Page 122 of 163 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126132 ... LastLast
Results 3,026 to 3,050 of 4059

Thread: Rumors,news,upcoming games

  1. #3026
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    XboX One ima po meni ljepše exkluzive od Shitstation-a.
    Forca je neprikosnovena, Gran Turismo je isprdio, niđe veze s onom igrom s PS2.
    Sony nema igru poput HALO franšize.
    To je igra zbog koje se neka konzola kupuje.
    Gears of War, ne treba mnogo riječi trošiti na ovu igru.
    Multiplatform igre su približnog kvaliteta i skoro su iste na obje platforme (PS4 i XOne).
    Još gejmpad za Xone koji je najbolji gejmpad ikad napravljen.
    Još ova integracija s Windows 10 i PC korisnicima, top potez Microsofta.
    Neki pričaju propast Xone konzole?
    Nije mi jasno kako? Kad su prodali oko 20 miliona konzola, ako je to malo.
    Istina Sony je prodao oko 30.
    Ali 20 svakako nije propast.
    Sony ima vrhunsku igru: Bloodborne, ostalo je sve tu i tamo, "Deja vu".
    I ako je neka kompanija smećarska onda je to Sony, jer ne izbača nijednu svoju exkluzivu za PC.
    Ovđe narod samo zna za Shitstation, jer za drugo ne zna.
    Neko mu je rekao da je bolji Sony i tu je kraj.
    Probajte i nešto drugo ljudi, nemojte da ste konzervativni i ograničeni...

  2. #3027
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Sve sto Naughty Dog napravi je milion puta bolje od bilo koje XBox ekskluzive. Shitstation ima deset miliona prodatih jedinica vise, a tek treba da izbaci najjace ekskluzive. Toliko o tome. Koliko je jace i bolje parce hardvera suludo je i uporedjivati.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  3. #3028
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Pusti jokasa zar ne vidis da je fanboy. Kao da ima 13 godina, i kao da je 2007-a. Usrecice se ljudi sa HALO i GoW

    Kad smo kod PS ekskluziva zar nije i Yakuza medju njima? SEGA obeca prosle godine da ce poceti sa portovanjem prethodno ekskluzivnih igara na PC (Steamworks). Mozda se i Yakuza nadje medju njima. Samo sam prve dvije igrao na PS2 davno, ali odlicne su igre.
    Last edited by VanjaTheMan; 03-03-16 at 22:35.

  4. #3029
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Sony ima Last of us, što je po meni jedna od najboljih igara ikad.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  5. #3030
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Sve sto Naughty Dog napravi je milion puta bolje od bilo koje XBox ekskluzive. Shitstation ima deset miliona prodatih jedinica vise, a tek treba da izbaci najjace ekskluzive. Toliko o tome. Koliko je jace i bolje parce hardvera suludo je i uporedjivati.
    Prijatelju, pljuješ neosnovano po Xone konzoli.
    Ako si Sony fanboy, nema potrebe za tim, ovo nije tema za to.
    Imaš forume za Sony i sl.
    Ja nijesam Xone fanboy, samo mi je presmrđela priča više i neosnovano i bezrazložno pljuvanje po nekoj konzoli koja nije playstation.
    Ja neću reć da su: Uncharted, The Last of Us, God of War loše igre, naprotiv.
    Ali su to igre koje su obilježile PS3 eru, sad se samo ponavljaju na PS4.
    Naughty Dog je fenomenalna firma i radi odličan posao.
    Ali mi više "pašu" iskreno: Bungie, Remedy i Turn10 studios.
    Ljepše su mi njihove igre.
    O tome kolika je razlika u hardveru je presmiješna priča.
    Jako su slične konzole a zapravo ih obje šiša neki I3 Haswell s 8 gb rama i grafičkom tipa GTX 960, ali kako oćeš.
    Druga je priča što optimizuju bolje "neke" igre odnosno exkluzive pa izgledaju odlično a multiplatform igre su grđe na konzolama.
    Microsoft ide svjesno u gubitak sa Xone konzolom ali je sve to samo da bi Sony imao konkurenciju.
    Dosadno bi bilo da je samo jedna konzola, iskreno.

  6. #3031
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Pusti jokasa zar ne vidis da je fanboy. Kao da ima 13 godina, i kao da je 2007-a. Usrecice se ljudi sa HALO i GoW
    Nijesam ja fanboy.
    Ja sam plaćenik Microsoft-a.
    Daju mi 5000$ mjesečno da reklamiram Xone

  7. #3032
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Sony ima Last of us, što je po meni jedna od najboljih igara ikad.
    Jesi igrao InFamous?

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Nijesam ja fanboy.
    Ja sam plaćenik Microsoft-a.
    Daju mi 5000$ mjesečno da reklamiram Xone
    Taman kao da si placenik. Sjecam se kakva ti je prica bila pred izlazak novih konzola.

  8. #3033
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Nego, zna li neko kad izlazi Tekken 7 za PC?
    Jer mi se MK X nikako nije svidio.

  9. #3034
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Jesi igrao InFamous?
    Nisam još. Doduše, prva konzola ikad mi je bio sony2, naravno fudbal. Uglavnom kod prijatelja i rođaka, tako da nisam previše igrao. Igrao sam Killzone, tada mi je bila baš moćna.
    Znači od tih nekih ekskluziva igrao sam: The last of us, Killzone (na ps2), Resistance (čini mi se prva 2 dijela, treći nisam).

    Generalno gledano, ako bi ikad kupio konzolu - to bi bio sony. Ende.
    Last edited by Zedd; 03-03-16 at 22:46.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  10. #3035
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,837
    Thanks Thanks Given 
    4,708
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Bas zbog toga sto velis da promijenim malo sjecam se uzeh X360. Bjehu one proklete prve ploce, dobih one 3/4 kruga, RROD, u roku od mjesec dana. Popravlja ga pa otisa u vjecna lovista posle 3 mjeseca. Posle toga izadje Falcon ploca, kao sredili, taj je radio godinu dana, RROD ponovo. Tek Jasper ploca kad je izasla RROD je nestao a do tada sam vec izgubio volju i presao na PS3 PS1/PS2 sam gazio godinama, smrti im nije bilo. Znalo se po 30+ sati da se igra bez prestanka, nikad greske. Niti se razmisljalo o tome da moze da se pokvari, samo se ponekad vodilo racuna da se disk ne ogrebe, mada bi dahcanje u njega i brisanje o majicu rijesilo problem Xbox kad sam palio, prvo bih ga pomazio i prekrstio se a posle zavrsene sesije, zafaljiva se Bogu sto ne popih RROD toga dana

    Ali po strani to sve sad, ako govorimo o danasnjici i PS4 vs One, scena sto se tice PS4 je jos na vr gasa, tek treba da se zahukta sada kada prestanu da izlaze igre za PS3 vise. Koliko god da su i jedna i druga konzola kante za prosjecan PC, PS4 je tehnicki superiornija konzola, a cak i da nije, optimizacija je mnogo bolja. Dovoljno je vidjeti framerate i rezoluciju. Na mnogo vise igara PS4 ima 60fps u odnosu na 30fps na One, a sto se tice rezolucije 1080p igre se na prste mogu prebrojati na One koje podrzavaju istu.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  11. #3036
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Bas zbog toga sto velis da promijenim malo sjecam se uzeh X360. Bjehu one proklete prve ploce, dobih one 3/4 kruga, RROD, u roku od mjesec dana. Popravlja ga pa otisa u vjecna lovista posle 3 mjeseca. Posle toga izadje Falcon ploca, kao sredili, taj je radio godinu dana, RROD ponovo. Tek Jasper ploca kad je izasla RROD je nestao a do tada sam vec izgubio volju i presao na PS3 PS1/PS2 sam gazio godinama, smrti im nije bilo. Znalo se po 30+ sati da se igra bez prestanka, nikad greske. Niti se razmisljalo o tome da moze da se pokvari, samo se ponekad vodilo racuna da se disk ne ogrebe, mada bi dahcanje u njega i brisanje o majicu rijesilo problem Xbox kad sam palio, prvo bih ga pomazio i prekrstio se a posle zavrsene sesije, zafaljiva se Bogu sto ne popih RROD toga dana

    Ali po strani to sve sad, ako govorimo o danasnjici i PS4 vs One, scena sto se tice PS4 je jos na vr gasa, tek treba da se zahukta sada kada prestanu da izlaze igre za PS3 vise. Koliko god da su i jedna i druga konzola kante za prosjecan PC, PS4 je tehnicki superiornija konzola, a cak i da nije, optimizacija je mnogo bolja. Dovoljno je vidjeti framerate i rezoluciju. Na mnogo vise igara PS4 ima 60fps u odnosu na 30fps na One, a sto se tice rezolucije 1080p igre se na prste mogu prebrojati na One koje podrzavaju istu.
    Ja sam ga imao od 2007-e do 2010-e (X360) i odlično me služio.
    A i taj RROD nije bauk no se to lagano sređivalo.
    Najviše kvarova je bilo upravo kod PS3.
    Evo ti liste upoređivanja za rezolucije:http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS...and_Framerates
    PS4 jeste hardverski moćnija konzola ali to nije u tolikoj mjeri koliko se ovđe predstavlja.
    U igrama poput: Witcher-a 3 PS4 jedva 30 fps drži.
    I u svojoj exkluzivi: Killzone Shadowfall na 30 fps je limit.
    Na GTA V je isto 30 fps.

  12. #3037
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Pusti jokasa zar ne vidis da je fanboy. Kao da ima 13 godina, i kao da je 2007-a. Usrecice se ljudi sa HALO i GoW

    Kad smo kod PS ekskluziva zar nije i Yakuza medju njima? SEGA obeca prosle godine da ce poceti sa portovanjem prethodno ekskluzivnih igara na PC (Steamworks). Mozda se i Yakuza nadje medju njima. Samo sam prve dvije igrao na PS2 davno, ali odlicne su igre.
    To mi je jasno, prvo svasta kaze za Soni, a onda kao objektivno pristupa problemu

    Sulude su mi uvijek bile te fanboy price, da je XO bolji ja bih ga uzeo prije PS4, zamalo sam uzeo 360 koja se ispostavila kao najbolja Majkrosoft konzola, ali je opet vremenom Soni stvorio toliko bolje ekskluzive da sam uzeo PS3 i jos nisam presao sve ekskluzive koje su izbacili. Alan Wake je odlicna igra, kao i Forza, ali mi Halo i Gears of War nikako ne leze, meni to smijesno iskreno. A GT je toliko los da na njega potrosih 500 sati , ima preko 20 updatea koji su jaci od gb svaki. Killzone, God of War, Little Big Planet, Uncharted 2 i 3 su brutalne igre, pogotovo dvojka, a TLoU nesto najbolje sto sam ikad igrao. Red Dead Redemption imaju i jedni i drugi i igra je nevjerovatna, ima tu kikseva, Ifamous mi ne lezi, ali sta reci o MGS Guns of Patriots, da ne pricam o platformama, Ratchet & Clank ili Sly. Em volim interaktivne igre pa sam Heavy Rain i Beyond Two Souls presao po par puta, sa sve drugacijim ishodima, a Journey je nevjerovatna igra. I pored svega mogu da igram sve PS klasike i bukvalno svaku PS2 igru i sve za dz. Mozda kiksnu sa Unchartedom 4 ko zna, mozda ce XO imati bolje ekskluzive, ali cisto sumnjam iskreno.

    Da, da , stize Yakuza 6 na PS4, a izgleda i Crash se vraca kao ekskluziva, ali tesko da ce ga ponovo raditi Naughty Dog. Jbt od Crasha preko, preko Jaka i Daxtera do Uncharteda i TLoU.

    Trebao si i ostale Yakuze odigrat', top su.

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Sony ima Last of us, što je po meni jedna od najboljih igara ikad.
    Po meni najbolja
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  13. #3038
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    To mi je jasno, prvo svasta kaze za Soni, a onda kao objektivno pristupa problemu

    Sulude su mi uvijek bile te fanboy price, da je XO bolji ja bih ga uzeo prije PS4, zamalo sam uzeo 360 koja se ispostavila kao najbolja Majkrosoft konzola, ali je opet vremenom Soni stvorio toliko bolje ekskluzive da sam uzeo PS3 i jos nisam presao sve ekskluzive koje su izbacili. Alan Wake je odlicna igra, kao i Forza, ali mi Halo i Gears of War nikako ne leze, meni to smijesno iskreno. A GT je toliko los da na njega potrosih 500 sati , ima preko 20 updatea koji su jaci od gb svaki. Killzone, God of War, Little Big Planet, Uncharted 2 i 3 su brutalne igre, pogotovo dvojka, a TLoU nesto najbolje sto sam ikad igrao. Red Dead Redemption imaju i jedni i drugi i igra je nevjerovatna, ima tu kikseva, Ifamous mi ne lezi, ali sta reci o MGS Guns of Patriots, da ne pricam o platformama, Ratchet & Clank ili Sly. Em volim interaktivne igre pa sam Heavy Rain i Beyond Two Souls presao po par puta, sa sve drugacijim ishodima, a Journey je nevjerovatna igra. I pored svega mogu da igram sve PS klasike i bukvalno svaku PS2 igru i sve za dz. Mozda kiksnu sa Unchartedom 4 ko zna, mozda ce XO imati bolje ekskluzive, ali cisto sumnjam iskreno.

    Da, da , stize Yakuza 6 na PS4, a izgleda i Crash se vraca kao ekskluziva, ali tesko da ce ga ponovo raditi Naughty Dog. Jbt od Crasha preko, preko Jaka i Daxtera do Uncharteda i TLoU.

    Trebao si i ostale Yakuze odigrat', top su.



    Po meni najbolja
    Sony ima igre koje su skoro umjetnicka djela. Totalno jedinstvena iskustva kojih na drugim sistemima nema. Na Xbox nista slicno Yakuzi da ja znam. Nista slicno God of War ili Last of Us itd. Gears of War i HALO su obicne tupave pucacine. Zabavne su konzolasima sigurno, ali koji ce mi moj Gears i HALO ako sam primarno PC igrac? Sve je to vec vidjeno i prevazidjeno.

    Sto se boldovanog tice, sto manje to bolje. Da se ne lazemo, MGS 4 je bukvalno vise film nego igra. A Kojima, zlatile mu se ruke nije neki pisac.
    Last edited by VanjaTheMan; 03-03-16 at 23:11.

  14. #3039
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Sony ima igre koje su skoro umjetnicka djela. Totalno jedinstvena iskustva kojih na drugim sistemima nema. Na Xbox nista slicno Yakuzi da ja znam. Nista slicno God of War ili Last of Us itd. Gears of War i HALO su obicne tupave pucacine. Zabavne su konzolasima sigurno, ali koji ce mi moj Gears i HALO ako sam primarno PC igrac? Sve je to vec vidjeno i prevazidjeno.

    Sto se boldovanog tice, sto manje to bolje. Da se ne lazemo, MGS 4 je bukvalno vise film nego igra. A Kojima, zlatile mu se ruke nije neki pisac.
    Hahaha nije ali opet Snejk madafaka, a kao sto rekoh ja volim te interaktivne igre. TWD je svima masterpiece(da se razumijemo, meni je vrh), kao i Wolf Among Us, pa i GoT od Telltalea, ali Heavy Rain i Beyond Two Souls su ****** jer nema previse akcije i ne zavisi previse od tebe. A zavisi vise nego kod Telltalea, ali nekome ocigledno smeta sto Dejvid Kejdz svrsava na grafiku, a izgleda ih boli ***** kako uspijeva ono da proizvede na necemu sto ima dva puta po 256 RAMa i to stvarno premocno izgleda, jos mlatis dzojstikom svako malo, osjetljiv na pokret, dobra prica.

    A ovo za umjetnost se slazem, sjecam se nekad na PS2 Ico ili Shadow of the Colossuss, kakva su to remek djela ljudi moji. Koliko sam samo cekao da dodje taj prokleti The Last Guardian na PS3, pa ipak nista, pa prica da nece biti nista i onda najava da ce biti za PS4. E zbog takvih stvari cu ja da uzmem PS4, ali nikakva zurba nije, neka se nakupi dovoljno ekskluziva. Batmana i sl. mogu da igram i na kompu.

    Ljudi se cude kad pomenem Brothers: Tale of two sons, a meni je to bit video igara. Kad ti se igra pucacica imas ih koliko oces, a dragulja bas i ne.
    Last edited by Jakuza; 03-03-16 at 23:24.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  15. #3040
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Hahaha nije ali opet Snejk madafaka, a kao sto rekoh ja volim te interaktivne igre.
    A volim i ja MGS, ali MGS 4 je bas prelosa igra. MGS 3 FTW!

  16. #3041
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Halo je nekome glupost ko se ne razumije u igrice a drugima je remek djelo.
    Zapravo, ovaj serijal je prodat u oko 65 miliona primjeraka.
    Što je stvarno ogromna brojka.
    Ako su 65 miliona ljudi budale, onda je opravdano.
    Za igru poput Force Motorsport, za koju svi kažu da je remek djelo i Sony fanboys.
    Igra koja je prodata u oko 20 miliona primjeraka.
    Gears of War oko 20 milion primjeraka.
    Zaboravio sam trilogiju Mass Effect, je li to loša igra?
    Oko 10 miliona primjeraka je prodato.
    Pa još: Alan Wake, Crackdown, Kameo, Fable, Forca Horizon, Project Gotham Racing, Banjoo & Kazooie.
    Svaka konzola ima neke svoje exkluzive i nešto prepoznatljivo za što se odlučuju kupci i prelome da je trguju.
    Ali reći da su: Gears of War, Halo, Alan Wake, Forca bezvezne igre je totalno neznanje o igrama ili nerealna pristrasnost drugoj konzoli.
    S druge strane niko ne pominje koliko je exkluziva izgubio Sony: Crash Bandicoot, Ace Combat, Pro Evolution Soccer, Metal Gear Solid i td.

  17. #3042
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Halo je nekome glupost ko se ne razumije u igrice a drugima je remek djelo.
    Da, da. HALO 1 i 2 su izasli na PC i nikad nisu uspjeli da postignu uspjeh koji su postigli na konzoli. Postoji razlog za to. Igre su prosjecne iz ugla PC igraca. HALO je samo konzolaska pucacina. Mozda je remek djelo u poredjenju sa drugim Xbox pucacinama. Tvoj problem je sto si fanboy koji pada na marketing.

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    ...ili nerealna pristrasnost drugoj konzoli.

    Ovdje si samo ti pristrasan. Kako ne ukapira do sad da smo ovdje vecinom PC igraci? PlayStation nam odgovara vise zbog mnogo jedinstvenijih ekskluziva. Zasto bi neki PC igrac kupio Xbox? Da igra HALO, Gears of War i FORZA? Pored svih pucacina i trkackih igara na Steam? Razmisli malo. Na PC takvih igara ima koliko ti dusa pozeli. Sa druge strane na PC skoro da nema igara koje postoje ekskluzivno na PlayStation-u.

    Mass Effect i Alan Wake nisu ekskluzive. Alan Wake je poceo kao PC igra ali je Microsoft otkupio prava i unakazio igru. Mozes da je dizes u nebesa ako hoces ali igra je totalno prosjecna, posebno u poredjenju sa onim sto je trebalo da bude. Jesi znao da je Alan Wake trebalo da bude open world horor? Ali Xbox 360 je bio previse slab pa je igra promijenjena u obicni linearni horor sa dosadnim gameplay-om. Prica je OK, ali nijednom nisam imao zelju da ponovo odigram Alan Wake.

    A Mass Effect trilogija je dostupna i na PS3.


    Ali posto je ovo tema za upcoming games itd. evo jedne PC ekskluzive od bivsih radnika CDPR, Flying Wild Hogs i People Can Fly

    Last edited by VanjaTheMan; 04-03-16 at 10:23.

  18. #3043
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    @VanjaTheMan, jesi upalio kad Xbox, sjeo na njega da odigraš nešto?
    Ja isto PC imam i to je najbolja platforma za gejming.
    Nijesam fanboy M$-a i Xbox-a ali su mi draži od gadnih japančerosa utripovanih.
    Smeta mi njihova umišljenost i kretenizam.
    Zapravo shitstation je u nizu u kojem su nabrojani: ceca, LG DVD plejer, golf dvojka, leskovačke mućkalice, narodna muzika.
    Eto tako na to gledam.

  19. #3044
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    @VanjaTheMan, jesi upalio kad Xbox, sjeo na njega da odigraš nešto?
    Igrao sam Crackdown i Red Dead na Xbox. Crackdown nista specijalno nije.

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ja isto PC imam i to je najbolja platforma za gejming.
    Nijesam fanboy M$-a i Xbox-a ali su mi draži od gadnih japančerosa utripovanih.
    Smeta mi njihova umišljenost i kretenizam.
    Zapravo shitstation je u nizu u kojem su nabrojani: ceca, LG DVD plejer, golf dvojka, leskovačke mućkalice, narodna muzika.
    Eto tako na to gledam.
    "Nisam fanboy samo sam hardcore fanboy"

  20. #3045
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,837
    Thanks Thanks Given 
    4,708
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Podstaklo me zadnjih nekoliko postova, te se $etih Crash Team Racinga, koliko sam tu zivota ostavio ka mladji. Kad se samo $etim, multitap u cetvoro, smijanje i zajebancija. Definitivno biser Sony-a. Steta sto nikad nije izasao remaster i sada bi bio popularan 1000%. Btw kao sto znate preko emulatora je ovo skroz igrivo i na PC-u, skinuh sad emulator i iso CTR, ispodesavah ga i uploadovah. Odigrah par trka, radi ka podmazano na laptopu. Ne mozes promasit sa ovim safra za klince

    https://drive.google.com/file/d/0Bwm...o5OEZPeXM/view
    Last edited by BiTrAtE; 04-03-16 at 11:40.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  21. #3046
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    ^ http://coolrom.com/roms/psx/ Evo ti milion igara, svaka radi. Ja sam osvitao uz Jackie Chan Stuntmaster, da ne pominjem Tekken 3 (Jin Kazama i Yoshimitsu <3 <3 <3) i PES sa Batistutom u Romi . Uh jebeNti kako me vrati 15 godina unazad

  22. #3047
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Multitap ili kod nas popularno banana

    Unistavali smo se od CTRa, ali smo i ovo djeljali




    Pa PepsiMan, danas su takve sve runner igre. Inace dok je Naughty Dog razvijao Crasha bio je klasik, posle su ga pretvorili u zesce ******. Crash Nitro Kart nije ni primac CTRu.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  23. #3048
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Mario je prodat u 523 miliona.
    Ebem ti....
    http://vgsales.wikia.com/wiki/Best_s...ame_franchises

  24. #3049
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Nintendo je bas dobra stvar, Mario Kart je brutala.

    Inace i na PS3 sam instalirao Super Marija 4 in 1 hahaha
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  25. #3050
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Neka sto je Nintendo dobar nego i Dolphin emulator dobro radi.

Page 122 of 163 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126132 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [Borilačke vještine] Upcoming Events
    By makelele in forum Ostali sportovi
    Replies: 14492
    Last Post: Yesterday, 20:05
  2. P: PS2 + games
    By N_L in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 25-08-09, 15:51
  3. EA Games
    By Drake_ in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 01-08-05, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •