Results 1 to 9 of 9

Thread: Stanje na putevima

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Stanje na putevima

    Znam da postoji sajt AMS ali nesto nisam bas odusevljen kvalitetom informacija o stanju na putevima, koji putevi su pod radom, gdje su neprohodni putevi. Zanima me da li je moguca neka razmjena informacija sta treba zaobici od magistralnih puteva, gdje je stvarno neophodna zimska oprema za montazu. Evo konkretno recimo da me interesuje relacija BG - CG primorje - BG. Da li valja da se uzajamno pomozemo oko ruta, koje su dionice skoro asfaltirane i dobro odrzavane, da ne idem kozjim stazama da bih obisao 5km dionicu puta pod radovima.
    Valjda me razumijete sto hocu reci ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Kod nas su ti svi putevi neprohodni :lolblue::lolblue: izbjegni obavezno bukovica zabljak i rozaje kula pec to ti tokom zime nikad nije prohodno, pogotovo ovaj drugi. Sto se tice AMSCG a nemaju ti oni kad dat informacije od price na telefon vazda je zauzeto, a po cio dan daj izjave za tv stanice.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zato sam htio da se uzajamno pomazemo ili da vidimo moze li se napraviti nekakav kao note sta je ovog momenta neprohodno i ko god dodje na ovaj forum kod nas da zna i sta moze jos vidjeti osim najave novih automobila.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Tesko izvodljivo, pogotovo sa nase strane. AMSCG veoma neazuran u bilo kojem poslu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam na putu cesto pa ti mogu reci da je relacija od sjevera crne gore pa do podgorice, u mnogo losem stanju. Ima par rupa na putu u koje ako ti upadne tocak tu i ostaje, pogotovo sada kad su pocele kise, snijeg, vjetar sve to utice. Posebnu paznju obrati na dionici Crkvine - Mioska u oba smjera, mislim da je to najopasniji dio puta, posle toga Mojkovac - Berane. Za jug ne moras brinuti, put je solidan sa vrlo malo rupa, uvjek prohodan.

    Evo ja sjutra idem za Berane, pa kad se vratim javicu ti kakvo je stanje na putu.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sjutra sam i ja u novome ali nema veze, moze nekom drugom biti od koristi. Ja cu da izvjestim o stanju na putu kroz bosnu
    nikad se ne zna kome moze valjati a informacija je ipak vrijedna. Pozdrav
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Put ti je prhodan, ali je mali zastoj prije Kolasina kod jednog tunela i nesto malo oko Mojkovca. Globalno cijeli put je u losem stanju i oprezna voznja je topla preporuka. Imas par lokacija gdje je u upotrebi samo jedna vozna traka. Sjeverni dio od Kolasina zna cesto biti sa poledicom (posebno ako ides nocu) i tako mucices se svih 160KM dok ne izadjes iz CG i dodjes do Brodareva. Tamo ces se jos malo muciti uz Zlatibor koji takodje ima poledice i mjestiicno snijega dok se ne dokopas fine dzade (Cigota) i onda ces moci da raspalis u sesnaest sve do Beograda. Odlican put, svaki mjesec se odusevim. Sada su cak sredili i obilaznicu u Cacku, tako da do Beograda prakticno neces imati zastoje i rupe. Zapravo lazem te, sad je u fazi adaptacije jedan dio trase (nekih 500m) oko Milanovca i to ti je jedini dio gdje moze ali ne mora da bude saboracaj samo jednom trakom.

    Sretan put!

    Ako ti treba i relacija Podgorica Bileca Gacko Srbinje Trnovo Sarajevo javi, mrzi me da pisem za badava

    Korisni linkovi

    BIH, SCG, HR, SLO

    Gledajuci sve ove saveze zaista je AMSJ u jadnom i prejadnom stanju
    Together we can defeat capitalism ...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pada mi na pamet da mozda ne bi bilo lose da topic ode pod Sticky. Nek ostanu linkovi AM saveza, a topic se moze dopunjavati izvjestajima sa lica mjesta i naravno pitanjima. Dobar potez njivche
    Together we can defeat capitalism ...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E ovako.
    Potez BG-Uzice u fantasticno prohodnom stanju ( oko milanovca ima malo krpljenja ali ajde )
    Visegrad-Gorazde-Srbinje isto jako prohodno i posuto pjeskom. Snijeg na putu pocinje dolini Sutjeske i blago se pojacava na potezu do cemerna. ( Ima jedna dionica puta prije cemernog koja se radi pa se ide makadamom koji je pod snijegom nekih 10 cm sigurno - lance obavezno vucite sa sobom i polako. Teze je onima koji idu u suprotnom pravcu. )
    Od vrha kod Cemerna ide sve glatko a od gacka vise nema traga nikakvom snijegu.
    Izvinjavam se za kasnjenje ali racunar je malko pravio probleme u radu
    Inace uz postovanje ogranicenja na putu od bg do hn islo se ravno 10 sati sto sasvim odgovara ako se uzme u obzir da se busom ubije najmanje 12 sati voznje ....
    Molio bih i dalje da se svjetujemo... ide jos snijega a meni nije bas do voznje po samom snijegu

    hvala che
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •