View Poll Results: 23. maja moj izbor će biti ...

Voters
205. You may not vote on this poll
  • Glasaću za DPS-SDP

    51 24.88%
  • Glasaću za opoziciju

    81 39.51%
  • Glasaću za neku treću (minornu) opciju, ako je bude

    6 2.93%
  • Ne znam još, vagam

    13 6.34%
  • Neću izaći

    54 26.34%
Page 76 of 105 FirstFirst ... 266672737475767778798086 ... LastLast
Results 1,876 to 1,900 of 2603

Thread: Izbori, 23. maj 2010.

  1. #1876
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sky View Post
    Kao sto i vidis iz posta Cakir-a, taj lik nije u zatvoru nego fino zivi i radi nedje vani. Tako da do daljnjega, vlast ne hapsi aktiviste DPS-a.
    Ne udara svoj na svoga, vjerujem da je doticni 'ladno pravio odmor na nasoj obali.

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Cikar se sali
    Sa tom vlascu nema sale, mislim da je vakat da je posaljete u zasluzenu penziju, 22 godine ljudi "muku muce" sa nama.

  2. #1877
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    xaxaxaxa, najjaca fora, hackovali neku DPS grupu na facebook i poslali poruke da se izbori bojkotuju, xaxaxa
    ps. TO ce spasit opoziciju, xaxaxaxa
    Last edited by gatsbyy; 12-05-10 at 19:10.
    AJMO CRNA GORO !!!

  3. #1878
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    xaxaxaxa, najjaca fora, hackovali neku DPS grupu na facebook i poslali poruke da se izbori bojkotuju, xaxaxa
    ps. TO ce spasit opoziciju, xaxaxaxa
    jes jutros vidjeh to.
    :)

  4. #1879
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    POSTENJE

    Ako ti vlast kaze da su bijele kosulje
    znak predaje,
    Ti im nista ne vjeruj.
    Ne treba Ti nabrajati koliko
    te je puta vlast slagala.
    Zato 23. maja obuci bijelu kosulju,
    jer je to simbol postenja.
    I zavrni rukave,
    jer je to znak da nesto
    posteno hoces da uradis.
    Izadji tako na izbore
    i - pobijedi.
    Pocetak smjene vlasti u Crnoj Gori
    pitanje je postenja,
    hrabrosti i dostojanstva
    svakog gradjanina Crne Gore.

    Da bi bila evropska, mora biti bolja!


    Samo se nadam da su djeci dali da im vode kampanju, da nikoga nisu placali za ovo.

  5. #1880
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    POSTENJE

    Ako ti vlast kaze da su bijele kosulje
    znak predaje,
    Ti im nista ne vjeruj.
    Ne treba Ti nabrajati koliko
    te je puta vlast slagala.
    Zato 23. maja obuci bijelu kosulju,
    jer je to simbol postenja.
    I zavrni rukave,
    jer je to znak da nesto
    posteno hoces da uradis.
    Izadji tako na izbore
    i - pobijedi.
    Pocetak smjene vlasti u Crnoj Gori
    pitanje je postenja,
    hrabrosti i dostojanstva
    svakog gradjanina Crne Gore.

    Da bi bila evropska, mora biti bolja!


    Samo se nadam da su djeci dali da im vode kampanju, da nikoga nisu placali za ovo.
    Novcem možeš kupiti kuću, ali ne i dom.

    Možeš kupiti postelju, ali ne i san.

    Možeš kupiti sat, ali ne i vrijeme.

    Možeš kupiti knjigu, ali ne i znanje.

    Možeš kupiti položaj, ali ne i poštovanje.

    Možeš kupiti ljekara, ali ne i zdravlje.

    Možeš kupiti život, ali ne i dušu.

    Možeš kupiti seks, ali ne i ljubav

    MOŽEŠ KUPITI LIČNU KARTU, ALI NE MOŽEŠ CRNU GORU



    xaxaxaxax
    AJMO CRNA GORO !!!

  6. #1881
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opozicija pobjeđuje, Tarzan pada Za opozicionu listu "Bolje Bijelo Polje/Bolja Crna Gora" glasalo bi 50,25 odsto građana. Izbornu listu "Za evropsko Bijelo Polje/Tarzan Milošević" podržava 47,14 osto anketiranih~Čak 81 odsto građana Bijelog Polja nezadovoljno kvalitetom života, a 47 procenata nije zadovoljno radom lokalne uprave

    Koalicija "Bolje Bijelo Polje/Bolja Crna Gora" ubjedljivo vodi u susret lokalnim izborima i za nju će glasati 50,25 odsto građana tog grada, pokazali su rezultati istraživanja javnog mnjenja, koje je sprovela nevladina organizacija "Euromost".
    Za izbornu listu "Za evropsko Bijelo Polje/Tarzan Milošević", po njihovoj anketi, glasaće 47,14 odsto građana. Bošnjačka stranka dobiće podršku 2,6 odsto birača, Građanska lista 0,006 a lista "Za srpski narod" 0,003 procenta.
    / Na pitanje da li će te izaći na izbore, 73 odsto anketiranih je veoma jasno kazalo da hoće, 17 odsto da neće, dok je deset procenata odgovorilo da ne zna ili da će možda izaći. Čak 57 odsto građana je kazalo da je dobro što je došlo do ukrupnjavanja političke scene u Bijelom Polju, 41 odsto da nije a 12 odsto je odgovorilo da ne zna / kazala je predsjednica NVO "Euromost" i šefica anketnog odbora Senada Mekić.
    Istraživanje je pokazalo da je 31 odsto građana zadovoljno dosadašnjim radom lokalne vlasti u Bijelom Polju, dok je 47 odsto nezadovoljnih. Sedam procenata građana je djelimično zadovoljno a 15 odsto je odgovorilo sa "ne znam". Istovremeno, čak 81 odsto građana Bijelog Polja nezadovoljno je trenutnim kvalitetom života, dok je svega sedam procenata zadovoljnih. Odgovor na ovo pitanje izbjeglo je 12 procenata anketiranih građana Bijelog Polja.
    / Kao što se vidi iz ankete, građani su nezadovoljni radom lokalne uprave a posebno životnim standardom, mnogo više nego što pokazuje istraživanje o povjerenju u političke partije / rekla je Emina Kuč, koordinator za socijalna pitanja u NVO "Euromost".
    Ona je dodala da će zbog partijske discipline vjerovatno i dio nezadovoljnih građana Bijelog Polja, ipak, glasati za DPS/SDP koaliciju. Kuč je podvukla da je interesantno i to da je udruživanje opozicije djelovalo ohrabrujuće na opoziciono nastrojene birače, koji su dosad uglavnom apstinirali.
    / To je ohrabrilo i građane nezadovoljne radom lokalne uprave i životnim standardom da svoje povjerenje daju udruženoj opoziciji. Veoma je očigledno da će u Bijelom Polju na predstojećim izborima doći do veoma krupne prekompozicije političke scene / zaključila je Kuč.
    Anketa je, kako je saopšteno, sprovedena u periodu od 1. do 11.maja na uzorku od 617 ispitanika i obuhvatila je sve starosne, polne, obrazovne, teritorijalne, vjerske i nacionalne kategorije stanovništva u Opštini Bijelo Polje.
    / Interesantno je da među anketiranima vlada veliko interesovanje za predstojeće lokalne izbore i da su ekonomska i socijalna pitanja na prvom mjestu / kazala je Adela Međedović, član anketnog odbora, student na Fakultetu za menadžment u Bijelom Polju.


    Mislim da je ovo veliko iznenađenje za sve koji prate izbore u Bijelom Polju!
    Jednostavno sve liči na Srbiju 2000 godine...
    Nikada ni jedna anketa ili istarživanje nije išlo na ruku opozicije kad je u pitanju grad pored Lima!
    Ovo je veeeeeeeeeeeeliko iznenađenje....
    Libertas

  7. #1882
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Was ist Euromost?

  8. #1883
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Was ist Euromost?
    Pojma nemam, sam viđeh ovu anketu pa je objavih jer mi je djelovala iznenađujuće...
    Libertas

  9. #1884
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Pojma nemam, sam viđeh ovu anketu pa je objavih jer mi je djelovala iznenađujuće...
    Mozda je s razlogom iznenadjujuca?

    Ne znam cemu tolika euforija kad ne znas ni koja je nvo u pitanju, ni koliko je mjerodavna da vrsi ispitivanja javnog mnjenja, ni nista...

  10. #1885
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zabrinjava premijerov predizborni vokabular
    Izvor: www.dps.me

    Danilovgrad:
    Osvrćući se na kampanju opozicione koalicije, Đukanović je rekao:
    „Gledajući na televiziji snimke sa njihovih predizbornih skupova, djeluje kao da oni vode neku ilegalnu kampanju. DPS ovih dana istražuje da li ova šarenolika skupina kampanju vodi po atomskim skloništima. Sa druge strane, njihova kampanja je vrlo estradna. Skidaju sakoe u stilu Đorđa Marjanovića, mada četničkom vojvodi više priliči pjesma „Marširala kralja Petra garda“, nego „Romana“. Oni i ja smo gotovo pedesetogodišnjaci, vršnjaci. Oni su tek sad zasukali rukave i pripremaju se za posao, a ja privodim kraju svoju političku karijeru. Pitam ih – šta ste radili do sad?“.

    Berane:
    „ U to sam još uvjereniji kad čujem opoziciju kako obećava da će stvoriti bolju Crnu Goru. Podsjećam da smo Crnu Goru mi stvorili, uprkos njima i svemu što su radili da je ne bude.
    Kažu da se ujedinio narod. Gledajući televizijske izvještaje, rekao bih da oni pokušavaju da lansiraju novu teoriju politike – da se kampanja vodi bez naroda. Narod se ujedinio protiv njih, protiv njihove neprincipijelne i programski nedefinisane politike. Činjenica da su sa 14 spali na samo tri opštine u kojima su na vlasti ubjedljivo potvrđuje moje uvjerenje. Niko bolje od njih ne radi protiv njih samih. Ne samo da ćemo sačuvati vlast, nego ćemo je osvojiti i u vama susjednoj opštini. Zamislite kako će iskreni birač Pokreta za promjene ili sve više građanski profilisane SNP stati ispod četničkog barjaka“.
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  11. #1886
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Ništa novo kad je premijer u pitanju. Pa čak ni pri kraju njegove karijere.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #1887
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Premijer postaje sve vishe balast chak i za DPS.
    Deserve's got nothing to do with it.

  13. #1888
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije to nista,vidjecete kakav je Luksic kada dodje na premijersko mjesto.,bice Vam Milo blazen......

  14. #1889
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Lukšić bar djeluje kao vaspitan čovjek. Milo ne. Kakav će ovaj drugi bit premijer (i oće li), pojma nemam.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. #1890
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Milo vodi sam sve ovo? Lukšić će voditi sam? Zaboravili ste ljude iz sijenke koji vuku konce, a ovi dvojica izigravaju krpene lutke.

  16. #1891
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Zabrinjava premijerov predizborni vokabular

    ...
    Berane:U to sam još uvjereniji kad čujem opoziciju kako obećava da će stvoriti bolju Crnu Goru. Podsjećam da smo Crnu Goru mi stvorili, uprkos njima i svemu što su radili da je ne bude...
    Vidis, a lazu nas profesori po skolama da su Crnu Goru stvarali i Petrovici i oni sto su se ginuli odbijajuci Turke i Valtazar Bogesic i...

    Ali je odgovor mnogo jednostavniji. Crnu Goru smo stvorili "mi", kaze Vodja. Sto, kad se svede kraljevska mnozina na jedninu, znaci "ja".

    Grandomanija u terminalnoj fazi.

  17. #1892
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    Novcem možeš kupiti kuću, ali ne i dom.

    Možeš kupiti postelju, ali ne i san.

    Možeš kupiti sat, ali ne i vrijeme.

    Možeš kupiti knjigu, ali ne i znanje.

    Možeš kupiti položaj, ali ne i poštovanje.

    Možeš kupiti ljekara, ali ne i zdravlje.

    Možeš kupiti život, ali ne i dušu.

    Možeš kupiti seks, ali ne i ljubav

    MOŽEŠ KUPITI LIČNU KARTU, ALI NE MOŽEŠ CRNU GORU



    xaxaxaxax
    Crna Gora je od 2006-te vec kupljena.

    Pametno bi bilo na svim granicnim prijelazima umjesto one table "dobrodosli u Crnu Goru" postavit' table sa: "OBAVJESTENJE, Upravo ulazite na privatan posjed familije Djukanovic i kumova"

    A sto se tice licnijeh karata, one bas i nijesu bile skupe u mome komsiluku, krecle su se u prosjeku 70-ak evrica.

  18. #1893
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bogomi si se ti dobro ofajdio. Placaju ti do dolazis kuci, placaju ti za licnu kartu jos ako nesto i sam zaradis super.

  19. #1894
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir View Post
    Crna Gora je od 2006-te vec kupljena.

    Pametno bi bilo na svim granicnim prijelazima umjesto one table "dobrodosli u Crnu Goru" postavit' table sa: "OBAVJESTENJE, Upravo ulazite na privatan posjed familije Djukanovic i kumova"

    A sto se tice licnijeh karata, one bas i nijesu bile skupe u mome komsiluku, krecle su se u prosjeku 70-ak evrica.
    Evri su u Srbiji valuta ,Bato bre

  20. #1895
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Daleko od ljudi
    Posts
    680
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Црну Гору не могу купити? Знам ђевојке са Приморја које се нуде да продају личну карту.То раде и неки познаници из Подгорице. То за изборе.Да се организује опет неки референдум да ли би и по 200 еура за л.карте. А пошто народ нема ни пара,а има малчице образа,пристао би и да прода л.карту,можда и гласа против ЦГ.
    Сјетимо се Турака,Млечана,Италијана...Чак су им се Црногорци бесплатно нудили,а четници били на платном списку Италијана.
    Чудан смо ми народ.
    C R N A G O R A

  21. #1896
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Bogomi si se ti dobro ofajdio. Placaju ti do dolazis kuci, placaju ti za licnu kartu jos ako nesto i sam zaradis super.
    Za referendum smo imali carter let Bremen - Podgorica. Nazalost od Podgorice do B.Polja smo morali busom, nijesmo imali srece ka mi komsije koje rade u Moskvi, naime zbog skripca sa vremenom su morali helikopterom do kisjelih voda da ih voze a onda od kisjelih voda brze bolje Fekrimovim citroenom pravac na glasacko mjesto. :mrgreen:

  22. #1897
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Evri su u Srbiji valuta ,Bato bre
    Ajd', ako te cini srecnim reci cu "eUrica"

  23. #1898
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Pojma nemam, sam viđeh ovu anketu pa je objavih jer mi je djelovala iznenađujuće...
    Znamo mi iz Bijelog Polja za NVO ,,Euromost''vjerujte jedina ozbiljna Nevladina Organizacija iz Bijelog Polja koju nemože da kontroliše ni Pozicija ni Opozicija,znajući ko stoji iza nje,kome je pravilo što na umu to na drumu.I savjet Tarzanu da da gas ovih deset dana,jer mu je ova anketa sigurno tačna,i može njemu pomoći da se pregrupiše.

  24. #1899
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Opozicija pobjeđuje, Tarzan pada Za opozicionu listu "Bolje Bijelo Polje/Bolja Crna Gora" glasalo bi 50,25 odsto građana. Izbornu listu "Za evropsko Bijelo Polje/Tarzan Milošević" podržava 47,14 osto anketiranih~Čak 81 odsto građana Bijelog Polja nezadovoljno kvalitetom života, a 47 procenata nije zadovoljno radom lokalne uprave

    Koalicija "Bolje Bijelo Polje/Bolja Crna Gora" ubjedljivo vodi u susret lokalnim izborima i za nju će glasati 50,25 odsto građana tog grada, pokazali su rezultati istraživanja javnog mnjenja, koje je sprovela nevladina organizacija "Euromost".
    Za izbornu listu "Za evropsko Bijelo Polje/Tarzan Milošević", po njihovoj anketi, glasaće 47,14 odsto građana. Bošnjačka stranka dobiće podršku 2,6 odsto birača, Građanska lista 0,006 a lista "Za srpski narod" 0,003 procenta.
    / Na pitanje da li će te izaći na izbore, 73 odsto anketiranih je veoma jasno kazalo da hoće, 17 odsto da neće, dok je deset procenata odgovorilo da ne zna ili da će možda izaći. Čak 57 odsto građana je kazalo da je dobro što je došlo do ukrupnjavanja političke scene u Bijelom Polju, 41 odsto da nije a 12 odsto je odgovorilo da ne zna / kazala je predsjednica NVO "Euromost" i šefica anketnog odbora Senada Mekić.
    Istraživanje je pokazalo da je 31 odsto građana zadovoljno dosadašnjim radom lokalne vlasti u Bijelom Polju, dok je 47 odsto nezadovoljnih. Sedam procenata građana je djelimično zadovoljno a 15 odsto je odgovorilo sa "ne znam". Istovremeno, čak 81 odsto građana Bijelog Polja nezadovoljno je trenutnim kvalitetom života, dok je svega sedam procenata zadovoljnih. Odgovor na ovo pitanje izbjeglo je 12 procenata anketiranih građana Bijelog Polja.
    / Kao što se vidi iz ankete, građani su nezadovoljni radom lokalne uprave a posebno životnim standardom, mnogo više nego što pokazuje istraživanje o povjerenju u političke partije / rekla je Emina Kuč, koordinator za socijalna pitanja u NVO "Euromost".
    Ona je dodala da će zbog partijske discipline vjerovatno i dio nezadovoljnih građana Bijelog Polja, ipak, glasati za DPS/SDP koaliciju. Kuč je podvukla da je interesantno i to da je udruživanje opozicije djelovalo ohrabrujuće na opoziciono nastrojene birače, koji su dosad uglavnom apstinirali.
    / To je ohrabrilo i građane nezadovoljne radom lokalne uprave i životnim standardom da svoje povjerenje daju udruženoj opoziciji. Veoma je očigledno da će u Bijelom Polju na predstojećim izborima doći do veoma krupne prekompozicije političke scene / zaključila je Kuč.
    Anketa je, kako je saopšteno, sprovedena u periodu od 1. do 11.maja na uzorku od 617 ispitanika i obuhvatila je sve starosne, polne, obrazovne, teritorijalne, vjerske i nacionalne kategorije stanovništva u Opštini Bijelo Polje.
    / Interesantno je da među anketiranima vlada veliko interesovanje za predstojeće lokalne izbore i da su ekonomska i socijalna pitanja na prvom mjestu / kazala je Adela Međedović, član anketnog odbora, student na Fakultetu za menadžment u Bijelom Polju.


    Mislim da je ovo veliko iznenađenje za sve koji prate izbore u Bijelom Polju!
    Jednostavno sve liči na Srbiju 2000 godine...
    Nikada ni jedna anketa ili istarživanje nije išlo na ruku opozicije kad je u pitanju grad pored Lima!
    Ovo je veeeeeeeeeeeeliko iznenađenje....
    Znamo mi iz Bijelog Polja za NVO ,,Euromost''vjerujte jedina ozbiljna Nevladina Organizacija iz Bijelog Polja koju nemože da kontroliše ni Pozicija ni Opozicija,znajući ko stoji iza nje,kome je pravilo što na umu to na drumu.I savjet Tarzanu da da gas ovih deset dana,jer mu je ova anketa sigurno tačna,i može njemu pomoći da se pregrupiše.

  25. #1900
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Was ist Euromost?
    Znamo mi iz Bijelog Polja za NVO ,,Euromost''vjerujte jedina ozbiljna Nevladina Organizacija iz Bijelog Polja koju nemože da kontroliše ni Pozicija ni Opozicija,znajući ko stoji iza nje,kome je pravilo što na umu to na drumu.I savjet Tarzanu da da gas ovih deset dana,jer mu je ova anketa sigurno tačna,i može njemu pomoći da se pregrupiše.

Page 76 of 105 FirstFirst ... 266672737475767778798086 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izbori u SAD
    By Nikollaki in forum Politika generalno
    Replies: 12
    Last Post: 11-11-06, 21:11
  2. Izbori
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 15-07-06, 16:29
  3. Izbori
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 108
    Last Post: 28-04-06, 16:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •