Page 1 of 10 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 250

Thread: NVIDIA // Novosti

  1. #1
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,891
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default NVIDIA // Novosti

    Tri rebranda iz Nvidije
    Postavljen: 22.02.2010 u 18:12
    Nvidia je zvanično predstavila "nove" grafičke karte GeForce 300 serije, koje će biti dostupne isključivo OEM tržištu, odnosno velikim proizvođačima PC računara. Radi se o GeForce GT 340, GT 330 i GT 320 modelima. Ipak, ne radi se o suštinski novim modelima, pošto se sve ove karte baziraju na 40-nanometarskih GT21x čipovima, koji podržavaju DirectX 10.1. GeForce GT 340 je praktično preimenovani GT 240, sa 96 procesivnih jezgara, 128-bitnim memorijskim interfejsom, te radnim taktovima jezgra i šejdera od 550 MHz i 1340 MHz. Imaće 512 MB ili 1 GB GDDR3 memorije koja će raditi na 1700 MHz. Pored pomenutog, GT 340 će podržavati D-Sub, DVI i HDMI izlaze. GeForce GT 330 stiže u nekoliko verzija, sa 96 ili 112 procesivnih jezgara, sa 128-bitnim, 192-bitnim ili 256-bitnim memorijskim interfejsom, odnosno sa 1 ili 2 GB memorije. GT 330 će imati radne taktove jezgra, šejdera i memorije od oko500-550/1250-1340/500-800 MHz. Konačno, GeForce GT 320 će imati 72 procesivna jezgra, 1 GB GDDR2 memorije na 790 MHz, 128-bitni memorijski interfejs, te radne taktove jezgra i šejdera od 540 MHz i 1302 MHz, respektivno. Da, i mi mislimo isto što i vi...
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Na internetu su se pojavili nezvanični izveštaji koji donose poređenje performansi još uvek nepredstavljenih NIVIDA GeForce GTX 480 kartica sa ATI Radeon HD 5870 modelom. Prema ovim, ponovićemo nepotvrđenim izveštajima, najnoviji adut kompanije NVIDIA postigao je tek za oko 5% bolje rezultate u odnosu na Radeon HD 5870 i to na višim rezolucijama. Ova kartica ima 512 CUDA procesora (kako NVIDIA naziva shader procesore) čiji radni takt je 1200-1250MHz. Ono što nimalo ne ide na ruku kompaniji NVIDIA, čak iako su ove informacije tačne da može da obezbedi neznatno brže performanse od HD 5870, je to što je kartica kompanije ATI daleko jeftinija.

    itsvet...

    ali nigdje ne pise kolika ce cijena da bude, osim da je ati puno jeftiniji.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,050
    Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    417
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ah nvidia, vec vidjena praksa preimenovanja starih kartica da bi se prevarili kupci
    \\
    OFL•GIC

  3. #3
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    297
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Ah nvidia, vec vidjena praksa preimenovanja starih kartica da bi se prevarili kupci
    Ma, nVidi-a je napravila nevjerovatan čip, samo je problem tržište kome je namjenjen. Skoro sam gledao test nekih aplikacija (OCR, PDF rendering, programi koji na osnovu vekorske slike vrše kalkulacije...) koje koriste prednosti nVidia GPU-a i pravo da vam kažem, iznenađen sam itekako. Jedva čekam da malo više aplikacija to počne koristiti, pa makar i OpenCL varijantu.

    Svi smo prošlog viđeli izlaganje nVidi-e i onog što Fermi može, dakle, svi smo vidjeli koliko je moćna ta arhitektura, ali baš kao i na izlaganju što se moglo viđeti, njen primarni fokus (namjeran ili ne, ne znam) je tržište aplikacija koje će koristiti potencijal GPU-a umjesto CPU-a...

    Sad neko moje razmišljanje, tj. tek 'nako mi padaju misli... IBM se po razvoju Cell-a povukao iz PC svijeta, tj. iz svijeta proizvoda za široke narodne mase. Sony je drastično smanjio svoju liniju PC-a. Tošiba se počela pojavljivati sa proizvodima namjenjenim visokoperformansnom računarstvu - svi oni su to uradili pošto su razvili Cell (naravno, u dosluhu sa kontroverznim Rambusom).

    Kao što se danas zna, Cell je jedan od najmoćnijih mikroprocesora na svijetu, sa arhitekturom koju Intel i AMD tek treba da dostignu... On je pravi ''prototip'' CPU-a sa visokointegrisanim grafičkim jezgrom, toliko integrisanim i povezanim da i ne može čoek reći e ovo je VGA dio, a ovo je CPU. Ali, mnogo drastičnije nego u slučaju CUDA i OpenCL-a, Cell zahtijeva nevjerovatno ulaganje da bi se programiralo za njega. Njegovi primarni ciljevi su vezani za multimedijalnu obradu, ne za širok dijapazon zadatka kakve mi postavljamo pred procesore danas. Koliko je jak govori činjenica da relativno oslabljeni Cell se tek počinje koristiti za obradu 3D HD signala u budućim televizorima, a neki proizvođači najavljuju ga u TV-ima za simultanu obradu 4 Full HD streamova... Ovako nešto teško da mogu i najnovije grafičke kartice, a da ne pominjem CPUe.

    nVidi-a je javno izjavila da želi da mnogo šire zauzme tržište visokoperformansnih servera i u tome donekle uspjela sa Teslom. Budući da konstantno gube prihode iz raznih razloga: Intel joj ne dopušta da ima uvid u dizaj Core platforme, te nVidia ne može da izda čipset kakav želi za istu, a ono u čemu su bili odlični - AMD platofrma - njihov Alfa i Omega je ironično izjavio "To su oni što proizvode ATi kartice?"; Ali opet čudna podudarnost: nVidia izjavljuje da prestaje razvoj čipset za Intel procesore, dok sutradan Intel saopštava da zamrzava razvoj njihovog neintegrisanog GPU-a...

    Dakle, ono što mi pada na pamet je to da nVidia vrlo polako, svjesna svojih pozicija kao proizvođača samo GPU-a, ne može dovoljno zaraditi, te zauzima enterprise tržište u kojem se vrte možda i veće pare (dok opet Cell polako ulazi na tržište CE proizvoda)...

    Takođe, Microsoft i ATi, još od verzije 9 su javno izjavljivali da su zajednički radili na razvoju novog DirectX-a, sve tri verzije je MS razvio u tijesnoj saradnji sa ATi-jem. Dakle, nVidia je mnogo prije počela da gubi korak. (Da ne pominjemo radost MSa kad je ATI javno obznanio da će se njihovi drajveri raditi na .NET platformi)

    Takođe, koliko se nVidi-a može takmičiti sa AMDom koji je ipak veći. Iako je Foundry odvojena firma, ipak je ona dio grupacije i donosi pare koje AMD ulaže u ljudstvo i istraživanje. Mislim da je pravi pogodak AMD-a to što je (svijestan nVidia razmišljanja) krenuo u avantura GPU računarstva, ali na pametan način - otvorenim pozivom za formiranje OpenCL alijanse. Sigurno u startu nećemo dobiti sisteme brže od nVidijinih, ali kasnije će se to pokazati kao pravi korak. Na kraju krajeva, zatvoren sistem, poput CUDA, samo može voditi još jednom SGI- u ...

    E, sad, sa stanovišta nas običnih ovo ne igra preveliku ulogu. ATi kartice su jeftinije i nude bolje performanse već dugi niz vremena. Ja sam već godinama fan ATi kartica. Ali bih volio da neke svoje aplikacije (tačnije dvije) mogu nekako ubrzati, jer bez obzira na algoritam koji je efikasan da ne može biti efikasniji, redovno me zakuca brzina procesora.

    Eto, udavih malo, ali svi znamo da je očekivano bilo da performanse nVidia Fermi arhitekture u gejmingu neće moći parirati Radeonkama, pogotovu ako se uzme u vid uložen novac.

    P.S. Sa "gejming" gledišta - Bojim se da sad dolazimo u poziciju da će ATi suvereno vladati, tj. nVidia će imati dobar proizvod, ali nema mogućnosti da spušta cijenu. To AMD zna i iskoristiće to. Nažalost, to ne može biti dobro za nas ostale.

    P.P.S. Sorry što udavih...
    Last edited by All_About_Love; 24-02-10 at 22:51.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,670
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    odlicna zapazanja!

  5. #5
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    297
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala ......

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,050
    Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    417
    Thanked in
    225 Posts

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by All_About_Love View Post
    Ma, nVidi-a je napravila nevjerovatan čip, samo je problem tržište kome je namjenjen. Skoro sam gledao test nekih aplikacija (OCR, PDF rendering, programi koji na osnovu vekorske slike vrše kalkulacije...) koje koriste prednosti nVidia GPU-a i pravo da vam kažem, iznenađen sam itekako. Jedva čekam da malo više aplikacija to počne koristiti, pa makar i OpenCL varijantu.

    Svi smo prošlog viđeli izlaganje nVidi-e i onog što Fermi može, dakle, svi smo vidjeli koliko je moćna ta arhitektura, ali baš kao i na izlaganju što se moglo viđeti, njen primarni fokus (namjeran ili ne, ne znam) je tržište aplikacija koje će koristiti potencijal GPU-a umjesto CPU-a...

    Sad neko moje razmišljanje, tj. tek 'nako mi padaju misli... IBM se po razvoju Cell-a povukao iz PC svijeta, tj. iz svijeta proizvoda za široke narodne mase. Sony je drastično smanjio svoju liniju PC-a. Tošiba se počela pojavljivati sa proizvodima namjenjenim visokoperformansnom računarstvu - svi oni su to uradili pošto su razvili Cell (naravno, u dosluhu sa kontroverznim Rambusom).

    Kao što se danas zna, Cell je jedan od najmoćnijih mikroprocesora na svijetu, sa arhitekturom koju Intel i AMD tek treba da dostignu... On je pravi ''prototip'' CPU-a sa visokointegrisanim grafičkim jezgrom, toliko integrisanim i povezanim da i ne može čoek reći e ovo je VGA dio, a ovo je CPU. Ali, mnogo drastičnije nego u slučaju CUDA i OpenCL-a, Cell zahtijeva nevjerovatno ulaganje da bi se programiralo za njega. Njegovi primarni ciljevi su vezani za multimedijalnu obradu, ne za širok dijapazon zadatka kakve mi postavljamo pred procesore danas. Koliko je jak govori činjenica da relativno oslabljeni Cell se tek počinje koristiti za obradu 3D HD signala u budućim televizorima, a neki proizvođači najavljuju ga u TV-ima za simultanu obradu 4 Full HD streamova... Ovako nešto teško da mogu i najnovije grafičke kartice, a da ne pominjem CPUe.

    nVidi-a je javno izjavila da želi da mnogo šire zauzme tržište visokoperformansnih servera i u tome donekle uspjela sa Teslom. Budući da konstantno gube prihode iz raznih razloga: Intel joj ne dopušta da ima uvid u dizaj Core platforme, te nVidia ne može da izda čipset kakav želi za istu, a ono u čemu su bili odlični - AMD platofrma - njihov Alfa i Omega je ironično izjavio "To su oni što proizvode ATi kartice?"; Ali opet čudna podudarnost: nVidia izjavljuje da prestaje razvoj čipset za Intel procesore, dok sutradan Intel saopštava da zamrzava razvoj njihovog neintegrisanog GPU-a...

    Dakle, ono što mi pada na pamet je to da nVidia vrlo polako, svjesna svojih pozicija kao proizvođača samo GPU-a, ne može dovoljno zaraditi, te zauzima enterprise tržište u kojem se vrte možda i veće pare (dok opet Cell polako ulazi na tržište CE proizvoda)...

    Takođe, Microsoft i ATi, još od verzije 9 su javno izjavljivali da su zajednički radili na razvoju novog DirectX-a, sve tri verzije je MS razvio u tijesnoj saradnji sa ATi-jem. Dakle, nVidia je mnogo prije počela da gubi korak. (Da ne pominjemo radost MSa kad je ATI javno obznanio da će se njihovi drajveri raditi na .NET platformi)

    Takođe, koliko se nVidi-a može takmičiti sa AMDom koji je ipak veći. Iako je Foundry odvojena firma, ipak je ona dio grupacije i donosi pare koje AMD ulaže u ljudstvo i istraživanje. Mislim da je pravi pogodak AMD-a to što je (svijestan nVidia razmišljanja) krenuo u avantura GPU računarstva, ali na pametan način - otvorenim pozivom za formiranje OpenCL alijanse. Sigurno u startu nećemo dobiti sisteme brže od nVidijinih, ali kasnije će se to pokazati kao pravi korak. Na kraju krajeva, zatvoren sistem, poput CUDA, samo može voditi još jednom SGI- u ...

    E, sad, sa stanovišta nas običnih ovo ne igra preveliku ulogu. ATi kartice su jeftinije i nude bolje performanse već dugi niz vremena. Ja sam već godinama fan ATi kartica. Ali bih volio da neke svoje aplikacije (tačnije dvije) mogu nekako ubrzati, jer bez obzira na algoritam koji je efikasan da ne može biti efikasniji, redovno me zakuca brzina procesora.

    Eto, udavih malo, ali svi znamo da je očekivano bilo da performanse nVidia Fermi arhitekture u gejmingu neće moći parirati Radeonkama, pogotovu ako se uzme u vid uložen novac.

    P.S. Sa "gejming" gledišta - Bojim se da sad dolazimo u poziciju da će ATi suvereno vladati, tj. nVidia će imati dobar proizvod, ali nema mogućnosti da spušta cijenu. To AMD zna i iskoristiće to. Nažalost, to ne može biti dobro za nas ostale.

    P.P.S. Sorry što udavih...
    hm cell kao i cuda su dobri za odredjene vrste aplikacija-koje mogu da se dobro ("masovno") paralelizuju. za ostalo je ipak klasični cpu bolji. aplikacije koje mogu da se masovno paralelizuju jesu hdtv decoding, veliki dio multimedije,...i zato je tu grafička u prednosti nad cpu-om.

    a ati je (ako se dobro sjećam) prvi krenuo sa korišćenjem grafičke za proračune-fenomenalni radeon 9700 na primjer je mogao da renderuje neke 3D scene mnogo brže od tadašnjih procesora, ali to nije masovno zaživjelo-vjerovatno zbog kompleksnosti posla pošto se tada morao koristiti gpgpu direktno-podaci se nalijepe na sliku i pokrene se neki shader ili slično.

    cuda donosi mnogo toga (što im je omogucila prije svega odlična arhitektura 8800 serije kartica-koje i dalje prodaju samo prepakovane i promijenjene), kao i opencl, ali i ati ima neke alate-kao brook+

    u svakom slučaju uskoro ce doci i do neke vrste integracije cpu-a i gpu-a, a trenutno je nv ispred ati-ja prije svega zbog boljih drajvera i same cuda-e, ali ipak nije to tolika razlika da se ne može stići...



    no mene (jbg zagolicao si mi maštu ) zainteresova koje su to 2 aplikacije (i ako nije tajna kakvi su to algoritmi )
    ....

  8. #8
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bar
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    ja sam ih probao i ne rade kako treba drugo ni prethodni 196.21 ne rade kako treba ali ima zato beta driver 196.34 radi extra
    http://www.nvidia.com/Download/Find.aspx?lang=en-us

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,050
    Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    417
    Thanked in
    225 Posts

    Default



    Evo ih...
    \\
    OFL•GIC

  10. #10
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,224
    Thanks Thanks Given 
    416
    Thanks Thanks Received 
    2,539
    Thanked in
    1,236 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post


    Evo ih...
    Jos kad se ne bi sprdali sa cijenama lijepo bi bilo. Preskupi su oni za to sto nude jer jos nema igre kojoj treba takav hardware...Crysis excluded...
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. #11
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bar
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    izbrisase 196.75 drivere sa sajta i nvidia i ostali sajtovi kao file hippo... tako ako ih je ko instalirao u medjuvremenu neka ih brise... preporuka za 196.34

  12. #12
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zar nema vec negdje Nvidia topic...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  13. #13
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bar
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    zar nema vec negdje Nvidia topic...
    ja dajem glas da se ti postavis za moderatora da ti se zivotni san ostvari:hardrock::hardrock::hardrock:

  14. #14
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahaahahhahahahha, NOT!
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  15. #15
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    297
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by db View Post
    no mene (jbg zagolicao si mi maštu ) zainteresova koje su to 2 aplikacije (i ako nije tajna kakvi su to algoritmi )
    U pitanju su moje aplikacije. Jednu razvijam već 3 godine i u pitanju je steganografija podataka u fotografijama, dok se druga radi po narudžbi za jednu firmu (već nekolika mjeseca) i takođe se tiče obrade slike, ali ne u smislu retušinga (je l' se 'vako piše ), već nečeg drugog (nešto kao pretvaranje unosa iz baze podataka u neku vrstu slike...).
    Last edited by All_About_Love; 10-03-10 at 00:24.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,050
    Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    417
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Bolje ikad neko nikad...





    GeForce GTX 480 : 480 SP, 700/1401/1848MHz core/shader/mem, 384-bit, 1536MB, 250W TDP, US$499
    GeForce GTX 470 : 448 SP, 607/1215/1674MHz core/shader/mem, 320-bit, 1280MB, 225W TDP, US$349
    * The intended GF100 has 512 SP clocked at 725/1450/1050MHz with 295W TDP. It should still be released in the future but just not now. For this launch, GTX 480 has 480 SP with clocks lowered to 700/1401/1848MHz at 250W TDP.
    Internal benchmarks reveal that GeForce GTX 470 is some 5-10% faster than Radeon HD 5850 and similiar for GeForce GTX 480 over the Radeon HD 5870. Interestingly, the TDP of GeForce GTX 480 is almost similar to Radeon HD 5970 which is a dual GPU card. Interestingly, our sources revealed that there are indeed plans for dual Fermi cards and the TDP of the card is probably gonna be mind blowing.


    5-10% brze u sintetickim testovima i naravno 100 dolara razlike.
    \\
    OFL•GIC

  17. #17
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,224
    Thanks Thanks Given 
    416
    Thanks Thanks Received 
    2,539
    Thanked in
    1,236 Posts

    Default

    Izgleda mocno, ali stvarno ko da ces u auto da je stavis a ne u PC.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  18. #18
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    354
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Bolje ikad neko nikad...





    GeForce GTX 480 : 480 SP, 700/1401/1848MHz core/shader/mem, 384-bit, 1536MB, 250W TDP, US$499
    GeForce GTX 470 : 448 SP, 607/1215/1674MHz core/shader/mem, 320-bit, 1280MB, 225W TDP, US$349
    * The intended GF100 has 512 SP clocked at 725/1450/1050MHz with 295W TDP. It should still be released in the future but just not now. For this launch, GTX 480 has 480 SP with clocks lowered to 700/1401/1848MHz at 250W TDP.
    Internal benchmarks reveal that GeForce GTX 470 is some 5-10% faster than Radeon HD 5850 and similiar for GeForce GTX 480 over the Radeon HD 5870. Interestingly, the TDP of GeForce GTX 480 is almost similar to Radeon HD 5970 which is a dual GPU card. Interestingly, our sources revealed that there are indeed plans for dual Fermi cards and the TDP of the card is probably gonna be mind blowing.


    5-10% brze u sintetickim testovima i naravno 100 dolara razlike.

    Upravo vrtim sinteticke testove (3dmarkovi ) i 5870 je brza u vantage testu za 200 poena ( gledan samo gpu skor) na def taktovima a na max kloku razlika ide i do 1000 poena....U 03 je ndvidija brza jedno 5%....05 ide trenutno.....Pa sutra u toku dana javljam utiske dalje...Licno nisam za sada previshe odusevljen....Mozda sam i ocekivao previshe

  19. #19
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pg
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brukeeeeeeee!:shock::shock::shock:

    Potrosnja joj kao 5970 a rezultat kao 5870, plus skuplja masu.
    Kakva blamaza covjece, pa kako ih nije bilo sramota ovo izbaciti uopste.

  20. #20
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perica_barii View Post
    Upravo vrtim sinteticke testove (3dmarkovi ) i 5870 je brza u vantage testu za 200 poena ( gledan samo gpu skor) na def taktovima a na max kloku razlika ide i do 1000 poena....U 03 je ndvidija brza jedno 5%....05 ide trenutno.....Pa sutra u toku dana javljam utiske dalje...Licno nisam za sada previshe odusevljen....Mozda sam i ocekivao previshe
    Koja kartica ,480 ili 470?

  21. #21
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    354
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    480 ....referentni taktovi 700 / 925 .... max klok 830 / 1025 ......

  22. #22
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    116
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Koliko je para?

  23. #23
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    354
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema je jos u prodaji....sample iz nvidije poslat na testiranje je primerak kod mene...veceras ili sutra istice nda pa ce biti i zvanicno rezultati....

  24. #24
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neptune View Post
    Kakva blamaza covjece, pa kako ih nije bilo sramota ovo izbaciti uopste.
    Zašto sramota izbaciti? Zar nije veća sramota kupiti?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  25. #25
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koje razocarenje..ne valja nikako za nas kupce,sad nema sanse da ce Ati snizavat cijene,ispade da su jos i prejeftini.
    Cush TDP 250W,jesu oni normalni?I dual gpu s ovim??? ma vaziiiii
    Ne ide mi u glavu da nakon toliko kasnjenja naprave nesto ovako lose

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. AMD // Novosti
    By Drug Tito in forum Hardware
    Replies: 357
    Last Post: 15-03-21, 17:53
  2. novosti iz bmw-a
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 9
    Last Post: 24-05-10, 14:25
  3. Novosti...
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 10
    Last Post: 06-07-05, 00:40
  4. Vijesti pa Novosti
    By MonterO in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 48
    Last Post: 23-03-04, 10:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •