Page 719 of 1180 FirstFirst ... 219619669709715716717718719720721722723729769819 ... LastLast
Results 17,951 to 17,975 of 29484

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #17951
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,411
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    https://www.amazon.de/gp/product/B07...f_rd_i=desktop
    Da li je u Nemackoj?
    Jer ako jeste mislio sam da idem preko mailbox de pa sta ispane.

  2. #17952
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    I dalje je neđe začepljenje za pošiljke iz kine od 11-og...

  3. #17953
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wave View Post
    Pozdrav drugari


    Imam jedan malo problemcic. Porucio sam jedan lens (objektiv) za DSLR. Cijena njegova oko 210 EUR + 17EUR dostava. Naravno, na tome trebam da platim carinu + PDV. Ok na to sam i racunao, ali su me zvali i rekli da trebam da platim "spediciju" jos 59 EUR??? Zasto spediciju? To je za licnu upotrebu nije za firmu, jedan komad nije vise komada itd...

    Jel moram da se pomirim s time i da platim spediciju ili nesto moze da se ucini? :/

    P.S. Proizvod je porucen iz UK, ako nesto znaci i moze da pomogne posto je UK jos dalje u EU.

    Hvala Vam
    Pa jel' bila prica x puta da se preko 150e placa i spedicija? To tvoje prelazi tih 150e i ocekivano je da platis spediciju kao i da si znao da je moras platit' jos pri narudzbi. NHF.

    Quote Originally Posted by Director View Post
    I dalje je neđe začepljenje za pošiljke iz kine od 11-og...
    Ja sam vec poceo da brinem da nije sto dolazilo a nasa posta nesto zakuvala... Ali ako kasni i drugima onda se nadam da to nije slucaj i da ce stic' uskoro, prije nove valjda.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #17954
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ako ne stigne sledece onda ce sve otic za januar jer pocinju praznici

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  5. #17955
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ako ne stigne sledece onda ce sve otic za januar jer pocinju praznici

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Da, taman tako. Nadam se da oce iako mi je cudno sto za ove moje posiljke nema ni tracking-a trenutno... tj. "not yet updated" iako je 'shipped out' prije skoro mjesec dana a neki prosjek cekanja mi je bio 20 dana.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #17956
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,539
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fanste View Post
    https://www.amazon.de/gp/product/B07...f_rd_i=desktop
    Da li je u Nemackoj?
    Jer ako jeste mislio sam da idem preko mailbox de pa sta ispane.
    Mislim da mozes bez problema jer oni imaju svoja skladista u DE ali kako skoro nikako ne kupujem na Amazonu bolje sacekaj da ti neko potvrdi ko ima iskustva..

  7. #17957
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Crna Gora
    Posts
    377
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa jel' bila prica x puta da se preko 150e placa i spedicija? To tvoje prelazi tih 150e i ocekivano je da platis spediciju kao i da si znao da je moras platit' jos pri narudzbi. NHF.



    Ja sam vec poceo da brinem da nije sto dolazilo a nasa posta nesto zakuvala... Ali ako kasni i drugima onda se nadam da to nije slucaj i da ce stic' uskoro, prije nove valjda.

    Hvala na odgovoru. Ne znam ni sam kako sam to sebi u glavi ubacio da se spedicija ubraja samo za firme. To je to nema sta, hvala jos jednom

  8. #17958
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ksani View Post
    Hvala na odgovorima.
    Mislim da barkod ne bi smio da prodaje fals robu. Ponekad proizvodjac reformulise parfem pa se sam miris parfema malo (ponekad i malo vise) promijeni a cesto promijene i bocicu.
    Prije nekoliko godina sam gledao u barkodu parfem Trussardi uomo, crna rebrasta bocica. Prije nekoliko dana u istoj parfimeriji trazim isti parfem kad vidim druga bocica. Znaci parfem sa istim nazivom kao ranije ali potpuno drugacija bocica i miris znacajno drugaciji. Da nisam na zvanicnom sajtu trussardija vidio da se parfem u toj rebrastoj bocici vise ne proizvodi, vjerovatno bih pomislio da je barkod poceo da prodaje fejk parfeme. Ali nije do barkoda, nego je jednostavno prva varijanta parfema povucena iz prodaje iz nekih razloga.
    djordje1990 , koliko je bila dostava sa tog sajta?
    Porucivao sa fragrancex 5-6 puta, nikad fake nije dosao, uredno upakovan, sa dokumentacijom.E sad, neko poruci tester, neko originalno pakovanje, uglavnom svako kako mu odgovara

  9. #17959
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    I dalje je neđe začepljenje za pošiljke iz kine od 11-og...
    Meni bas sve regularno stiglo i stize... (ne racunajuci naravno posiljke bez ikakvog trackinga-imam samo jednu takvu posto ih inace izbjegavam u sirokom luku,i ona kasni,isto 11. narucena)

  10. #17960
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Popravka Servis View Post
    Porucivao sa fragrancex 5-6 puta, nikad fake nije dosao, uredno upakovan, sa dokumentacijom.E sad, neko poruci tester, neko originalno pakovanje, uglavnom svako kako mu odgovara
    Koliko si placao dostavu?
    Ja probah kod koji mi je dao jedan od kolega, nekoliko postova nazad, ali i dalje pise da je dostava 350e.

  11. #17961
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Meni je od 11 stigla jedna maska a telefon došao i zaglavili ga na carini. Prekjuče su mi tražili da im pošaljem SS sa sajta đe se vidi ime, adresa i koliko je plaćen. Nazovem ih da pitam dal treba još nešto ili samo to, ne ništa, samo taj snimak ekrana. Ok, odmah ja to pošaljem. Juče neđe popodne stiže mail da im pošaljem sliku izvoda iz banke sa tom transakcijom, da ih nisam pitao dosta jada. I to sam im poslao, al gospoda rade do 3. Čak sam i nazvao juče par minuta prije 3 i pitao jel treba još nešto i dal je to u redu. Sad čekam da mi jave kako moram lično da dođem i donesem izvod i nalaz krvi. A ne bi me čudilo ni da obračunaju kakvu sumanutu carinu za telefon plaćen 93e. I dalje ne mrda sa mjesta đe je bio prije 3-4 dana.

  12. #17962
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Popravka Servis View Post
    Porucivao sa fragrancex 5-6 puta, nikad fake nije dosao, uredno upakovan, sa dokumentacijom.E sad, neko poruci tester, neko originalno pakovanje, uglavnom svako kako mu odgovara
    Testeri uopšte nisu različiti po formulaciji.

  13. #17963
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Meni je od 11 stigla jedna maska a telefon došao i zaglavili ga na carini. Prekjuče su mi tražili da im pošaljem SS sa sajta đe se vidi ime, adresa i koliko je plaćen. Nazovem ih da pitam dal treba još nešto ili samo to, ne ništa, samo taj snimak ekrana. Ok, odmah ja to pošaljem. Juče neđe popodne stiže mail da im pošaljem sliku izvoda iz banke sa tom transakcijom, da ih nisam pitao dosta jada. I to sam im poslao, al gospoda rade do 3. Čak sam i nazvao juče par minuta prije 3 i pitao jel treba još nešto i dal je to u redu. Sad čekam da mi jave kako moram lično da dođem i donesem izvod i nalaz krvi. A ne bi me čudilo ni da obračunaju kakvu sumanutu carinu za telefon plaćen 93e. I dalje ne mrda sa mjesta đe je bio prije 3-4 dana.

    Jel realno da su te cimali zbog maske za telefon?

  14. #17964
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Jel realno da su te cimali zbog maske za telefon?
    pise telefon...

  15. #17965
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    pise telefon...
    piše...ja sam pogrešno pročitao

  16. #17966
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Crna Gora
    Posts
    377
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Posto sam danas vec postavio jedno pitanje, evo jos nekoliko na koje bih volio znati odgovor:

    1. Ima mnogo stvari koje ne stizu u CG, pogotovo preko Amazona. Da li ima koja firma da radi preuzimanje tih paketica i onda salji kod nas? Koju mi firmu preporucujete i da li ste Vi imali slicnih iskustva?

    2. Upravo zbog spedicije i ostalih zezancina, da li je moguce ikako to zaobici? Mislim da li postoji neka firma na koju mozes poslati paketic, oni ga otvore maknu fakturu ili sta vec ima u njoj s cijenom, stave manju cijenu koju Vi zelite, zapakuju pomovo i posalje ponovo ka CG?

    3. Sta ce se desiti ako meni posalje neko postom obicnom ili DHL (nekom brzom postom) paketic a u njemu npr telefon, da li i na njega mora proci carona+pdv+spedcija?

    Hvala na odgovorima

  17. #17967
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    1 i 2 - nekoliko postova iznad imas servis koji to radi, ali da li ce ti proci da se ne carini, to niko ne moze znati
    3- mora ako prelazi vrijednost od 75 (tj 150e)

  18. #17968
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,411
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    prihvata li amazon nase kartice?
    Znaci samo kupim na Amazon, stavim adresu koja mi stoji na shipito i oni to ovima i oni to meni?

  19. #17969
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    prihvatao je do skoro,probas pa ces znati

  20. #17970
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Evo jos jednog sajta za parfeme, jos povoljniji od strouberija:

    https://www.fragrancenet.com

    Velika snizenja a na ta snizenja sa kuponom jos veca snizenja Prakticno duplo jeftinije nego u barkodu. Malo sam se informisao vezano za ova dva shopa na https://www.fragrantica.com/board/ , ljudi imaju samo rijeci hvale...

  21. #17971
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,539
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default

    Ja sam probao da kupim na ovaj sajt i lagano mi odbija PayPal tako da sam odustao a karticu samo za net trgovinu(neku koju bi dopunjavao po potrebi) nemam a ne ostavljaju mi se podaci kreditne kartice nidje(ona mi je vezana za paypal nalog), ili da pojednostavim ne kupujem nidje nista dje ne prolazi PayPal
    Last edited by METZ; 09-12-17 at 12:09.

  22. #17972
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ja krenuh da se registrujem da bi narucio nesto kad vidim nema drzava Montenegro. Poslao sam mejl da vidim sta je sa nama, ako mogu da salju u komsiluk sto ne bi mogli i kod nas Vrlo su povoljni

  23. #17973
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    To ti nije nikakva garancija. Aliexspres i Amazon ne prihvataju paypal pa ih citav svijet koristi.

  24. #17974
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Meni je od 11 stigla jedna maska a telefon došao i zaglavili ga na carini. Prekjuče su mi tražili da im pošaljem SS sa sajta đe se vidi ime, adresa i koliko je plaćen. Nazovem ih da pitam dal treba još nešto ili samo to, ne ništa, samo taj snimak ekrana. Ok, odmah ja to pošaljem. Juče neđe popodne stiže mail da im pošaljem sliku izvoda iz banke sa tom transakcijom, da ih nisam pitao dosta jada. I to sam im poslao, al gospoda rade do 3. Čak sam i nazvao juče par minuta prije 3 i pitao jel treba još nešto i dal je to u redu. Sad čekam da mi jave kako moram lično da dođem i donesem izvod i nalaz krvi. A ne bi me čudilo ni da obračunaju kakvu sumanutu carinu za telefon plaćen 93e. I dalje ne mrda sa mjesta đe je bio prije 3-4 dana.

    Juče ih zvao da pitam dal treba još nešto od papira, ne ništa, sve je u redu paket je već na putu ka vama, ujutro ga možete podići na pošti. Nit je mrdao treking niti ga na pošti ima

  25. #17975
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    To ti nije nikakva garancija. Aliexspres i Amazon ne prihvataju paypal pa ih citav svijet koristi.
    Bogomi na ebay su ti sve copy/paste prodavci sa aliexpressa i što je čudno jeftinije i bez ovih novih momenata sa shippingom kojeg su povećali zbog malverzacija kupaca u cg

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Page 719 of 1180 FirstFirst ... 219619669709715716717718719720721722723729769819 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (2 members and 3 guests)

  1. markoni_91,
  2. Bor1s

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 07:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 00:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 11:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 11:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 10:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •