Page 924 of 924 FirstFirst ... 424824874914920921922923924
Results 23,076 to 23,082 of 23082

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

Ja ne znam sta ovi iz carine rade Oni su postali katastrofalni u zadnje vrijeme

Pre nedjelju dana mi je stiglo 4 paketa u isti dan: Pozadina i ekran za xiaomi (Slomio tel pa zamjenio) maska i mali bluetooth zvucnik.

Sva 4 paketa su stajala u carini 3 dana i mrdali nisu, onda nisam mogao vise da cekam jer sam bez telefona a ekran mi je bas trebao i pravac kod njih da ubrzaju ovo i sve zavrsili taj dan pa sjutra stigao ekran

I sad mi stigao paket tj patike Xiang Guan (Samo china style se nosi) i evo od 11 sept i dalje je u izmjenicna postu... znaci ja ne vjerujem sta oni rade, nit telegram nit mrda iz izmjenicne poste

Ovo je najduze od kad trgujem preko aliexpress-a, meni je uvjek paket stizao za 2-3 dana... najduze 4-5 dana ako me subota i nedjelja uhvati. Mada Danilovgradska posta radi i subotom pa i da stigne paket u cetvrtak ja bih najkasnije dobio paket u ponedjeljak ili utorak. Brze iz kine stigne nego iz carine... ja izgleda moram da se preselim kod carine da bih svaki put kad mi nesto stigne da ih probudim i da rade malo... znaci HAOS
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	Maska.jpg 
Views:	41 
Size:	3.5 KB 
ID:	164318   Click image for larger version. 

Name:	Patike.jpg 
Views:	40 
Size:	3.3 KB 
ID:	164319  
    Last edited by AMDkorisnik; 16-09-19 at 20:54.

Svakako ako budu otvarali sve kao sto su krenuli mozemo da zaboravimo na narucivanje bilo cega ozbiljnijeg... Btw jos ni meni nisu pustili paket,a u petak/subotu sam slao dokaze

Normalno je da od kad stigne u posti, sledeci dan se uruci ako je u PG a ako je drugi grad onda taj sledeci dan ide 'slanje na lokaciju' pa za 2 dana (od prispjeca) ide urucenje na adresu.

Sve preko toga je previse i bezobrazluk.

Evo i ja cekam posiljku pa cu da vidim ima li kakvih promjena i dodatnih cimanja pa cu javit' svoje iskustvo (nisam odavno narucivao nista a zadnjih puta je uglavnom sve bilo u granicama normale)

Quote Originally Posted by smfilip View Post
    Svakako ako budu otvarali sve kao sto su krenuli mozemo da zaboravimo na narucivanje bilo cega ozbiljnijeg... Btw jos ni meni nisu pustili paket,a u petak/subotu sam slao dokaze
    Nisu ni meni pustali zadnji put kad je zadrzan dok ih nisam opet zvao i insistirao na tome... Njima se za te stvari ne zuri nikako pa kad se to posalje vjerovatno stoji par dana na 'pending'-u pa tek kad pogledaju opet neko vijeme dok 'ne puste' paket...

Tako da ti je moj savjet da zovnes ili cak licno odes inace mozes da cekas i nedelju dana (ako ne i preko) dok se ne smiluju da puste paket i uruce ga...
    Last edited by Fidel Castro; 16-09-19 at 21:31.
    Tako mi Posejdonovog trozupca!

ne ide mi se iz pv do pg zbog toga,ali ne znaci da im sjutra necu preko telefona saopstiti par cinjenica

Ne naručivah odavno ništa, pa evo juče uzeh na eBay neku igračku iz Hong Konga, a danas je Yanwen isti dan poslao pošto je preuzeo. Vidjeću koliko će do mene ići.

Inače čudno - prodavac ima spisak gdje ne šalje, poveći, i uglavnom je čitava Afrika i J.Amerika, ali i čitav Balkan... osim Srbije. Pitam se zašto...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post

Tako da ti je moj savjet da zovnes ili cak licno odes inace mozes da cekas i nedelju dana (ako ne i preko) dok se ne smiluju da puste paket i uruce ga...
    Koji je broj od ovih kraljeva da ne idem opet do PG zbog ovoga... ako podjem pocecu da se svadjam sa njima a to nije dobro...

Quote Originally Posted by AMDkorisnik View Post
    Koji je broj od ovih kraljeva da ne idem opet do PG zbog ovoga... ako podjem pocecu da se svadjam sa njima a to nije dobro...
    https://lmgtfy.com/?q=posta+crne+gore+kontakt
    Tako mi Posejdonovog trozupca!

Page 924 of 924 FirstFirst ... 424824874914920921922923924

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)