Page 626 of 1176 FirstFirst ... 1265265766166226236246256266276286296306366767261126 ... LastLast
Results 15,626 to 15,650 of 29400

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #15626
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Sve stoji to gando, ali ne kad je singapurska posta i telefoni. Jednostavno kod njih ide electronic notification od shipment i onda kad promijene na despatched to oversea za sedam dana bas najduze mora da je tu, ako ne dodje u 90%slucajeva je izgubljena.

    Sent from my MI 5 using Tapatalk

  2. #15627
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nijesam ja vidio da ovaj tip ceka telefon singapur postom...

    Prastajte monsi

    #ImpeachTrump
    Last edited by Gandalf_White; 09-02-17 at 21:41.
    One Ring to Rule them all...

  3. #15628
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ha, evo fragrancex uklonio onu monstruoznu tarifu


  4. #15629
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hmm otvorio sam dispute i istog trena mi je izaslo ovo
    http://prntscr.com/e6owqv

    i posle toga odmah primio mejl

    Thank you for contacting AliExpress. I am sorry to hear that you are not satisfied with your order -

    According to the shipping information, the package has been shipped out by the seller and it is in transit currently. Thanks for your patience for waiting for the international package. Since your package is still in protection time and your order will be protected by AliExpress, you'll be refunded if you don't receive the package when purchase protection ends.

    Complaints from buyer Judgement from AE Invalid Reason
    Purchase Protection is running out, but package is still in transit Invalid After checking the tracking information, this order is still within purchase protection time. Then you can have enough time to wait for your package. Any new update regarding your package, we will keep you updated timely or you can simply track it by go to "My orders"-"All Orders" and click "Track order".


    Package Information
    AliExpress Shipping RB.............SG In Transit

    Solutions:
    Option 1: Please continue to wait for 10 days

    Response time: 10 days


    According to the shipping information, the package has been shipped out by the seller and it is in transit. Please wait in patience and confirm with us whether you have received the goods when purchase protection ends.
    Note: You can resolve the issue by clicking 'Add a New Proposal', 'Accept' (to accept the seller or AliExpress' proposal), 'Upload Evidence' or 'Edit' (to modify comments on the proposal). If we don't receive any feedback about the product problems after the goods are delivered, we will release the payment to your seller based on the delivery information.

    Your understanding and cooperation will be appreciated.
    Best regards,
    AliExpress Case Management Team


    Ja nemam add new proposal ili accept, samo cancel dispute i edit reasons

    Sta da uradim da cekam?

    I izgleda da sam napravio zabunu, ja sam mislio da zato sto je SG kod da je to singapurska posta, al izglead da je aliexpress metod sto ne razumem

  5. #15630
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu da editujem post, prodavac je inace sam dana produzio protection za 20 dana pa sam zato i otvorio dispute

  6. #15631
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    To ti je ovo sto sam ja pricao... Poslato ti je obicnom postom od 45 dana do 60 dana putuje. Imas jos 10 dana fore da cekas. Ako ne stigne vratice ti ali pare

    #ImpeachTrump
    One Ring to Rule them all...

  7. #15632
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Ako ti pise na kraju tracka SG onda mora biti Singapur posta, ma to je neki prevarant znaju oni track da daju isti za deset posiljki kao greskom ...neka ti vrate pare kupuj na Dreami i Goldway telefone i kraj..

  8. #15633
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,445
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default



    Sta da radim ovdje, nikad nisam imao ovakvu situaciju, jos nije poslao covjek?

    Takodje ima li koji kineski tel do 100 plafon a da valja? Slicno mi4c ali on je malo skocio cijenom.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  9. #15634
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Koliko jos ima fore da procesuira posiljku? Gore stoji order awaiting shipment?
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  10. #15635
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zlatiboka View Post
    Hmm otvorio sam dispute i istog trena mi je izaslo ovo
    http://prntscr.com/e6owqv

    i posle toga odmah primio mejl

    Thank you for contacting AliExpress. I am sorry to hear that you are not satisfied with your order -

    According to the shipping information, the package has been shipped out by the seller and it is in transit currently. Thanks for your patience for waiting for the international package. Since your package is still in protection time and your order will be protected by AliExpress, you'll be refunded if you don't receive the package when purchase protection ends.

    Complaints from buyer Judgement from AE Invalid Reason
    Purchase Protection is running out, but package is still in transit Invalid After checking the tracking information, this order is still within purchase protection time. Then you can have enough time to wait for your package. Any new update regarding your package, we will keep you updated timely or you can simply track it by go to "My orders"-"All Orders" and click "Track order".


    Package Information
    AliExpress Shipping RB.............SG In Transit

    Solutions:
    Option 1: Please continue to wait for 10 days

    Response time: 10 days


    According to the shipping information, the package has been shipped out by the seller and it is in transit. Please wait in patience and confirm with us whether you have received the goods when purchase protection ends.
    Note: You can resolve the issue by clicking 'Add a New Proposal', 'Accept' (to accept the seller or AliExpress' proposal), 'Upload Evidence' or 'Edit' (to modify comments on the proposal). If we don't receive any feedback about the product problems after the goods are delivered, we will release the payment to your seller based on the delivery information.

    Your understanding and cooperation will be appreciated.
    Best regards,
    AliExpress Case Management Team


    Ja nemam add new proposal ili accept, samo cancel dispute i edit reasons

    Sta da uradim da cekam?

    I izgleda da sam napravio zabunu, ja sam mislio da zato sto je SG kod da je to singapurska posta, al izglead da je aliexpress metod sto ne razumem
    Ne znam kad prije se oni ukljucise kad jos nisi imao ni komunikaciju sa prodavcem... ako ti ne dodje za 10 dana,pises opet tu i trebalo bi da dobijes refund. nemoj samo da odes na cancel.
    Sto se tice shipping metoda, odabrao si aliexpress shipping,a tu spadaju sve moguce poste u zavisnosti od toga sta prodavac izabere

  11. #15636
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto znaci da mi je zapala SG posta jer mi je takav broj....a oni su upali odmah ne znam kako ali cim sam otvorio dispute dobio sam poruku : Dispute escalated by aliexpress i pisalo je da upadaju odmah oni jer pare nisu odmah legle prodavcu nego njima i da su oni zaduzeni za mene a ne prodavac...mada uvek i lezu prvo njima...totalno konfuzno

  12. #15637
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Aliexpress se raspada sto se tice supporta odavno... za skuplje stvari koristi druge sajtove,a za sitnice koje mozes i da prezalis koristi aliexpress ako su jeftinije,mada je i to u zadnje vrijeme upitno

  13. #15638
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Otvorio sam dispute, prodavac neće da reaguje na dispute.
    Kad istekne vrijeme disputa, dobijam li ja novac nazad ili kako?

    Sent from my Redmi Note 3 Snapdragon using Tapatalk

  14. #15639
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    ako ne odgovori odredjeni broj dana dobijas refund,ili ako se nakon odgovora ne dogovorite,ukljucuje se aliexpress support i rjesava

  15. #15640
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    Aliexpress se raspada sto se tice supporta odavno... za skuplje stvari koristi druge sajtove,a za sitnice koje mozes i da prezalis koristi aliexpress ako su jeftinije,mada je i to u zadnje vrijeme upitno
    Ne razumem? Jel se na mene odnlsi da uradim nesto ili :-D 300 dolara ne deluje malo

  16. #15641
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Zlatiboka sad cekas. Singapur post je u stvari aliekspres metoxa slanja. Nemas komunikaciju sa prodavcem, zato sto je novac jos kod alija. Tek kad ti potvrdis da si dobio paket, tek onda oni novac proslijede prodavcu. Sad cekas i deveti dan apdejtuj tamo u dispjutu da nijesi jos dobio...

    Sent from my MI 5 using Tapatalk

  17. #15642
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako kad nigde nemam vreme kad istice dispute? I znam to za pare da legnu tek kad potvrdim...ovako mi nikada nije izgledao dispute da odmah ide u eacalate a otvorio sam ih 4 5 do sada

  18. #15643
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vjerujem da si bas u frci, jer to nisu male pare. Vazno je da bez njih ostati neces, ako ne dobijes telefon, kao sto ti kazu, isprati protection da ne istekne, i nista ne prihvataj. Salji im da je rok istekao, ti si cekao dovoljno, velike su pare, nek citaju i oni malo
    Smijem li ja pitati nesto sto je sigurno ko zna koliko puta postavljeno, koja posta je sad najbrza da je izaberem ? Sitnice neke uzimam, maske za telefone, punjac neki, ali prosli put mi ne stigose dvije stvari a mislim da je bilo small packet opcija. Ljepse mi i dodati euro dva nego da cekam do ljeta.

    Da budem precizniji: China Post Airmail ili AliExpress standard shipping ?
    Last edited by useruseruser; 09-02-17 at 23:12.

  19. #15644
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Po mom iskustvu,najbrze su HK Air Mail, pa CN Air Mail, pa onda ostale... AliExpress standard shipping je macka u dzaku,i ja je obilazim u sirokom luku

  20. #15645
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juče stigla pošiljka sa Asosa,poslata 11 januara.Plaćen express shipping..Poslata preko SkyNet WorldWide Express...fukare svjetske...Prvi put naručujem s Asosa da mi pošalju expres postom...Da znam da to ne radim ubuduće..
    Last edited by wesna; 10-02-17 at 00:19. Reason: greska

  21. #15646
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,015
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Meni sa asosa juce stiglo,dan prije onog datuma koji oni proslijede na email prilikom porucivanja.

    Sent from my Redmi Note 3 Pro SD using Tapatalk
    Budućnost

  22. #15647
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wesna View Post
    Juče stigla pošiljka sa Asosa,poslata 11 januara.Plaćen express shipping..Poslata preko SkyNet WorldWide Express...fukare svjetske...Prvi put naručujem s Asosa da mi pošalju expres postom...Da znam da to ne radim ubuduće..
    Ja sam im danas pisao ako mi ne stigne posiljka do ponedeljka da mi vrate pare i da mi posiljka vise ne treba nista...inace platio sam je 09.01 a poslata je 12.01 posle toga sam jos jednom narucio poslali su mi je 26.01 i ta je stigla 06.02..sve naopako.
    Quote Originally Posted by kambodza View Post
    Meni sa asosa juce stiglo,dan prije onog datuma koji oni proslijede na email prilikom porucivanja.

    Sent from my Redmi Note 3 Pro SD using Tapatalk
    Reci mi samo jel ti Rhea expres dostavila ili obicna posta..

  23. #15648
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni Rhea expres...Prilično me iznerviralo ovo..Nije mi prvi put da plaćam expres postu..Dhl-om stiže za 5 -7 dana...Ovo je lijepo putovalo..skoro mjesec

  24. #15649
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Ma promijenili, sa DHL-om su do skoro slali kad platis postarinu, jos 7e Rhea expresu jer rade spediciju meni su donijeli komplet ovjerenu carinsku papirologiju od prosle posiljke, nije mi jasno da oni rade spediciju a DHL nista..

  25. #15650
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Meni je preko Aliexpress standard shipping uvijek redovno stizalo do max 25 dana.
    Ali je najbrža Hong Kong pošta.

    Sent from my Redmi Note 3 Snapdragon using Tapatalk

Page 626 of 1176 FirstFirst ... 1265265766166226236246256266276286296306366767261126 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 08:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 01:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 12:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 12:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 11:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •