View Poll Results: Domet CG u kvalifikacijama

Voters
81. You may not vote on this poll
  • 1 mjesto

    5 6.17%
  • 2 mjesto

    35 43.21%
  • 3 mjesto

    20 24.69%
  • 4 mjesto

    15 18.52%
  • 5 mjesto

    6 7.41%
Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 101 to 125 of 152

Thread: EP 2012 - Poljska/ Ukrajina - koji plasman ocekujete od Crne Gore

  1. #101
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Kao prvi pozitivan korak, selektor nam se nije rasplakao kad je cuo s kim smo u grupu..

    Ne daj boze da je File jos selektor, kad bi cuo Engleska samo bi pucanj odjeknuo
    Zaplaka bi se na press konferenciju

  2. #102
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Sto se nas tice, SP u Africi ce biti veliki ispit za ove kvalifikacije. Sve poznavajuci nas mentalitet, plasim se da ce eventualni krah na SP znaciti to isto i u kvalifikacijama.

  3. #103
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    957
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    samo ne zaboravimo da se za drugo mjesto broje samo uzeti bodovi sa repkama koje zauzimaju prva 4 mjesta, znaci ko bude 5 mjesto...bodovi iz tih duela se ne racunaju, sto je jako bitno...moramo svakoga da gazimo....
    ovo pricam za najbolju drugoplasiranu ekipu bez baraza :0
    mislim da nije tako nego da se ne racunaju bodovi sa ekipom koja je 6 jer nemaju sve grupe 6 timova. Tako da CG to pravilo ne zanima jer je u grupi sa jos 4 repke

  4. #104
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    576
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fila je nosio tesko breme
    prvi nastup a i mnogo smo ocekivali ljudi
    znam da smo mogli bolje ali zadnje 3 utakmice pod goricom sam gledao ne vise od 70min vucinic nije ni malo trcao radio je samo simon i to je to al bice bolje
    ...i carobni lik mlade zene u srcu sacuv'o sam svom...

  5. #105
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel vi stvarno mislite da mi mozemo do tog 2. mjesta...pa vels ce da se usere u nas u gostima ,svi znamo kakva nam je odbrana na duge lopte,isto tako ,ako odje izvucemo protiv njih remi,super...bugarska? dajte molim vas,tamo ce nas opucit,odje necemo ni x izvuc ka prosle kvalifikacije...engleska je suvishna prica..svajcarska? iole ko prati fudbal zna da tamo nemamo sanse protiv takvog tima,odje mozemo do remija..i to je apsolutno sve sto cemo uradit u ove kvalifikacije...pobjede necemo imat...i kad ukapirate da trener sa ovakvom ekipom ne moze nista napravit,shvaticete da ni filipovic nije bio toliko katastrofalan koliko ce bit kranjchar...ne zbog neznanja,nego zato sto smo rupa od reprezentacije.

  6. #106
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Desnice, ajde dok si na vrijeme jos samobanuj se.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  7. #107
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    desnice novi i odma neki zaebant

    odje nema realnosti stari mi idemo na evropsko a ti sjedi doma kako god oces

  8. #108
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos nije kranjcar okupio igraca i da se pokaze a pisete da nemamo sanse, necemo nijednu pobjediti.
    naravno da necemo nista postici sa ovakvim misljenjem.

    neznam da li si cuo izjavu kranjcara, ali je covjek rekao da kao prvo moramo ofenzivnije da igramo a ne da igramo 0:0 kao sa filetom a kao drugo da igraci budnu svjesni da igraju za drzavu, da se bore kao sto to rade hrvati.

  9. #109
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ovi što tvrde da Filipović nije bio katastrofalan živi bili pa vidjeli dje će nastavit karijeru, i da li će uopšte. Čovjeku se iz svake izjave vidjelo da nema pojma o poslu za koji je bio plaćen, da ne pričam o situaciji na terenu.

    A upravo je po pitanju odbrane Kranjčar pokazao da zna mnogo više - kad je rekao da se sa bilo kojom fizički spremnom četvoricom igrača može organizovati čvrsta odbrana. Ja sam to odavno pričao.

  10. #110
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    desnice novi i odma neki zaebant

    odje nema realnosti stari mi idemo na evropsko a ti sjedi doma kako god oces
    odje nema realnosti? pa odma zatim ide recenica ''mi idemo na svetsko prvenstvo'' bravo,vidi se da broj postova ne znachi nista sve najbolje na evropsko,sam one znam koju reprezentaciju ti pratish...srbiju? englesku? znam da ova moja ,sa onakvom odbranom,da nas murinjo vodi,da ce kuci sjedjet,kao i narednih 20ak godina.

  11. #111
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Desnice, ajde dok si na vrijeme jos samobanuj se.
    smijesh da se kladish da necemo preko 6 bodova uzet?

  12. #112
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desnica View Post
    odje nema realnosti? pa odma zatim ide recenica ''mi idemo na svetsko prvenstvo'' bravo,vidi se da broj postova ne znachi nista sve najbolje na evropsko,sam one znam koju reprezentaciju ti pratish...srbiju? englesku? znam da ova moja ,sa onakvom odbranom,da nas murinjo vodi,da ce kuci sjedjet,kao i narednih 20ak godina.
    aj stari lagano za poslom niko odje nije budala svi znamo kako je i sto je ali se mozemo nadat. Imamo razloga bar sad dok jos nijesmo poceli sa utakmicama, za ovo za svetsko ne zamjeri mislio sam na ep no se preskartah. A nemoj odmah pamet prosipat polako ima vremena

  13. #113
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG-Zabjelo
    Posts
    1,574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja navijam za engleze - prva engleska, drugi wels ,treca svajcerska cetvrta bugarska i peta crna gora. mislite da ce crna gora moci da izdrzi ubicu - rooneyja , bobme - gerrarda, lamparda, brzog filipsa, walcota, lenona? proci terija,ferdinanda , glen dzonsona, a.cola. L0L za sve koji misle da ce nasi do drugom mjesta.
    "We have got the best young player this country has seen for the past thirty years" SirAlexFerguson

  14. #114
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma niko ne kaze da cemo dobit Engleze, ali jedno je sigurno, sve tri ostale ekipe se mogu pobjedit makar u pg. I na to se mora igrat.
    Vels smo pobijedili u prijateljskoj (sto opet ne mora bit mjerilo) ali se zna da nisu neka sila.
    S Bugarima smo pokazali da kuci mozemo da igramo, i da nije bilo kiksa prvo trenera pa ostalih i tad bi pobijedili.
    Sto se Svajcaraca tice, iskreno, ne znam u kakvoj su formi, ali ne vjerujem da Hicfeld gura neki atraktivan fudbal, tako da se i s njima kuci mozemo nosit.

    Englezi su prica za sebe, mada su Hrvati pokazali da se i oni mogu uhvatit "u raskorak" i to nasred Vemblija. Kazem mogu, ali to je malo vjerovatno. Ponavljam, ako Englezima ne bude trebala pobjeda, nece zapinjat (sad ce mnogi rec i ne moraju)...


    Meni kao navijacu je vazno da vidim prvo da se reprezentacija na terenu ponasa kao tim koji ima neku ideju, taktiku. Drugo, da svi pruze svoj maksimum. Ako se ovo dvoje ostvari, podrzacu i eventualni neuspjeh, j8g, desava se, ali se ovo mora zahtijevat od njih. I trece, da se za taj eventualni neuspjeh ne krivi niko do mi sami.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  15. #115
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Volio bih prvu da igramo sa bugarima kuci (da im vratimo za ono od proshle god), onda vels goste (uzmemo bod ili 3), sa takvim pochetkom, malo da se podgine ekipa, pa da se krljamo sa shvicom... Sa englezima po mogucnosti poslednju u pg da igramo, kad im ne bude trebalo, nego vjerovatno ce i ostali imati takve zhelje...
    #fakenews

  16. #116
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    aj stari lagano za poslom niko odje nije budala svi znamo kako je i sto je ali se mozemo nadat. Imamo razloga bar sad dok jos nijesmo poceli sa utakmicama, za ovo za svetsko ne zamjeri mislio sam na ep no se preskartah. A nemoj odmah pamet prosipat polako ima vremena
    upravo zbog takvogstava i ljudi kao sto si ti smo i najgori..jer to ''ajmo da se nadamo,dako potrefimo sto'' umjesto ''ajde da radimo,da krvarimo,da grizemo'' ..e kad budemo realno sagledavali stvari,tad cemo i nesto napravit..ovako sa tvojim stavom nam je fino do pocetka,a onda je trener kriv i krivo je vrijeme.

  17. #117
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desnica View Post
    upravo zbog takvogstava i ljudi kao sto si ti smo i najgori..jer to ''ajmo da se nadamo,dako potrefimo sto'' umjesto ''ajde da radimo,da krvarimo,da grizemo'' ..e kad budemo realno sagledavali stvari,tad cemo i nesto napravit..ovako sa tvojim stavom nam je fino do pocetka,a onda je trener kriv i krivo je vrijeme.
    Ne nego cemo uspjeti sa stavom "ne mozhemo nikog dobit"... Treba da se radi, ali stav mora biti pobjednichki inache nikad srece... Jesi se takmichio kad u nekom sportu...? Jesi ikad ikog dobio ili osvojio neshto ako si pochinjao sa stavom da si odmah izgubio...?
    #fakenews

  18. #118
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG-Zabjelo
    Posts
    1,574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    igra li se 2 mecha ili samo 1? i ja bi volio da gledam engleze u pg.
    "We have got the best young player this country has seen for the past thirty years" SirAlexFerguson

  19. #119
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    glupo je sad da ponavljam stvari koje sam pisao za vrijeme kvalifikacija za sp. Vjeruj mi da sam ja od tih koji rade i ubiru rezultate i definitivno sam takvog stava. No vremenom ces i vidjet sam. Iskreno ja se nadam samo da ce Cico uspjet da im ulije zelju za jakim radom i da ce ih nacerat da mnogo vise postuju dres koji nose i naravno da se lome za njega. Ja mislim da on to moze. I nemoj me molim te uzimat u usta odma ima vremena.
    Pozdrav

  20. #120
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A moj Runi, po dva...
    Bijo si poziw koi se neodbija

  21. #121
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rooney10 View Post
    Ja navijam za engleze - prva engleska, drugi wels ,treca svajcerska cetvrta bugarska i peta crna gora. mislite da ce crna gora moci da izdrzi ubicu - rooneyja , bobme - gerrarda, lamparda, brzog filipsa, walcota, lenona? proci terija,ferdinanda , glen dzonsona, a.cola. L0L za sve koji misle da ce nasi do drugom mjesta.
    prijatelu samo eto da te pitam jesi li privirio kad u englesku mozda?
    debilska je to nacija bih te razumio da navijas za skote ili irce ali su englezi slina od naroda.
    Naime i ja od malena navijam za junajted ali engleska mi nije pri srcu ni malo ako si ucio ista istorije razumjeces me.

  22. #122
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    prijatelu samo eto da te pitam jesi li privirio kad u englesku mozda?
    debilska je to nacija bih te razumio da navijas za skote ili irce ali su englezi slina od naroda.
    Naime i ja od malena navijam za junajted ali engleska mi nije pri srcu ni malo ako si ucio ista istorije razumjeces me.
    +1, i to zasluženo.

  23. #123
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG-Zabjelo
    Posts
    1,574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    prijatelu samo eto da te pitam jesi li privirio kad u englesku mozda?
    debilska je to nacija bih te razumio da navijas za skote ili irce ali su englezi slina od naroda.
    Naime i ja od malena navijam za junajted ali engleska mi nije pri srcu ni malo ako si ucio ista istorije razumjeces me.
    Ne volim ni ja englesku kao zemlju, ali mi se svidja fudbal to ti kazem. Imaju strasne igrace i nekako sam ih zavolio i to je to. A bjezao sam sa casova istorije :lolblue:
    "We have got the best young player this country has seen for the past thirty years" SirAlexFerguson

  24. #124
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rooney10 View Post
    Ne volim ni ja englesku kao zemlju, ali mi se svidja fudbal to ti kazem. Imaju strasne igrace i nekako sam ih zavolio i to je to. A bjezao sam sa casova istorije :lolblue:
    pa i ja obozavam i runija i skolsa i dzerarda ali to mi nikako nije uslov da navijam za njih, mada mislim da su jaki favoriti i na svetskom sa kapelom

  25. #125
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG-Zabjelo
    Posts
    1,574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ne kazem ni ja da ne volim i ove nase, samo eto kvota eng 1.10 - mne 10.0 - dosta sam rekao.
    "We have got the best young player this country has seen for the past thirty years" SirAlexFerguson

Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Skupshtina Crne Gore
    By Nikollaki in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 72
    Last Post: 17-11-06, 01:09
  2. Reprezentacije Crne Gore
    By srdjan in forum Ostali sportovi
    Replies: 301
    Last Post: 13-09-06, 11:58
  3. Liberali Crne Gore
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 06-10-05, 01:12
  4. Replies: 399
    Last Post: 08-09-05, 09:43
  5. BNP Crne Gore
    By AtlantidiaN in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 03-09-04, 12:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •