Page 1056 of 1179 FirstFirst ... 5655695610061046105210531054105510561057105810591060106611061156 ... LastLast
Results 26,376 to 26,400 of 29457

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #26376
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,067
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    426
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    145.98 eura (sa postarinom) dio za biciklo koji mi je bas hitan. Na paketu sve jasno pise; ime, adresa, broj telefona, vrijednost paketa, cijena postarine.
    \\
    OFL•GIC

  2. #26377
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,211
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,530
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    145.98 eura (sa postarinom) dio za biciklo koji mi je bas hitan. Na paketu sve jasno pise; ime, adresa, broj telefona, vrijednost paketa, cijena postarine.
    Pa dobro, nije mi cudno onda da traze samo dokaz o uplati jer je idealna suma da neko napise ispod 150e kako bi se izbjegla carina a usvari je placeno preko toga.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #26378
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,067
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    426
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Nista nije trazeno jer me nisu ni kontaktirali. Zato sam i poslao mail ako im je potreban izvod iz banke il nesto drugo da posaljem, al ne odgovorise.
    \\
    OFL•GIC

  4. #26379
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    241
    Thanks Thanks Received 
    519
    Thanked in
    310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Nista nije trazeno jer me nisu ni kontaktirali. Zato sam i poslao mail ako im je potreban izvod iz banke il nesto drugo da posaljem, al ne odgovorise.
    Mislim da te nece ni kontaktirati dok paket ne krene put tebe, a onda ce ti dostavljac javiti koliko si im duzan za PDV i naplatice prilikom urucenja.
    Tako je meni bilo zadnji put.

  5. #26380
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,067
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    426
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Tako je bilo uvjek, isti dan kada dodje u izmjenicnu postu, prodje carinu i proslijedi se na kucnu adresu. Postaru na ruke platim PDV/Carinu/Spediciju.
    \\
    OFL•GIC

  6. #26381
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,211
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,530
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    Mislim da te nece ni kontaktirati dok paket ne krene put tebe, a onda ce ti dostavljac javiti koliko si im duzan za PDV i naplatice prilikom urucenja.
    Tako je meni bilo zadnji put.
    Ne bi trebalo da je tako. To NIJE procedura. To sto su tamo ljudi kojima vise nije do posla a znaju da im je stolica sigurna je druga prica o kojoj ne bih previse duzio...

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Nista nije trazeno jer me nisu ni kontaktirali. Zato sam i poslao mail ako im je potreban izvod iz banke il nesto drugo da posaljem, al ne odgovorise.
    Na koji mail si poslao poruku? Ja tesko mogu da ukapiram da ima toliko 'vezanih' "ustanova" i toliko zaposljenih a da NIKO ne moze da odradi ni pola posla koliko treba. Bas mi je neshvatljivo.

    Procedura je da "Posta carinjenja", aka "Carinska ispostava" konaktira primaoca koji dostavlja dokaz o uplati te se shodno tome ona carini ili ne carini, naplacuju se dazbine shodno vrijednosti artikla i salje dalje do primaoca. Primaoc prilikom primanja artikla placa sve dazbine koje su proracunate od strane gore navedenih.

    Do skoro su slali telegram i tako je pocinjala 'procedura'. Da li su ostali bez papira, shvatili da je telegram prevazidjen prije par decenija ili sto vec ne znam ali su izgleda poceli da kontaktiraju preko Viber-a, sa nepoznatih i privatnih brojeva. Mozda sam ja kriv sto sam im skrenuo paznju da to nije bas u redu a malo nije ni legalno pa su vjerovatno prestali i to da rade. Mozda ce sad da smisljaju sledeci vid kontakta a srazmjerno prosjecnom IQ-u kod njih... racunam da ce do novog rjesenja doci 2022. godine.

    Carina bi trebala da bude direktno odgovorna za te mamlaze ali i njih boli tuki jer su manje-vise na istim aparatima. Niko od njih ne smije ni da se potpise kada pricate ili se dopisujete sa njima nego se sve vrsi iza paravana "grupe" pa je u potpisu recimo "PR Uprava Carina" i sl. sto dovoljno govori o ozbiljnosti istih.

    Da se ja pitam... govnjivom metlom sve redom pa da se dovedu ljudi koji ce da rade a ne da piju kafe, lakiraju nokte i cupaju dlake iz nosa. Duplo manje ljudi bi moglo da odradi 3x vise posla, samo da oce.

    Kompletan sistem carine je srozan do dna. Ne pominjem izuzetke jer ne poznajem nijedan a poznajem mnoge kojima je tamo plata samo manji dio mjesecnih prihoda.

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Tako je bilo uvjek, isti dan kada dodje u izmjenicnu postu, prodje carinu i proslijedi se na kucnu adresu. Postaru na ruke platim PDV/Carinu/Spediciju.
    Kao sto rekoh - moguce da im je 145e sumnjiv iznos, tj. sumnjaju da je mozda realno placeno preko 150e a razlika od tih 5e povlaci znacajniju razliku u obracunu PDV-a, carine i spedicije.
    Last edited by Fidel Castro; 10-05-21 at 18:22.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #26382
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,112
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ne bi trebalo da je tako. To NIJE procedura. To sto su tamo ljudi kojima vise nije do posla a znaju da im je stolica sigurna je druga prica o kojoj ne bih previse duzio...



    Na koji mail si poslao poruku? Ja tesko mogu da ukapiram da ima toliko 'vezanih' "ustanova" i toliko zaposljenih a da NIKO ne moze da odradi ni pola posla koliko treba. Bas mi je neshvatljivo.

    Procedura je da "Posta carinjenja", aka "Carinska ispostava" konaktira primaoca koji dostavlja dokaz o uplati te se shodno tome ona carini ili ne carini, naplacuju se dazbine shodno vrijednosti artikla i salje dalje do primaoca. Primaoc prilikom primanja artikla placa sve dazbine koje su proracunate od strane gore navedenih.

    Do skoro su slali telegram i tako je pocinjala 'procedura'. Da li su ostali bez papira, shvatili da je telegram prevazidjen prije par decenija ili sto vec ne znam ali su izgleda poceli da kontaktiraju preko Viber-a, sa nepoznatih i privatnih brojeva. Mozda sam ja kriv sto sam im skrenuo paznju da to nije bas u redu a malo nije ni legalno pa su vjerovatno prestali i to da rade. Mozda ce sad da smisljaju sledeci vid kontakta a srazmjerno prosjecnom IQ-u kod njih... racunam da ce do novog rjesenja doci 2022. godine.

    Carina bi trebala da bude direktno odgovorna za te mamlaze ali i njih boli tuki jer su manje-vise na istim aparatima. Niko od njih ne smije ni da se potpise kada pricate ili se dopisujete sa njima nego se sve vrsi iza paravana "grupe" pa je u potpisu recimo "PR Uprava Carina" i sl. sto dovoljno govori o ozbiljnosti istih.

    Da se ja pitam... govnjivom metlom sve redom pa da se dovedu ljudi koji ce da rade a ne da piju kafe, lakiraju nokte i cupaju dlake iz nosa. Duplo manje ljudi bi moglo da odradi 3x vise posla, samo da oce.

    Kompletan sistem carine je srozan do dna. Ne pominjem izuzetke jer ne poznajem nijedan a poznajem mnoge kojima je tamo plata samo manji dio mjesecnih prihoda.
    Evo još jedna tema za neku PETICIJU. JER NAS ALI BAŠ! Plus harač DHL-a i ovih drugih koje neću ni da nabrajam
    SVI su zreli za jednu metlu! Baš ovako kako si napisao.

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
    Using Tapatalk

  8. The Following User Says Thank You to Cyberkurajber For This Useful Post:


  9. #26383
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,211
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,530
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cyberkurajber View Post
    Evo još jedna tema za neku PETICIJU. JER NAS ALI BAŠ! Plus harač DHL-a i ovih drugih koje neću ni da nabrajam
    SVI su zreli za jednu metlu! Baš ovako kako si napisao.

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
    Apsolvirali smo vec DHL, Fedex i ostala brza g0vna kod nas.

    Te velike kompanije apsolutno ne zanima 0.01% trzista u CG i prepustili su kome oce da 'rade posao'.

    Vjerujem da je poznato ko drzi ta predstavnistva kod nas i kako su dosli do tih privilegija.

    To sto oni rade je suprotno praksi a i razumu ali nikoga to ne zanima nego idu po principu "ako ti se ne svidja, izaberi drugu vrstu dostave".

    Ti krvavo platis postarinu od vrata do vrata a onda te ovi zakolju sa jos 10 haraca od kojih je i sama dostava (koju si vec platio), "manipulativni troskovi" (najjaci izum 21. vijeka) i ostale gluposti koje je smisljao neki pripravnik dok je bio na pecurkama.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #26384
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,112
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Apsolvirali smo vec DHL, Fedex i ostala brza g0vna kod nas.

    Te velike kompanije apsolutno ne zanima 0.01% trzista u CG i prepustili su kome oce da 'rade posao'.

    Vjerujem da je poznato ko drzi ta predstavnistva kod nas i kako su dosli do tih privilegija.

    To sto oni rade je suprotno praksi a i razumu ali nikoga to ne zanima nego idu po principu "ako ti se ne svidja, izaberi drugu vrstu dostave".

    Ti krvavo platis postarinu od vrata do vrata a onda te ovi zakolju sa jos 10 haraca od kojih je i sama dostava (koju si vec platio), "manipulativni troskovi" (najjaci izum 21. vijeka) i ostale gluposti koje je smisljao neki pripravnik dok je bio na pecurkama.
    Potpuno te razumijem I slažem se sa svim što si napisao. Ali.. izgleda nas je malo - da bi se čuli. Da bi bilo što promijenili. Da se više neki red, neđe uvede! Ovako.. samo ova slova. Koje dostina' neće ni pogledat. Ostaju "zarobljena" na ovaj forum. A družina.. će - kako su navikli. Nažalost.

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
    Using Tapatalk

  11. #26385
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,211
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,530
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cyberkurajber View Post
    Potpuno te razumijem I slažem se sa svim što si napisao. Ali.. izgleda nas je malo - da bi se čuli. Da bi bilo što promijenili. Da se više neki red, neđe uvede! Ovako.. samo ova slova. Koje dostina' neće ni pogledat. Ostaju "zarobljena" na ovaj forum. A družina.. će - kako su navikli. Nažalost.

    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
    Kad te velike kompanije ne zanima sto ovi nasi hostapleri rade onda nase nadlezne zanima jos manje.

    Pa evo imas degenerika iz Poste Carinjenja koji sa privatnog broja trazi licna dokumenta a kad ga pitas da se predstavi blokira te preko Viber-a (kao da ima 9 godina a ne 50+).

    I onda se naljuti pa ni sa sluzbene adrese nece da ti odgovori iako mu je to posao i obaveza.

    I onda pises carini, pises ostalim 'ograncima' za unutrasnju kontrolu, eticki odbor i milion drugih izmisljenih radnih mjesta i svi te iskuliraju jer nikoga to ne zanima. Tu postoje samo da bi ispunile izmisljeno radno mjesto i kraj price.

    Pogledaj samo u toj prsloj Upravi Carina koliko imas 'ogranaka', koliko direktora, zamjenika direktora, pomocnika direktora i ostalih klovnova...

    https://upravacarina.gov.me/kontakt


    Pakao, pokojne mi Mileve. Ali tu smo dje jesmo i za bolje nismo.

    I to je to.. da se ne udaljavam dalje od teme jer je zalosna sva ova prica a znam da se nece mjenjat' nista u narednih ko zna koliko godina.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. The Following 3 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  13. #26386
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,067
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    426
    Thanked in
    232 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Na koji mail si poslao poruku?
    [email protected]

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Kao sto rekoh - moguce da im je 145e sumnjiv iznos, tj. sumnjaju da je mozda realno placeno preko 150e a razlika od tih 5e povlaci znacajniju razliku u obracunu PDV-a, carine i spedicije.
    Ako se sumnja u fakturu da je falsifikovana treba da te kontaktiraju da posaljes izvod iz banke prema tom prodavcu. Odje je problem koliko vremena se ceka da te neko (ako uopste) i kontaktira.
    \\
    OFL•GIC

  14. #26387
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Ako sumnjaju da je falsifikovana faktura treba da kontaktiraju tuzilastvo i policiju, da se ne prave pametni...

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  15. #26388
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,211
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,530
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    To je to, gospodin ce vidjet' poruku ali ce mu bit' tesko da odgovori na istu. Pristupice odradjivanju svog posla kad ga bude volja.


    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Ako se sumnja u fakturu da je falsifikovana treba da te kontaktiraju da posaljes izvod iz banke prema tom prodavcu. Odje je problem koliko vremena se ceka da te neko (ako uopste) i kontaktira.
    Treba. Ali pomenuh vec kako je to bilo prije.. kako je bilo zadnji put a kako je sad... Kako ce bit'... to vile znaju.

    Za sad izgleda da uopste ne kontaktiraju. Ne samo mene nego i neke druge sa kojima sam pricao. Treba ti da pratis posiljku, da vidis kad zaglavi na carinu i da im ti saljes sve sto treba bez da oni uopste i pokusaju da odrade svoj posao.

    A ako kojim slucajem nemas 'tracking' ili ga jednostavno ne pratis... nakon 20 dana ti salju artikal nazad posaljiocu pa se ti ebi.

    Dno dna. Od ljudi i od kompletnog carinskog sistema.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #26389
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,112
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Kad te velike kompanije ne zanima sto ovi nasi hostapleri rade onda nase nadlezne zanima jos manje.

    Pa evo imas degenerika iz Poste Carinjenja koji sa privatnog broja trazi licna dokumenta a kad ga pitas da se predstavi blokira te preko Viber-a (kao da ima 9 godina a ne 50+).

    I onda se naljuti pa ni sa sluzbene adrese nece da ti odgovori iako mu je to posao i obaveza.

    I onda pises carini, pises ostalim 'ograncima' za unutrasnju kontrolu, eticki odbor i milion drugih izmisljenih radnih mjesta i svi te iskuliraju jer nikoga to ne zanima. Tu postoje samo da bi ispunile izmisljeno radno mjesto i kraj price.

    Pogledaj samo u toj prsloj Upravi Carina koliko imas 'ogranaka', koliko direktora, zamjenika direktora, pomocnika direktora i ostalih klovnova...

    https://upravacarina.gov.me/kontakt


    Pakao, pokojne mi Mileve. Ali tu smo dje jesmo i za bolje nismo.

    I to je to.. da se ne udaljavam dalje od teme jer je zalosna sva ova prica a znam da se nece mjenjat' nista u narednih ko zna koliko godina.
    Da se udaljim od ovog jada.. i okrenem malo na ŠALU! Našu) Sa malo crnog humora)
    Nadam se da dežurni neće zamjerit?)

    Đekna.. za one koji su zaboravili)

    JOKSIM:

    "Stigo paket na Poštu.. Jo'ko! Pa Miluna.. potrčala vičući...
    BLAGOŠ MENE! BLAGOŠ MENE! Poslala mi đeca paket.. i ponude razne..

    A kad je odpečatila paket.. našla samo bočicu aspirina i na njoj poruku..

    " Draga Majko - OVO je pokojni Tata"

    RADOSAV:

    EEEEE! Š.T.O' se sve od đece dočekat može!?
    Ne daj Bože da se O'ŠTA' razbolim! I ja bi završio u BOČICU!

    MILADIN :

    "A O ŠTA DA SE TI RAZBOLIŠ RADOSAVE?!
    O' ŠTA?!
    ZDRAV SI TI ZA SVAKU SRAMOTU!"



    Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
    Using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to Cyberkurajber For This Useful Post:


  18. #26390
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,926
    Thanks Thanks Given 
    1,491
    Thanks Thanks Received 
    790
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2274506

    Ovo i nas čeka...

    Sent from my Note-N9750 using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  19. #26391
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,211
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,530
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    Ovo je vjerovatno da se zastiti kao neko EU trziste jer u HR ne placas apsolutno nista ako roba stize iz EU.

    Posto mi nismo ni EU niti ista onda ovako nesto ne bi trebalo ni da nas ceka iako je bilo pokusaja da se granica smanji sa trenutnih 75e na 40e ako se ne varam ali je srecom to ugaseno.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  21. #26392
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,902
    Thanks Thanks Given 
    157
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Zna li neko kontakt Fedexa? Ja nalazim samo neki fedex montenomax
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  22. #26393
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,686
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    221
    Thanked in
    170 Posts

  23. #26394
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,211
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,530
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    Zna li neko kontakt Fedexa? Ja nalazim samo neki fedex montenomax
    To ti je to drug.



    Ako ne odgovaraju sa sluzbene, saljem ti ja privatni broj jer izgleda niko vise nece da se cima sa sluzbenih brojeva i mail-ova.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #26395
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,902
    Thanks Thanks Given 
    157
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    guglao sam i ja fedex crna gora, umijem tolko valjda


    uglavnom snadjoh se, nekako kontaktirah neki fiksni Montenomaksa, pa me oni spojise sa nekom zenskom, a ona s nekim tipom. Pjeske polako..
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  25. The Following User Says Thank You to stevann For This Useful Post:


  26. #26396
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    Mislim da te nece ni kontaktirati dok paket ne krene put tebe, a onda ce ti dostavljac javiti koliko si im duzan za PDV i naplatice prilikom urucenja.
    Tako je meni bilo zadnji put.
    I ja sam poslao na postacarinjenja, ali nista. Oni su to carinili po svome iako paket nije presao 75e (jeste sa postarinom=77e). Izvode sam sve poslao. Udarili mi petaka eura carine i porez na osnovu iste stvari sa ebaya ali neke druge aukcije ne moje. Samo da je stiglo, rekli bi neki

  27. #26397
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,211
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    4,530
    Thanked in
    2,399 Posts

    Default

    Tako, tako... samo da pustimo da pisaju po nama i da budemo srecni sto ne vrse duzu nuzdu.


    Evo je meni stigao paket u izmjenicnu jos prije 4 dana i danas je podnesen na carinski pregled iako nije ni upola od onog minimuma (ispod 35e placeno, sa sve besplatnom postarinom).

    Cijenim da me degenerik drzi na oku i sve moje posiljke rado carini ali bojim se da ce se zayebat' ako tako nastavi pa kud puklo da puklo.



    Last edited by Fidel Castro; 11-05-21 at 11:26.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  28. #26398
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Prije 8 dana sam narucio stvari sa IHERB-a i paket se nije mrdnuo iz USA.
    Saveti?

  29. #26399
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,291
    Thanks Thanks Given 
    718
    Thanks Thanks Received 
    1,178
    Thanked in
    660 Posts

    Default

    Čudno, od njih dosta naručujemo sve stiže do 5 dana. Poslednji put nismo koristili DHL već UPS sve stiglo za manje od 5 dana.

  30. #26400
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Isto, od momenta naručivanja do dostave kući, nikad preko 5 dana nije prošlo, zadnji put prije 15 dana naručivao

Page 1056 of 1179 FirstFirst ... 5655695610061046105210531054105510561057105810591060106611061156 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 07:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 00:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 11:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 11:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 10:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •