Page 121 of 163 FirstFirst ... 2171111117118119120121122123124125131 ... LastLast
Results 3,001 to 3,025 of 4063

Thread: Rumors,news,upcoming games

  1. #3001
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default




  2. #3002
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,750
    Thanks Thanks Given 
    1,490
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    1,709 Posts

    Default




  3. #3003
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Moze gasenje. Ostali ne moraju da se trude uopste, niko nije na nivou Naughty Doga

    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  4. #3004
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel igra ko The Division za PC od 8.marta? Igrao sam i closed i open betu, izgleda super, a prava zabava je tek u timskoj igri

  5. #3005
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,967
    Thanks Thanks Given 
    4,810
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Forza Motorsport 6: Apex stize na PC
    http://adria.ign.com/forza-motorspor...ex-stize-na-pc

    Turn 10 je takođe potvrdio za IGN da će buduće Forza Motorsport igre biti razvijane i za PC, a ne samo za Xbox One.

    War. War never changes.

  6. #3006
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Logicno, PS4 je zgazio XO, prodaja PS4 je mnogo veca i oni ne mogu parirati Soniju, ovako ce razvijati igre i za PC i mnogo bolje prolaziti, sto se rata konzola tice vec mogu da se posvete novoj generaciji, i ovu bitku su izgubili.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  7. #3007
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Xbox istorijski ima najdosadnije ekskluzive. Da su u Microsoftu imali mozga ne bi zapostavili PC toliko da je Steam prakticno od postanka bez konkurencije. Ali boli njih ona stvar. Sve sto ih zanima je da kontrolisu iskustvo korisnika dok zauzvrat ne pruzaju skoro nista korisno. Sto se mene tice ne bih kupio igru preko Windows Store ni da je 2 eura. Pogledajte sta su genijalci zamislili: http://www.tweaktown.com/news/50697/...ods/index.html

    Kad bi Valve malo agresivnije gurao Linux da se u postpunosti oslobodim ovog smeca Microsoftovog.

  8. #3008
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad kupim ps4 razlog ce biti of course Uncharted, Lara Croft, and Assassins Creed. The last of us sam vec odigrao na ps3.
    Mozda i Far Cry jer ovaj novi izgleda dobar, samo me koci to sto bi me ove igre kostale nekih 100e, ne znam kako se krecu/ce se krecati cijene koriscenih igara.

  9. #3009
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    PS4 uzimas zbog ekskluziva, te ostale mozes da sibas i na kompu dzabe. Ali Uncharted, TLOU 2 i nevjerovatni Bloodbone, e zbog toga se uzima Soni. Naravno bice i novi GoW, Little Big Planet, a valjda Naughty Dog odradi jos nesto genijalno u svom stilu.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  10. #3010
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PC mi je cista glupost za gaming sto se tice mog budzeta. Dam nekih 600E minimum za dobar novi pc koji moze da pokrene ovo kako treba, i posle godinu dana ne moze da pokrece novije igrice , posle 1.5g mogu ga pozdraviti. Vecina ovih igrica je napravljena za konzole pa i na PC-u kad je portuju zna biti losa. Jednostavno PC samo za IGRE nije pravi izbor, vec ps4 i miran si koja god igra da je za njega normalno ce da radi, jedino sto je problem igrice su skupe a na PC se preuzimaju krekovane besplatno. Mozda bude koji hack i za ps4

  11. #3011
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    PC mi je cista glupost za gaming sto se tice mog budzeta. Dam nekih 600E minimum za dobar novi pc koji moze da pokrene ovo kako treba, i posle godinu dana ne moze da pokrece novije igrice , posle 1.5g mogu ga pozdraviti. Vecina ovih igrica je napravljena za konzole pa i na PC-u kad je portuju zna biti losa. Jednostavno PC samo za IGRE nije pravi izbor, vec ps4 i miran si koja god igra da je za njega normalno ce da radi, jedino sto je problem igrice su skupe a na PC se preuzimaju krekovane besplatno. Mozda bude koji hack i za ps4
    Nidje veze.

    Sta znaci da pokrene igre "kako treba"? Konzole pokrecu najveci broj igara na 30fps, vrlo rijetko u 1080p rezoluciji. Na Xbone najcesce mizernih 720p/30fps i na nekim medium podesavanjima u poredjenju sa PC verzijom. PC od 600 eura moze LAGANO svaku igru na toj rezoluciji i na tim podesavanjima da pokrene i sigurno jace od 30fps, ali ako bas hoces mozes da ogranicis fps na 30. S tim sto PC moze da pokrene i sve igre koje su napravljene u poslednjih 20+ godina, imas izbor kontrola koje bi da koristis, modove, besplatan multiplayer, jeftinije igre i mogucnost upgrade-a.
    Last edited by VanjaTheMan; 01-03-16 at 16:41.

  12. #3012
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao sto rekoh za gaming PS4 - za mene barem i tu cu ostaviti pricu, da ne pocnemo debatu zasto je PC bolji. A ja sam govorio o igrama koje ce ubuduce izlaziti za godinu dvije, a ne o igricama koje su izasle prije 20 godina a koje PC moze da pokrece. Za to imam laptop, i vecinu igara koje volim(a malo ih je) mogu da pokrenem na laptop.
    Kako treba znaci da ne moram da se cimam zasto na mojoj grafickoj odredjena igra ne radi kako treba, eto toliko, a primjer je Assassins Creed Unity, dok na PS4 ako radi radice za sve, i ako ne radi, valjda ce je popraviti i ne moram da mislim o tome. Uglavnom, nisam heavy gamer, pa zbog toga sam i napisao da mi ps4 vise prija zbog cijene, dostupnosti igara i svega toga, i lakse to mogu prodati i po vecoj cijeni nego Pc.
    Last edited by siraj; 01-03-16 at 16:55.

  13. #3013
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    I u buduce ne bi trebalo da bude problema. Nove konzole koriste x86 arhitekturu. I Xbone i PS4 su prakticno low-end PC.

  14. #3014
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Za 400 eura napravis konfiguraciju i gotovo sve mozes da pokrenes, jne patim da mi je sve high, ja i sad odigram neke klasike sa keca ili dvojke, e ako nekako hakuju PS4 to je vec druga prica, onda ne razmisljas o cracku, patchu i sl, uzmes tu konzolu i uzivas, sve ide glatko. Ali je nikad nece hakovat', a preskup sport za nas standard i pored svih popusta i poklona. Na PS3 sam se izivio samo tako, mada imam svaki Soni, uzecu kad-tad i PS4 ali se sad ne isplati.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  15. #3015
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PS3 je izasao 2006, a GTA5 2013. Dakle 7 godina razlike. A pc koji si kupio u 2006 i da si ga platio 700-800e ne bi mogao da pokrene gta 5 kao ps3.
    Ni ja ne patim za time da je sve high, ali vjerujem da posle godinu dana ili maks 2, dosta igara ce lagovati sa tom konfiguracijom jer ce zahtjevati vise i vise resursa.
    Ovu pricu cu ostaviti jer svakome odgovara sta odgovara.

    Nego, zasto mislis da ga nikad nece hakovat? Uglavnom, covjek kupi igru, odigra, i onda je proda sa malim gubitkom dok ne izadje kakvi hack.
    Last edited by siraj; 01-03-16 at 17:10.

  16. #3016
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Uporedjujes babe i zabe. Samo zato sto je u oba slucaja GTA V ne znaci da se radi o istoj igri. GTA V za PC je next-gen verzija igre koja je napravljena za PS4/Xbone/PC. Totalno drugaciji kod za totalno drugacije sisteme jer je i arhitektura PS3 totalno drugacija. A GTA V za PC je izasao 2015-e. Pravilno poredjenje je sa next-gen verzijom. Pa opet jedan prosjecan gaming PC koji je napravljen 2013-e itekako moze da pokrene GTA V koji je izasao 2015-e i to na 1080p/60fps. Minimalni zahtjevi su cak iz 2008-e. Dakle igra sa minimalnim zahtjevima iz 2008-e za igru iz 2015-e je pravilna matematika.

    Ukratko, uporedjujes PC iz generacije prethodnih konzola sa igrom iz generacije novih konzola.
    Last edited by VanjaTheMan; 01-03-16 at 17:14.

  17. #3017
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos jedan razlog zasto je konzola bolja kad je u pitanju gaming je sto mnogo igrica prvo izlazi za konzole pa kasnije za pc, a neke su eksluziva za samo ps. Ajde ostavicu na tome da uporedjujem babe i zabe.

  18. #3018
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Jos jedan razlog zasto je konzola bolja kad je u pitanju gaming je sto mnogo igrica prvo izlazi za konzole pa kasnije za pc, a neke su eksluziva za samo ps.
    Ne-e

    1. Svi sistemi imaju ekskluzive. Cik pogodi koji sistem ima najvise ekskluziva?
    2. I situacija sa izlaskom igara je drugacija danas nego u proslosti jer izdavaci i developeri vise ne gledaju na PC kao na nekog gubavca sa ulice. I ako igre izlaze kasnije to je najvise par mjeseci, sto je nebitno jer na PC imas ionako mnogo vise izbora. Ljudi ne stizu da odigraju ni ono sto vec imaju.

    Jedini razlog zbog kojeg je Tomb Raider izasao kasnije za PC nego za Xbone je isti razlog zbog kojeg na PS4 izlazi tek krajem 2016-e. Microsoft je platio za privremena ekskluzivna prava. Inace, Tomb Raider je u prvih mjesec dana prodao 3x vise kopija na PC nego na Xbone: https://www.vg247.com/2016/02/25/ris...-month-report/

  19. #3019
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi ne stizu da odigraju ni ono sto vec imaju.
    Zaboravljas da neko kao ja ima potrebu samo za 4-5 igrica koje igra na godisnjem nivou, kao sto sam vec naveo nisam heavy gamer.

  20. #3020
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ao, zar poredite konzole i Pc? Ozbiljno?

    Na Pc je uglavnom mašta samog korisnika jedina granica (doduše i finansije), dok konzole zeza hardver a sa tim manjak fps-a.

    Sve to stoji, ekskluzive za konzole ali samo to - u odnosu na pc.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. #3021
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Ljudi ne stizu da odigraju ni ono sto vec imaju.
    Zaboravljas da neko kao ja ima potrebu samo za 4-5 igrica koje igra na godisnjem nivou, kao sto sam vec naveo nisam heavy gamer.
    To su vec licni razlozi. Ja pricam o objektivnim. A PC je objektivno daleko bolji izbor.

  22. #3022
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Idealno bi bilo PS novi i neka fina konfiguracija. Za casual gamera pc ili konzola, ko sto voli. Ali poredit ih jes ka babe i zabe.

    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  23. #3023
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da sam napisao da govorim da je meni bolji PS zbog razloga koje sam naveo, ako nisam ili nije neko to mogao da shvati onda eto neka je ovo potvrda toga. PS mi je mnogo bolji zbog raznovrsnih stvari nego PC, a medju glavnim razlozima su finansije i eksluzive igrica. Ja sam ovo uporedjivao za sebe.

  24. #3024
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,967
    Thanks Thanks Given 
    4,810
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default Rumors,news,upcoming games

    1.Mortal Combat tuče Sad je izasao X, prije par dana.

    2. Hdmi/dvi ili vga, u zavisnosti od graficke

    3. Ima toga dje oces po radnji u PG, probaj enter computers. Od 40e do 300 racunaj u zavisnosti od dosta toga Ako je za klince ovaj najeftiniji ce ti odradit posa ka pravi


    Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 02-03-16 at 10:51.
    War. War never changes.

  25. #3025
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Moram iskoristiti ovu temu da bi je vi gejmeri viđeli jer ona tema "pitajte" po pravilu ne privlači nikog.

    Oću PC da spojim na ovaj LG TV veliki što imam pa mi rečite koje su igre najbolje i najzanimljivije na kojima može da igra dvoje (osim fudbala) i koje igre imaju splitscreen. Ne moraju bit ni kola samo može nešto i za mone. Koja mi je najbolja varijata da prikopčam PC za TV (HDM ili ?)
    Dalje, pošto su oni volani i đe ih mogu nać?
    Pitam zbog đece i famelje koja dolazi kod mene pa vole to da im mogu ugodit.
    Kao sto rece bitrate, prvenstveno tuce. A onda moze Trine 1 i 2, Lara Croft Guardian of Light and Temple of Osiris. Nadji ovdje sto te moze zanimat:
    http://store.steampowered.com/tag/en...ab=NewReleases
    http://store.steampowered.com/tag/en...ab=NewReleases
    pa skidaj s torenta ako neces da kupujes.

    Na kraj imas emulacije brdo starih konzola, kao NES, SNES, PSX.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

Page 121 of 163 FirstFirst ... 2171111117118119120121122123124125131 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [Borilačke vještine] Upcoming Events
    By makelele in forum Ostali sportovi
    Replies: 14649
    Last Post: Today, 14:52
  2. P: PS2 + games
    By N_L in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 25-08-09, 14:51
  3. EA Games
    By Drake_ in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 01-08-05, 09:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •