Results 1 to 20 of 20

Thread: Mediteranske igre 2021. Dubrovnik, Kotor, Mostar

  1. #1
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default Mediteranske igre 2021. Dubrovnik, Kotor, Mostar

    Gradonačelnici Mostara, Dubrovnika i Kotora, Ljubo Bešlić, Andro Vlahušić i Marija Maja Ćatović, svečano su u Mostaru potpisali Deklaraciju o suradnji na zajedničkoj kandidaturi za domaćina 19. Mediteranskih igrara 2021. godine.

    Cijeli članak

    Bilo bi to lijepo i mislim da ova tri grada imaju velike šanse. Kad se male ruke slože, sve se može, sve se može

  2. #2
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pomislih da je zajebancija kad procitah prvo ime

    Sve u svemu, lijepa ideja, ali 2021. wtf?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  3. #3
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Pomislih da je zajebancija kad procitah prvo ime
    +1

    na vrijeme su oni...ima da bude straobalno!
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  4. #4
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Puna podrska!
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Thumbs down

    Jos jedna glupost Maje Catovic.
    Na osnovu cega Kotor moze da udje u ovu pricu?
    P r i m o r a c

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Na osnovu bazena i sportskih terena kao i žičare koje će do tada biti sagrađene!
    Znači DPS će vladat do 2021,eeeee
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  7. #7
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo opet, politika se mijesa....sto je sad cudno sto je neko predlozio nesto....nije catovicka vec ljudi iz hrvatske...
    ja stvarno ne razumijem vas kao sto ru rain wind storm itd...vi samo gledate kako da nesto isprovocirate, nekoga ismijavate itd...sta je lose sad tu...sto neko predlozi nesto lijepo...
    to vam je isto da sad uporedite danasnje npr zimske olimpijske igre, sa proslim vremenima...sarajevo nikad ne bi bio to sto jeste danas...vjerujte...zato ne vidim razlog da kotor ne bude ako to sve prihvati olimpijski komitet, da se za ta period sagadi sve sto treba ...
    nego dobro..kriticara imamo vise, a isti sjede samo doma...
    :)

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    DzoniS ...Što će se održavat u Kotor?Skakanje sa San Đovanija na glavu?Nemaju para ovima iz Primorca pare da daju a ne to da organizuju i grade.Ali 2021...ne no Svjetsko prvenstvo u fudbalu u CG 2098
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  9. #9
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    DzoniS ...Što će se održavat u Kotor?Skakanje sa San Đovanija na glavu?Nemaju para ovima iz Primorca pare da daju a ne to da organizuju i grade.Ali 2021...ne no Svjetsko prvenstvo u fudbalu u CG 2098
    pa dobro, nisam ni ja sad strucan moze li il ne moze....da ti je neko prije 3 godine rekao i za svetsku ligu u vaterpolu u pg, rekao bi nema sanse, nema se para ni za ove iz KAP-a...vama je uvijek ova prica...a 2021 za 11 godina, tako da ne pricajte gluposti stvarno...ali dobro...
    def. si skola opozicije u svemu....i kad je sport ti politiku upetljas, bez ljutnje ali takvisu ti postovi...imam ojsecaj kadu kladionicu udjes pitas radnika jes za dps ili opoziciju????ako je za dps, ne uplatis sbog malera////
    :)

  10. #10
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bas odlicna vijest. do tada ce se i zavrsit stadion pod vrmcem, moguce i renoviranje bazena za ove igre
    ali neznam sta moze mostar tu da pruzi?!?

  11. #11
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Jos jedna glupost Maje Catovic.
    Na osnovu cega Kotor moze da udje u ovu pricu?
    ne znam na što točno misliš, ali recimo dubrovnik trenutačno nema ama baš ništa osim bazena. niti jedan drugi sportski objekat skoro pa da ne zadovoljava ni potrebe za treniranjem. uskoro bi se trebalo krenut s izgradnjom kampusa pa bi tu vjerojatno dobili dio smještaja za sportaše jer ne vjerujem da bi sportaše smještali po hotelima. to je sve što imamo, ostalo bi tek trebalo napravit
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    ne znam na što točno misliš, ali recimo dubrovnik trenutačno nema ama baš ništa osim bazena. niti jedan drugi sportski objekat skoro pa da ne zadovoljava ni potrebe za treniranjem. uskoro bi se trebalo krenut s izgradnjom kampusa pa bi tu vjerojatno dobili dio smještaja za sportaše jer ne vjerujem da bi sportaše smještali po hotelima. to je sve što imamo, ostalo bi tek trebalo napravit

    Mi ni sportsku halu nemamo. Na fudbaskom stadionu je izvrsena promjena travnate podloge, ali kako je ponestalo para nisu sve promijenili Postoji 3/4 jedne (betonske) tribine...
    A o bazenu, u kojem od '86 (sem farbanja svlacionica) nije nista ulozeno - da ne govorim! Cak vidjoh prije par dana i da nekoliko stolica na zapadnoj tribini nedostaje! I to izgleda jaaako ruzno, ako se zna kakav je raspored stolica na ''Niksi Bucinu''.

    I kakve veze Maja Catovic (nasa gradonacelnica vec skoro 5 godina) ima sa ovim? Nikakve vala...sve ono sto je ona uradila za Kotor za najvecu osudu je!
    Stidim se...
    Cak ovo sve i nema veze sa politikom. Pitanje je: otkud ova ideja? Koga je konsultovala za ovo? Pa ona nijedan sportski dogadjaj ne posjecuje!! Njeno bahato ponasanje i uvlacenje u dupe podgorickim nalogodavcima je dosmrdjelo! :mad:
    P r i m o r a c

  13. #13
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dida122 View Post
    ne znam na što točno misliš, ali recimo dubrovnik trenutačno nema ama baš ništa osim bazena. niti jedan drugi sportski objekat skoro pa da ne zadovoljava ni potrebe za treniranjem. uskoro bi se trebalo krenut s izgradnjom kampusa pa bi tu vjerojatno dobili dio smještaja za sportaše jer ne vjerujem da bi sportaše smještali po hotelima. to je sve što imamo, ostalo bi tek trebalo napravit
    Nema ni Kotor, a cak i bazen koji ima je vrlo neugledan, ali vjerujem da kad bi se lokalne vlasti bas potrudile da bi za 11 godina uspijeli malo renovirati barem bazen. Sportska dvorana je u projektima od kad sam ja bio dijete. Do kad se ne realizuje, najbolja sala nam je sala Osnovne skole "Njegos", sa parketom koji se zna cesto podic na valove i kapacitetetom od 4-5 razreda djece.
    Kotor je dobar za veslanje samo. Ali s obzirom da je Maja Catovic to prihvatila ja sam siguran da ce te igre bit u Kotor 2021. a onda 2024. i olimpijske.
    Kotor definitivno postaje grad sa najvise projekata, a nijednim realizovanim.
    Release Yourself

  14. #14
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    puna podrska
    Haec olim meminisse ivvabit
    http://1944killingfields.co.uk

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    pa dobro, nisam ni ja sad strucan moze li il ne moze....da ti je neko prije 3 godine rekao i za svetsku ligu u vaterpolu u pg, rekao bi nema sanse, nema se para ni za ove iz KAP-a...vama je uvijek ova prica...a 2021 za 11 godina, tako da ne pricajte gluposti stvarno...ali dobro...
    def. si skola opozicije u svemu....i kad je sport ti politiku upetljas, bez ljutnje ali takvisu ti postovi...imam ojsecaj kadu kladionicu udjes pitas radnika jes za dps ili opoziciju????ako je za dps, ne uplatis sbog malera////

    Što se tiče kladionice,nemaš pojma
    Što se tiče svjetske lige,Podgorica je i prije ovoga bazena imala bazen u okviru SRC MORAČA,i tu su nekad igrane utakmice.Tome bazenu ništa nije falilo,bez da se uloži možda 10.000e da se adaptira i novi kolektor da se napravi,ali zašto uložit 10.000e kad se može CIJEVNA i GIMU ugradit 100.000e.
    Nemaš mi što pričat oko vaterpola u Pg...
    Uglavnom,ti kao vječiti podržavaoc politike DPS kojeg je sve više i u sportu,samo neka si zdravo.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  16. #16
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    Što se tiče kladionice,nemaš pojma
    Što se tiče svjetske lige,Podgorica je i prije ovoga bazena imala bazen u okviru SRC MORAČA,i tu su nekad igrane utakmice.Tome bazenu ništa nije falilo,bez da se uloži možda 10.000e da se adaptira i novi kolektor da se napravi,ali zašto uložit 10.000e kad se može CIJEVNA i GIMU ugradit 100.000e.
    Nemaš mi što pričat oko vaterpola u Pg...
    Uglavnom,ti kao vječiti podržavaoc politike DPS kojeg je sve više i u sportu,samo neka si zdravo.
    vidji, ja politiku odvjam od sporta i uvijek sam...tako da...nemam komentar...
    imas li kakvu kvotu dobru za danas
    :)

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ufatih ovoga japanca jutros a zora na singl.Ima neki padovi kvota
    Što se ovoga tiče džoni,ja bi volio da se to desi,ali teško...
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  18. #18
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Može se ovo organizirat pogotovo što bi to bilo tek 2021. Mostar ima nogometni stadion koji bi se mogao obnovit i povećat mu kapacitet te izgradit suvremenu atletsku stazu. Dubrovnik ima olimpijski bazen a u planu je gradnja nove sportske dvorane sa dvije manje pomoćne te novog nogometnog stadiona. Sve ovo će se gradit i bez mediteranskih igara. Dubrovnik ima i teniske terene u koje ne treba puno ulagat jer se na njima već održavaju ITF turniri. I u Kotoru i u Dubrovniku se mogu održavati plivačka i veslačka natjecanja. Sve je ovo izvedivo uz ne baš velika ulaganja (nije ovo Olimpijada ), a ova organizacija može ovim gradovima donijeti više koristi nego štete.

    Zato puna podrška

  19. #19
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U toj varijanti gdje Kotor organizuje samo veslanje, moze da se organizuje. Ako bude trebalo pravit nove projekte, mi to tesko mozemo izvest sa ovom upravom. U ovakvom stanju i sa ovakvom postavkom, kotorska uprave ne samo da nije sposobna da pravi nove objekte, nego nisu u stanju ni da sruse stare koji su napola sruseni!
    Sportsku salu cekamo vec 15 godina... uzalud.

    Zato puna podrska ako ce Dubrovnik i Mostar iznijet veci dio posla.

    Mi cemo samo da cekamo sportiste, novinare i gledaoce na granicu i slatko im naplacivat eko taksu. A projekat objekta za veslanje tj. postavljanje starta i cilja i plutaca izmedju, bice u svim programima za izbore prije i poslije 2021. kao najvece dostignuce.
    Release Yourself

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U necijim ocima
    Posts
    210
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tri UNESCO grada...

    Zašto 2021. godine? Volos i Larisa (Grčka) 2013., Tripoli (Libija) je kandidat za 2017.-tu...

    Vidim da ste već počeli da razmišljate đe se može ili će se moći održavati takmičenja u nekim sportovima...

    Peskara 2009. lista sportova - http://www.pescara2009.it/index.php?...mid=34&lang=en

    Peskara 2009. mjesta održavanja - http://www.pescara2009.it/index.php?...mid=53&lang=en

    Volos i Larisa 2013. mapa sa mjestima održavanja i listom sportova - http://www.volos2013.gr/maps-en.html
    If you think you know how to love me
    And you think you can stand by me
    You've got to lead the way

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mostar
    By MeDo_JE in forum Putovanja
    Replies: 5
    Last Post: 06-11-09, 16:31
  2. Mostar 26/27.9 2009 god.
    By pensa in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 31
    Last Post: 01-10-09, 01:10
  3. Mediteranske igre 2009 - Peskara
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 152
    Last Post: 07-07-09, 12:58
  4. Travnik, Mostar i grunfovanje...
    By wulfy in forum Motociklizam
    Replies: 13
    Last Post: 29-05-09, 07:29
  5. Mostar Sevdah Reunion :-)
    By Sport Billy in forum Muzika
    Replies: 0
    Last Post: 07-06-05, 09:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •