Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 56

Thread: Slobodan Pejović !

  1. #26
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    S.R DA LI JE TACNA INFORMACIJA DA SADA , ZBOG POSLEDNJIH DESAVANJA , NE IZLAZITE IZ KUCE ?
    S.PEJOVIC Nije tacno, tacno je da ne ulazim u kucu, jer najvise vremena provodim u svojoj vikendici i na ribanju. A od jednog svog provjerenog izvora , koji me nikad nije prevario , dobio sam pocetkom juna obavjestenje ,,Slobo, pazi se , regionalni organizovani criminal je rijesio da te otruje. ,,Pitam ga kako, kaze , nemoj jesti u restoranima nidje ,, Od toga sam sto posto zasticen i nemam te navike , nemam novca za to i necu da me neko cascava . Ali I jedno drugo je sigurno, u kaficima u kojima godinama pijem kafu, konobari se mijenjaju stalno. I to je jedini ralog sto sam oprezan, ne idem vise tamo , ne pijem vise tamo kafu, ne pijem vodu, sok, jer mi je taj povjerljivi izvor saopstio da organizovani kriminal hoce da me otruje. Znaci Slobodan Pejovic se nije zakljucao u kucu , nemam ja od cega da se stidim ali iskljucivi razlog je opreznost jer oni su opaki. Pa zar im iz Brisela nje nametnuto kao prvo poglavlje pitanje organizovanog kriminala I ratnih zlocina. I zar misle da se u Briselu u Vasingtona , ne zna moja uloga u svemu tome? Da li ste do sada imali neku ponudu koja bi mogla vid nagodbe za vase cutanje? E da vam nesto kazem , sto vele sve ima svoju cijenu , ja je do sada nijesam imao. Mene je Vukasin Maras u vrijeme rascjepa u DPS-u , kada je on bio sef UDBE ili ministar unutrasnjih poslova, u prisustvu jednog univerzitetskog profesora Pravnog fakulteta , koji mu je bio savjetnik, ponudio posao. Jednom u Herceg Novom , drugi put u njegovom kabinetu u Podgorici , da dodjem, da se vratim jer sam im potreban u SUP kao hrabar i iskusan policajac. Kazao je da treba da se formira jedna jedinica od stotinu ljudi u Sutorinu I da ja budem komandant toj jedinici. Ja njega pitam koji je zadatak te jedinice. Kaze –u sukobu sa Vojskom vi ste ta udarna pesnica. I mene je prostrujalo kroz glavu,,boze, da li ovi ljudi stvarno misle da sam ja lud, da sam ja budala, da ja stotinu ljudi povedem na klanicu.,, Pa ni da smo se u so pretvorili, mi toj vojsci , paravojsci ne bi ni jelo posolili. Odgovorio sam njegovom savjetniku da necu. E sad ima jedna druga stvar ali da se pogresno ne shvati u nekakvom pogresnom kontekstu. Konkretno , Aco Djukanovic , brat Mila Djukanovica, zna se , jedna od najjacih licnosti u Crnoj Gori, te 1995 je ovdje u Herceg Novome zivio stalno, imao jaku korporaciju, zna se sta je radio. On me pozvao da radim kod njega I ja to glat odbijem.Ali 2001 godine on dolazi kod mene nepozvan na Orjen dje imam vikendicu, dolazi sa jednom curom , dzipom . I poceli smo pricu. On mene kaze,,Sole, vratio sam u sluzbu Husniju Rezepagica, vratio sam Raja Ljumovica a cilj mi je I tebe da vratim jer si hrabar i posten covjek. Ja njemu kazem , hvala ti kao prijatelju. Naijskrenije sam mu se zahvalio i kazao da necu. Ja mislim da ovo Aco nece demantovati i da je to uradio dobronamjerno.
    S.R Postoje spekualcije da ste vi bili u dogovoru sa vrhom vlasti da odigrate ulogu svjedoka koji bi amnestirao Djukanovica te da ste se u medjuvremenu ,,predomislili,, promijenili misljenje
    S.PEJOVIC Da vam kazem , kad god sam dao intervju, apostrofirao sam odgovornost Momira Bulatovica jer je po meni , on bio najodgovornija figura , a sto ne znaci da mora biti tako. Drugi je na toj ljestvici najodgovornijih bio Milo Djukanovic, treci u ovom zlocinu, kada vec nema Paval Bulatovica , je njegov zamjenik Nikola Pejakovic, cetvrti je sef tajne policije Bosko Bojovic i ostali su marginalci , ne misleci time da ih branim.
    S.R . DA LI JE TADASNJI CRNOGORSKI DRZVANI VRH AKCIJU HAPSENJA I DEPORTOVANJA BIH IZBJEGLICA IZVEO UZ ODOBRENJE SAVEZNE VLASTI, IMATE LI NEKE INFORMACIJE?
    S.PEJOVIC Pa , prema mojim saznanjima, ta oduka je donijeta na Vrhovnom savjetu odbrane kod Milosevica, da su to ovi nasi prihvatili I donijeli u tasnu sto bi se reklo i revnosno su sprovodili tu odluku , kao sto su revnosno isli na Dubrovnik , kao sto su revnosno isli u Bosnu, kao sto su revnosno isli do pokolja u Srebrenici. Pazite , ja imam ljude iz vrha … Mozete li nekog spomenuti ? Ne, ne mogu , nemojte molim Vas, ne volim da baratam svojim izvorima Ja mislim da ako to budu htjeli Srbija I Hag , da oni imaju te dokumente,
    S .R Mislite li , nakon poslednjih desavanja,teskih medijskih optuzbi koje su podrzale I neke nevladine organizacije , da cete se naci na optuzenickoj klupi ?
    S.PEJOVIC Prije svega , ako su tacne izjave koje mediji prenose , ja sam zgrozen. A sto se tice mog procesuiranja , ravnodusan sam. Do sada me niko iz tuzilastva nista nije pitao. Ne znam jedino da li ce se u Tuzilastvu drznuti da falsifikuju neki dokument koji bi me teretio . Jer svaki inspektor koji je ucestvovao u tome je napisao ili sluzbenu zabiljesku ili izvjestaj , koga je priveo, iz koje kuce I kome ih je predao –dezurnoj sluzbi. Iza te sluzbene zabiljeske stoji puno ime i prezime , svojerucni potpis inspektora. Nigdje mog potpisa nema jer ja nijesam ni privodio. Cak za ovu trojicu koje sam pustio nijesam pisao sluzbenu zabiljesku nit izvjestaj. Falsifikovanje dokumenta sa mojim potpisom bilo bi katastrofalno za ovu vlast i mislim da oni to ne smiju uraditi . Ali mi smo zemlja cuda, ja vam kazem u kojem sam obrucu-UDBA,organizovani kriminal I njihovi mediji. Vidite ova satanizacija , ide ka tome ali ukljucice se tu i veliki broj eksperata . Pozvacu i domace i strane eksperte koji ce uci u sve papire u sudstvu, tuzilastvu i policiji .Prema tome, sto se mene tice, neka izvole , ja sam na crti i tu nema dileme.
    S.R.I NA KRAJU DA RAZJASNIMO DILEMU OKO VASEG CLANSTVA U LIBERALNOM SAVEZU CRNE GORE –DA LI STE ILI NIJESTE BILI CLAN TE STRANKE?
    S.PEJOVIC Tu je moja clanska karta Liberalnog saveza , registrovani clan Liberalnog saveza broj 202 iz 1990-te godine sa potpisom Slavka Perovica . Koliko ja znam , Slavko Perovic se mene nije odrekao nego naprotiv , ljetos me pozvao telefonom. Dugo se godina nijesmo ni vidjeli ni culi . Nasli smo se na jednom mjestu u Herceg Novom. Zadrzali smo se u prijateljskom razgovoru vise sati . Sto smo pricali , ajde neka UDBA nagadja. Zasto ovo pricam –zato kad je UDBA cula da Slavko mene zove da cemo se naci , upaljen je alarm u UDBU I to im je ja mislim dogadjaj godine. Odakle sad nas dvojica posle dugo, dugo godina da se nadjemo. Imam ova saznanja I informacije jer nije moral toliko poginuo u Crnoj Goro koliko mnogi misle, u svim sluzbama ima casnih I postenih ljudi . I vidite , ja sam stalno za korak brzi od mojih progonitelja. . Dzaba su njima sve pare ovog svijeta I sve agenture, sve to. I da dodam , potpuna je laz da mi kcerka radi u ministarstvu turima . Radila je dvije godine i iscerali su je , rekli su da nema para za nju i evo je danas na birou rada.
    SONJA RADOSEVIC
    Slobodnacrnagora.eu

  2. #27
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Razocharan sam jer sam mislio da je ovaj Pejovic chastan i poshten a nadasve hrabar chovjek,ochito smo izmanipulisani samo tako,shteta i zalosno !
    Slažem se.
    Gledao sam premijeru filma na IN-u, iiiii, no comment.
    Čovjek nas je izmanipulisao samo tako. Problem je što to nikako nije mogao sam.

    Ne znam zašto, ali do ove emisije nikako nisam podnosio ovog Radončića, jer mi sve izgledao da bi dupeta dao za šaku eura; nakon ove emisije, kapa dolje za ovo što je uradio.

    EDIT: Ali ne bih se upuštao u nikakvo dalje komentarisanje i davanje suda, jer meni, sve ukupno, ovo i dalje smrdi. Ne znam zašto.
    Ali se iskreno nadam da će se saznati za prave krivce, i da će to debelo platiti. Isto tako se nadam da će se saznati ko je osoba koja je pustila ta 3 čovjeka, jer u tom vremenu, to uraditi, svaka čast. Taj čovjek je odraz pravog Crnogorca, čojstva i junaštva.
    Jedno je sigurno, tih ljudi, kao i više hiljada drugih, koje je taj rat pojeo, više nema. Sve zbog ratnog profiterstva, politike i nekih bolesnih ideja.
    Last edited by poslednji osmanlija; 25-10-11 at 00:55.

  3. #28
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaci, nadrljao je.

  4. #29
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Ne bih se ja ovdje a priori ni u šta zakleo. Dvadeset godina je od tada i ne znam kako neko može biti 100% siguran u prepoznavanju nekoga nakon toliko vremena. S druge strane logično je da postoji dokumentovano ko je koga privodio i nešto sam siguran da je njegovo ime bilo na takvom dokumentu odavno bi taj dokumenat ugledao svjetla dana, tj pobjede. Opet, on ovu priču priča od 2000. godine, kad su bili živi ovi čijim perjem ga optužuju da se okitio. Najzad, on je jedini koji je progovorio o ovom zločinu od brojnih učesnika, što je najporaznije. Sumnjam da se takva stvar uradi zbog gladi za pukim moralnim priznanjem, pored očekivanih neizbježnih problema i šikaniranja koje takav istup donosi. S obzirom na ljudske kvalitete ovih koji su se polomili oko njega, i sve zakulisne interese lopovskih i zločinačkih lobija koji šićare sa ovom pričom, nisam spreman da budem ubijeđen da znam istinu o obrazu ovog čovjeka. Želim da vjerujem da ne može biti toliko crn.

  5. #30
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,744
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by poslednji osmanlija View Post
    Slažem se.
    Gledao sam premijeru filma na IN-u, iiiii, no comment.
    Čovjek nas je izmanipulisao samo tako. Problem je što to nikako nije mogao sam.

    Ne znam zašto, ali do ove emisije nikako nisam podnosio ovog Radončića, jer mi sve izgledao da bi dupeta dao za šaku eura; nakon ove emisije, kapa dolje za ovo što je uradio.

    EDIT: Ali ne bih se upuštao u nikakvo dalje komentarisanje i davanje suda, jer meni, sve ukupno, ovo i dalje smrdi. Ne znam zašto.
    Ali se iskreno nadam da će se saznati za prave krivce, i da će to debelo platiti. Isto tako se nadam da će se saznati ko je osoba koja je pustila ta 3 čovjeka, jer u tom vremenu, to uraditi, svaka čast. Taj čovjek je odraz pravog Crnogorca, čojstva i junaštva.
    Jedno je sigurno, tih ljudi, kao i više hiljada drugih, koje je taj rat pojeo, više nema. Sve zbog ratnog profiterstva, politike i nekih bolesnih ideja.
    Kontradiktoran si, zar ne?
    Iskljucenje mozga samo osta.

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    She is only here to annoy herself!

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    tesko ce ikad prava istina izaci na vidjelo
    Who let the dogs out

  8. #33
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    mislio sam jel Pejovic u talu a ne novinar...posto cika dzo napisa udbina posla
    Pa i on je normalno s nekim u dilu shta treba rec' ...a shta ne .
    ...

  9. #34
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Dobi li iko ikad odgovor zashto taj SP na dan kad postadosmo nezavisni nije nashao za shodno da na 100 poziva izadje na ulicu ako mu se nije vec dolazilo u lokal gdje se od 3 popodne pochelo slavit' ?!
    Dobismo tog dana ono za shta smo htjeli izginut' a on se ponio kao dijete kome uzmete igrachku,ljut,arogantan i shto je najgore ignorantski do boli,pih !!!
    A muka mi je chitat' kako on proziva Veshovica ili bilo koga,neka se zapita o svom chojstvu,chasti i svemu ostalom,bljutavo skroz !
    ...

  10. #35
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Meni je nevjerovatno da ovoga covjeka nijesu i prije raskrinkali.
    Toliko o nasem novinarstvu i sudstvu.
    Inache, sveukupno stravican zlocin koji za epilog ima progon onih koji su nelegalno hapsili dok se o pociniocima zlocina u RS oopste i ne govori
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  11. #36
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Meni je nevjerovatno da ovoga covjeka nijesu i prije raskrinkali.
    Toliko o nasem novinarstvu i sudstvu.
    Inache, sveukupno stravican zlocin koji za epilog ima progon onih koji su nelegalno hapsili dok se o pociniocima zlocina u RS oopste i ne govori
    Njegove kolege znaju da je on bio inspektor za potrage, a za krvne delikte, kako je sam SP pričao godinama. I niko od kolega nije uputio pismo javnosti crnogorskoj da ga demantuje. A što nije? Nema tu P od poštenja. Šeki R. se ovime bavi jer ga neko debelo plaća. Niko nije lud da se bavi nečim što ga eventualno može glave koštati. Tako i ove junačke NVO i sl. Ah, što ćeš...posao je posao.
    C R N A G O R A

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Dakle, htio bih samo da vam skrenem paznju da sam na granici da zakljucam thread ili ga obrisem. Ne zato sto me interesuje tema nego zato sto ne bih volio da me sjutra kontaktiraju razni advokati od raznih osoba.

    Molim vas u granicama ukusa i bez nepotrebnih etiketiranja...
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  13. #38
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    1. Zlocin se desio. Izbjeglice iz BiH su deportovane i od njih je veliki broj ubijen u BiH
    2. Deportaciju su sprovele policijske snage CG
    3. Crnogorska država je naknadno isplatila nadoknade preživjelima i članovima porodica zrtava
    4. Do sada, niko nije pravosnazno osudjen zbog izdavanja naredbi i sprovodjenja u djelo ovog ratnog zlocina

    Da je crnogorsko pravosudje na vrijeme procesuiralo ovaj slucaj, kaznilo naredbodavce i izvrsitelje, uloga Slobodana Pejovica bi mogla na miru da se rasvijetli - pa ako je govorio istinu, da mu se skine kapa i stegne ruka, a ako je lagao - da se pljune u lice. Medjutim, sad se sve svodi na to je li Slobodan Pejovic ili nije oslobodio 3 izbjeglica (podsjecanje: njih 70ak je uhapseno i sprovedeno za BiH). A sustina je sljedeca: ko je naredio da se bosanske izbjeglice hapse i vracaju za BiH, ko je to i kako sproveo i ko je odgovoran sto se do dana danasnjeg crnogorsko pravosudje nije odredilo prema tom zlocinu.

    Sto se tice novog filma Sekija Radoncica, i dalje sam rezervisan. U jednom filmu (Karneval) ga hvali, u drugom (Junak naseg doba) napada. Ne zelim da donesem konacni sud u kojem od ta dva filma je autor bio u pravu, jer ne posjedujem sve neophodne cinjenice. Ono sto jedino znam sa sigurnoscu - da je pravosudje odradilo svoj posao na vrijeme i kako treba, prostora za spekulacije bilo bi veoma malo. Ovako - zlocin se desio, neko je tamo to valjda naredio, neko sproveo, a cijela prica, koja je rezultirala sa tolikim brojem sramno prognanih i nevinih zrtava, kao i neosudjenih dzelata - svede se na to da li Slobodan Pejovic govori istinu ili ne.
    Last edited by Bonja the Zmaj; 26-10-11 at 13:50.
    Vecina ljudi je zla

  14. #39
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by grundeljski View Post
    Kontradiktoran si, zar ne?
    Haha, mislio sam da će mi više ljudi quote-ovati post sa razlogom iz kojeg si ti to učinio.
    Čim sam objavio post, odmah sam primijetio ovo što si ti boldovao. Zašto nisam mijenjao ništa?
    Jer, jednostavno, s' jedne strane želim da vjerujem da je nemoguće sve ono izmisliti (priča penzionisanog inspektora), za šta ovog bivšeg inspektora optužuju akteri filma ''heroj našeg doba'',
    dok s' druge strane, tu je film, svjedoci, ljudi kojima su stradali članovi familije, i jednostavno vjerujem da nema tih para koje bi nekom platile da brani nekog ko mu je pobio najbliže. Niti da nekoga lažno prepoznaju, a optužuju nevinog.

    Jednostavno, totalna konfuzija.

  15. #40
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    UDBA pravi previde u svojoj namjestaljci Pejovicu...

    Svejdok Radojka Fejzic-Zugic tvrdi da joj je Pejovic odveo muza u smrt >> http://www.portalanalitika.me/drustv...-u-smrt.html##

    A odje navodi da joj je muz umro 1998. u Sarajevu >> http://www.pobjeda.co.me/citanje.php...0-22&id=221711
    prije no sto umrem ja želja mi je ta, sahranite me u dres Čelika...

  16. #41
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa mozda se preudala kasnije
    Vecina ljudi je zla

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ne znam jel taj Pejovic ikoga sproveo ili nije,to je manje i bitno.
    Kako godj,taj covjek je progovorio javno o jednom sramoti i zlocinu,ali opet tvorci opsteg mjenja i raspolozenja uspjeli su jos jednom.
    Danas se naklapa sto je Slobodan Pejovic ucinio,ili nije.Danas niko ne prica o nalogodavcima.
    Iz moga ugla,to je jedina optuznica koja realno moze da odvede Djukanovica sa svojom tadasnjom druzinom u zatvor,zato je i upregnuta svakolika sila-razni polupismeni novinarski produkti tipa Radoncica,gospoda potpaljivaci policajci i ostali borci za istinu,kojih je mnogo.
    Last edited by Sidewinder; 27-10-11 at 20:19.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  18. #43
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,466
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Ne zna se tu ništa imaš dvije interesne skupine jednu oko Pejovića a drugu oko Radončića.Ono što upada u oko da su to sve likovi koji su izašli iz istog jajca ali su im se interesi razišli na ovaj ili onaj način.Kao i obično istina je neđe u sredini.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  19. #44
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    UDBA radi, ne spava.
    Na drum palo nebo malaksalo...

  20. #45
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,815
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,036
    Thanked in
    1,801 Posts

    Default

    Мени у свој овој причи највећу сатисфакцију пружа то што су Вести и Монитор коначно ухваћени у великој лажи и што ће се тешко извућ.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  21. #46
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,466
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Мени у свој овој причи највећу сатисфакцију пружа то што су Вести и Монитор коначно ухваћени у великој лажи и што ће се тешко извућ.
    Već su počeli da se izvlače ovo je sad napad na slobodu medija, istraživačko novinarstvo, podmetanje od strane režima bla bla bla.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  22. #47
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,815
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,036
    Thanked in
    1,801 Posts

    Default

    Могу да пробају, али мислим да ће им овај Радончић доћ главе, поготово са овим филмом у најави који се бави медијима у ЦГ.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    To bjese onaj Radoncic sto drzi hotel umjesto Mila u Sarajevu?
    Divan i provjeren izvor...
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  24. #49
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    U talu jeste sigurno,jer se zna ko odsijeda u bratvom mu hotelu,ali...mutan ispade Pejovic skroz .
    Ko Slavko Perovic i Misko Perovic

  25. #50
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko se priče potrošilo oko jednog čovjeka..... Pa od prvog dana je jasna šema deportacija. Ali majstori spina i prijatelji Ace Pavićevića -Blogera, rade svoj posao
    Click image for larger version. 

Name:	spejo.jpg 
Views:	61 
Size:	25.6 KB 
ID:	68791
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. rehabilitovan dr.Slobodan Jovanović
    By dusanp in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 27-10-07, 11:59
  2. Umro Slobodan Milosevic?!
    By apsolutno_nemoguca in forum Politika generalno
    Replies: 259
    Last Post: 24-03-06, 08:28
  3. Slobodan Trojan
    By patuljasti_dvometras in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 17-03-06, 20:50
  4. hag:Slobodan Milošević o videosnimku strijeljanja Bošnjaka
    By Monterico in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 10-06-05, 11:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •