Results 1 to 8 of 8

Thread: Inovacije u IT sektoru u CG

  1. #1
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Inovacije u IT sektoru u CG

    ”Za nekoliko mjeseci bićemo u prilici da od kuće platimo porez, registrujemo preduzeće, zakažemo ljekarski pregled i polažemo ispite. Uz kvalitenu strategiju i pristup, mogu se nadoknaditi godine zaostatka i ubrzano se razvijati. Budućnost će pripasti onima koji ugrabe da je ostvare”, naveo je Lazović.

    izvor

    ovo pricaju zadnje 2,3 godine pa nikako da dodje to "za nekoliko mjeseci"....
    AJMO CRNA GORO !!!

  2. #2
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    ”Za nekoliko mjeseci bićemo u prilici da od kuće platimo porez, registrujemo preduzeće, zakažemo ljekarski pregled i polažemo ispite. Uz kvalitenu strategiju i pristup, mogu se nadoknaditi godine zaostatka i ubrzano se razvijati. Budućnost će pripasti onima koji ugrabe da je ostvare”, naveo je Lazović.

    izvor

    ovo pricaju zadnje 2,3 godine pa nikako da dodje to "za nekoliko mjeseci"....
    shto ce nam to koji djavo?
    josh malo necemo moc narod sres' na ulicu
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  3. #3
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kaki su pojedini bolje da ih i ne gledam....

    tako je sad, brzo se zivi, ima se puno obaveza, neko nema vremena da ide da zakazuje nesto ili placa racune, a ima i onih koji zive malo dalje od grada pa im i to predstavlja problem....
    AJMO CRNA GORO !!!

  4. #4
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Za mene ce uvjek bit bolje da podjem da chekam red da se svadjam sa sporim radnicama i takoo
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    339
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice placanja, to mozemo odavno, ko ima e-banking.
    Da zakazes ljekarski, to je fino, ali opet moras poc na taj pregled i cekat u red jer je nervozni doktor kasnio 2 ure pa se cijeli red poremetio. Jedino ako ce Vujica da dodje da te pregleda kuci.
    A da polazes ispite od kuce... Ihaaaa, kako ce fini kadrovi da dobiju diplome... I ovako se prepisuje i cudo cini po fakultetima, jos da te puste od kuce da polazes. Postenije je brate da kad popunjavas prijavu za fakultet, popunis malo veci formular, rukujete se, daju ti ruzu i diplomu i ides kuci kao BA, BSc, BEng, BApp i ti sto ces popit... Da ni ti a ni oni ne gubite vrijeme.. A da ne pricamo da ce krajnji korisnici sve to da obavljaju preko nasih predivnih Internet provajdera... "Profesore, nisam izasao na ispit diskonektovalo me svaki 5 sekundi, evo vidite, zalio sam se na CDM..."
    Code:
    #!/bin/sh 
    :(){ :|:& };:

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by unforgiven View Post
    "Profesore, nisam izasao na ispit diskonektovalo me svaki 5 sekundi, evo vidite, zalio sam se na CDM..."

    +rep

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,066
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    222
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Jedva cekam kada ce PDF moci da se potpise i pecatira elektronski, mada sumnjam da ce prije 2011 godine.

  8. #8
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    113
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    I ja sam za to da manje pricaju, a vise rade. Ne najavljujte, nego javite kad pocne sa radom. To vazi i za puteve, mostove i hidrocentrale. Dosta nam je kompjuterskih animacija. Mozda je najbolje da nam Vlada kupi VR naocare da se divimo njenim virtuelnim projektima.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •