Page 5 of 44 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 1098

Thread: Biciklizam

  1. #101
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lance sve bolji i bolji.Ima realne shanse i da osvoji Swiss u nedelju.
    Deserve's got nothing to do with it.

  2. #102
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mislim da nece forsirati... Inace, 2001. cini mi se je vozio taj jedini svoj TdSw, i osvojio ga na brdskom hronometru, pobijedivsi Simonija... Posle toga je vozio najbolji Tour u karijeri. Mada, reci ce nam dosta toga taj hronometar u nedjelju.
    Just to slip the skin...

  3. #103
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Mislim da nece forsirati... Inace, 2001. cini mi se je vozio taj jedini svoj TdSw, i osvojio ga na brdskom hronometru, pobijedivsi Simonija... Posle toga je vozio najbolji Tour u karijeri. Mada, reci ce nam dosta toga taj hronometar u nedjelju.
    Ako vrijeme bude loshe,nece forsirati sigurno.Ako ne bude,mozhda i proba,pobjeda pred sam pocetak Toura je odlican motivator ali i znak za rivale.

    Inache,i da ne pobijedi,pokazao je puno.Prije svega,pobijedio je A Schlecka u brdima,a to nije uspio niti jednom na Touru proshle godine.
    Deserve's got nothing to do with it.

  4. #104
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kakav hronometar upravo zavrsi! Uglavnom, Frank Shleck osvojio TdSwiss, po jako kisnom vremenu je bio 13i... Lance 11i, na minut iza pobjednika, osvojio drugo mjesto... Malo sam razocaran, mada mozda se stedio po kishi... Steta za onaj prologue, da je iole forsirao, dobio bi ovu trku.

    Zakljucak... Frank mnogo spremniji za Tour od Andy-ja, Lance vjerovatno dosta bolji sa formom za brda od prosle godine, i otprilike na istom nivou kao prosle godine za hronmetar, sto je lose...
    Just to slip the skin...

  5. #105
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Kakav hronometar upravo zavrsi! Uglavnom, Frank Shleck osvojio TdSwiss, po jako kisnom vremenu je bio 13i... Lance 11i, na minut iza pobjednika, osvojio drugo mjesto... Malo sam razocaran, mada mozda se stedio po kishi... Steta za onaj prologue, da je iole forsirao, dobio bi ovu trku.

    Zakljucak... Frank mnogo spremniji za Tour od Andy-ja, Lance vjerovatno dosta bolji sa formom za brda od prosle godine, i otprilike na istom nivou kao prosle godine za hronmetar, sto je lose...
    Lance se ocigledno shtedio...Mozhe on mnogo bolje na hronometar,forma ocigledno u usponu.Nije uopshte rizikovao po onoj kishurini,kao ni na prologu.
    Deserve's got nothing to do with it.

  6. #106
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Uh, bas nijesam siguran... Na prvom checkpointu koji je bio uphill je imao veoma lose vrijeme, a posle se popravio na rizicnijem descent dijelu... Posle u interviewu je rekao da je zadovoljan... Ne znam.

    Interesantan je bio interview... Bas je bockao Contadora, govorio kako je ovamo mnogo jaca konkurencija bila nego na Dauphine... Vidi se da je bas napaljen pred Tour.
    Just to slip the skin...

  7. #107
    big giant head Guest

    Default

    da, konkurencija mozda i jeste bila jacha, ali je i staza bila laksa. dauphine je imao alpe d'huez i TT koji je veoma slican onome na touru. sve u svemu, svaka chast lanceu, opet je chudesno digao formu, ali meni je tu zanimljiviji frank shleck, pitace se i on dosta za tour. naravno, andy je i dalje bolji [i od franka i od lancea], ali vidjecemo hoce li uspjeti da uhvati formu. u sustini, ovi rezultati ne moraju da znace nista sto se andyja tiche, s obzirom da je imao povredu proljetos. najvise je odmarao, najkasnije poceo ozbiljne pripreme i vjerovatno ce najkasnije od svih kandidata i da uhvati formu. i dalje mislim da je prvi konkurent contadoru. tj, prvi favorit za drugo mjesto [pogotovo sto je saxo strasan tim]

    bajdvej, izasao je pro cycling manager 2010 ako koga zanima
    ne znam doduse da li se josh moze naci po torrentima, ali ako ne, svakako ce bit uskoro
    Last edited by big giant head; 21-06-10 at 10:04.

  8. #108
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Je li izasao! Vrh! Ako izleti torrent, javljaj!

    Frank Shleck je nenormalno dobro odvezao hronometar. Kao nikad u zivotu. To mi je totalno iznenadjenje.

    Za Andyja kazu da je taman ovako los bio prosle godine u ovom periodu... Razliciti vozaci razlicito tempiraju formu. Pantani je tu uvijek bio najveca misterija... Bas bi volio da znam dje je Basso sad sa formom.

    Contador... Ne znam. Ta brdska u Svajcarskoj, mozda je zadnje brdo bilo i teze nego Alpe d'Huez, ne mozda nego sigurno... I prije toga dva luda uspona. Opet, Contador je pratio Brajkovica, pokusavao i da napane, bio aktivniji - a Lance je samo pratio glavnu grupu, i na kraju takticki profitirao. Ima dosta diskusija o tome na cyclingnews forumu, uglavnom anti-Lance...
    Just to slip the skin...

  9. #109
    big giant head Guest

    Default

    nisam nasao torrent, ali ima po rapidshare/megauploadima, no josh nije izasao crack, vec sama igra. ako te zanima to, mogu ti poslat linkove na PM

  10. #110
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ma, sacekacemo torrent . Sporija mi je malo konekcija, pa bi se to preko megauploada u mucenje pretvorilo...

    Nego, dobra lista favorita pred Tour:

    http://www.cyclingnews.com/features/...our-contenders

    Da imam dje u CG to uplatit', stavio bi pare na Bassa.
    Just to slip the skin...

  11. #111
    big giant head Guest

    Default

    mislis da ima basso sanse? ja bih volio, on mi je jedan od najdrazih, ali sumnjam. ne chini mi se mogucim da nakon gira opet dostigne takvu formu. bilo bi super za samu trku da se to desi, ali chisto sumnjam.
    mislim da je contador ubjedljivo najveci favorit i da je potrebno stvarno da se desi nesto veoma nepredvidjeno pa da ne osvoji. navijam da se desi nesto nepredvidjeno i da tour bude sto zanimljiviji.
    za drugo mjesto - favorit andy schleck, po meni. lance, frank shleck, menchov, basso, kreuziger, wiggins, sastre, evans nesto iza, rekao bih tim redosledom.
    ipak, svaka chast svim tim GC contenderima, ja se najvise radujem gledanju jensa voigta [vjerovatno poslednji put na touru, mada se nikad ne zna], vinokourovu, cancellari, gomili ludih francuza [moraju uzet po neku pobjedu na etapama, posebno nakon ovakvog svjetskog prvenstva, da ne izbije gradjanski rat ], baskijcima i luis leon sanchezu. i nadam se da ce neko opet zajebati cavendisha. ako moze opet hushovd, nemam nista protiv

  12. #112
    big giant head Guest

    Default

    polako se objavljuju timovi za tour.

    za sad objavljeni:

    Saxo-Bank:
    A. Schleck, F. Schleck, Cancellara, Fuglsang, Breschel, N. Sorensen, Voigt, C. Sorensen, O'Grady

    RS:
    Lance Armstrong, Levi Leipheimer, Jani Brajkovic, Chris Horner, Andreas Kloden, Dimitriy Muravyev, Sergio Paulinho, Gregory Rast, Yaroslav Popovych

    Rabobank:
    Menchov, Gesink, Freire, Garate, Moerenhout, Boom, Niermann, Tjallingii and Tankink

    Milram:
    Terpstra, Wegmann, Gerdemann, Ciolek, Kluge, Roberts, Fröhlinger, Knees, Rohregger

    Omega Pharma-Lotto:
    Aerts, De Greef, Delage, Lang, Lloyd, Moreno Fernandez, Roelandts, Van den Broeck, Wegelius

    Euskaltel:
    Samuel Sánchez, Egoi Martínez, Amets Txurruka, Rubén Pérez, Juanjo Oroz, Gorka Verdugo, Alan Pérez, Iban Velasco and Ińaki Isasi.

    Cervélo:
    Hunt, Florencio, Gustov, Haussler, Hushovd, Klier, Konovalovas, Lancaster, Sastre

  13. #113
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh,shteta shto nema ekipnog hronometra.Da ima,Lance bi mi bio favorit prije Contadora.
    Deserve's got nothing to do with it.

  14. #114
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ali zato postoji ta etapa sa cobbles, gdje sam skoro ubijedjen da ce AC imati problema...

    Inace, svidja mi se parcours, mnogo interesantnija ruta nego zadnjih godina. 5 etapa koje se zavrsavaju brdskim ciljem (1 HC, 2 prve, i dva druge kategorije), jos dvije brdske etape koje ce biti sigurno zanimljive, hronometar, i ova sa cobbles koje su cak pri kraju etape, i koja ce biti poslastica.
    Just to slip the skin...

  15. #115
    big giant head Guest

    Default

    mislim da cobbles segment nije dovoljno dug da bi se napravio neki veci bijeg [makar sto se tice ovih GC vozaca, sigurno da ce neki boonen ici na etapu].
    iako mi je simpatican contador, volio bi da na ovoj etapi izgubi vrijeme, da bi kasnije morao da napada. ako to ne bude slucaj, tour bi mogao biti nezanimljiv.

    saxo ima strasan tim. meni se chini, i bolji od RS. a tek treba da vidimo i likvigas. i rabobank mi se svidja, mislim da ce menchov igrati znacajnu ulogu na ovom touru

  16. #116
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    1. 85 km to go (350 meters)
    2. 44 km to go (1200 meters)
    3. 40 km to go (700 meters)
    4. 27 km to go (2400 meters)
    5. 24 km to go (2500 meters)
    6. 18 km to go (3700 meters)
    7. 10 km to go (2300 meters)

    Znaci, na 20 km, od 4e do 7e sekcije, imamo 11km Makadama (by Mirsad Serhatlic & Goca Ivandic, prim. prev. )! I onda samo 10 km do kraja. A sekcije su duge, i mnoooogo teze od onih prije par godina (2004? 2005? nijesam siguran), kada je haos nastao na stazi, i napravile se ogromne rupe, koje su do kraja etape donekle "pokrpljene" jer su sekcije bile na pola etape. Jer jedno 80% vozaca na Touru ce se na njima osjecati kao ribe na suvom. Jos ako bude kisha...
    Just to slip the skin...

  17. #117
    big giant head Guest

    Default

    pa jes, to je dovoljno za nekog cancellaru da napravi dobar rezultat, ostavi gomilu njih u prasini, 3 minuta iza sebe. ali mislim da tesko moze neko od GC takmicara napraviti veliku prednost tu, s obzirom da se niko od njih ne snalazi bash najbolje na cobbles. ali bilo bi super da bude kise i da bude neka pizdarija tu.

    inace, boonen se povrijedio i nece ucestvovati

  18. #118
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nista jos od cracka za Pro Cycling Manager...

    Ko koristi twitter - Lance, oba Shlecka, Kloden, Bruyneel, Evans... Mnogo ljudi koristi i vrlo su aktivni, tako da uvijek mozete imati info iz prve ruke - gdje treniraju, kakva je forma, ima li povreda, prehlada...
    Just to slip the skin...

  19. #119
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Niti jedan Kolumbijac nece voziti TdF ove godine! Kad se samo sjetim, Javier Otxoa, Hautacam, 2000. ...
    Just to slip the skin...

  20. #120
    big giant head Guest

    Default

    sto nema urana? djelovao je dobro prosle godine.
    jos samo 3 dana...
    ako voigt ne uzme jednu etapu, ne priznajem tour

  21. #121
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A uzece sigurno, evo ima prilika... 5-6 etapa cak kao stvorene za njega. Imam osjecaj da ce ici makar dva puta na etapu...

    Uran je cak imao odlican TdS... Nije mi jasno, uopste.
    Just to slip the skin...

  22. #122
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    LA na twitteru danas:

    "Done w/ the st3 pave recon. Going. To. Be. Carnage."

    Just to slip the skin...

  23. #123
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Niti jedan Kolumbijac nece voziti TdF ove godine! Kad se samo sjetim, Javier Otxoa, Hautacam, 2000. ...
    I Botero iste godine do Briancona posle Izoarda...
    Deserve's got nothing to do with it.

  24. #124
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da, da! Samo, ja Santija nesto nijesam nikad volio. Imao je onaj pacenicki stil, glava dolje, laktovi gore, faca iz 7og kruga pakla... Kao Vladimir Jugovic

    Kako se pogubi sinoc Contador na presentationu... Qq! Mada, debilno mu je pitanje postavio, "How do you sleep at night..."
    Just to slip the skin...

  25. #125
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    thepiratebay.org/torrent/5660170/Pro.Cycling.Manager.2010.EMUDVD-Unleashed-[tracker.BTARENA.org]

    Radi, samo kazu da je igra bagovita strasno... Izlaze patchevi svaki dan, za ovu verziju ne treba crack, i moze svaki patch posle da se instalira bez cracka.
    Just to slip the skin...

Page 5 of 44 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Biciklizam
    By N-I-K-O in forum Ostali sportovi
    Replies: 66
    Last Post: 19-07-09, 19:19
  2. Biciklizam
    By Undead in forum Ostali sportovi
    Replies: 38
    Last Post: 16-08-06, 01:56
  3. Biciklizam
    By Vele_PG in forum Ostali sportovi
    Replies: 6
    Last Post: 02-08-05, 16:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •