!???
    U Ulcinju snijeg a već u Baru ga nema ,pa sve do Herceg Novog (i šire ,jug Hrvatskog Jadrana)
    Na Cetinju i svud okolo kijamet!?? Slučajno!???

    Orgonski Androidi koje ja izrađujem imaju daleko veći domet od lokalnog. Desila se druga situaciju tu....JA kao budala kisnem mrznem radeći sa Androidima ,ne bih li uz pomoć Orgonske Energije neutralizovao elmag poluciju ,EM zračenja ,NANOBOTE i ostala sranja , i što ja na kraju vidim ,je ,da svakog živog boli *****, i ignoriše ,i nastavlja da ignoriše!!!

    Zato sam Androide i ostale Orgonske uređaje ,stavio isključivo u lokalnu zaštitu,a ostali nek sebi rade zaštitu.to je jedino racionalno rješenje.
    Ne bih dužio koliko odricanja,znanja i ulaganja je potrebno za izradu Orgonskih transformatora ,ili generatora-Androida.
    Lijep Pozdrav svima nama ,ako ikoga ođe uopšte ima....

  7. #282
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    U prilog ovoga što govorim dajem i informaciju da sami provjerite


    http://www.elektroauto.ba/KISIK/razl...html?refresh=1

  8. #283
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad ljudi ne vjeruju svojim očima, šta drugo da se kaže. GeoInženjering ne treba dokazivat, to je realnost već dugo vremena.
    Podrška za tvoje Orgon - transformatore.
    Bilo bi dobro da postaviš koju sliku Orgonskih transformatora ili generatora Androida.

  9. #284
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,920
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drummaster View Post
    Evo svima koji ne vjeruju u GeoInženjering

    Evo vam lijepog vremena svugdje gdje nema mojih orgonskih generatora!???
    Gdje god sam ih instalirao ,tu je ****** od vremenskih neprilika!???
    U Ulcinju snijeg a već u Baru ga nema ,pa sve do Herceg Novog (i šire ,jug Hrvatskog Jadrana)
    Na Cetinju i svud okolo kijamet!?? Slučajno!???
    .
    Ja sma slučajno u Ulcinju proveo 4 godine u školi i znam da ako je u Baru vjetar i zima uU lcinju nije nego je čak šta više suprotno.
    Ista stvar mi se dešavala da krenem iz Bara bez jakne i da Ulcinj doživim vjetar i kišu.

    Da samo što je to bilo 1998. Jak ti je dokaz
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #285
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Orgoniti Orgon Ki Či Prana

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Kad ljudi ne vjeruju svojim očima, šta drugo da se kaže. GeoInženjering ne treba dokazivat, to je realnost već dugo vremena.
    Podrška za tvoje Orgon - transformatore.
    Bilo bi dobro da postaviš koju sliku Orgonskih transformatora ili generatora Androida.
    B

    Mnogo bi bolje bilo da se napravi orgonska mreža u CG
    Slike uređaja ne kačim nigdje ,naravno, a mogu okačiti slike Orgonita
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	1.jpg 
Views:	47 
Size:	35.1 KB 
ID:	79339   Click image for larger version. 

Name:	2.jpg 
Views:	48 
Size:	33.5 KB 
ID:	79340   Click image for larger version. 

Name:	3.jpg 
Views:	42 
Size:	43.8 KB 
ID:	79341   Click image for larger version. 

Name:	4.jpg 
Views:	45 
Size:	32.1 KB 
ID:	79342   Click image for larger version. 

Name:	5.jpg 
Views:	39 
Size:	59.9 KB 
ID:	79343  

    Click image for larger version. 

Name:	6.jpg 
Views:	44 
Size:	39.5 KB 
ID:	79344   Click image for larger version. 

Name:	7.jpg 
Views:	40 
Size:	49.2 KB 
ID:	79345   Click image for larger version. 

Name:	8.jpg 
Views:	50 
Size:	81.0 KB 
ID:	79346  

  11. #286
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default












    Orgon poznat i pod imenom prana, ki, chi, eter, zivotna energija, energija nulte točke je kreativna sila prirode prisutna posvuda, te stvara materiju i sam zivot. Orgon je stvarna fizička energija koja nas okruzuje i isijava iz svih zivih bića, kao i iz svih neorganskih materijala.Pravilan protok te energije omogućuje dobro zdravlje svih zivih bića, a nepravilan bolesti.Čemu služi orgonit?
    ŠTITI
    ČISTI
    HARMONIZUJE
    ENERGIZUJE

    Orgonit vas prvenstveno štiti od elektro-smoga u vašoj okolini, kao i od negativne energije ljudi i predmeta koji vas okružuju.
    Poboljšava kvalitet spavanja, pomaže pri balansiranju emocija i na taj način čuva vaš organizam od štetnih posljedica stresa.
    Čisti i energizuje vaš životni prostor i organizam i na taj način ubrzava proces ozdravljenja.Štiti od OPS napada viših entiteta.

  12. #287
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    http://www.orgonite.info/what-is-orgonite.htmlClick image for larger version. 

Name:	orgonite_diagram.jpg 
Views:	96 
Size:	23.2 KB 
ID:	79347

    U suštini ,svako može sebe zaštititi ,i sam napraviti orgonit za sebe i svoju porodicu.
    Evo jednostavna shema i rincip rada orgonita. Pritisak smole je veoma jak ,a kvarc(SiO2) je jako tvrd mineral ,i pod tim pritiskom oslobađa piezzo-električki efekat, tj. piezzo-elektricitet,napon i struju.
    Mješavina organskog i neorganskog materijala( org:smola,pravi se od nafte; neorg: metali ) jako privlači Orgon,a kristal umnogome pojačava izlaznu energiju orgonskog transformatora(orgonita) Kristali su prirodni pojačivači energije i posjeduju um na prvoj gustini.
    Orgonit jako dobro utiče i na biljke ,to govorim iz sopstvenog iskustva sa svijećem.
    Last edited by drummaster; 12-02-12 at 16:54.

  13. #288
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ja sma slučajno u Ulcinju proveo 4 godine u školi i znam da ako je u Baru vjetar i zima uU lcinju nije nego je čak šta više suprotno.
    Ista stvar mi se dešavala da krenem iz Bara bez jakne i da Ulcinj doživim vjetar i kišu.

    Da samo što je to bilo 1998. Jak ti je dokaz


    BUGI nije bilo namjenjeno tebi ,i onima koji ignorišu kao ti.Nemojmo jedan drugome oduzimati vrijeme molim te. Pusti neka malo krene informacija.Učini mi to ,nije teško. Molim te!? Hvala

  14. #289
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  15. #290
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Last edited by drummaster; 12-02-12 at 17:29.

  16. #291
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Suma ( Woods )
    Posts
    2,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da bi ova tema ostala na forumi "Nauka" mora
    - imati jedan ili vise jasnih fizickih eksperimentalnih dokaza ili
    - biti u procesu pribavljanja istih (sistematizovane indicije, primjeri, prikupljnje i prezentacija vjerovatnih i statistickih podataka...)

    Drugi uslov je da se termini koji se koriste jasnije objasne bez obzira da li su pitanju sile ili objekti cija egzistencija nije cvrsto dokazana.
    Naravno da mi sve ne znamo i nemamo fizicke eksperimantalne dokaze za gomilu pitanja ali i proces otkrivanja tih dokaza je nauka.
    Ljudi vjeruju u nesto i pokusavaju da pribave dokaze fizicke dokaze za svoje vjerovanje da bi ono postala nauka i tehnologija.

    Mozda je tacno , mozda netacno nema jasnih dokaza ni za jedno ni za drugo.
    Inace bez te teznje ka jasnim eksperimentalnim fizickim dokazima ostaje kao forma vjerovanja.

    Znaci :
    vjerovanje + teznja ka dokazima -> "Nauka"
    vjerovanje bez teznje ka fizickom eksperimentalnom dokazivanju -> "Religija i Filozofija"

    Pokusavam da procijenim i da raspravljamo o tome da li ovu temu da prebacim na forum "Religija i Filozofija".
    Sta mislis?

  17. #292
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    NEmam puno vremena da ulazimo u veće rasprave . Poslije dugo vremena sam se odlučio pistai kod nas ,pogotovo ovako usko ,na teritoriji CG.
    Vi procijenite pa odlučite sami ,jer reakcija nema ,a mislim da je tema na rubu zvanične nauke.
    Obzirom da se radi o Životno-Kosmičkoj Energiji ( ki či prana ) mislim da je tema vezana za nauku.
    Fizičke experimente imam ,dokaze - imam. Fizički dokaz sam vam dao u vidu fotografija uređaja-Orgonita.
    Mislim da bi bilo bolje napraviti topic na temu Orgon - Orgonska Energija.Slike sa biljkama/cvijećem koje je izloženo orgonskoj energiji, itd...Najbolje je da se upoznamo ,pa da sami doživite efekat.

    Last edited by drummaster; 13-02-12 at 09:59.

  18. #293
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,920
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drummaster View Post
    Ma ništa na ovom članku si me ovim osvojio.
    VEOMA DOBRO VIDLJIVA ZAŠTITNA CIJEV I SREDNJI USISNI KANAL I KAKO SE VODA U DUGOJ SPIRALI, SPIRALNO "PENJE - DIŽE" KROZ NJEGA DO SVEMIRSKOG BRODA...KOJI JE NEVIDLJIV, ALI ISPUŠTA VODENU PARU OKO SEBE, A MI TO VIDIMO KAO OBLAKE...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #294
    Join Date
    May 2010
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    MEA CULPA

    Neću vam više oduzimati vrijeme.Svako Dobro

  20. #295
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Suma ( Woods )
    Posts
    2,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by drummaster View Post
    MEA CULPA

    Neću vam više oduzimati vrijeme.Svako Dobro
    Zelim da nastavimo raspravu ako se slazes.

    Moje misljenje:
    1. Tema je na rubu zvanicne nauke.
    Treba odrediti da li se pojava posmatra sa naucne strane.

    2. Ova tema je pocela kao "Chemitrails" a presla je na "ki - Chi - Prana - Zivotno- kosmicka-energija - orgonska -energija"
    Treba otvoriti novu temu naprmjer "Rub nauke: Zivotna energija" ili slicno a ostaviti "Chemitrails" na ovoj temi da nebi bilo skretanja (offtopic) sa teme.

    3. Treba u pocetku objasniti termine koji se koriste da kasnije u raspravi nebi bilo nejasnoca
    Kao u recnuku ... naprimjer
    Zivotna energija - koriste se jos nazivi "ki"(japan), "chi" (kina), "prana"(indija), orgonska energija (...),
    Ta onda ...

    Moram ici ... nastavljam kasnije

  21. #296
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...d-nojeva-barka....

    Na ovoj temi je bilo govora o Orgonu, pa predlažem neki suptilan shift tamo.
    I tako 70% tema otvorenih ovdje u proteklih par godina nema veze sa naukom, tako da ne treba trošit' vrijeme i ki - či - pranu na objašnjavanje očiglednog nekim iznimno entuzijastičnim pojedincima.

    Predlažem da se otvori podforum 'Ono Što Liči na Nauku iz Velike Daljine' za mnogobrojne oblasti aktivnosti današnje svjetske populacije - tamo bi se moglo naći i prostora za Tarot, moju omiljenu disciplinu.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  22. #297
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Suma ( Woods )
    Posts
    2,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čika Džo View Post
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...d-nojeva-barka....

    Na ovoj temi je bilo govora o Orgonu, pa predlažem neki suptilan shift tamo.
    I tako 70% tema otvorenih ovdje u proteklih par godina nema veze sa naukom, tako da ne treba trošit' vrijeme i ki - či - pranu na objašnjavanje očiglednog nekim iznimno entuzijastičnim pojedincima.

    Predlažem da se otvori podforum 'Ono Što Liči na Nauku iz Velike Daljine' za mnogobrojne oblasti aktivnosti današnje svjetske populacije - tamo bi se moglo naći i prostora za Tarot, moju omiljenu disciplinu.
    Poenta je samo da se tema jasno postavi i krene u raspravu sa argumentima za i protiv.

    Jedna krajnost je da se nesto prihvati bez argumentovane rasprave
    a druga je da se odbaci bez argumentovane rasprave.


    Mora postojati kultura dijaloga i sa jedne i sa druge strane.

    Covjek pretpostavlja postojanje "zivotne energije" isto kao sto fizicari pretpostavljaju postojanje "Higsovog polja"

    On tu treba na pocetku jasno da formulise termine i objasni hronoloski kroz istorju isto kao sto su vi fizicari jasno formulisali sta bi treblo da bude "Higsovo polje" i "Higsov bozon"
    Higs je sezdesetih godina proslog vijeka postavio pretpostavku da ovo polje i elementarna cestica (bozon) postoje i fizicari koji vjeruju u to pokusavaju da dokazu da stvarno postoji. Oni koji vjeruju da ne postoji pokusavaju da dokazu da stvarno ne postoji.

    Postoji li ili ne niko nezna sigurno. Ja vjerujem da ne postoji i da je nesto drugo razlog zasto fizicki objekti imaju masu ali takodje nemam cvrste eksperimentalne dokaze za to. Samo mi nesto u "Higsovom polju" nije logicno.

    Treba otvoriti novu temu:
    "Na rubu znanosti: Zivotno - Kosmicka energija" - ili "Na rubu nauke..." ako neko vise voli tako ili samo "Zivotno - Kosmicka energija" bez "ruba" ili ... nemam pojma :-)
    pa onda u prvim postovima objasniti termine, i pretpostavke
    pa onda otvoriti raspravu argumente za ko se slaze a drugi ce argumente protiv...
    i tako ide rasprava precizno u okviru teme i sa jasnim terminima i pretpostavkama , hipotezama

    Samo jasno, sistemacki, korak po korak.
    Last edited by septembar; 13-02-12 at 18:20.

  23. #298
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Za septembra i ostale:


  24. #299
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    septembar, zamolio bih te kao moderatora da ovo sve ostane ovđe, može da se premjesti ili sl. ali ne bi valjalo da se briše. Neka ljudi daju primjere, dokaze i sl, jer nekad i činjenica da je Zemlja okrugla nije bila nauka!

  25. #300
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Suma ( Woods )
    Posts
    2,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cpu View Post
    septembar, zamolio bih te kao moderatora da ovo sve ostane ovđe, može da se premjesti ili sl. ali ne bi valjalo da se briše. Neka ljudi daju primjere, dokaze i sl, jer nekad i činjenica da je Zemlja okrugla nije bila nauka!
    Slazem se sa tobom ali ...
    1. Tema je pocela kao "Chemitrails".Postovi koji se ticu "Zivotno-Kosmicke energije" treba da budu na novoj temi naprimjer "Na granici znanosti: Zivotno-Kosmicka energija" (evo ja cu je sad otvoriti) da se nebi javljalo veliko skretanje sa teme .

    2. Drugi uslov je da se objasne termini koji se koriste da bi se ucesnici u raspravi razumjeli.

    3. Treci uslov je argumentovana rasprava o bilo cemu.

    Ne namecem ja odje neko svoje misljenje vec samo kao sudija na utakmici "nagovaram igrace da ne prave puno faulova i da ne igraju van terena"

    P.S. Inace i "Chemitrails" i "Zivotno-Kosmicka" energija nije nesto sto me dublje interesuje.
    Ja o ovim stvarima skoro nista neznam ali eto volim da procitam sta drugi misle i kako raspravljaju.

Page 12 of 15 FirstFirst ... 289101112131415 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •