Page 750 of 1179 FirstFirst ... 250650700740746747748749750751752753754760800850 ... LastLast
Results 18,726 to 18,750 of 29474

Thread: ++ Informacije o internet kupovini

  1. #18726
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    ^ Ali ima da uzimaju 0.50% od svake uplate na karticu.

  2. #18727
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,619
    Thanked in
    2,432 Posts

    Default

    Da... odgovara vecini koja nema gomilu vecih transakcija na mjesecnom nivou.

    U protivnom ove se fiksnim mjesecnim odrzavanjem i cao.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #18728
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default ++ Informacije o internet kupovini

    Onda mi vise odgovara NLB kartica jer ne mislim milione da ulazem u internet kupovinu. Ne znam hocu li 2x mjesecno nesto sitno kupit.
    Ps: a mogu li, recimo, da sponzorisem stanicu na fb s tom karticom?

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 04-02-18 at 17:53.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #18729
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,619
    Thanked in
    2,432 Posts

    Default

    Mozes.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #18730
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Director

    A takav smo mi narod, samo daj da se zajebe neko, bilo to za 1000eura ili za 1 euro, nebitno je...I vise nista nece da salju...Na aliexpress na 90% artikala vise nema free shipping no placas po 4-5e ili vise...


    A sto se slusalica tice, svake "velike" over-ear su neudobne...Jedino neka krstena marka i to neke low end su po stotinjak eura...
    One "bubice" in ear mogu proc, ali ove velike obicno bas jako pritiskaju glavi i usi, a jastuci su tvrdi
    JA imam Bose QC15, možeš ih nositi 3 sata da ti ne smetaju. Jastuci su od memorijske pjene i oblikuju se prema ušima, most je takođe obložen mem.pjenom pa ne stiskaju ni odozgo. Ne ogovaraju svakome inear sluške meni recimo smetaju nakon 15 min, imam ih 6-7 kom i sve su HQ neke imaju čak promjenljive uloške različitih promjera ali ni jedne mi ne pašu zato što mi je takav ušni kanal. Činjenica, kad su slušalice u pitanju koliko para toliko muzike.

  6. #18731
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Onda mi vise odgovara NLB kartica jer ne mislim milione da ulazem u internet kupovinu. Ne znam hocu li 2x mjesecno nesto sitno kupit.
    Ps: a mogu li, recimo, da sponzorisem stanicu na fb s tom karticom?

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hoćeš hoćeš, lako se navučeš i prelazi u trešku zavisnost A kad ostane nešto sitno počeneš sa pretragom i kalkulacijama da kupiš više stvari i da se sve ukllopi u cent.

  7. #18732
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Posto cu da pocnem da narucujem stvari za sebe preko e baya i ali expresa, koju karticu u banci mi je najbolje da uzmem? Da ne treba puno novca da se otvori, da se ne placa puno za odrzavanje i da moze da se obavlja kupovina s njom na vecini sajtova


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    PREMIUM kod Hipotekarne, 0,90 ali koristiš super popuste tako da ti benefiti višestruko pokrivaju održavanje.

  8. #18733
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    (na konto ovoga moga gore)... Ja sam baterije u zadnje vrijeme narucivao sa ebay-a bez problema.. Izgleda sad ne mogu ni oni.. Moze da se kupi.. plati.. ali evo se sve izgleda vraca prodavcu..
    Mene je oduševio singapurac, naručim 4 LIion baterije AAA 1,5v. Frajer ih ubaci u dvije bzv. alu led lampice one što imaju burence za 3x AAA i naravno , to je na rendgenu prošlo kao ručne led lampice. Stigla pošiljka za 10-tak dana, otvaram kad ŠOK, WTF, 4 bat 28 eur, a unuta dvije lamice od 0,90 eur. kad ih drug otvara a unutra baterije! Respect za snalažljivost, da ih je poslao u orig. plast. kutijici vratili bi ih nazad.

  9. #18734
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    523
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Ako hoćete dobre i udobne sluške za višečasovno korišćenje, a ne smeta vam da su otvorene, onda su vam najbolji izbor (po meni):
    - Philips SHP9500 (ili SHP9500S - noviji model, isti izgled, isti drajver) oko $70-80 na amazonu, $120-130 na ebayu sa dostavom do CG
    - AKG K712 Pro - oko 250 eura kod nas u CG, po meni neprevazidjene po pitanju komfora, a i zvuka u tom cjenovnom rangu. Ali im definitivno treba dobar AMP/DAC ako oćete da izvučete maksimum iz njih.
    - Sennheiser HD600 / HD650 / HD660S ($250 - $450 zavisno đe ih nađete) su bolje po pitanju zvuka, ali nijesu ni blizu tako udobne, a i treba im dosta vremena dok se razrade. Philips i AKG samo stavite na glavu i zaboravite da postoje.

    p.s. Čisto da napomenem još jednom, ovo su sve otvorene sluške, znači da "curi" zvuk iz njih, tako da nijesu za "ispred kuće".

  10. #18735
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Posiljka ide yanwenom, treking broj ide sa LP. Na aliju pise da je stiglo u cg, na sajtu posto nema nista. Ima li ko iskustva sa takvom situacijom?
    Imam ja, stići će za 30-45 dana.

  11. #18736
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    Ako hoćete dobre i udobne sluške za višečasovno korišćenje, a ne smeta vam da su otvorene, onda su vam najbolji izbor (po meni):
    - Philips SHP9500 (ili SHP9500S - noviji model, isti izgled, isti drajver) oko $70-80 na amazonu, $120-130 na ebayu sa dostavom do CG
    - AKG K712 Pro - oko 250 eura kod nas u CG, po meni neprevazidjene po pitanju komfora, a i zvuka u tom cjenovnom rangu. Ali im definitivno treba dobar AMP/DAC ako oćete da izvučete maksimum iz njih.
    - Sennheiser HD600 / HD650 / HD660S ($250 - $450 zavisno đe ih nađete) su bolje po pitanju zvuka, ali nijesu ni blizu tako udobne, a i treba im dosta vremena dok se razrade. Philips i AKG samo stavite na glavu i zaboravite da postoje.

    p.s. Čisto da napomenem još jednom, ovo su sve otvorene sluške, znači da "curi" zvuk iz njih, tako da nijesu za "ispred kuće".
    To su studijske referentne sluške i nisu ni za kuću , za po doma za slušanje mjuze i gledaje filmova sa dobrim zv. efektima su preskupe a curenje je iritantno za ostale u sobi kad ga ne nadglasavaju drugi izvori zvuka. Moje mišljenje je da se za 150 eur mogu kupiti pristojne noise cancelling slušalice koje pokrivaju sve segmente a da budemo pošteni neke i u toj cjenovnoj klasi ne odstupaju puno od studisjkih. I to je individualno, ni najprefinjeni audiofili se neće složiti oko jedog modela, nekome se sviđaju jedne , drugome druge i tako u nedogled. Ja recimo nisam čuo skuplje a gore slušalice od dr dre bits šhits slušalica na koje se lože samo ljudi bez sluha ali marketing je čudo.

  12. #18737
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,619
    Thanked in
    2,432 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Mene je oduševio singapurac, naručim 4 LIion baterije AAA 1,5v. Frajer ih ubaci u dvije bzv. alu led lampice one što imaju burence za 3x AAA i naravno , to je na rendgenu prošlo kao ručne led lampice. Stigla pošiljka za 10-tak dana, otvaram kad ŠOK, WTF, 4 bat 28 eur, a unuta dvije lamice od 0,90 eur. kad ih drug otvara a unutra baterije! Respect za snalažljivost, da ih je poslao u orig. plast. kutijici vratili bi ih nazad.
    Pa ja sam o ovome pisao jos prije 2-3 mjeseca, kad se uvelo to novo pravilo za baterije.

    Ali jos ne nadjoh nekog snalazljivog da to uradi nego se patim sa nabvakama istih. Ovog puta cu u BGD-u uzet' jer mi se ne ceka jos mjesec dana na baterije...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #18738
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    523
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    To su studijske referentne sluške i nisu ni za kuću , za po doma za slušanje mjuze i gledaje filmova sa dobrim zv. efektima su preskupe a curenje je iritantno za ostale u sobi kad ga ne nadglasavaju drugi izvori zvuka. Moje mišljenje je da se za 150 eur mogu kupiti pristojne noise cancelling slušalice koje pokrivaju sve segmente a da budemo pošteni neke i u toj cjenovnoj klasi ne odstupaju puno od studisjkih. I to je individualno, ni najprefinjeni audiofili se neće složiti oko jedog modela, nekome se sviđaju jedne , drugome druge i tako u nedogled. Ja recimo nisam čuo skuplje a gore slušalice od dr dre bits šhits slušalica na koje se lože samo ljudi bez sluha ali marketing je čudo.
    Osim HD600, nijedne gore pomenute slušalice nijesu namijenjene za studijsko referentno slušanje, zato sam i stavio HD650 i ove nove HD660S kao alternativu, sve tri imaju dovoljno različit zvuk, ali opet HD600 su najpribližniji balansiranom i preciznom studijskom slušanju, ako ti baš taj zvuk treba.
    AKG K712 Pro i Philips SHP9500 su kraljevi komforta (po meni) u svojim cjenovnim rangovima, ništa im se ne može primaći.
    Nijesam audofil, samo sam ljubitelj dobrog zvuka i dobrih i udobnih slušalica, pa tako shvati ovo moju preporuku.
    Ovo što sam naveo i preporučio je iz mog ličnog iskustva jer većinu posjedujem ili sam posjedovao (osim ovih novih HD660S).
    Prošlo mi ih je još dosta kroz ruke, ali nijesu vrijedni preporuke pored ovih gore navedenih.
    A što se curenja zvuka tiče, da bi nekom drugom bio iritantan sa otvorenim sluškama, treba da ih slušaš na dovoljno visokom tonu da ćeš prije ti ostati bez sluha nego što ćeš iziritirati nekog drugog. Veći ti je problem spoljna buka ako ih izneseš van kuće.

    p.s. Ljudi se lože i na AudioTechnica M50X i rado ih plaćaju, kad za duplo manje para mogu da uzmu M40X, koje imaju potpuno isti "zvučni potpis" i potpuno isti komfor. Reklama je čudo, slažem se u potpunosti.

  14. #18739
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    (na konto ovoga moga gore)... Ja sam baterije u zadnje vrijeme narucivao sa ebay-a bez problema.. Izgleda sad ne mogu ni oni.. Moze da se kupi.. plati.. ali evo se sve izgleda vraca prodavcu..
    A da zamolis prodavca da ne pise 'baterije' no nešto drugo? Oni svakako ne otvaraju te manje pakete, kesice i koverte.

  15. #18740
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,189
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,646
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Dje dodje tacno ova posta 80000 Express?Da podjem do njih

    Pa majka mu stara, manje vremena treba da stigne posiljka iz kine do cg, nego sto njima treba da mi je dostave do kuce...Mnogo zabusavaju



  16. #18741
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    523
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Dje dodje tacno ova posta 80000 Express?Da podjem do njih

    Pa majka mu stara, manje vremena treba da stigne posiljka iz kine do cg, nego sto njima treba da mi je dostave do kuce...Mnogo zabusavaju
    Posta 2 kod Zeljeznicke stanice, ako pitas za Podgoricu.

  17. #18742
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,189
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,646
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bor1s View Post
    Posta 2 kod Zeljeznicke stanice, ako pitas za Podgoricu.
    jeste za PG, zahvaljujem!



  18. #18743
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Jedno pitanje izasla mi dobra opcija za kupovinu psp4 u srbiju, a sestra mi ide avionom tamo za 10 dana, smijem li se igrati da ga prebacim tako u cg ?

    Sto mislite o tome ?
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  19. #18744
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    pa psp je velicine telefona, ne vjerujem da ce ti neko praviti problem,raspakuje,stavi u torbu i cao...

  20. #18745
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    523
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Kao sto kolega prije mene rece, dok god nije u pakovanju ne bi trebalo ni da obrate paznju na njega.

  21. #18746
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Mislio sam sa kutijom strha me da se ne polomi ili nesto..
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  22. #18747
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Nikšić - Podgorica
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    523
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Mislio sam sa kutijom strha me da se ne polomi ili nesto..
    Bolje ti je onda dat nekom ko ide kolima / busom / vozom, na aerodromu ce joj naci tu kutiju i trazice joj racun / papire za to.

  23. #18748
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Mislio sam sa kutijom strha me da se ne polomi ili nesto..
    sa kutijom mozes imati problem u svakom nacinu transporta...

  24. #18749
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,189
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    1,646
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Dje dodje tacno ova posta 80000 Express?Da podjem do njih

    Pa majka mu stara, manje vremena treba da stigne posiljka iz kine do cg, nego sto njima treba da mi je dostave do kuce...Mnogo zabusavaju
    Kakva neozbiljnost...Posao tamo, ova mi veli za taj dio Podgorice trenutno radi samo jedno vozilo i ko zna kad ce bit isporuka, i ona ne moze kao sad da pretura da nadje to



  25. #18750
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Da, do tamo se ne ide dok ti ne stigne sms od poste ili dok ti pretraga ne izbaci status da je neuspio pokusaj urucenja...
    A tek gore na spratu, imaju dvije pripravnice... Strahovito... IQ -infinity...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Page 750 of 1179 FirstFirst ... 250650700740746747748749750751752753754760800850 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Pomoć pri kupovini TV-a
    By hercules in forum Hardware
    Replies: 69
    Last Post: 30-03-12, 07:44
  2. Crnogorski Internet, informacije...
    By DzoniS in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-03-11, 00:05
  3. I:Pomoc pri kupovini
    By Nino_pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 31-05-10, 11:05
  4. Pomoc pri kupovini lap topa
    By Flash Gordon in forum Hardware
    Replies: 24
    Last Post: 12-09-08, 11:53
  5. mala pomoc pri kupovini...:D
    By Spajk_Petarda in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 22-08-08, 10:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •