Page 38 of 1180 FirstFirst ... 2834353637383940414248881385381038 ... LastLast
Results 926 to 950 of 29484

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #926
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,167
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Jer nijesam vidio ovo jutros a ako ne donese sjutra otici cu, mada mislim da hoce posto je manji paket, a i muka mi ic :P
    E ne bih ja ceka' postara ni jednoga minuta

  2. #927
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Može li mi ko naručit nešto u vrijednosti od 11E(sa poštarinom) preko EBay-a
    plaćam 15 (4E za trud)

    za sve što bih kupio preko nekog za uslugu bih ga častio 5E preko cijene(i onako ga ništa ne košta)
    Last edited by Rakun; 22-10-10 at 11:14.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #928
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ludim polako

    1. Proshla registracija s CKB Electron ali su mi blokirali nalog valjda zato shto sam chekirao neshto a nije na rachunu bilo dovoljno para za to.
    2. Otvorio NLB Electron jer sam vec imao rachun tamo i nju nije prihvatio PP, prochitah sad odje da ne prolaze NLB....ajde ok...
    3. Otvorio Atlas MasterCard Prepaid Mondo (chlan foruma Gorostas preporuchio jer njemu radi bez problema), probao nece, probao opet s drugim accountom i opet nece...izbacha:

    "This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card."

    4. Otvorio Entropay, prihvatio je sve 3 kartice bez problema ali opet problem s PayPal-om...otvorio sam account, pokushao da ubacim Entropay karticu i nece da je prihvati, pishe:

    "This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."


    Ne kapiram nikako...mora da imam uklet PC Trebaju mi neke gumice sitne koje samo na ebay-u mogu nabavit ali eo drkam se s tim mjesec dana i potroshim na otvaranja kartica itd vishe no shto koshtaju te gumice


    Any advice ?
    Last edited by stefan123; 23-10-10 at 19:33.
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  4. #929
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Jesi bio do atlas banke da vidis jel ti aktivirana?
    Njak Njak Njak

  5. #930
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Cekaj, da li si stavio na novi entropay racun 15 eura?
    \\
    OFL•GIC

  6. #931
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cekaj, da li si stavio na novi entropay racun 15 eura?
    Ne. Dakle treba da prvo prebacim na Entropay pare (min 15 je uplata) pa onda da probam registraciju paypal-a ?


    Jesi bio do atlas banke da vidis jel ti aktivirana?
    Nisam stigao danas ni do banke da svrnem ***** ga, sad sam ushao u kucu...ali valjda je aktivna do sad, proshlo je 12 vec tri puta od kad sam je uzeo


    Nishta onda cu skochit do Atlas-a da vidim je li aktivna kartica pa probat s njom, ako ne prebachit na entropay (napravicu novu na entropay za svaki sluchaj) pa daako vishe uspijem....ako ne stvarno bataljujem paypal i sve slicno....
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  7. #932
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    O M F G, ovo samo meni moze da se desava.

    60 dana sam cekao raspalu CKB da mi vrate pare kad je doslo do greske na sajtu i pogodite sto se ponovo desilo. DA, jebena ista stvar(skoro). Zavrsio transakciju i sve super proslo, ali greskom pritisnuh back/open last tab i 3 puta mi naplatise nesto.
    Evo poslah mail njima dako vrate pare pa cu u ponedeljak u CKB jebenu da me zajebavaju opet 2 mjeseca... aooooo

  8. #933
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ship
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Your account access is limited. Learn how to remove this limitation

    Ekstra , imao sam dva paypala i slucajno preko ebayja kad sam trebao platiti nesto udjem u ovaj "pogresni i upisem sa kartice informacije . I sad mi limitirali , a kad hocu da maknem ove limitacije traze mi da unesem neku novu karticu , kad unesem ovu vec postojecu kaze mi error vec imam tu karticu na racunu . \Genijalno Sad cu im nekakav mail sklopiti , je li imao iko ovakvog iskustva ?
    Don't be afraid to be weak
    Don't be too proud to be strong

  9. #934
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    O M F G, ovo samo meni moze da se desava.

    60 dana sam cekao raspalu CKB da mi vrate pare kad je doslo do greske na sajtu i pogodite sto se ponovo desilo. DA, jebena ista stvar(skoro). Zavrsio transakciju i sve super proslo, ali greskom pritisnuh back/open last tab i 3 puta mi naplatise nesto.
    Evo poslah mail njima dako vrate pare pa cu u ponedeljak u CKB jebenu da me zajebavaju opet 2 mjeseca... aooooo
    meni nije jasno kako ti cekas refund po 2 mjeseca kad meni najkasnije za 3 dana legnu pare na racun?!
    the World's leading dance event
    Sensation


  10. #935
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    A i meni je refund stigao za dan ali valjda se ne radi o tome. Kompanija(blizzard u ovom slucaju) odbije transakciju jer nista zapravo nijesam platio, doslo do greske.
    E tada, umjesto da mi se vrate pare kako bi trebalo one tobos sjede kod njihove banke ili kredit card komapnije 60 dana. Za to vrijeme ovi nasi salju molbu, bog zna sta oni tu smuljaju, da ih odmrznu i vrate. Jednom su mi odma vratili za nedelju dana a evo 2 puta cekah 60 dana... Posto se salje sad ovo u EU blizu tu nadam se da ce brze bit...
    Poslao mail blizzardu al znam da ce mi rec da su rejectovali i da je to to...

    Aooo, a nije mi jasno koji ***** treba to 60 dana pravilo i jel to samo kod nas raspalih. Plus sad bi valjda mogao da nazovem da otkazem te transakcije da ne prodju, al to kad sam pokusao zadnji put nije moglo naravno ko nista odje...
    Last edited by N_L; 23-10-10 at 22:46.

  11. #936
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Provjerio sam nocas, ova Atlas kartica je aktivna ali nema shanse da je prihvati PayPal...

    Imam problem i da prebacim pare s ove Atlas kartice na entropay karticu.....Uplaticu sutra na ovu NLB pa probat....***** ti internet kupovinu
    Last edited by stefan123; 24-10-10 at 00:08.
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  12. #937
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    BU2
    Posts
    629
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nešto mi nije jasno u vezi EntroPay-a...

    Imam Visa + Maestro kartice u CKB banci. Registrovao sam se na PayPal-u sa Visom, provaljen sam i zablokiran mi je pristup PayPal-u. Ako bih na ovom EntroPay-u otvorio tu "virtuelnu Visa karticu" koristeći ovu CKB karticu da li ima šanse da me PayPal provali? Da znam da li da se cimam oko ovoga ili jednostavno da izvadim nove kartice.
    *shrugs*

  13. #938
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    slab si haker
    067-123456

  14. #939
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefan123 View Post
    Ne. Dakle treba da prvo prebacim na Entropay pare (min 15 je uplata) pa onda da probam registraciju paypal-a ?
    Tako aktivirash Entropay karticu.
    \\
    OFL•GIC

  15. #940
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li mi neko ko ima iskustva reci sto znaci ovo dolje jer za konkretnu stvar koju ocu da kupim pise da je FREE SHIPPING.

    Returns: 7 day money back, buyer pays return shipping

  16. #941
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Pise da ukoliko nisi zadovoljan sa artiklom, moras ga vratiti u roku od 7 dana, a oni ce ti vratiti novac (kad im stigne posiljka), i + ti placas troskove slanja


    tako sam ja to skapirao
    Njak Njak Njak

  17. #942
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    BU2
    Posts
    629
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    slab si haker
    A dobro, nećemo sada o tome... :P
    *shrugs*

  18. #943
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by password123 View Post
    Moze li mi neko ko ima iskustva reci sto znaci ovo dolje jer za konkretnu stvar koju ocu da kupim pise da je FREE SHIPPING.

    Returns: 7 day money back, buyer pays return shipping
    Nemoj se zeznut, mozhe da pishe free shipping ali se obicno to odnosi na USA ili ti zemlju odakle se i shalje...pitaj prodavca da li shalje u MNE i koliko iznosi poshtarina...

    a odgovor na pitanje ti je dao Gorostas...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  19. #944
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ship
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hacker_aca View Post
    A dobro, nećemo sada o tome... :P
    Provaljen si kako ? Jesu li ti poslali nekakv mail ili samo udarili limit bez razloga , jer u mom konkretnom slucaju znam razlog zbog kojeg su mi blokirali .
    Don't be afraid to be weak
    Don't be too proud to be strong

  20. #945
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    BU2
    Posts
    629
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hacker_aca View Post
    Sa CKB karticom sam se registrovao. Koristio sam Visa Electron. Stavio sam zemlju Sloveniu a region Montenegro sa Budvom kao gradom. Nakon kojeg dana sam verifikovao account i sve je bilo ok. Naručio sam neku fotoopremu (prodavac iz Hong Konga, vrednost robe 35 dolara) i kada god bih hteo da platim preko eBay-a izbacivao mi je grešku nakon drugog koraka (logovanje na PayPal nalog). Koristio sam iste e-mail adrese za eBay i PayPal pa mi je prodavac rekao da to promenim i to sam uradio. Problem je i dalje bio tu. Probao sam preko PayPal-a da mu pošaljem novac ali nije ni to uspevalo. Samo je bilo - Transakcija se ne može obaviti. Više puta sam pokušavao da uplatim i preko eBay-a i preko PayPal-a i nije mi uspevalo.

    Tražio sam po internetu rešenje za ovo i neki su pominjali da ima problema sa browserima. Koristim najnoviju verziju FireFox-a. Skinuo sam Google Chrome i probao sam onda da platim preko eBay-a. Prošao sam onaj korak gde se logujem na PayPal nalog i kada sam trebao da potvrdim plaćanje izbacio je grešku kako se ne može to obaviti i u tom trenutku sam dobio mail od PayPal-a sa onom gore sadržinom.

    To je to otprilike... Pošto sam malo konfuzan sa objašnjavanjem stvari rado ću ponoviti nešto ako nisam dobro objasnio.
    To je to otprilike...
    *shrugs*

  21. #946
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    mozda malo glupo pianje ,ali kako se uglavnom obracate prodavcu kad nesto kupujete ... sta ga pitate i sl...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  22. #947
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ja ako je jeftina stvar nista ga ne pitam, samo vidim jel pouzdan (feadback + broj trgovanja)... ukoliko je stvar malo skuplja, pitam ga eto radi reda, cisto da vidim jel odgovara brzo, pitam kad ce poslat stvar ako je kupim, koliko treba za dostavu vremena i tako....
    Njak Njak Njak

  23. #948
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ship
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hacker_aca View Post
    To je to otprilike...
    Nesto si cackao oko mailova , kao sto sam ja isto cackao , pa slucajno upisah podatke moje kartice na neki prvi paypal nalog koji sam otvorio kada sam probavao NLB banku , oni su registrovali da je kartica koristena na dva naloga i limitirali je . Taj mail koji si ti primio sam i ja primio to ti je automacka poruka koju salju svima kad ti limitiraju acess . Fora u tome je kad hoces da maknes te limitacije uglavnom ides tamo u Resolution Center na paypalu i oni ti traze da skeniras licnu itd . U mom slucaju traze kao neki Credit Card info , kad kliknem tu i upisem podatke sa kartice broj cvv .. iskoci neki eror kao vec imate ovu karticu na paypal racunu . Poslao sam im mail pa ako budu trazili licnu i to , onda cu izvadit novu karticu ko ih jebe
    Don't be afraid to be weak
    Don't be too proud to be strong

  24. #949
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ship
    Posts
    518
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    a ovo entropay i oni ti traze da skeniras licnu id bla bla + sto nisam bas siguran da moze da se poveze sa paypal-om , neki kazu da moze niki da nemaze , nekakva drkancija je to , znaci najbolje je ckb + paypal .
    Don't be afraid to be weak
    Don't be too proud to be strong

  25. #950
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    BU2
    Posts
    629
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tjah, biće valjda... Ne znam više. Uglavnom bih izvadio novu karticu (koja nije kod CKB-a) i probao sa novim accountom. Pa da ako mi se posreći.

    Daklem, NLB banka ne funkcioniše, pretpostavljam da mogu druge banke (a da nisu CKB, je l') da prođu kod PayPal-a?
    *shrugs*

Page 38 of 1180 FirstFirst ... 2834353637383940414248881385381038 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 07:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 00:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 11:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 11:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 10:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •