Page 1052 of 1179 FirstFirst ... 5255295210021042104810491050105110521053105410551056106211021152 ... LastLast
Results 26,276 to 26,300 of 29472

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #26276
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Sad gledam,nesto. Poslao mi je prodavac (srecom) sliku paketa. Ladno nije stavio broj telefona. Znachi ne moze me posta/carina naci preko vibera/tela. Valjda onda postar donese cedulju ili nesto da ja njih kontaktiram.

  2. #26277
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,064
    Thanks Thanks Given 
    205
    Thanks Thanks Received 
    222
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    Drugari, je li moguće da su mi vratili 2 artikla jer prodavac nije unio broj telefona na pošiljki?
    Ulica gdje živim je bb, pa je opravdanje bilo da je ovo Pošta ekspres i da ne mogu da traže ako kuća nema broja i nije unjet broj telefona?
    Hvala

  3. #26278
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,545
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    522
    Thanked in
    312 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_G_rUzNi View Post
    Drugari, je li moguće da su mi vratili 2 artikla jer prodavac nije unio broj telefona na pošiljki?
    Ulica gdje živim je bb, pa je opravdanje bilo da je ovo Pošta ekspres i da ne mogu da traže ako kuća nema broja i nije unjet broj telefona?
    Hvala
    Meni je ranije skoro svaka posiljka bila "neuspio pokusaj dostave", dok nijestam stavio adresu solitera, broj sprata, broj stana i telefon.
    Od tada svaki put zovu na telefon da vide jesam li kuci prije nego sto dodju (Posta ekspres).

  4. #26279
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,064
    Thanks Thanks Given 
    205
    Thanks Thanks Received 
    222
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    @Bor1s razumijem, ali okle im pravo da tako rade. Zašto plaćam poštarinu onda itd. Da bi me neko nazvao i platio mu. Štaviše, da su barem ostavili mjesec dana, no su vratili poslije 10 dana.

  5. #26280
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,545
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    522
    Thanked in
    312 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_G_rUzNi View Post
    @Bor1s razumijem, ali okle im pravo da tako rade. Zašto plaćam poštarinu onda itd. Da bi me neko nazvao i platio mu. Štaviše, da su barem ostavili mjesec dana, no su vratili poslije 10 dana.
    Nemam ti nista pametno reci. Ja kad sam ih pitao zasto je bio neuspio pokusaj urucenja, dobio sam odgovor da je adresa nepotpuna (nije bio broj sprata/stana, samo adresa solitera) i jos su me pitali "da li znam koliko je veliki <moja adresa>?"
    Kao na ima 50 solitera na toj adresi a ne samo jedan.
    Ali njima je mnogo lakse da napisu da je nepotpuna adresa nego da se cimaju po parkingu, liftu, zovu telefonom ako treba.
    Jbg, ne rade po ucinku nego "od 7 do 3", pa ih zabolje ona stvar.

  6. #26281
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,031
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    446
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_G_rUzNi View Post
    @Bor1s razumijem, ali okle im pravo da tako rade. Zašto plaćam poštarinu onda itd. Da bi me neko nazvao i platio mu. Štaviše, da su barem ostavili mjesec dana, no su vratili poslije 10 dana.
    Po pravilniku Poste obavezna je tacna adresa broj ulaza kuce i broj stana.

  7. The Following User Says Thank You to Apolo For This Useful Post:


  8. #26282
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,031
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    446
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    EvE me, tuN sam.

    A slusajte ovo... vezano za 'refund' na 'eBay'-u konkretno.

    Narucio nesto iz Kine prije 2 nedelje i platio. Prodavac se javio da ne moze da posalje. Diskusija je traja zadnjih 10-ak dana gdje je on izmisljao neke glupe price koje samo neko sa jako niskim IQ moze. Prvo je bilo da nema taj prozivod. Pitao sam ga ima li neki drugi/slican. Onda rece da ga ima ali DHL nece da ga salje za CG (iako DHL-om nije ni planirao da ga salje vec je pisalo ono standardno Kinesko slanje). Rekoh mu da mi posalje tu poruku kojom im je DHL javio da nece da salje za CG. To svakako nije imao jer je glupa prica izmisljena pa je onda rekao da nema nikakvog nacina za slanje. Kad me neko pravi majmunom onda mene tek zasvrbi inat pa sam mu rekao da necu nikakav povrat novca nego da salje artikal kako zna i umije jer svi salju bez ikakvih problema a on se sad nasao da ne moze nikako da posalje sto nema veze s' mozgom.

    10 puta mi je slao "Zao mi je, prihvatas li povrat novca" i ja sam mu 10 puta odgovorio "Ne, salji artikal". Sad je poslao "cancellation request" da prihvatim povrat novca i kao razlog je naveo da sam ja odustao od artikla. Posto sam odbio povrat novca sad je taj slucaj kao zatvoren a povrata novca nema. Jesam li se ja upravo odrekao tog 'refund'-a ili kako?

    Nisam do sad bio u slicnoj situaciji pa ne znam sto se desilo i sto se dalje desava. Ja cu svakako da nastavim da pritiskam da salje artikal jer su mi izmisljene price kriminalne.


    Imam i drugi slucaj... Indus koji je trebao da posalje 3 artikla jos prije 2 mjeseca. Rekao je da ima samo 2 i da ce njih poslat' a onda ce naknadno poslat' i taj treci. Slanje tog treceg se odlagalo vise puta i na kraju nikad nije poslat. Prva dva artikla su nedavno stigla a za treci sam trazio povrat novca sto je sasvim normalno a i tako smo se dogovorili kad smo se dopisivali u medjuvremenu. Lika sam imao i na WA pa mi je tamo poslao poruku da nisam trebao da trazim povrat preko eBay-a nego ce mi on vratit' pare van njega iako to nije bio dogovor niti smo to pominjali prethodno. Moj 'refund request' ili kako vec je odbijen u roku od 10 minuta i pisalo je ono da je slucaj zatvoren a da eBay/PayPal ne moze da mi vrati pare jer kao oni ne pokrivaju to sto god "to" znacilo. Kad odem na stranicu kupovina za taj artikal pise da je 'Delivered' iako ja nisam 100% to markirao kao dostavljeno vec sam bas isao na 'More Options' i otvorio slucaj da NIJE dostavljeno. Prodavca sam opet pitao "koji q" pa mi je rekao da je u bolnici i da ce vratit' pare. Sad bi ja trebao da saosjecam sa njim i tom pricom koja opet ne pije vodu jer ako je u bolnici i po njemu ne moze da otvara eBay i da odgovara, kako je odma odbio 'refund request'? Nego nisam htio da pritiskam da ne budem namcor u slucaju da prica istinu (1% sansi) ali ja izgleda vise i nemam opciju da trazim povrat nego cu morat' da cekam da on stvarno vrati pare 'off eBay' ili da kontaktiram eBay i objasnim situaciju.


    Sve u svemu, mnogo nekih zavrzlama i jeftinih prica. Nisu ove dvije jedine u zadnjih 3-4 mjeseca ali jesu trenutno aktivne.
    Ne znam sta buh ti rekao ovo je vanredna situacija. Ne treba se sa njima previse zezat nego odmah ici na refundaciju ukoliko posiljka ne stigne u roku koji je definisan jer je to najsigurnija opcija. Sve ostalo je neizvjesnost.
    Ja sam sad imao dvije posiljke sa eBaya sve sa trackingom koje nisu stigle u roku. Jedna nikad izasla iz Kine koju je obisla tri puta uz duz i poprijeko i druga koja je stigla do Litvanije i tu joj se gubi trag. Odmah sam isao na refund pa cu vidjet sto cu.

  9. #26283
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the Genius View Post
    Unaprijed se izvinjavam na offtopicu, ali mozda neko ima iskustva. Poslata mi je jedna posiljka obicnom preporucenom postom iz Makedonije. U pitanju je poklon. Sad pise da je podnijeta Carini, je li ovo standardna procedura?

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
    Izgleda da ću imati problema sa ovom pošiljkom, mada nijesam 100% siguran.

    Išao sam u poštu carinjenja da pitam šta se dešava i ovaj mi je rekao:"kontaktiraće vas carinik danas ili sjutra". Pitao sam da li je standardna procedura da svaka pošiljka ide na carinu, odgovor je bio da jeste. Onda sam pitao: ako je to standardna procedura zašto bi me onda kontaktirao ukoliko se ne carini, može li se desiti da prođe bez carine odgovor je: "pa to sve zavisi tamo od njih"

    U svakom slučaju, ako mi odrede neku carinsku dažbinu, mogu li ja da odbijem i tražim povraćaj pošiljaocu? Ponavljam, u pitanju je poklon, nijesam ni ja sasvim siguran o čemu se tačno radi ali pretpostavljam da prelazi 75eur, ali nemam račun niti mi je komforno da tražim račun od rođaka koji su mi poslali.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  10. #26284
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2,671
    Thanks Thanks Given 
    1,688
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the Genius View Post
    Izgleda da ću imati problema sa ovom pošiljkom, mada nijesam 100% siguran.

    Išao sam u poštu carinjenja da pitam šta se dešava i ovaj mi je rekao:"kontaktiraće vas carinik danas ili sjutra". Pitao sam da li je standardna procedura da svaka pošiljka ide na carinu, odgovor je bio da jeste. Onda sam pitao: ako je to standardna procedura zašto bi me onda kontaktirao ukoliko se ne carini, može li se desiti da prođe bez carine odgovor je: "pa to sve zavisi tamo od njih"

    U svakom slučaju, ako mi odrede neku carinsku dažbinu, mogu li ja da odbijem i tražim povraćaj pošiljaocu? Ponavljam, u pitanju je poklon, nijesam ni ja sasvim siguran o čemu se tačno radi ali pretpostavljam da prelazi 75eur, ali nemam račun niti mi je komforno da tražim račun od rođaka koji su mi poslali.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
    Njih ne zanima je li poklon ili nije, nego sta je unutra i koja je vrijednost.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  11. #26285
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Misko Kluni View Post
    Njih ne zanima je li poklon ili nije, nego sta je unutra i koja je vrijednost.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    Jasno, ali u slučaju da mi traže dokumenta (račun iki fakturu ili bilo što), mogu li ja da odbijem carinsku proceduru i platim povraćaj pošiljke pošiljaocu?

    Na sajtu Pošte Srbije vidim da postoji ta mogućnost, ukoliko primalac odbije da plati sve dažbine ili ne dostavi dokumenta pošiljka se vraća nazad.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  12. #26286
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,962
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,672
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    Možeš i to bez centa plaćanja

    Ja sam skoro odbio dhl jer su mi dio od 1e poslali na firmu i trebao sam spediciju i čuda da plaćam... Samo rekoh vratite je...

  13. #26287
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,299
    Thanks Thanks Given 
    2,789
    Thanks Thanks Received 
    4,588
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Posiljka stoji 20 dana na carini i ako se u tom roku ne plati ono sto oni odrede (na osnovu fakture i/ili njihove procjene), onda se posiljka vraca posaljiocu.

    Makar bi tako trebalo, po njihovim odredbama i pravilnicima. S' obzirom kakva parazitarna bezsivocelijska sorta obitava te institucije, ne bi me cudili ni drugaciji 'ishodi'.
    Last edited by Fidel Castro; 22-04-21 at 14:18.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #26288
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Posiljka stoji 20 dana na carini i ako se u tom roku ne plati ono sto oni odrede (na osnovu fakture i/ili njihove procjene), onda se posiljka vraca posaljiocu.

    Makar bi tako trebalo, po njihovim odredbama i pravilnicima. S' obzirom kakva parazitarna bezsivocelijska sorta obitava te institucije, ne bi me cudili ni drugaciji 'ishodi'.
    Odlično, to mi je dobra info, makar valjda neće zaplijeniti.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  15. #26289
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,031
    Thanks Thanks Given 
    798
    Thanks Thanks Received 
    446
    Thanked in
    357 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the Genius View Post
    Odlično, to mi je dobra info, makar valjda neće zaplijeniti.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
    Ne moras dostavljati racun ako je poklon ali onda carinik odredjuje vrijednost robe.

  16. #26290
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,414
    Thanks Thanks Given 
    5,549
    Thanks Thanks Received 
    4,989
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Da nije ko uzimao Data Frog retro konzole sa Aliexpressa? Interesuje me valja li se to uzimat, da ne uzimam ako je raspad koji se brzo kvari ili igrice ne rade kako treba.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #26291
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,116
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Da nije ko uzimao Data Frog retro konzole sa Aliexpressa? Interesuje me valja li se to uzimat, da ne uzimam ako je raspad koji se brzo kvari ili igrice ne rade kako treba.
    Uvijek možeš te retro igre da instaliraš na nekom laptopu spojiš hdmi sa tv,kupiš ako nemaš džoistik i sve riješeno. Na youtube i po netu inaš dosta tutorijala kako sve to da napraviš,ja sam jedno vrijeme igrao igre za PS1. A eto ima i kolega sa foruma koji prodaje xbox360 za male pare sa dosta igara,mislim da ima materijala da se igra godinu dana lagano. Bolje i to nego retro konzole,sama pomisao da se kutaram sa kablovima mi je veliki minus.

    Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  18. #26292
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,414
    Thanks Thanks Given 
    5,549
    Thanks Thanks Received 
    4,989
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Nema kablova ovdje, hdmi usb i bezicna komunikacija sa dzojsticima. Cijena je od 15-50€ sa dostavom, zavisi od emulatora, tipa dzojstika i broja igrica.
    Strava stvar na papiru, ali me interesuje u praksi kako su se pokazali

    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  19. #26293
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pises na [email protected] ali iza te adrese i kompletne poste carinjenja stoji jedan iskompleksirani i isfrustrirani degen, prve kategorije kojeg necu imenovat' zbog pravila foruma.

    Na kraju je Uprava Carina morala da intervenise jer kompleksas nije htio da odgovori ni na jednu poruku poslatu na pomenutu adresu kao i na druge adrese.

    Kakvo dno od institucije, sistema i ustolicenih ljudi koji su tu pustili korijene za zivota. Pih.



    Da, ocekuj kontaktiranje putem Viber-a, sa nepoznatog broja gdje ti isti lik trazi licna dokumenta bez ikakvog predstavljanja niti minimuma kulture ili profesionalnosti.
    prvi put sam imao iskustva sa carinom, sreća prošlo sve OK. Da se lik ne zove na i?


    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Da nije ko uzimao Data Frog retro konzole sa Aliexpressa? Interesuje me valja li se to uzimat, da ne uzimam ako je raspad koji se brzo kvari ili igrice ne rade kako treba.
    Za Data Frog ti ne znam, ja sam se isprsio za Anbernic RG350, koji je tad (prije cirka godinu) važio za najbolju retro konzolu
    https://www.youtube.com/results?sear...anbernic+rg350

    Ako koga interesuje, pošto sam ubrzo nakon toga uzeo Nintendo Switch, ova je na prodaju (najnapucaniji model, sa microSD od čini mi se 64GB, mislim da ima oko 10000 igara, tvrdom futrolom, a sa zadnjim FW-om valjda dobija i podršku za kačenje na TV preko miniHDMI kabla)

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    Ja ga nijesam koristio ali su mi preporucivali mailboxde.com za Njemacku.
    Shipito ima skladiste u Austriji, ako ti to sta pomaze.
    Spasio si me sa ovim! Sve stiglo OK, poručivaću opet ubrzo Imaš ručak od mene, javi se u imbogz
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  20. #26294
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,299
    Thanks Thanks Given 
    2,789
    Thanks Thanks Received 
    4,588
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    prvi put sam imao iskustva sa carinom, sreća prošlo sve OK. Da se lik ne zove na i?
    Bas taj.

    Imam ja iskustva sa njima jos od vremena kad su slali telegrame sa 5 pravopisnih gresaka po redu i kad su koristili yahoo adresu kao 'zvanicnu'.

    Dosta su napredovali od tada a i dalje su smece nevidjeno.



    Sent from my HD1900 using Tapatalk
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  22. #26295
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,902
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    kolko ce me olaksat Fedex za robu u vrijednosti od 144eur sa shippingom? Samo 21% PDV jel?
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  23. #26296
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,299
    Thanks Thanks Given 
    2,789
    Thanks Thanks Received 
    4,588
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    kolko ce me olaksat Fedex za robu u vrijednosti od 144eur sa shippingom? Samo 21% PDV jel?
    Mislim da sam negdje postavljao njihov cjenovnik al' ne mogu sad da ga trazim...

    A samo PDV nece bit' sigurno.. Ako nista drugo makar ce naplatit' "manipulativne troskove", "troskove dostave" i sl. Ne brigaj, imaju oni cijenu za sve cak i kad mislis da ne bi trebalo nista vise da platis.

    Ti platis postarinu 'od vrata do vrata' a onda ti nasu hostapleri naplate prevoz od njihovog distributivnog centra do tvojih vrata. Dva puta placas postarinu za tih 10-ak kilometara. Neustavno al' ebe im se. Ove 'velike kurire' apsolutno ne zanima CG trziste niti koji hostapleri ih predstavljaju, nasi advokati obicno nece da se zamjeraju 'velikim igracima' a pravni sistem truba vec par decenija. Rezultat: mogu da rade sto oce i kako oce a na tebi je da platis sve sto traze ili vracas posiljku. Svako drugo macevanje je previse gubljenje vremena i zivaca bez ikakvih rezultata.

    Pricam uopsteno, ne samo za tvoj ili moj slucaj.

    DHL je mrvu bolji od FEDEX-a ali u principu slican hostaplerski sistem, zloupotreba pozicije i izigravanje nakaradnog pravnog sistema.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  25. #26297
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    570
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Jeli dozvoljeno porucivati procesore za pc?
    Racunam da jeste sve sem maticne jer ima bateriju u sebi, al da proverim.

  26. #26298
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Titograd
    Posts
    1,289
    Thanks Thanks Given 
    253
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by flyeagle View Post
    Jeli dozvoljeno porucivati procesore za pc?
    Racunam da jeste sve sem maticne jer ima bateriju u sebi, al da proverim.
    Jeste
    Dozvoljene su i ploče. Baterija na biosu nije litijumska

  27. #26299
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,545
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    522
    Thanked in
    312 Posts

    Default

    Ima li ko problema da se uloguje na Paypal?
    Neće čitavo jutro da mi pošalje sigurnosni kod na SMS. Piše da je poslao ali ništa ne stiže.

  28. #26300
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Na koju adresu pisati: [email protected] ili [email protected] (CARINSKA ISPOSTAVA- POŠTA CARINJENJA)?
    Je li ova pr.sluzba vishe za novinare i medije?!

Page 1052 of 1179 FirstFirst ... 5255295210021042104810491050105110521053105410551056106211021152 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (2 members and 5 guests)

  1. Bor1s

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 07:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 00:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 11:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 11:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 10:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •