Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 28

Thread: Nema, kad kažem da nema onda nema.

  1. #1
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,627
    Thanked in
    2,280 Posts

    Default Nema, kad kažem da nema onda nema.

    Pošto je ovđe bilo raznih rasprava o tome zašto vjernici vjeruju u Boga, više sile, i ostale slične stvari, a mi, koji ne vjerujemo u to, konstantno smo pokušavali da proniknemo u njihove, i umove ostalih vjernika, i skontamo zašto je to tako, na čemu se zasniva njihovo rezonovanje i način razmišljanja i prihvatanja ovih stvari itd, mene sad interesuje obrnuta situacija. Kako bi vjernici objasnili ateistički način razmišljanja? Po vama, vjernicima je li, zašto ateisti razmišljaju ovako kako razmišljaju, zašto je drugačije? Koje su razlike u pogledima i dubljim uzrocima toga? Koje je vaše vidjenje našeg razmišljanja?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ima ......

  3. #3
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako god .... vjerovao - ne vjerovao ti se vodis u knjigama kao pravoslavac/katolik/musliman... ko te pita

  4. #4
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Moje je misljenje da dosta onih koji ne vjeruju to rade iz razloga sto im se ne svidja ono sto religija trazi od njih.

  5. #5
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Moje je misljenje da dosta onih koji ne vjeruju to rade iz razloga sto im se ne svidja ono sto religija trazi od njih.
    ili iz razloga što su doživjeli neka velika razočarenja za koja su okrivili boga i okrenuli su ledja svoj toj priči
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Moje je misljenje da dosta onih koji ne vjeruju to rade iz razloga sto im se ne svidja ono sto religija trazi od njih.
    U tom slučaju bi oni vjerovatno našli neki oblik religije koja bi od njih zahtijevala nešto što im se svidja.

    Ima dosta izbora, razne new age sekte, satanizam, itd koje ohrabruju malo "slobodnije" ponašanje i ne ograničavaju pojedinca. Kad bi tvoja teorija bila tačna, ovo bi bile dominantne religije u svijetu.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Moje je misljenje da dosta onih koji ne vjeruju to rade iz razloga sto im se ne svidja ono sto religija trazi od njih.

    religija je jedno...vjera drugo :hammer:

  8. #8
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Nema, kad kažem da nema onda nema.
    Ti vjeruješ da nema, jer ne raspolažeš dokazima sa kojima bi tu tvrdnju potkrijepio.

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kako bi vjernici objasnili ateistički način razmišljanja? Po vama, vjernicima je li, zašto ateisti razmišljaju ovako kako razmišljaju, zašto je drugačije? Koje su razlike u pogledima i dubljim uzrocima toga? Koje je vaše vidjenje našeg razmišljanja?
    Jer smatrate da je vjera u Boga zastarjelo, primitivno razmišljanje u koje se ne uklapa vaš koncept života. Tvrdite da to nije u skadu sa naukom.
    Možda imate strah ako jednom priznate postojanje Boga, tada ćete morati shvatiti da ste odgovorni pred Bogom i da trebate njegovo oproštenje. Ako Bog postoji, tada ste mu svi odgovorni za vaša djela. Ako Bog ne postoji, onda možete činiti šta hoćete bez zabrinutosti hoće li vam taj Bog suditi. Naginjete ka evoluciji jer vam ona pruža alternativu vjerovanju u Stvoritelja.

    Činjenica da mnogi ateisti tako agresivno žele opovrgnuti postojanje boga zapravo je argument da On postoji.
    The more things change, the more they stay the same.

  9. #9
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja mislim da vjeruju samo u ono sto vide i da se vise posvete ovom jednom zivotu sto imamo.pa sto bi se opteretili da se mole Bogu kad imaju precnije stvari,rintanje,svakodnevne obaveze itd.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  10. #10
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ra's_al_ghul View Post
    ili iz razloga što su doživjeli neka velika razočarenja za koja su okrivili boga i okrenuli su ledja svoj toj priči
    Или су се разочарали у вјернике или вјерске поглаваре.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ihtus777 View Post
    Или су се разочарали у вјернике или вјерске поглаваре.
    ne vjerujem da je tako.eto imam druga koji ne vjeruje u Boga i koga uopste ni ne zanima jeli ko vjernik ili nije.i nije nesto bio razocaran u zivotu.a ja naprotiv jesam,a i dalje vjerujem.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  12. #12
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    ne vjerujem da je tako.eto imam druga koji ne vjeruje u Boga i koga uopste ni ne zanima jeli ko vjernik ili nije.i nije nesto bio razocaran u zivotu.a ja naprotiv jesam,a i dalje vjerujem.
    Da ti nisam ja taj drug?
    Sala mala, a sad ozbiljno.
    I ja sam takav nisam razocaran u to jer ne vjerujem da to uopste postoji.
    Jednostavno mislim da ne postoji i to je to.
    Neko ovdje pomenu , ono zar stvarno vjerujete da smo nastali od majmuna i tako to. Smatram da je Darvin bio u pravu i da je sve ostalo glupost kako smo nastali

  13. #13
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,627
    Thanked in
    2,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Ti vjeruješ da nema, jer ne raspolažeš dokazima sa kojima bi tu tvrdnju potkrijepio.



    Jer smatrate da je vjera u Boga zastarjelo, primitivno razmišljanje u koje se ne uklapa vaš koncept života. Tvrdite da to nije u skadu sa naukom.
    Možda imate strah ako jednom priznate postojanje Boga, tada ćete morati shvatiti da ste odgovorni pred Bogom i da trebate njegovo oproštenje. Ako Bog postoji, tada ste mu svi odgovorni za vaša djela. Ako Bog ne postoji, onda možete činiti šta hoćete bez zabrinutosti hoće li vam taj Bog suditi. Naginjete ka evoluciji jer vam ona pruža alternativu vjerovanju u Stvoritelja.

    Činjenica da mnogi ateisti tako agresivno žele opovrgnuti postojanje boga zapravo je argument da On postoji.
    Pojasni? Ne razumijem postupak zaključivanja u vezi ovog boldovanog?

  14. #14
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Pojasni? Ne razumijem postupak zaključivanja u vezi ovog boldovanog?
    ni ja
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad smo vec kod obrnute situacije..da i jedan ateista da svoj doprinos
    Pretpostavljam da ljudi vjeruju jer im je tako lakse da se nose sa svakodnevnim, ili nekim tezim problemima koje imaju. Svakako da je lakse molit se nekom tamo Bogu (kako god ga zvali on je taj koji ''sve vidi, cuje i razumije i on ce sve sredit kad tad'') nego uzet' stvari u svoje ruke i suocit se sa sopstvenim zivotnim preprekama. I da naravno, ovakve ljude smatram slabim i povodljivim.
    No dobro.. idemo dalje..
    Ima i ovih koji vjeruju i svakodnevno se mole jer misle da ce nakon sto umru otici u raj, dobit krila i oreol. (Njih necu komentarisat ) Treci, opet, vjeruju jer im je to nametnuto otkad znaju za sebe, zive u takvim religioznim porodicama, u kojima je sve naizgled neobjasnjivo pripisano Bogu, a oni su lijeni da ukljuce sopstveni mozak i sami razmisle o nekim stvarima, steknu neka saznanja pa to prihvate kao nesto u sta vjeruje cijeli svijet (pa sto bi se oni izdvajali :o ) i onda tako citavog zivota idu u crkvu, ostavljaju novac ljudima koji tamo rade, okite kucu s ikonama i krstovima i zive u ubijedjenju da su dobri ljudi. Naravno, ne smijemo zaboravit grupu kriminalaca i ostalih delikvenata- vjernika, koji ubiju po 10 ljudi, izgovore toliko puta ''oce nas..'' i zaspu mirnim snom

    Kako god, cini mi se da taj BOG pruza nevjerovatnu podrsku i utjehu ljudima kojima je ovaj zivot isuvise tezak za razumjet i koji naprosto odbijaju neki racionalan pogled i stav prema istom.
    Last edited by MiLiCa_Hn; 06-02-10 at 19:05.

  16. #16
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,627
    Thanked in
    2,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post
    Kad smo vec kod obrnute situacije..da i jedan ateista da svoj doprinos
    Pretpostavljam da ljudi vjeruju jer im je tako lakse da se nose sa svakodnevnim, ili nekim tezim problemima koje imaju. Svakako da je lakse molit se nekom tamo Bogu (kako god ga zvali on je taj koji ''sve vidi, cuje i razumije i on ce sve sredit kad tad'') nego uzet' stvari u svoje ruke i suocit se sa sopstvenim zivotnim preprekama. I da naravno, ovakve ljude smatram slabim i povodljivim.
    No dobro.. idemo dalje..
    Ima i ovih koji vjeruju i svakodnevno se mole jer misle da ce nakon sto umru otici u raj, dobit krila i oreol. (Njih necu komentarisat ) Treci, opet, vjeruju jer im je to nametnuto otkad znaju za sebe, zive u takvim religioznim porodicama, u kojima je sve naizgled neobjasnjivo pripisano Bogu, a oni su lijeni da ukljuce sopstveni mozak i sami razmisle o nekim stvarima, steknu neka saznanja pa to prihvate kao nesto u sta vjeruje cijeli svijet (pa sto bi se oni izdvajali :o ) i onda tako citavog zivota idu u crkvu, ostavljaju novac ljudima koji tamo rade, okite kucu s ikonama i krstovima i zive u ubijedjenju da su dobri ljudi. Naravno, ne smijemo zaboravit grupu kriminalaca i ostalih delikvenata- vjernika, koji ubiju po 10 ljudi, izgovore toliko puta ''oce nas..'' i zaspu mirnim snom

    Kako god, cini mi se da taj BOG pruza nevjerovatnu podrsku i utjehu ljudima kojima je ovaj zivot isuvise tezak za razumjet i koji naprosto odbijaju neki racionalan pogled i stav prema istom.
    Promašila si poentu, ta priča bi bila okej u vezi druge teme, ali ovdje se radi o razlozima 'nevjernika' za 'nevjerovanje' sa stanovišta vjernika

  17. #17
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Pojasni? Ne razumijem postupak zaključivanja u vezi ovog boldovanog?
    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    ni ja
    Ni on ne razumije, vjerujte mi.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Promašila si poentu, ta priča bi bila okej u vezi druge teme, ali ovdje se radi o razlozima 'nevjernika' za 'nevjerovanje' sa stanovišta vjernika
    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Kako bi vjernici objasnili ateistički način razmišljanja? Po vama, vjernicima je li, zašto ateisti razmišljaju ovako kako razmišljaju, zašto je drugačije?
    Shvatih to ali s obzirom da ce oni pokusat da objasne nase (ne)vjerovanje, ne bijah dokona da i ja proniknem do njihovih razloga Svakako da cemo se bolje razumjet ovako posmatrajuci iz suprotnog ugla

  19. #19
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,627
    Thanked in
    2,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Moje je misljenje da dosta onih koji ne vjeruju to rade iz razloga sto im se ne svidja ono sto religija trazi od njih.

    Dosta vjernika ne praktikuje ono što religija traži od njih, tako da je, što se toga tiče tvoj na staklenim nogama

  20. #20
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,627
    Thanked in
    2,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    ili iz razloga što su doživjeli neka velika razočarenja za koja su okrivili boga i okrenuli su ledja svoj toj priči
    Ima i toga, ali je nekako glupo da vjeruješ pa ne vjeruješ, nešto ne volim takve tipove

  21. #21
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ima i toga, ali je nekako glupo da vjeruješ pa ne vjeruješ, nešto ne volim takve tipove
    Kakav idiotski zakljucak, blago receno. 99% djece prihvata vjerovanja i ubjedenja svojih roditelja ili staratelja, ili pak ljudi iz njihove blizine. Nakon osamostaljenja i zivotnog iskustva kreiramo neka nova ubjedjenja, i u ovom slucaju moguce nova vjerovanja. Takodje nakon nekih znacajnih desavanja u nasim zivotima, stvari mogu da se okrenu za 180 stepeni. I ne zaboravi da je promjena osnov egzistencije.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  22. #22
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,627
    Thanked in
    2,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Kakav idiotski zakljucak, blago receno. 99% djece prihvata vjerovanja i ubjedenja svojih roditelja ili staratelja, ili pak ljudi iz njihove blizine. Nakon osamostaljenja i zivotnog iskustva kreiramo neka nova ubjedjenja, i u ovom slucaju moguce nova vjerovanja. Takodje nakon nekih znacajnih desavanja u nasim zivotima, stvari mogu da se okrenu za 180 stepeni. I ne zaboravi da je promjena osnov egzistencije.
    'Idiotski'. Vrlo lijepe riječi, no to više govori o tebi.
    Ja ne pričam o periodu u odrastanju i adolescenciji kad si zbog buntovništva ateista.

    A ta značajna dešavanja i ostale stvari tipa smrt nekog bliskog i slične nesreće nakon kojih ljudi odjednom naprasno prestanu da vjeruju u nešto najdublje što dolazi iz njih, samo pokazuje koliko su vjerovali. Vjernici će često reći i da takve stvari još više učvrste vjeru, jer kroz Boga se loše stvari lakše prevazilaze. Tako da ta tvoja darvinistička rečenica u vezi promjene ne pije vodu, u ovom slučaju.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post
    Kad smo vec kod obrnute situacije..da i jedan ateista da svoj doprinos
    Pretpostavljam da ljudi vjeruju jer im je tako lakse da se nose sa svakodnevnim, ili nekim tezim problemima koje imaju. Svakako da je lakse molit se nekom tamo Bogu (kako god ga zvali on je taj koji ''sve vidi, cuje i razumije i on ce sve sredit kad tad'') nego uzet' stvari u svoje ruke i suocit se sa sopstvenim zivotnim preprekama. I da naravno, ovakve ljude smatram slabim i povodljivim.
    No dobro.. idemo dalje..
    Ima i ovih koji vjeruju i svakodnevno se mole jer misle da ce nakon sto umru otici u raj, dobit krila i oreol. (Njih necu komentarisat ) Treci, opet, vjeruju jer im je to nametnuto otkad znaju za sebe, zive u takvim religioznim porodicama, u kojima je sve naizgled neobjasnjivo pripisano Bogu, a oni su lijeni da ukljuce sopstveni mozak i sami razmisle o nekim stvarima, steknu neka saznanja pa to prihvate kao nesto u sta vjeruje cijeli svijet (pa sto bi se oni izdvajali :o ) i onda tako citavog zivota idu u crkvu, ostavljaju novac ljudima koji tamo rade, okite kucu s ikonama i krstovima i zive u ubijedjenju da su dobri ljudi. Naravno, ne smijemo zaboravit grupu kriminalaca i ostalih delikvenata- vjernika, koji ubiju po 10 ljudi, izgovore toliko puta ''oce nas..'' i zaspu mirnim snom

    Kako god, cini mi se da taj BOG pruza nevjerovatnu podrsku i utjehu ljudima kojima je ovaj zivot isuvise tezak za razumjet i koji naprosto odbijaju neki racionalan pogled i stav prema istom.


    word!!!!!!!!!!!!!!!

  24. #24
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    'Idiotski'. Vrlo lijepe riječi, no to više govori o tebi.
    Ja ne pričam o periodu u odrastanju i adolescenciji kad si zbog buntovništva ateista.

    A ta značajna dešavanja i ostale stvari tipa smrt nekog bliskog i slične nesreće nakon kojih ljudi odjednom naprasno prestanu da vjeruju u nešto najdublje što dolazi iz njih, samo pokazuje koliko su vjerovali. Vjernici će često reći i da takve stvari još više učvrste vjeru, jer kroz Boga se loše stvari lakše prevazilaze. Tako da ta tvoja darvinistička rečenica u vezi promjene ne pije vodu, u ovom slučaju.
    Ne prestajesh da me iznenadjujes gluposcu. Pa ako si ti postao ateista u adolescenciji, ne znaci da su svi. Cak sta vise znam mnogo ljudi koji su u adolescenciji postali jaki vjernici, i isli bukvalno svaki dan u crkvu. Cisti dokaz ovoga je da kad smo u 3 razredu srednje skole imali raspravu o religiji samo tri ucenika bili su ateisti.

    Sto se drugog dijela tice uopste ne kontam sta hoces da kazhes? Da si ti jedini istinski ateista jer nikad nijesi vjerovao u boga? Promjena vjerovanja uopste ne mora da bude podstaknuta nesrecom, smrcu ili slicnim stvarima. Moze da bude pokrenuta edukacijom, radoznaloscu, strahom, nadom, srecom itd.

    I naravno da moje rijeci govore o meni, jer zaista ne podnosim ljude koji imaju stav da je njihovo vjerovanje vaznije i sigurno tacnije od vjerovanja svih ostalih ljudi. Ti ljudi nikada nece uspjeti da uzivaju u svim bojama duge. Ne mislim ulaziti u dalje rasprave sa tobom, jer je besmisleno. Pozdrav.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  25. #25
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,627
    Thanked in
    2,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Ne prestajesh da me iznenadjujes gluposcu. Pa ako si ti postao ateista u adolescenciji, ne znaci da su svi. Cak sta vise znam mnogo ljudi koji su u adolescenciji postali jaki vjernici, i isli bukvalno svaki dan u crkvu. Cisti dokaz ovoga je da kad smo u 3 razredu srednje skole imali raspravu o religiji samo tri ucenika bili su ateisti.

    Sto se drugog dijela tice uopste ne kontam sta hoces da kazhes? Da si ti jedini istinski ateista jer nikad nijesi vjerovao u boga? Promjena vjerovanja uopste ne mora da bude podstaknuta nesrecom, smrcu ili slicnim stvarima. Moze da bude pokrenuta edukacijom, radoznaloscu, strahom, nadom, srecom itd.

    I naravno da moje rijeci govore o meni, jer zaista ne podnosim ljude koji imaju stav da je njihovo vjerovanje vaznije i sigurno tacnije od vjerovanja svih ostalih ljudi. Ti ljudi nikada nece uspjeti da uzivaju u svim bojama duge. Ne mislim ulaziti u dalje rasprave sa tobom, jer je besmisleno. Pozdrav.
    Sad smo već stigli i do toga da nazivaš sagovornike glupacima. Prvo idiot, pa glupak... široka paleta nepoštovanja sagovornika, no kao što rekoh prije to više govori o tebi.
    Ne znam na koji način si uopšte zaključio kad sam ja vjerovao, nevjerovao i slično?! Izvodiš sam zaključke, nisam znao da si tako sposoban. I tvoje odjeljenje u srednjoj je vjerovatno najreprezentativnije.
    Sad ćemo da batalimo oftopik priču, za prepucavanja nađi nekog sličnog pa se čašćavajte međusobno, mislim da imas na #noschool dobrih kandidata. Pozdravljam.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nema J*banja
    By GaD in forum Sex i erotika
    Replies: 45
    Last Post: 25-10-07, 07:13
  2. Da nema ko....
    By Sidewinder in forum Game Server CG
    Replies: 3
    Last Post: 27-11-06, 14:14
  3. Sta ima, sta nema?
    By Ravell in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 29-10-05, 10:07
  4. NEMA R E F E R E N D U M A!
    By Janko23- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14
    Last Post: 05-03-05, 11:11
  5. ROB NEMA IMENA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 30-11-04, 15:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •